vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod - Veltrusy

07.05.2011   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha92.36 2 89.84 0 89.84 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha93.30 0 92.77 0 92.772.93/3,368
3. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.93.82 2 94.15 0 94.154.31/4,862
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha95.12 0 93.04 2 95.045.20/5,857
5. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.98.20 0 95.96 0 95.966.12/6,853
6. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.97.93 2 95.32 2 97.327.48/8,349
7. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.95.06 0 95.72 2 97.727.88/8,846
8. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha98.64 2 96.36 2 98.368.52/9,543
9. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha97.15 0 97.09 2 99.099.25/10,340
10. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.100.63 0 98.88 2 100.8811.04/12,337
11. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha101.17 0 99.27 0 99.279.43/10,535
12. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.99.83 2 100.59 2 101.8311.99/13,333
13. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava107.96 2 101.07 2 103.0713.23/14,731
14. CEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB103.01 2 103.24 0 103.2413.40/14,929
15. MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.101.32 2 101.00 52 103.3213.48/15,027
16. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja104.84 6 101.44 2 103.4413.60/15,125
17. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB110.81 106 103.93 0 103.9314.09/15,723
18. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha106.11 0 104.06 0 104.0614.22/15,821
19. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.105.58 0 104.38 2 105.5815.74/17,519
20. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn107.92 10 104.23 2 106.2316.39/18,217
21. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov106.70 0 110.11 2 106.7016.86/18,815
22. JANČAR David 1974 2 USK Pha111.64 2 108.97 0 108.9719.13/21,314
23. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV107.96 2 107.40 2 109.4019.56/21,813
24. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy110.77 4 109.84 0 109.8420.00/22,312
25. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn103.96 12 103.22 8 111.2221.38/23,811
26. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha110.34 2 109.61 2 111.6121.77/24,210
27. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB108.77 4 110.22 4 112.7722.93/25,59
28. ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha112.37 4 109.18 4 113.1823.34/26,08
29. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha115.94 0 114.27 12 115.9426.10/29,17
30. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov118.15 0 119.65 0 118.1528.31/31,56
31. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy120.96 2 117.17 6 122.9633.12/36,95
32. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava117.32 6 126.73 4 123.3233.48/37,34
33. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha125.02 54 120.27 4 124.2734.43/38,33
34. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň116.62 10 119.65 8 126.6236.78/40,92
  HERINK Jiří 1990 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 0
  HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja0.00 0 0.00 0 0.00 0
  VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha99.57 0 98.45 0 98.45 75
2. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha99.85 0 99.09 0 99.090.64/0,768
3. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha99.31 0 97.71 2 99.711.26/1,362
4. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha100.46 2 99.74 0 99.741.29/1,357
5. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.98.38 2 97.79 2 99.791.34/1,453
6. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha105.55 0 100.30 0 100.301.85/1,949
7. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice101.38 4 101.72 0 101.723.27/3,346
8. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.103.35 0 102.29 0 102.293.84/3,943
9. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.108.33 0 104.00 2 106.007.55/7,740
10. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha109.52 0 111.13 2 113.1314.68/14,937
11. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava112.18 2 103.08 0 103.084.63/4,735
12. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB114.97 8 110.64 0 110.6412.19/12,433
13. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha111.55 0 111.37 2 111.5513.10/13,331
14. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice117.58 6 112.38 2 114.3815.93/16,229
15. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha119.80 8 112.80 2 114.8016.35/16,627
16. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB118.21 2 115.00 0 115.0016.55/16,825
17. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí116.37 2 111.58 4 115.5817.13/17,423
18. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha118.17 0 112.95 4 116.9518.50/18,821
19. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.120.65 2 113.41 4 117.4118.96/19,319
20. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava119.39 6 116.30 2 118.3019.85/20,217
21. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy116.87 6 118.77 0 118.7720.32/20,615
22. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec124.57 2 115.85 4 119.8521.40/21,714
23. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava120.60 2 118.19 4 122.1923.74/24,113
24. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV120.42 2 122.88 0 122.4223.97/24,312
25. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice129.10 2 120.60 2 122.6024.15/24,511
26. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy132.95 14 119.37 6 125.3726.92/27,310
27. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice124.58 6 114.40 204 130.5832.13/32,69
28. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn130.83 6 127.58 4 131.5833.13/33,78
29. BROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava157.28 4 131.82 2 133.8235.37/35,97
30. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2+ SKVS ČB137.17 6 136.49 110 143.1744.72/45,46

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
104.50 0 101.07 0 101.07 60
2. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
101.99 2 100.08 2 102.081.01/1,053
3. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
104.65 0 102.19 0 102.191.12/1,147
4. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
