vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. ČP ve slalomu

03.05.2009   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha97.41 0 95.22 0 95.22 -
2. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.99.32 0 98.06 0 98.062.84/3,0-
3. Busta Jan 1989 1 USK Pha100.53 2 101.07 2 103.077.85/8,2-
4. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.101.46 6 99.31 4 103.318.09/8,5-
5. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.104.58 2 101.34 2 103.348.12/8,5-
6. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.106.80 2 108.33 0 108.3313.11/13,8-
7. Karásek Petr 1986 1 USK Pha102.84 6 106.09 4 110.0914.87/15,6-
8. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.106.53 2 107.40 4 111.4016.18/17,0-
9. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha100.85 2 97.34 50 147.3452.12/54,7-
10. Mašek Jan 1978 MT USK Pha98.13 0 100.71 100 200.71105.49/110,8-
11. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.104.75 350 104.34 0 104.349.12/9,6-
12. Jáně Jakub 1990 1 Dukla B.105.59 6 104.47 4 108.4713.25/13,9-
13. Vlček Jan 1990 1 USK Pha111.12 0 106.87 2 108.8713.65/14,3-
14. Říha Martin 1992 1 USK Pha103.95 154 106.87 2 108.8713.65/14,3-
15. Rak Tomáš 1989 1 Dukla B.103.17 100 107.62 2 109.6214.40/15,1-
16. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.107.08 112 112.41 0 112.4117.19/18,1-
17. Jančar David 1974 1 USK Pha112.32 4 112.98 0 112.9817.76/18,7-
18. Pešek Michal 1992 2+ USK Pha118.97 2 112.67 2 114.6719.45/20,4-
19. Kopťák Daniel 1989 2+ KK Opava128.57 102 114.49 2 116.4921.27/22,3-
20. Karlovský Ondřej 1991 1 Dukla B.107.83 408 112.89 4 116.8921.67/22,8-
21. Herink Jiří 1990 2+ Olomouc111.24 304 111.76 6 117.7622.54/23,7-
22. Hojda Jakub 1993 2+ Horš.Týn105.95 52 116.25 2 118.2523.03/24,2-
23. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB135.95 110 114.27 4 118.2723.05/24,2-
24. Škranc Jiří 1965 2+ Kotva B.112.05 0 121.10 0 121.1025.88/27,2-
25. Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.111.92 354 125.72 6 131.7236.50/38,3-
26. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov130.10 52 127.71 6 133.7138.49/40,4-
27. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa121.72 8 134.85 0 134.8539.63/41,6-
28. Šeba Patrik 1992 2+ Kralupy123.88 112 141.98 2 143.9848.76/51,2-
29. Jordán František 1991 1 SKVeselí107.36 4 123.68 52 175.6880.46/84,5-
30. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB122.37 4 156.48 54 210.48115.26/121,0-
31. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.93.81 252 107.46 106 213.46118.24/124,2-
32. Cepek Marek 1994 2+ KVSPísek152.47 54 115.04 150 265.04169.82/178,3-
33. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha111.51 6 109.21 156 265.21169.99/178,5-
34. Božek Radim 1992 2+ Olomouc109.70 2 104.13 206 310.13214.91/225,7-
  Nováček Michal 1977 2+ Hubertus0.00 999 0.00 0 DNS -
  Vaněk Jiří 1987 2+ Kralupy0.00 999 0.00 0 DNS -
  Morkes Jan 1990 2+ KVS HK0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha105.88 0 103.40 0 103.40 -
2. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha107.46 2 103.60 0 103.600.20/0,2-
3. Hilgertová Štěpána 1968 MT Dukla B.104.00 2 105.29 0 105.291.89/1,8-
4. Sadilová Marcela 1967 1 Dukla B.109.30 4 107.51 2 109.516.11/5,9-
5. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy114.28 0 112.97 0 112.979.57/9,3-
6. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha106.24 6 114.11 4 118.1114.71/14,2-
7. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.111.19 6 126.98 4 130.9827.58/26,7-
8. Vojtová Veronika 1990 1 USK Pha114.92 2 109.52 50 159.5256.12/54,3-
9. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha111.09 0 107.00 104 211.00107.60/104,1-
10. Galušková Karolína 1995 1 Sušice108.25 2 123.92 104 227.92124.52/120,4-
