vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu

13.05.2007   USD Troja
ředitel: Milan Říha   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha101.89 0 100.25 2 204.14  75
2. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.111.08 0 109.21 0 220.29 16.15/7,975
3. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.114.29 0 111.11 0 225.40 21.26/10,475
4. Busta Jan 1989 1 USK Pha112.41 0 114.94 0 227.35 23.21/11,468
5. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV115.60 0 112.45 0 228.05 23.91/11,768
6. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha117.53 0 113.16 0 230.69 26.55/13,062
7. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.115.63 0 117.03 0 232.66 28.52/14,062
8. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB116.04 2 114.33 2 234.37 30.23/14,857
9. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK119.26 4 112.39 0 235.65 31.51/15,453
10. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn121.62 0 115.97 2 239.59 35.45/17,453
11. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha124.35 0 117.32 2 243.67 39.53/19,449
12. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov119.24 0 122.51 2 243.75 39.61/19,446
13. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc118.98 0 128.02 6 253.00 48.86/23,943
14. Cuc Michal 1977 2 Tech.Pha124.21 2 124.49 6 256.70 52.56/25,740
15. Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB129.66 2 121.61 4 257.27 53.13/26,037
16. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.130.75 4 124.03 0 258.78 54.64/26,835
17. Jordán František 1991 2+ SKVeselí129.54 6 123.29 0 258.83 54.69/26,833
18. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK128.54 0 128.01 4 260.55 56.41/27,631
19. Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK130.33 4 130.65 4 268.98 64.84/31,829
20. Božek Radim 1992 2+ Olomouc129.93 2 132.34 6 270.27 66.13/32,427
21. Herink Jiří 1990 1 Olomouc125.44 6 134.03 6 271.47 67.33/33,025
22. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa132.24 8 124.00 8 272.24 68.10/33,425
23. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy127.51 4 142.62 0 274.13 69.99/34,323
24. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK132.69 12 128.30 6 278.99 74.85/36,721
25. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus142.74 8 125.87 6 282.61 78.47/38,419
26. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB149.94 4 125.98 4 283.92 79.78/39,117
27. Peřina Vít 1989 2 Č.Lípa140.11 8 133.94 4 286.05 81.91/40,115
28. Jonáš Vojtěch 1990 2 KVS HK135.32 12 142.20 16 305.52 101.38/49,714
29. Říha Martin 1992 2+ USK Pha142.08 50 123.46 0 315.54 111.40/54,613
30. Šeba Patrik 1992 2 Kralupy150.81 10 143.87 14 318.68 114.54/56,112
31. HÖtzel Karel 1991 2 Horš.Týn154.67 4 152.02 12 322.69 118.55/58,111
32. Pokorný Milan 1989 3 Klášter.161.86 8 151.91 4 325.77 121.63/59,610
33. Volák Jaroslav 1990 3 Klášter.160.76 8 153.68 4 326.44 122.30/59,99
34. Kopička Ondřej 1989 3 KK Opava155.91 16 149.23 10 331.14 127.00/62,28
35. Huneš Karel 1990 2 KVS HK162.52 10 154.24 16 342.76 138.62/67,97
36. Hojda Jakub 1993 2 Horš.Týn138.81 10 140.33 60 349.14 145.00/71,06
37. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek197.15 10 158.54 6 371.69 167.55/82,15
38. Pavlík Radek 1992 3 VSDK163.87 56 177.44 8 405.31 201.17/98,54
39. Jícha Dušan 1982 2 So Písek141.55 58 151.15 56 406.70 202.56/99,23
40. Zverka Petr 1993 3 Horš.Týn196.10 12 168.45 104 480.55 276.41/135,42
41. Šimůnek Antonín 1990 3 Horš.Týn185.79 10 156.08 306 657.87 453.73/222,31
