vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava

28.04.2012   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Petr Aleš
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSBINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.91.37 0 89.99 0 89.99 75
2.2/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa97.37 2 93.05 0 93.053.06/3,468
3.3/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava93.23 0 94.21 56 93.233.24/3,662
4.4/DSHOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.70 2 90.39 6 93.703.71/4,157
5.1/U2HRIC Filip 1993 2 Olomouc94.77 2 99.68 50 96.776.78/7,557
6. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.96.85 4 97.03 0 97.037.04/7,853
6.1/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov97.03 0 101.95 2 97.037.04/7,849
8.5/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB108.05 56 95.17 2 97.177.18/8,046
9.2/U2MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.95.33 2 97.23 156 97.337.34/8,243
10.6/DSPECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB94.12 4 111.29 4 98.128.13/9,040
11. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.98.19 0 99.35 0 98.198.20/9,137
12.2/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy96.55 2 104.55 8 98.558.56/9,535
13.7/DSURBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava98.84 4 99.12 0 99.129.13/10,133
14.3/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.96.14 4 101.03 2 100.1410.15/11,331
15.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy98.79 54 98.85 2 100.8510.86/12,129
16.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava101.48 0 102.35 2 101.4811.49/12,827
17.8/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí101.82 0 101.50 2 101.8211.83/13,125
18. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy101.93 0 112.44 52 101.9311.94/13,323
19.9/DSVAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava102.02 2 96.06 6 102.0612.07/13,421
20.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz102.73 0 101.94 2 102.7312.74/14,219
21. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava98.74 4 100.28 8 102.7412.75/14,217
22.10/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha102.27 8 101.34 2 103.3413.35/14,815
23.2/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz112.75 0 103.59 0 103.5913.60/15,114
24.3/U2ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky102.56 2 104.74 4 104.5614.57/16,213
25. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí105.17 102 102.85 2 104.8514.86/16,512
26.3/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník108.22 0 103.25 2 105.2515.26/17,011
27.4/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy105.40 2 106.31 6 107.4017.41/19,310
28. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy128.39 6 107.74 0 107.7417.75/19,79
29.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice108.59 102 107.86 0 107.8617.87/19,98
30.11/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec93.51 54 104.00 4 108.0018.01/20,07
31.5/DMMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava105.95 4 106.11 2 108.1118.12/20,16
32. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh111.53 54 104.19 4 108.1918.20/20,25
33.6/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha108.18 2 108.59 0 108.5918.60/20,74
34.1/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky108.95 2 108.69 0 108.6918.70/20,83
35.7/DMROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava109.55 0 106.44 50 109.5519.56/21,72
36.2/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK110.81 0 112.79 0 110.8120.82/23,11
36.12/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha106.81 4 109.97 8 110.8120.82/23,10
38.3/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha133.64 2 111.29 0 111.2921.30/23,70
39.8/DMŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB109.74 2 116.80 2 111.7421.75/24,20
40.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa114.57 2 113.40 0 113.4023.41/26,00
41.9/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc109.92 4 110.50 6 113.9223.93/26,60
42.4/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava116.53 54 106.31 8 114.3124.32/27,00
43.10/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky112.03 4 110.80 10 116.0326.04/28,90
44.5/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.106.35 10 110.49 6 116.3526.36/29,30
45.13/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa124.11 50 110.38 6 116.3826.39/29,30
46.14/DSWEISL Jakub 1995 2 USK Pha117.62 50 110.64 6 116.6426.65/29,60
47.6/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc131.20 52 116.86 0 116.8626.87/29,90
48.11/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha103.04 54 109.50 8 117.5027.51/30,60
49.12/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava115.08 4 120.58 0 119.0829.09/32,30
50.3/VŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB117.94 2 120.85 0 119.9429.95/33,30
51.15/DSKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc119.11 2 126.93 2 121.1131.12/34,60
52.7/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava120.56 4 121.38 0 121.3831.39/34,90
53.4/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava121.87 0 136.50 0 121.8731.88/35,40