11. Řihošková Marie 1981 MT USK Pha114.22 4 107.39 2 109.395.99/5,8-
12. Hamplová Eva 1992 1 Dukla B.108.91 102 114.22 6 120.2216.82/16,3-
13. Jančová Monika 1992 2+ SK VS ČB128.95 350 130.65 2 132.6529.25/28,3-
14. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.134.78 4 128.93 4 132.9329.53/28,6-
15. Polívková Hana 1989 2+ Blovice127.64 8 129.58 4 133.5830.18/29,2-
16. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha123.10 6 133.34 2 135.3431.94/30,9-
17. Benešová Martina 1986 2+ Sušice117.92 154 135.53 6 141.5338.13/36,9-
18. Sušánková Markéta 1992 2+ USK Pha114.00 304 154.34 4 158.3454.94/53,1-
19. Zástěrová Pavlína 1993 1 Dukla B.121.42 2 116.90 50 166.9063.50/61,4-
20. Jordánová Pavlína 1992 2+ SKVeselí137.21 6 136.35 56 192.3588.95/86,0-
21. Bustová Anna 1992 1 USK Pha101.94 252 102.15 104 206.15102.75/99,4-
22. Foltysová Denisa 1993 2+ KK Opava117.45 200 157.00 64 221.00117.60/113,7-
23. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice114.01 106 124.73 106 230.73127.33/123,1-
24. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.126.16 208 132.91 106 238.91135.51/131,1-
25. Svobodová Jana 1993 2 Č.Lípa127.84 106 148.69 112 260.69157.29/152,1-
26. Valíková Barbora 1994 2+ KK Opava123.68 110 121.43 156 277.43174.03/168,3-
27. Bičovská Jana 1987 2+ Olomouc154.14 158 122.81 208 330.81227.41/219,9-
28. Zýková Barbora 1990 2+ Kralupy133.87 260 0.00 999 999.00 -
  Zimová Marie 1992 2+ Roudnice0.00 999 0.00 0 DNS -
  Dandová Anna 1988 2+ Benátky0.00 999 0.00 0 DNS -
  Wolffhardt Viktoria 1994 2+ KVSPísek0.00 999 0.00 0 DNS -
  Lejsalová Blanka 1979 2+ USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
97.36 0 98.79 2 100.79 -
2. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
105.30 4 99.41 2 101.410.62/0,6-
3. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
104.93 2 101.92 0 101.921.13/1,1-
4. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
107.61 0 102.06 2 104.063.27/3,2-
5. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
1 USK Pha
Dukla B.
102.98 2 103.05 2 105.054.26/4,2-
6. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
107.33 4 103.81 6 109.819.02/8,9-
7. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
104.16 2 106.53 8 114.5313.74/13,6-
8. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
118.41 4 114.54 6 120.5419.75/19,6-
9. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
107.28 0 118.96 102 220.96120.17/119,2-
10. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
1 RK Troja
RK Troja
111.94 4 104.69 252 356.69255.90/253,9-
11. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
112.73 50 111.09 2 113.0912.30/12,2-
12. Pořádek Milan
Cuc Michal
1986
1977
1 SK VS ČB
Tech.Pha
121.12 4 113.80 0 113.8013.01/12,9-
13. Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SK VS ČB
109.93 254 119.43 2 121.4320.64/20,5-
14. Herink Jiří
Kopťák Daniel
1990
1989
2 Olomouc
KK Opava
145.56 60 124.02 6 130.0229.23/29,0-
15. Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
122.07 258 126.92 4 130.9230.13/29,9-
16. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
126.46 56 126.76 6 132.7631.97/31,7-
17. Medřický Ludvík
Ebel Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
127.52 58 130.49 6 136.4935.70/35,4-
18. Šrámek Michal
Christov Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
118.66 158 120.98 52 172.9872.19/71,6-
19. Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
131.95 352 129.45 60 189.4588.66/88,0-
20. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
131.70 108 142.14 58 200.1499.35/98,6-
21. Macášek Tomáš
Hojda Jakub
1992
1993
2 Dukla B.
Horš.Týn
111.73 258 124.34 212 336.34235.55/233,7-
  Šíp Milan
Vácha Viktor
1988
1985
2 SK VS ČB
Dukla B.
