vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalomy na Paraplíčku - neděle

15.05.2011   řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB97.00 0 92.90 0 92.90 36
2.2/VMMILLER Jan 1968 2 Turnov94.90 2 95.40 0 95.402.50/2,732
3.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa102.50 0 99.20 2 101.208.30/8,928
4.3/VMLACINA Richard 1967 3 Semily106.20 4 101.50 0 101.508.60/9,324
5.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov105.90 4 102.90 0 102.9010.00/10,820
6.4/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja106.80 0 105.30 0 105.3012.40/13,316
7.5/VMMILYÁN Dušan 1973 2 L.Žatec108.90 4 105.80 0 105.8012.90/13,912
8.6/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy108.30 2 108.00 0 108.0015.10/16,311
9.7/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov117.20 0 111.00 0 111.0018.10/19,510
10.2/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa120.50 2 113.20 0 113.2020.30/21,99
11.3/VHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn112.50 4 114.20 0 114.2021.30/22,98
12.2/VSHRON Jiří 1951 3 Rakovník120.80 2 115.40 0 115.4022.50/24,27
13. MUSIL Jan 1990 0 Jablonec115.20 2 113.30 6 117.2024.30/26,26
14.4/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily130.50 2 118.00 0 118.0025.10/27,05
15. BRYCHCÍ Petr 1990 0 Žel.Brod225.50 0 118.60 2 120.6027.70/29,84
16.1/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov125.30 4 119.60 2 121.6028.70/30,93
17.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.131.00 2 120.60 2 122.6029.70/32,02
18.8/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.122.20 4 122.80 2 124.8031.90/34,31
19.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice151.40 6 130.80 2 132.8039.90/42,90
20.2/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 0 SKVS ČB173.40 8 164.70 4 168.7075.80/81,60
  KÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MACHEK Radek 1980 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice101.00 2 100.00 2 102.00 16
2. VANYŠOVÁ Andrea 1987 2 L.Žatec111.40 4 105.00 0 105.003.00/2,912
3.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily114.90 2 113.30 2 115.3013.30/13,08
4. ZUMROVÁ Lucie 1977 0 Semily122.00 2 118.00 0 118.0016.00/15,77
5.2/ZSBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy123.00 2 118.90 0 118.9016.90/16,66
6.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily120.20 4 119.30 0 119.3017.30/17,05
6.1/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB125.30 2 117.30 2 119.3017.30/17,04
8.2/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily122.80 2 118.50 2 120.5018.50/18,13
9.2/DMHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 3 KVSPísek120.90 8 123.00 6 128.9026.90/26,42
10.3/DMMUSILOVÁ Magdaléna 1996 0 Jablonec144.50 2 138.40 4 142.4040.40/39,61
11.1/PZSTRASSEROVÁ Bára 2001 0 L.Žatec168.30 6 152.60 4 156.6054.60/53,50
12.2/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek152.70 56 151.50 6 157.5055.50/54,40
13.1/ZMJANDOVÁ Barbora 2000 0 L.Žatec149.50 10 160.70 4 159.5057.50/56,40
14.3/PZNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec187.80 8 153.00 8 161.0059.00/57,80
15.4/PZKYZLÍKOVÁ Monika 2001 0 Roudnice167.70 12 154.20 8 162.2060.20/59,00
16.3/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov161.60 12 167.40 4 171.4069.40/68,00
17.1/PZPECHMANOVÁ Marie 2001 0 Roudnice172.50 56 162.00 12 174.0072.00/70,60
  LÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník Dv.Král.
Rakovník Dv.Král.
