vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota

24.03.2012   řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
ředitel: Hugo Knotek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub.18:16,50 106
2. Haleš Antonín 1992 1 Č.Kruml.18:59,2042.70/3,996
3. Slanina Vladimír 1994 1 L.Žatec19:02,5046.00/4,286
4. Kejklíček Tomáš 1980 MT Pardub.19:03,2046.70/4,376
5. Jelínek Šimon 1994 1 Boh.Pha19:57,90101.40/9,266
6. Šťastný Jan 1970 1 Pardub.19:58,50102.00/9,356
7. Švadlena Václav 1985 2 Č.Kruml.20:02,50106.00/9,746
8. Novák Martin 1991 1 Č.Kruml.20:03,60107.10/9,836
9. Šprdlík Vít 1967 0 Sušice20:21,70125.20/11,426
10. Malach Tobiáš 1989 1 Tesla Bo20:26,60130.10/11,916
11. Peška Libor 1987 3 Č.Kruml.20:43,10146.60/13,411
12. Chod David 1982 0 Blovice20:50,00153.50/14,06
13. Habich Karel 1994 1 VS Tábor21:53,00216.50/19,75
14. Baroň Petr 1991 3 Boh.Pha21:59,90223.40/20,44
15. Pořádek Milan 1986 0 SKVS ČB22:01,10224.60/20,53
16. Valíková Radka 1991 2 Pardub.22:05,00228.50/20,82
17. Habich Tomáš 1997 3 VS Tábor22:22,70246.20/22,51
18. Klíma Jan 1998 3 Č.Kruml.22:30,80254.30/23,20
19. Skořepa Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.23:00,20283.70/25,90
20. Musil Filip 1992 0 Č.Kruml.27:27,80551.30/50,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Mrůzek Kamil 1977 MT Dukla B.15:45,30 167
2. Lagner Václav 1988 1 Boh.Pha16:03,7018.40/1,9157
3. Odvárko Michael 1979 2 Dukla B.16:22,7037.40/4,0147
4. Křišťan Filip 1992 1 Týniště16:26,4041.10/4,3137
5. Zieris Matyáš 1995 1 Trutnov16:36,3051.00/5,4127
6. Grossmann Petr 1974 1 Loko Plz16:49,7064.40/6,8117
7. Stefan Tomáš 1995 1 Soběslav16:56,7071.40/7,6107
8. Marek Aleš 1978 1 Trutnov17:19,5094.20/10,097
9. Smolka Ondřej 1994 2 Boh.Pha17:41,40116.10/12,387
10. Kočan Michal 1977 2 Boh.Pha17:48,30123.00/13,082
11. Šindelář Pavel 1970 1 Loko Plz18:12,90147.60/15,677
12. Jelínek Filip 1996 2 Boh.Pha18:22,20156.90/16,672
13. Háša Michal 1981 2 Bechyně19:06,10200.80/21,267
14. Dušek Jan 1988 0 Týniště19:09,70204.40/21,662
15. Nachtigal Jiří 1997 2 Chomutov19:14,30209.00/22,157
16. Koudelka Tomáš 1964 2 Č.Kruml.19:16,70211.40/22,452
17. Panzer Aleš 1974 2 Loko Plz19:26,40221.10/23,447
18. Kozderka Pavel 1985 0 Turnov19:31,10225.80/23,942
19. Filipi Robert 1964 2 Č.Lípa19:47,40242.10/25,637
20. Nachtigal Jan 1996 2 Chomutov19:51,80246.50/26,132
21. Scharfen Vojtěch 1987 3 Trutnov19:55,00249.70/26,427
22. Zapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.20:02,70257.40/27,222
23. Ulwer Jiří 1995 2 Týniště20:04,00258.70/27,417
24. Báča Milan 1973 3 KK Brand20:04,60259.30/27,412
25. Grossmann Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:25,90280.60/29,711
26. Zapletal Mikuláš 2000 3 Dukla B.20:26,80281.50/29,810
27. Weissar Petr 1970 0 Loko Plz20:34,30289.00/30,69
28. Pospíšil Adrian 1995 3 Trutnov20:35,50290.20/30,78
29. Koubík Ondřej 1999 2 Boh.Pha20:37,00291.70/30,97
30. Jícha Martin 1994 3 Tech.Pha21:38,10352.80/37,36
31. Báča Jakub 1994 3 KK Brand21:38,70353.40/37,45
32. Kyzlík Milan 1999 3 Roudnice21:40,90355.60/37,64
33. Venc Alexandr 1999 3 Dukla B.21:43,30358.00/37,93
34. Jarolímek Otta 1961 3 Turnov21:56,80371.50/39,32
35. Šimko Ondřej 1997 3 Týniště22:20,40395.10/41,81
36. Švagr Rostislav 2000 0 Týniště23:09,30444.00/47,00
37. Pechman Štěpán 1999 0 Roudnice23:09,50444.20/47,00
  Zástěra Tomáš 1964 2 So PísekDISK 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Zástěrová Anna 1989 MT So Písek18:40,30 29
2. Veselá Linda 1980 3 Tech.Pha20:27,60107.30/9,619
3. Svobodová Jana 1993 1 Č.Lípa20:28,30108.00/9,69
4. Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice20:33,80113.50/10,14
5. Paloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml.20:55,80135.50/12,13
6. Křišťanová Michaela 1994 3 Týniště21:36,40176.10/15,72
7. Vrbová Alexandra 2000 3 Horš.Týn23:00,90260.60/23,31

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hermann René
Chlouba Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha Boh.Pha
Boh.Pha Boh.Pha
18:52,90 65
2. Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec L.Žatec
L.Žatec L.Žatec
18:58,906.00/0,555
3. Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1919
1982
1 Č.Lípa USK Pha
Č.Lípa USK Pha
18:59,506.60/0,645
4. Cuc Michal
Zdráhal Jan
1919
1977
M Tech.Pha Dukla B.
Tech.Pha Dukla B.
19:10,2017.30/1,535
5. Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1919
1994
1 Boh.Pha Boh.Pha
Boh.Pha Boh.Pha
19:40,7047.80/4,225
6. Malach Tobiáš
Matula Zdeněk
1919
1989
1 Tesla Bo Tesla Bo
Tesla Bo Tesla Bo
20:26,5093.60/8,315
7. Janů Petr
Saiko Tomáš
1919
1987
2 Č.Kruml. Č.Kruml.
Č.Kruml. Č.Kruml.
20:45,00112.10/9,95
8. Zapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1919
1998
0 Dukla B. Boh.Pha
Dukla B. Boh.Pha
21:06,80133.90/11,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3