vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st.

19.08.2017   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMHUGUES Elena 2001 CA PA Francie, FRA133.61 10 124.70 8 132.70 0
2.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha126.74 8 130.88 62 134.742.04/1,515
3.3/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3+ Dukla B.153.82 10 134.96 2 136.964.26/3,29
4.4/DMBERSON Camille 2001 CA PA Francie, FRA220.94 102 161.21 12 173.2140.51/30,50
5.1/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha183.20 10 1.00 999 193.2060.50/45,63
6.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha201.67 8 212.04 64 209.6776.97/58,02
7.5/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.216.30 58 1.00 999 274.30141.60/106,71

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.97.55 0 97.00 0 97.00 101
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha97.19 2 97.66 0 97.660.66/0,789
3.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha108.33 2 105.99 2 107.9910.99/11,377
4. SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.109.44 6 109.02 2 111.0214.02/14,571
5. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy111.32 2 113.84 52 113.3216.32/16,865
6.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB111.73 6 113.69 4 117.6920.69/21,359
7.2/DMKABIR Maxime 2001 CA PA Francie, FRA112.70 6 119.41 12 118.7021.70/22,40
8. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB116.28 4 119.49 2 120.2823.28/24,053
9.3/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha129.18 8 113.40 8 121.4024.40/25,247
10. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy127.75 12 119.65 2 121.6524.65/25,441
11.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha119.05 8 118.22 4 122.2225.22/26,035
12.4/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.123.37 4 130.85 4 127.3730.37/31,329
13.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav130.26 6 124.52 6 130.5233.52/34,623
14.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha126.12 8 151.51 8 134.1237.12/38,317
15.3/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn150.85 12 146.25 16 162.2565.25/67,311
16.4/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha164.54 14 143.68 112 178.5481.54/84,15
17.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa172.91 52 178.66 6 184.6687.66/90,44
18.2/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha162.77 108 189.04 8 197.04100.04/103,13
19.1/VMKYSELA David 1977 3 Kralupy272.69 14 4.00 999 286.69189.69/195,62
20.5/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn1.00 999 195.89 160 355.89258.89/266,91
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
128.60 4 125.44 4 129.44 18
2.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
184.92 8 143.38 8 151.3821.94/16,912
3.2/ZSVENC Štěpán
CAPALINI Daniel
2004
2005
2 Dukla B.
Dukla B.
166.15 10 170.71 12 176.1546.71/36,16
  FRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.97.86 0 102.87 2 97.86 137
2.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha109.90 8 107.52 0 107.529.66/9,9125
3.1/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha109.90 2 108.44 0 108.4410.58/10,8113
4.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha111.01 0 112.95 0 111.0113.15/13,4107
5.1/DMPIETRACHA Eva 2001 CA PA Francie, FRA122.76 6 113.07 2 115.0717.21/17,60
6.2/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.113.04 6 115.13 2 117.1319.27/19,7101
7.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy110.06 8 143.21 104 118.0620.20/20,695
8.3/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.117.46 6 132.86 4 123.4625.60/26,289
9.4/DMHUGUES Elena 2001 CA PA Francie, FRA125.34 4 118.90 6 124.9027.04/27,60
10.1/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy148.19 16 128.38 0 128.3830.52/31,283
11.2/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha129.66 0 128.47 6 129.6631.80/32,577
12.3/ZSALTMAN Marcella 2004 PWRC, USA127.99 2 137.28 8 129.9932.13/32,80
13.5/DMBERSON Camille 2001 CA PA Francie, FRA128.44 2 143.54 6 130.4432.58/33,30
14.4/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB125.52 8 131.01 16 133.5235.66/36,471
15.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha128.40 58 128.34 6 134.3436.48/37,365
16.6/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha130.54 10 129.48 6 135.4837.62/38,459
17.7/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK133.51 8 136.76 0 136.7638.90/39,853
18.5/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha152.64 8 139.28 2 141.2843.42/44,447
19.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB134.63 10 141.64 0 141.6443.78/44,741
20. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy141.22 2 133.02 10 143.0245.16/46,135
21.8/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky139.70 6 148.18 14 145.7047.84/48,929
22.9/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky138.62 12 151.57 60 150.6252.76/53,923
23.6/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy149.42 12 150.31 64 161.4263.56/64,917
24.10/DMSARAGAS Elke 2001 CA PA Francie, FRA179.27 14 163.37 4 167.3769.51/71,00
25.2/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.160.56 12 159.05 14 172.5674.70/76,311
26.7/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha149.41 56 130.60 60 190.6092.74/94,85
27.3/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha185.58 6 169.05 116 191.5893.72/95,84
28.8/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha200.92 12 151.83 110 212.92115.06/117,63
29.4/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky160.81 114 210.68 8 218.68120.82/123,52
30.5/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy275.66 122 262.30 62 324.30226.44/231,41
  JANNIC Clara 2001 CA PA Francie, FRA1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.85.69 0 86.70 0 85.69 336
2.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB90.71 8 92.83 0 92.837.14/8,3324
3.1/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky101.72 6 93.62 0 93.627.93/9,3318
4. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky95.14 0 97.45 4 95.149.45/11,0312
5.2/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky96.43 0 101.77 4 96.4310.74/12,5306
6.1/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.97.86 0 96.47 2 97.8612.17/14,2300
7.3/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz101.10 8 97.11 2 99.1113.42/15,7294
8.1/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy99.20 0 98.36 2 99.2013.51/15,8288
9.2/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy99.21 0 104.95 2 99.2113.52/15,8282
10. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy101.91 2 100.54 0 100.5414.85/17,3276