101.05 0 102.47 2 104.473.40/3,442
5. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
106.09 2 105.05 0 105.053.98/3,938
6. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
105.12 0 103.06 2 105.063.99/3,934
7. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
105.56 2 104.72 2 106.725.65/5,631
8. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
104.99 2 101.26 6 107.266.19/6,128
9. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
103.36 0 106.31 6 112.3111.24/11,125
10. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
112.66 2 112.43 0 112.4311.36/11,222
11. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
115.35 4 112.56 0 112.5611.49/11,420
12. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SKVS ČB
114.87 8 115.75 2 117.7516.68/16,518
13. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
122.74 0 117.83 0 117.8316.76/16,616
14. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
115.64 4 115.00 4 119.0017.93/17,714
15. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
117.04 2 121.88 56 119.0417.97/17,812
16. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
124.51 0 123.82 2 124.5123.44/23,210
17. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
0.00 999 124.97 12 136.9735.90/35,59
18. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
151.07 60 129.92 8 137.9236.85/36,58
19. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
141.81 10 136.69 12 148.6947.62/47,17
20. ZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
2 Bechyně
Sušice
145.21 14 139.95 66 159.2158.14/57,56
21. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
126.05 60 124.41 52 176.4175.34/74,55
22. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
155.37 22 148.39 64 177.3776.30/75,54
23. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
129.02 54 127.47 54 181.4780.40/79,53
24. FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
194.07 16 136.81 56 192.8191.74/90,82
  PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
1 RK Troja
RK Troja
0.00 0 0.00 0 0.00 0
  ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
0.00 0 0.00 0 0.00 0
  POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
0.00 0 0.00 0 0.00 0
  ROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
0.00 0 0.00 0 0.00 0
  RENČÍN Tomáš
HAJDUČÍK Miroslav
1961
1962
Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha85.97 0 84.81 0 84.81 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.89.04 0 86.60 0 86.601.79/2,168
3. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha88.81 0 87.57 0 87.572.76/3,362
4. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha87.83 0 87.70 0 87.702.89/3,457
5. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec91.42 0 87.92 0 87.923.11/3,753
6. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha88.86 2 86.82 2 88.824.01/4,749
7. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.90.97 0 90.11 0 90.115.30/6,246
8. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.89.24 0 88.69 2 90.695.88/6,943
9. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.89.68 2 90.93 0 90.936.12/7,240
10. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha88.90 0 89.23 6 95.2310.42/12,337
11. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha90.50 10 88.74 2 90.745.93/7,035
12. BENEŠ Jindřich 1985 USK Pha90.90 2 91.14 0 91.146.33/7,533
13. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus91.40 4 91.73 0 91.736.92/8,231
14. DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha90.37 2 91.07 2 92.377.56/8,929
15. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha90.90 2 91.24 2 92.908.09/9,527
16. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.93.05 0 90.16 6 93.058.24/9,725
17. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha105.15 4 93.06 0 93.068.25/9,723
18. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha94.10 0 95.41 0 94.109.29/11,021
19. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec94.18 0 101.43 54 94.189.37/11,019
20. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy94.52 0 95.88 0 94.529.71/11,417
21. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc95.37 0 94.56 0 94.569.75/11,515
22. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod94.76 0 91.78 4 94.769.95/11,714
23. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.98.28 0 96.82 0 96.8212.01/14,213
24. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus97.43 2 97.15 0 97.1512.34/14,612
25. BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava95.38 4 97.16 0 97.1612.35/14,611
26. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.101.62 2 97.31 0 97.3112.50/14,710
27. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec98.40 0 97.75 0 97.7512.94/15,39
28. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha94.50 4 95.62 4 98.5013.69/16,18
29. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy99.86 0 96.60 2 98.6013.79/16,37
30. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava96.75 4 97.38 2 99.3814.57/17,26
31. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus99.48 0 97.96 8 99.4814.67/17,35
32. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.97.68 4 99.80 0 99.8014.99/17,74
33. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa109.87 0 98.07 2 100.0715.26/18,03
34. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava101.84 2 98.18 2 100.1815.37/18,12
35. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno97.10 4 98.28 2 100.2815.47/18,21
36. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha100.68 0 99.99 2 100.6815.87/18,70
37. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice98.81 2 98.97 4 100.8116.00/18,90
38. HRIC Filip 1993 2 Olomouc99.98 6 101.24 2 103.2418.43/21,70
39. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy104.21 0 102.49 4 104.2119.40/22,90
40. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice102.64 2 105.94 2 104.6419.83/23,40
  WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha114.66 4 112.47 4 116.47 60
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha141.63 8 131.31 12 143.3126.84/23,053
3. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava156.26 6 146.65 2 148.6532.18/27,647
4. JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB180.78 4 150.30 4 154.3037.83/32,542
5. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.192.89 306 192.14 10 202.1485.67/73,638
6. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha142.55 16 141.52 114 255.52139.05/119,434
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3