116.10 2 148.80 2 118.10 5
2. LHOTA Radim
BRYCHCÍ Petr
1982
1990
Žel.Brod
Žel.Brod
117.70 6 125.80 6 123.705.60/4,71
3. MUSIL Pavel
MUSIL Jan
1964
1990
Jablonec
Jablonec
128.90 0 122.00 4 126.007.90/6,70
4.1/VMBREBTA Vladimír
WINTER Eduard
1972
1956
Jablonec
Jablonec
130.50 4 129.90 4 133.9015.80/13,40
  BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec SKVS ČB
Jablonec SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec89.70 2 87.20 0 87.20 74
2.1/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod91.20 0 89.80 0 89.802.60/3,070
3.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa94.10 0 92.40 0 92.405.20/6,066
4. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod93.20 2 93.20 0 93.206.00/6,962
5.1/DMZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov92.60 2 92.80 2 94.607.40/8,558
6.2/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník93.20 2 91.20 4 95.208.00/9,254
6.1/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky95.70 2 93.20 2 95.208.00/9,250
8.2/VMSAJDL František 1970 3 L.Žatec95.60 0 97.20 2 95.608.40/9,646
9.3/VMLACINA Pavel 1970 2 Rožátov96.40 0 96.20 0 96.209.00/10,342
9.3/DMBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy99.20 6 96.20 0 96.209.00/10,338
11.4/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.97.80 0 99.30 4 97.8010.60/12,234
12.1/DSVOMÁČKA Jakub 1993 2 Trutnov100.00 2 96.00 2 98.0010.80/12,430
13. HEK Jan 1979 2 Roudnice98.40 0 98.90 0 98.4011.20/12,829
14. MUSIL Jan 1990 3 Jablonec96.50 2 96.40 50 98.5011.30/13,028
15.1/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník101.40 0 99.70 0 99.7012.50/14,327
16.4/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky102.30 0 106.00 0 102.3015.10/17,326
17. LHOTA Radim 1982 3 Žel.Brod102.40 2 103.20 0 103.2016.00/18,325
18.5/VMMILYÁN David 1974 3 L.Žatec104.40 2 101.70 2 103.7016.50/18,924
19.2/ZSMILLER Jan 1997 3 Turnov109.90 2 105.80 2 107.8020.60/23,623
20.2/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec109.80 2 108.50 0 108.5021.30/24,422
21.3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily110.50 0 108.80 0 108.8021.60/24,821
22. LHOTA Štěpán 1990 0 Žel.Brod107.10 2 129.20 60 109.1021.90/25,120
23.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.107.70 2 109.30 0 109.3022.10/25,319
24. WINTER Jan 1982 3 Jablonec112.90 0 111.00 0 111.0023.80/27,318
24.6/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec116.30 0 109.00 2 111.0023.80/27,317
26.1/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky123.40 4 112.60 0 112.6025.40/29,116
27.4/VSKULHÁNEK Josef 1951 0 Jablonec111.60 2 113.20 2 113.6026.40/30,315
28.5/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK114.50 0 114.30 0 114.3027.10/31,114
29.3/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník115.30 0 117.60 2 115.3028.10/32,213
30.4/ZSPECHMAN Vojtěch 1997 0 Roudnice119.50 2 113.60 2 115.6028.40/32,612
31.2/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice125.20 2 113.70 2 115.7028.50/32,711
32.5/DMŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.109.90 6 108.50 52 115.9028.70/32,910
33.3/ZMŠPALEK Matěj 2000 0 Benátky116.80 2 139.10 6 118.8031.60/36,29
34. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec119.00 2 121.60 2 121.0033.80/38,88
35.5/ZSNGUYEN PHUC Thinh 1998 0 Třebech.117.90 4 120.40 4 121.9034.70/39,87
36.6/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov122.70 0 129.60 6 122.7035.50/40,76
37.3/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov124.70 0 122.90 0 122.9035.70/40,95
38.6/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník126.00 0 123.00 0 123.0035.80/41,14
39.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.122.40 2 121.30 2 123.3036.10/41,43
40.7/DMŠPALEK Vojtěch 1996 0 Benátky121.40 2 120.80 4 123.4036.20/41,52
41.4/ZMPECHMAN Štěpán 1999 0 Roudnice129.60 0 119.60 4 123.6036.40/41,71
42.4/VMUSIL Pavel 1964 0 Jablonec122.80 2 121.80 4 124.8037.60/43,10
43.7/ZSPAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.124.70 2 121.40 8 126.7039.50/45,30
44.8/ZSSAHULA Vojtěch 1997 0 Benátky130.80 8 127.40 4 131.4044.20/50,70
45.5/ZMBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy131.90 4 134.00 4 135.9048.70/55,80
46.7/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek131.10 6 130.30 6 136.3049.10/56,30
47.1/PZMILYÁN David 2001 0 L.Žatec137.00 2 131.10 6 137.1049.90/57,20
48.9/ZSBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí136.60 4 138.70 12 140.6053.40/61,20
49.2/PZKLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice141.00 4 136.10 14 145.0057.80/66,30
50.3/PZBOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.141.10 4 136.00 10 145.1057.90/66,40
51.6/ZMKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.145.70 0 145.50 6 145.7058.50/67,10
52.4/PZHORAL Vojtěch 2002 0 Horš.Týn158.30 12 155.10 4 159.1071.90/82,50
53.7/ZMNESNÍDAL Radek 2000 0 L.Žatec166.20 6 160.20 10 170.2083.00/95,20
  KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 0 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3