0.00 999 0.00 0 DNS -
  Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 0 DNS -
  Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha90.18 0 89.04 0 89.04 -
2. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha95.10 0 88.52 2 90.521.48/1,7-
3. Hilgert Luboš 1986 MT Dukla B.91.44 2 90.94 0 90.941.90/2,1-
4. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.93.17 0 90.04 4 94.045.00/5,6-
5. Buchtel Michal 1986 1 USK Pha94.05 2 94.31 0 94.315.27/5,9-
6. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.94.26 2 94.02 2 96.026.98/7,8-
7. Maslaňák Tomáš 1990 1 Dukla B.94.90 2 95.07 2 97.078.03/9,0-
8. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha96.59 0 92.13 6 98.139.09/10,2-
9. Raab Ondřej 1973 1 Dukla B.94.94 0 96.55 4 100.5511.51/12,9-
10. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus94.69 0 98.21 4 102.2113.17/14,8-
11. Dupal Jiří 1991 1 Olomouc97.59 0 96.36 0 96.367.32/8,2-
12. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha98.30 0 94.50 2 96.507.46/8,4-
13. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava99.51 0 94.68 2 96.687.64/8,6-
14. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc99.48 52 92.18 6 98.189.14/10,3-
15. Řejha Jiří 1981 2+ Dukla B.103.83 56 99.53 0 99.5310.49/11,8-
16. Tunka Ondřej 1990 1 Jablonec97.37 2 100.65 0 100.6511.61/13,0-
17. Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha103.42 0 99.01 2 101.0111.97/13,4-
18. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy102.46 2 101.02 0 101.0211.98/13,5-
19. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice97.80 4 97.13 4 101.1312.09/13,6-
20. Cvikl Ondřej 1992 2+ Ostrava105.21 52 98.32 4 102.3213.28/14,9-
21. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha104.50 110 100.66 2 102.6613.62/15,3-
22. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod108.76 106 100.74 2 102.7413.70/15,4-
23. Bílý Petr 1981 1 USK Pha99.84 0 101.01 2 103.0113.97/15,7-
24. Bouzek Ondřej 1991 2+ Sušice87.22 300 99.05 4 103.0514.01/15,7-
25. Potužák Jan 1988 2+ Sušice106.19 152 103.14 0 103.1414.10/15,8-
26. Ornst Zdeněk 1990 1 Dukla B.102.29 4 98.48 6 104.4815.44/17,3-
27. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus98.95 254 102.19 4 106.1917.15/19,3-
28. Prskavec Jiří 1993 2 USK Pha99.26 2 107.35 2 109.3520.31/22,8-
29. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov143.40 52 110.24 0 110.2421.20/23,8-
30. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.100.98 10 108.63 2 110.6321.59/24,2-
31. Prell Pavel 1976 1 Kralupy106.09 2 105.51 6 111.5122.47/25,2-
32. Jordán František 1991 2+ SKVeselí102.15 6 111.52 2 113.5224.48/27,5-
33. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice109.99 6 106.11 8 114.1125.07/28,2-
34. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB103.69 0 111.66 4 115.6626.62/29,9-
35. Macášek Tomáš 1992 2+ Dukla B.102.92 4 114.47 2 116.4727.43/30,8-
36. Taišl Filip 1976 2 Sušice99.36 2 116.69 2 118.6929.65/33,3-
37. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB99.80 6 115.97 4 119.9730.93/34,7-
38. Hájek Michal 1986 2+ Ostrava99.46 404 128.32 4 132.3243.28/48,6-
39. Reichenauer Antonín 1956 2+ Sláv.KV114.66 2 99.75 104 203.75114.71/128,8-
40. Bouzek Filip 1992 2+ Sušice111.61 8 97.68 154 251.68162.64/182,7-
41. Lepík Filip 1976 2+ Hubertus103.37 0 94.42 208 302.42213.38/239,6-
42. Abraham Tomáš 1992 2+ Benátky102.23 106 124.63 252 376.63287.59/323,0-
  Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Řihošková Marie 1981 USK Pha103.45 208 148.88 54 202.88 -
2. Kašparová Anna 1985 2 USK Pha93.09 406 99.37 358 457.37254.49/125,4-
3. Hošková Kateřina 1985 USK Pha102.22 554 97.82 554 651.82448.94/221,3-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3