42. Mrůzek Jakub 1995 3 KK Opava236.26 164 0.00 999 1399.26  0
  Rozsypal Rudolf 1971 2 Olomouc0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Najman Martin 1972 2 Kralupy0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Slováková Petra 1986 1 USK Pha115.91 2 117.90 4 239.81  60
2. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha121.74 4 114.16 2 241.90 2.09/0,960
3. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.118.60 4 118.49 4 245.09 5.28/2,260
4. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha117.67 4 119.83 4 245.50 5.69/2,460
5. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB122.22 0 123.41 2 247.63 7.82/3,360
6. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha128.83 4 117.60 2 252.43 12.62/5,353
7. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.122.67 2 128.42 0 253.09 13.28/5,553
8. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy125.13 4 121.89 4 255.02 15.21/6,347
9. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha126.01 2 125.75 2 255.76 15.95/6,747
10. Lejsalová Blanka 1979 1 USK Pha129.61 4 123.39 2 259.00 19.19/8,042
11. Benešová Martina 1986 2+ Sušice127.64 4 125.21 4 260.85 21.04/8,842
12. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek129.56 2 131.16 0 262.72 22.91/9,638
13. Dandová Anna 1988 2+ Benátky132.99 2 127.19 2 264.18 24.37/10,234
14. Polívková Hana 1989 2+ Blovice138.31 0 128.19 4 270.50 30.69/12,831
15. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha138.83 4 125.06 4 271.89 32.08/13,428
16. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha131.56 6 125.97 10 273.53 33.72/14,125
17. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha133.18 0 138.51 2 273.69 33.88/14,122
18. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc133.66 6 134.39 0 274.05 34.24/14,322
19. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV134.13 8 131.87 2 276.00 36.19/15,122
20. Maršáková Eliška 1989 2+ Č.Lípa128.36 6 136.61 8 278.97 39.16/16,320
21. Mašková Alena 1976 2 USK Pha137.77 0 137.74 4 279.51 39.70/16,618
22. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice135.20 6 139.52 0 280.72 40.91/17,116
23. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.153.17 2 125.49 4 284.66 44.85/18,714
24. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec131.37 8 138.73 8 286.10 46.29/19,312
25. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.137.16 2 149.96 4 293.12 53.31/22,210
26. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK146.92 8 138.34 6 299.26 59.45/24,89
27. Foltysová Denisa 1993 2 KK Opava152.18 6 139.68 4 301.86 62.05/25,98
28. Zýková Barbora 1990 2 ČSAD Plz148.73 8 140.59 6 303.32 63.51/26,57
29. Galušková Karolína 1995 2 Sušice149.87 0 152.77 6 308.64 68.83/28,76
30. Pokorná Iva 1985 2 SK VS ČB145.98 8 150.17 8 312.15 72.34/30,25
31. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice127.90 6 131.87 50 315.77 75.96/31,74
32. Bendová Marie 1992 2 Roudnice152.65 0 160.62 12 325.27 85.46/35,63
33. Jordánová Pavlína 1992 2 SKVeselí148.29 10 162.08 56 376.37 136.56/56,92
34. Jančová Monika 1992 3 Vlašim146.40 4 174.42 104 428.82 189.01/78,81
35. Bičovská Jana 1987 2 Olomouc151.16 10 0.00 999 1160.16  0
36. Nováčková Karolina 1978 2 Hubertus156.27 6 0.00 999 1161.27  0
37. Šedivá Kateřina 1989 2 Č.Lípa162.44 2 0.00 999 1163.44  0
38. Valíková Barbora 1994 2 KK Opava166.68 2 0.00 999 1167.68  0
39. Koušová Tereza 1992 3 USK Pha165.26 4 0.00 999 1168.26  0
40. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.117.87 54 0.00 999 1170.87  0
41. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.128.29 50 0.00 999 1177.29  0
42. Šrámková Michaela 1991 3 Sušice173.41 18 0.00 999 1190.41  0
43. Večerková Nina 1992 2 SKVeselí182.14 12 0.00 999 1193.14  0
44. Sušánková Markéta 1992 3 USK Pha154.38 54 0.00 999 1207.38  0
45. Větrovská Aneta 1993 3 USK Pha171.70 58 0.00 999 1228.70  0
46. Dvořáková Hana 1990 3 SK VS ČB188.41 52 0.00 999 1239.41  0
47. Štěpánová Tereza 1986 2 SK VS ČB183.31 62 0.00 999 1244.31  0
48. Krejčová Kristýna 1991 3 Roztoky176.89 106 0.00 999 1281.89  0
49. Mrůzková Kateřina 1995 3 KK Opava199.88 110 0.00 999 1308.88  0
50. Klementová Silvie 1994 3 L.Žatec180.84 204 0.00 999 1383.84  0
  Jebavá Alžběta 1990 3 Třebech.0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
113.42 2 111.09 0 226.51  60
2. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
113.18 0 113.17 2 228.35 1.84/0,860
3. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
111.40 4 112.53 4 231.93 5.42/2,460
4. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
111.86 4 114.97 6 236.83 10.32/4,660
5. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
119.50 2 118.09 2 241.59 15.08/6,760
6. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
121.06 6 118.87 6 251.93 25.42/11,260
7. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
125.14 4 132.94 6 268.08 41.57/18,460
8. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
127.84 6 127.36 8 269.20 42.69/18,860
9. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
132.00 8 132.99 4 276.99 50.48/22,360
10. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
126.37 10 133.43 8 277.80 51.29/22,653
11. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
134.24 6 136.99 4 281.23 54.72/24,247
12. Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
2 Č.Lípa
Žel.Brod
126.57 6 135.16 16 283.73 57.22/25,342
13. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK
KVS HK
119.07 2 121.60 54 296.67 70.16/31,038
14. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
135.89 8 150.42 10 304.31 77.80/34,338
15. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
150.82 8 149.85 8 316.67 90.16/39,834
16. Baroň Petr
Fusek Radomir
1991
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
161.10 10 147.26 8 326.36 99.85/44,131
17. HÖtzel Karel
Hojda Jakub
1991
1993
3 Horš.Týn
Horš.Týn
164.81 8 163.77 10 346.58 120.07/53,028
18. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
140.54 10 136.05 62 348.59 122.08/53,925
19. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
136.67 4 148.98 110 399.65 173.14/76,422
20. Morkes Jan
Jonáš Vojtěch
1990
1990
2 KVS HK
KVS HK
145.14 10 0.00 999 1154.14  20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha97.16 0 97.80 0 194.96  75
2. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.95.86 2 98.42 0 196.28 1.32/0,775
3. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha95.68 8 98.28 2 203.96 9.00/4,675
4. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha102.05 0 100.52 2 204.57 9.61/4,975
5. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.101.14 2 100.77 6 209.91 14.95/7,775
6. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava102.53 0 104.70 4 211.23 16.27/8,375
7. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc102.38 4 101.03 4 211.41 16.45/8,468
8. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.103.57 2 104.17 2 211.74 16.78/8,668
9. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava106.33 2 105.13 0 213.46 18.50/9,568
10. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.102.65 4 103.07 4 213.72 18.76/9,662
11. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus106.17 6 101.90 0 214.07 19.11/9,862
12. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha107.33 0 106.74 0 214.07 19.11/9,857
13. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha107.16 0 106.95 0 214.11 19.15/9,853
14. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec106.92 0 107.34 0 214.26 19.30/9,949
15. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB108.34 4 102.47 0 214.81 19.85/10,249
16. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec106.15 2 106.92 2 217.07 22.11/11,349
17. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB106.37 2 109.08 0 217.45 22.49/11,546
18. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc108.91 0 107.91 2 218.82 23.86/12,243
19. Prell Pavel 1976 2 Kralupy111.62 0 108.00 0 219.62 24.66/12,640
20. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.105.76 2 110.94 2 220.70 25.74/13,237
21. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB106.32 2 110.54 2 220.86 25.90/13,337
22. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB112.35 0 108.65 0 221.00 26.04/13,435
23. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava110.50 0 112.38 0 222.88 27.92/14,333
24. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice107.92 4 105.06 6 222.98 28.02/14,431
25. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy108.15 4 107.35 4 223.50 28.54/14,629
26. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec111.11 0 109.10 4 224.21 29.25/15,027
27. Potužák Jan 1988 2+ Sušice114.60 0 109.75 2 226.35 31.39/16,125
28. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.109.22 0 113.69 4 226.91 31.95/16,423
29. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice112.02 0 111.26 4 227.28 32.32/16,621
30. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.111.99 0 111.64 4 227.63 32.67/16,819
31. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.117.72 4 108.82 0 230.54 35.58/18,217
32. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec112.27 2 111.58 6 231.85 36.89/18,917
33. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov118.40 0 108.26 6 232.66 37.70/19,315
34. Taišl Filip 1976 1 Sušice108.63 2 118.26 6 234.89 39.93/20,514
35. Klír Oto 1981 2 USK Pha110.91 4 114.87 6 235.78 40.82/20,914
36. Houserek Aleš 1990 2 Olomouc114.65 2 115.87 4 236.52 41.56/21,313
37. Hájek Michal 1986 2 Ostrava114.06 4 115.26 4 237.32 42.36/21,712
38. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech.112.82 0 118.47 8 239.29 44.33/22,711
39. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus115.08 0 120.58 4 239.66 44.70/22,910
40. Masare Vít 1987 2 USK Pha113.16 8 112.82 6 239.98 45.02/23,19
41. Macášek Tomáš 1992 2 Bechyně114.55 0 117.62 8 240.17 45.21/23,28
42. Strnad Jaroslav 1993 2 USK Pha113.37 4 116.94 6 240.31 45.35/23,37
43. Jordán František 1991 2 SKVeselí121.11 4 113.45 4 242.56 47.60/24,46
44. Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc110.75 6 116.66 10 243.41 48.45/24,95
45. Jordán Tomáš 1988 2 SKVeselí122.94 2 114.02 6 244.96 50.00/25,64
46. Němec Lukáš 1985 2 Olomouc114.31 4 122.46 6 246.77 51.81/26,63
47. Cvikl Ondřej 1992 2 Ostrava117.65 4 132.95 12 266.60 71.64/36,72
48. Lhota Zbyšek 1984 2 Žel.Brod111.68 4 156.91 8 280.59 85.63/43,91
49. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus97.32 4 110.80 102 314.12 119.16/61,10
50. Mulač Viktor 1975 2 Loko Plz117.91 8 0.00 999 1124.91  0