11.4/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha103.44 2 99.26 2 101.2615.57/18,2270
11.2/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec104.96 2 101.26 0 101.2615.57/18,2264
13.3/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy101.14 4 103.58 0 103.5817.89/20,9258
14.2/DMCHIKH Gawaine 2001 CA PA Francie, FRA104.34 52 100.09 4 104.0918.40/21,50
15.5/DSTHOMAS Kawan 2000 CA PA Francie, FRA103.98 2 102.41 2 104.4118.72/21,80
16.3/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB99.98 6 116.39 4 105.9820.29/23,7252
17.4/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky98.29 8 104.49 4 106.2920.60/24,0246
18.1/VSHILGERT Luboš 1960 Dukla B.105.07 2 106.91 12 107.0721.38/25,0240
19. ŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy106.71 2 122.17 0 108.7123.02/26,9234
20.5/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha111.24 12 110.18 0 110.1824.49/28,6228
21.6/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB129.64 4 108.81 2 110.8125.12/29,3222
21.6/DSBARONE Luca 2000 CA PA Francie, FRA104.81 6 109.49 110 110.8125.12/29,30
23.1/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.109.66 2 116.55 108 111.6625.97/30,3216
24.2/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB110.27 4 105.89 6 111.8926.20/30,6210
25.7/DMKLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice110.90 8 108.30 4 112.3026.61/31,1204
26.3/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha133.15 52 111.35 2 113.3527.66/32,3198
27.4/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice122.95 2 113.50 0 113.5027.81/32,5192
28.8/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky153.97 8 110.20 4 114.2028.51/33,3186
29.5/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB108.90 6 123.41 112 114.9029.21/34,1180
30.9/DMJAKL Vincent 2001 2 USK Pha111.39 4 110.00 6 115.3929.70/34,7174
31.10/DMGOUJON Alexandre 2001 CA PA Francie, FRA114.54 6 113.68 2 115.6829.99/35,00
32.7/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník115.38 10 113.78 2 115.7830.09/35,1168
33.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.115.82 0 114.38 2 115.8230.13/35,2162
34.4/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy118.86 2 114.19 2 116.1930.50/35,6156
35.11/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.111.77 12 108.40 8 116.4030.71/35,8150
35.8/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz116.62 8 114.40 2 116.4030.71/35,8144
37.12/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha115.76 8 112.46 4 116.4630.77/35,9138
38. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy119.98 6 115.51 2 117.5131.82/37,1132
39.5/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand113.92 4 121.26 4 117.9232.23/37,6126
40.3/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy112.19 6 119.72 2 118.1932.50/37,9120
41.6/ZSGEORGEON Corentin 2003 CA PA Francie, FRA122.96 10 116.39 2 118.3932.70/38,20
42.13/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.112.81 6 111.92 8 118.8133.12/38,7114
43.14/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha115.76 4 111.96 8 119.7634.07/39,8108
44.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy127.95 2 114.33 6 120.3334.64/40,4102
45.2/VTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB123.09 6 115.00 6 121.0035.31/41,296
46.4/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa120.14 2 125.52 4 122.1436.45/42,590
47.7/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha133.55 52 122.00 2 124.0038.31/44,784
48.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa121.43 4 133.50 0 125.4339.74/46,478
49.15/DMCOTTET Kilian 2002 CA PA Francie, FRA121.55 4 110.37 52 125.5539.86/46,50
50.8/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn119.86 6 136.46 6 125.8640.17/46,972
51.2/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand136.75 6 121.89 4 125.8940.20/46,966
52.9/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy123.31 8 112.72 52 131.3145.62/53,260
53.6/VMBENEŠ Petr 1975 2 Heletag125.89 8 127.95 4 131.9546.26/54,054
54.4/VBERAN Jan 1969 3+ KVS Pha4127.98 6 124.30 12 133.9848.29/56,448
55.3/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice157.71 106 129.94 6 135.9450.25/58,642
56.16/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha126.18 10 113.85 58 136.1850.49/58,936
57.7/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy135.56 8 133.05 6 139.0553.36/62,330
58.9/DSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec121.52 18 139.79 58 139.5253.83/62,824
59.10/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha147.83 6 137.76 4 141.7656.07/65,418
60.4/ZMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha144.28 2 156.52 56 146.2860.59/70,717
61.17/DMHRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy139.11 8 159.66 14 147.1161.42/71,716
62.11/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand144.11 4 144.86 12 148.1162.42/72,815
63.5/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice164.31 8 142.39 6 148.3962.70/73,214
64.12/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice145.17 8 157.39 8 153.1767.48/78,713
65.13/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice1.00 999 156.76 2 158.7673.07/85,312
66.14/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak150.92 12 145.14 14 159.1473.45/85,711
67.18/DMHAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice156.51 10 153.79 110 166.5180.82/94,310
68.10/DSKORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz192.66 14 133.74 54 187.74102.05/119,19
69.15/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky140.04 54 180.41 8 188.41102.72/119,98
70.6/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand198.12 116 183.09 10 193.09107.40/125,37
71.11/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa200.99 8 1.00 999 208.99123.30/143,96
72.7/ZMNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB211.18 8 301.30 6 219.18133.49/155,85
73.8/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB153.23 68 150.45 314 221.23135.54/158,24
74.16/ZSPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB165.63 304 216.97 16 232.97147.28/171,93
75.9/ZMSTREJC Václav 2005 SKVS ČB178.26 158 218.23 68 286.23200.54/234,02
76.8/VMPINKAVA Lukáš 1976 3 SKVS ČB137.56 156 178.35 158 293.56207.87/242,61
77.10/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand148.67 210 182.87 160 342.87257.18/300,10
  FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRENCL Josef 2002 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAHULA Matěj 2003 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ADISSON Gael 2001 CA PA Francie, FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3