vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod - Veltrusy

08.05.2011   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha99.86 4 97.10 0 97.10 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha100.93 0 97.69 0 97.690.59/0,668
3. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.101.52 0 96.36 2 98.361.26/1,362
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.101.26 2 96.91 2 98.911.81/1,957
5. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha102.10 2 99.26 0 99.262.16/2,253
6. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha105.05 4 102.32 0 102.325.22/5,449
7. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.107.45 0 101.26 2 103.266.16/6,346
8. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.105.23 2 101.77 2 103.776.67/6,943
9. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha109.18 4 104.84 0 104.847.74/8,040
10. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha103.84 2 103.83 4 107.8310.73/11,137
11. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.110.76 4 101.80 2 103.806.70/6,935
12. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.110.06 6 104.71 0 104.717.61/7,833
13. MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.0.00 999 105.56 0 105.568.46/8,731
14. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha119.02 0 109.29 0 109.2912.19/12,629
15. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja0.00 999 108.71 2 110.7113.61/14,027
16. CEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB116.41 4 111.48 0 111.4814.38/14,825
17. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn111.31 4 111.10 2 113.1016.00/16,523
18. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.109.66 6 112.23 2 114.2317.13/17,621
19. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava110.90 4 112.31 2 114.3117.21/17,719
20. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB117.71 4 112.41 2 114.4117.31/17,817
21. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja115.60 10 110.88 4 114.8817.78/18,315
22. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV139.84 58 112.07 4 116.0718.97/19,514
23. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn112.93 6 123.02 4 118.9321.83/22,513
24. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov132.57 52 115.38 4 119.3822.28/22,912
25. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov128.78 52 118.99 2 120.9923.89/24,611
26. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava128.75 108 118.01 4 122.0124.91/25,710
27. ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha120.31 6 116.02 6 122.0224.92/25,79
28. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha118.91 8 118.15 4 122.1525.05/25,88
29. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy123.37 4 126.39 4 127.3730.27/31,27
30. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB121.90 14 131.84 54 135.9038.80/40,06
31. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy130.20 8 136.97 2 138.2041.10/42,35
32. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha130.40 8 127.55 104 138.4041.30/42,54
33. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha131.88 104 137.25 2 139.2542.15/43,43
34. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň155.09 8 139.80 6 145.8048.70/50,22
  HERINK Jiří 1990 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc0.00 0 0.00 0 DNS 0
  VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  JANČAR David 1974 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.108.22 6 101.91 2 103.91 75
2. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha112.57 6 104.43 0 104.430.52/0,568
3. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha109.27 0 104.94 0 104.941.03/1,062
4. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha116.60 0 103.10 2 105.101.19/1,157
5. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.110.31 6 108.04 2 110.046.13/5,953
6. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice120.34 2 110.85 2 112.858.94/8,649
7. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.122.02 2 111.08 2 113.089.17/8,846
8. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha119.27 2 113.94 4 117.9414.03/13,543
9. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB120.67 4 144.96 6 150.9647.05/45,340
10. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha110.17 2 110.20 50 160.2056.29/54,237
11. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha131.18 2 106.81 0 106.812.90/2,835
12. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava117.13 104 115.29 0 115.2911.38/11,033
13. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha127.13 8 117.64 4 121.6417.73/17,131
14. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha144.89 106 122.08 2 124.0820.17/19,429
15. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV132.98 54 122.87 2 124.8720.96/20,227
16. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice128.74 8 124.98 0 124.9821.07/20,325
17. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava136.52 2 125.23 0 125.2321.32/20,523
18. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava128.29 2 122.49 4 126.4922.58/21,721
19. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy132.54 12 126.31 4 130.3126.40/25,419
20. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice143.08 56 126.81 4 130.8126.90/25,917
21. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec130.08 2 130.28 4 132.0828.17/27,115
22. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB152.49 62 134.54 0 134.5430.63/29,514
23. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.129.67 8 125.39 50 137.6733.76/32,513
24. BROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava141.69 2 151.63 4 143.6939.78/38,312
25. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha139.12 68 143.76 0 143.7639.85/38,411
26. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn141.06 8 142.66 6 148.6644.75/43,110
27. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí147.07 58 146.25 4 150.2546.34/44,69
28. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2+ SKVS ČB139.67 58 142.69 8 150.6946.78/45,08
29. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy142.82 114 137.82 56 193.8289.91/86,57
30. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice120.58 256 0.00 999 376.58272.67/262,46

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
113.43 2 108.74 0 108.74 60
2. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
110.80 2 108.96 0 108.960.22/0,253
3. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
111.12 2 107.70 2 109.700.96/0,947
4. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