51. Gotvald Robert 1990 2 USK Pha124.42 2 0.00 999 1125.42  0
52. Pokorný Ondřej 1987 2 SK VS ČB118.71 8 0.00 999 1125.71  0
53. Hagiwara Takahiro 1988 2 SK VS ČB120.74 6 0.00 999 1125.74  0
54. Kovárník Lukáš 1977 2 Kralupy118.88 8 0.00 999 1125.88  0
55. Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB125.24 2 0.00 999 1126.24  0
56. Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy121.71 6 0.00 999 1126.71  0
57. Jeremiaš Jan 1985 2 Třebech.123.99 4 0.00 999 1126.99  0
58. Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice122.34 6 0.00 999 1127.34  0
59. Podzimek Slávek 1987 2 Kralupy119.26 10 0.00 999 1128.26  0
60. Šíma Václav 1989 2 SK VS ČB129.74 0 0.00 999 1128.74  0
61. Vyhnánek Jiří 1974 2 Tech.Pha124.11 6 0.00 999 1129.11  0
62. Kuna Jan 1990 2 SK VS ČB126.30 4 0.00 999 1129.30  0
63. Medřický Ludvík 1992 2 USK Pha126.07 6 0.00 999 1131.07  0
64. Heger Mikuláš 1990 2 Rakovník128.65 4 0.00 999 1131.65  0
65. Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy122.87 10 0.00 999 1131.87  0
66. Baroň Petr 1991 2 Val.Mez.128.59 6 0.00 999 1133.59  0
67. Musil Jan 1990 2 Jablonec133.18 2 0.00 999 1134.18  0
68. Kysela David 1977 2 Kralupy135.36 0 0.00 999 1134.36  0
69. Vozka Aleš 1989 2 Sušice131.07 6 0.00 999 1136.07  0
70. Hron Robin 1979 2 Kralupy130.00 8 0.00 999 1137.00  0
71. Abraham Tomáš 1992 2 Benátky133.44 8 0.00 999 1140.44  0
72. Křišťan Filip 1992 2 Týniště137.66 10 0.00 999 1146.66  0
73. Kasanda Michal 1993 2 SK VS ČB143.36 6 0.00 999 1148.36  0
74. Hájek Roman 1963 2 Ostrava137.69 12 0.00 999 1148.69  0
75. Binčík Petr 1994 3 KK Opava140.58 12 0.00 999 1151.58  0
76. Tykal Jiří 1992 3 Klášter.142.64 10 0.00 999 1151.64  0
77. Seidl Tomáš 1989 2 Olomouc142.77 10 0.00 999 1151.77  0
78. Heger Kryštof 1992 3 Rakovník149.03 4 0.00 999 1152.03  0
79. Bahenský Matouš 1994 3 KK Opava153.34 2 0.00 999 1154.34  0
80. Hric Filip 1993 2 Olomouc149.92 8 0.00 999 1156.92  0
81. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek146.06 12 0.00 999 1157.06  0
82. Svoboda Marek 1990 3 SK VS ČB151.82 8 0.00 999 1158.82  0
83. Raška Jan 1995 3 USK Pha151.78 12 0.00 999 1162.78  0
84. Puškarčuk Aleš 1989 2 Č.Lípa113.96 52 0.00 999 1164.96  0
85. Rohan Lukáš 1995 3 USK Pha176.18 4 0.00 999 1179.18  0
86. Holboj Adam 1992 3 SK VS ČB179.29 8 0.00 999 1186.29  0
87. Zápotočný Martin 1990 3 Sláv.KV176.84 14 0.00 999 1189.84  0
88. Urban Tomáš 1994 3 KK Opava132.88 60 0.00 999 1191.88  0
89. Holboj Ondřej 1990 2 SK VS ČB144.55 54 0.00 999 1197.55  0
90. Břečka Tomáš 1988 2 SKVeselí140.60 58 0.00 999 1197.60  0
91. Šiman Matěj 1995 3 USK Pha187.94 14 0.00 999 1200.94  0
92. Kovář Daniel 1991 3 SK VS ČB154.84 50 0.00 999 1203.84  0
93. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa106.83 108 0.00 999 1213.83  0
94. Svoboda Adam 1994 USK Pha213.04 10 0.00 999 1222.04  0
95. Bouzek Filip 1992 3 Sušice188.38 60 0.00 999 1247.38  0
96. Štýber Roman 1989 3 Sláv.KV182.38 112 0.00 999 1293.38  0
97. Hošek Ondřej 1995 3 KK Brno204.85 102 0.00 999 1305.85  0
  Podhadský Jan 1989 2 Vlašim0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Brychcí Petr 1990 3 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Zvolánek Jan 1995 3 Bechyně0.00 0 0.00 999  0
  Fiala Radim 1995 3 KK Opava0.00 0 0.00 999  0
  Šimek Miroslav 1959 2 Jablonec0.00 0 0.00 0  0
  Chládek Pavel 1987 2 Roudnice0.00 0 0.00 0  0
  Hála Richard 1992 2 SKVeselí0.00 0 0.00 0  0
  Felix Petr 1982 2 Kralupy0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3