111.87 2 110.22 0 110.221.48/1,442
5. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
116.97 2 110.30 2 112.303.56/3,338
6. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
114.98 2 113.97 0 113.975.23/4,834
7. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
118.29 6 113.19 2 115.196.45/5,931
8. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
122.97 2 119.54 0 119.5410.80/9,928
9. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
114.36 2 109.58 52 161.5852.84/48,625
10. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
118.87 2 114.72 52 166.7257.98/53,322
11. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
133.40 56 123.72 2 125.7216.98/15,620
12. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
124.98 2 129.18 106 126.9818.24/16,818
13. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SKVS ČB
123.98 6 131.90 52 129.9821.24/19,516
14. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
123.52 56 128.39 2 130.3921.65/19,914
15. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
132.54 6 126.38 6 132.3823.64/21,712
16. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
127.36 58 125.09 8 133.0924.35/22,410
17. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
143.74 4 131.44 2 133.4424.70/22,79
18. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
145.37 58 132.07 4 136.0727.33/25,18
19. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
138.77 10 134.84 2 136.8428.10/25,87
20. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
147.49 14 138.07 6 144.0735.33/32,56
21. FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
156.64 66 146.22 2 148.2239.48/36,35
22. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
141.22 158 155.03 4 159.0350.29/46,24
23. ZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
2 Bechyně
Sušice
156.11 10 150.42 52 166.1157.37/52,83
  SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 2
  PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
1 RK Troja
RK Troja
0.00 0 0.00 0 DNS 0
  ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
0.00 0 0.00 0 DNS 0
  POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
0.00 0 0.00 0 DNS 0
  ROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
0.00 0 0.00 0 DNS 0
  RENČÍN Tomáš
HAJDUČÍK Miroslav
1961
1962
Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 0 0.00 0 DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha93.38 2 87.99 0 87.99 75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha91.34 0 88.07 0 88.070.08/0,168
3. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha92.60 2 89.38 0 89.381.39/1,662
4. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.93.63 0 89.64 0 89.641.65/1,957
5. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha95.28 0 90.25 0 90.252.26/2,653
6. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.97.36 0 90.47 0 90.472.48/2,849
7. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.93.91 2 90.58 0 90.582.59/2,946
8. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.95.66 0 91.36 0 91.363.37/3,843
9. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha93.66 4 91.78 0 91.783.79/4,340
10. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha96.79 0 94.71 0 94.716.72/7,637
11. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec96.86 2 92.14 0 92.144.15/4,735
12. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha96.64 4 92.50 0 92.504.51/5,133
13. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus101.75 6 96.10 0 96.108.11/9,231
14. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.96.20 4 92.92 4 96.928.93/10,129
15. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha101.26 0 98.02 0 98.0210.03/11,427
16. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno104.11 0 98.47 0 98.4710.48/11,925
17. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha101.47 2 99.16 0 99.1611.17/12,723
18. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod100.83 4 98.46 2 100.4612.47/14,221
19. BENEŠ Jindřich 1985 USK Pha98.73 2 0.00 999 100.7312.74/14,519
20. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec101.91 6 99.51 2 101.5113.52/15,417
21. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava104.95 2 101.67 0 101.6713.68/15,515
22. BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava114.44 6 100.27 2 102.2714.28/16,214
23. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy102.70 6 102.40 0 102.4014.41/16,413
24. DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha98.87 154 94.42 8 102.4214.43/16,412
25. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus110.13 2 102.68 0 102.6814.69/16,711
26. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.110.92 2 103.37 0 103.3715.38/17,510
27. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha101.72 2 99.12 52 103.7215.73/17,99
28. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy106.28 6 104.00 0 104.0016.01/18,28
29. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec108.50 4 102.70 2 104.7016.71/19,07
30. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa110.50 4 103.55 2 105.5517.56/20,06
31. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus109.64 10 102.78 4 106.7818.79/21,45
32. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice139.92 160 106.04 2 108.0420.05/22,84
33. HRIC Filip 1993 2 Olomouc109.82 8 108.11 0 108.1120.12/22,93
34. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava106.21 2 105.89 4 108.2120.22/23,02
35. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.102.50 6 104.09 50 108.5020.51/23,31
36. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice111.57 4 109.60 0 109.6021.61/24,60
37. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy110.79 4 119.73 52 114.7926.80/30,50
38. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc117.10 52 99.41 50 149.4161.42/69,80
  SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.0.00 0 0.00 0 DNS 0
  BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 0 0.00 0 DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB199.84 114 159.65 6 165.65 60
2. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha155.07 64 174.26 12 186.2620.61/12,453
3. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha121.69 8 139.21 52 191.2125.56/15,447
4. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava201.92 106 166.52 58 224.5258.87/35,542
5. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha164.07 4 160.48 106 266.48100.83/60,938
6. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.198.25 104 242.06 110 352.06186.41/112,534
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3