54.1/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.136.52 150 115.98 6 121.9831.99/35,50
55.5/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava123.56 52 124.34 0 124.3434.35/38,20
56.8/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc127.01 0 139.40 4 127.0137.02/41,10
57.9/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha130.49 56 126.18 2 128.1838.19/42,40
58.10/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc125.34 6 146.24 2 131.3441.35/45,90
59.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK135.86 54 133.65 2 135.6545.66/50,70
60.11/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice141.09 2 133.24 6 139.2449.25/54,70
61.13/DMKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník132.18 8 125.28 52 140.1850.19/55,80
62.12/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky180.71 102 132.95 8 140.9550.96/56,60
63.14/DMHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh127.01 58 136.84 6 142.8452.85/58,70
64.13/ZSMOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí134.99 8 130.10 106 142.9953.00/58,90
65.16/DSSOFRON Daniel 1995 3 ČSAD Plz135.85 10 144.19 0 144.1954.20/60,20
66.15/DMŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky147.08 56 140.77 4 144.7754.78/60,90
67.17/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz143.68 4 142.33 52 147.6857.69/64,10
68.14/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník148.00 4 145.85 4 149.8559.86/66,50
69.15/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň143.07 8 146.40 56 151.0761.08/67,90
70.3/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky159.65 2 150.86 2 152.8662.87/69,90
71.4/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc136.40 52 152.47 2 154.4764.48/71,70
72.6/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná161.74 2 149.79 6 155.7965.80/73,10
73.16/DMSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky169.87 56 153.06 6 159.0669.07/76,80
74.7/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník160.41 6 156.40 50 166.4176.42/84,90
75.16/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice183.93 2 193.38 8 185.9395.94/106,60
76.17/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK164.90 52 149.54 54 203.54113.55/126,20
  ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U2JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB128.52 4 127.14 0 127.14 60
2.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava130.79 54 127.67 2 129.672.53/2,060
3.2/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn135.92 4 131.04 4 135.047.90/6,253
4.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno136.52 50 133.03 4 137.039.89/7,847
5.2/U2FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava133.19 4 135.85 4 137.1910.05/7,942
6.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha162.61 58 134.12 6 140.1212.98/10,242
7.3/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava136.72 6 140.97 8 142.7215.58/12,338
8.4/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha0.00 999 136.67 8 144.6717.53/13,834
9.5/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy141.23 4 137.80 8 145.2318.09/14,231
10.3/U2FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha325.17 8 140.00 6 146.0018.86/14,828
11.2/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.134.29 54 139.61 56 188.2961.15/48,125
12. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 SKŽižkov205.92 104 170.93 58 228.93101.79/80,122

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
107.20 2 109.86 2 109.20 60
2.2/DSCEPEK Marek
POSPÍCHAL Radek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
116.30 0 109.39 0 109.390.19/0,260
3.1/U2MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
113.88 0 114.15 8 113.884.68/4,360
4.3/DSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
118.68 2 114.59 2 116.597.39/6,860
5.4/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
115.91 6 112.69 4 116.697.49/6,953
6.2/U2ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
113.14 4 116.06 4 117.147.94/7,347
7. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
117.58 0 0.00 999 117.588.38/7,742
8.1/DMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
121.57 2 121.61 2 123.5714.37/13,238
9.1/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
125.44 0 125.06 54 125.4416.24/14,934
10.5/DSŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
2 KVS HK
KVS HK
131.82 2 129.32 4 133.3224.12/22,131
11.2/DMMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
138.35 8 133.14 6 139.1429.94/27,428
12. WENDL Miloslav
OSOCHOVSKÁ Michaela
1978
1986
2 Horš.Týn
KVS HK
137.11 12 135.59 6 141.5932.39/29,725
13.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
150.88 50 150.18 6 156.1846.98/43,022
14.2/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
3 USK Pha
USK Pha
150.85 6 174.87 8 156.8547.65/43,620
15.3/ZSPŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
2 USK Pha
USK Pha
151.71 58 160.64 8 168.6459.44/54,418
16.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
228.77 62 173.64 2 175.6466.44/60,816
17.6/DSPETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
SKVS ČB
127.00 50 134.23 52 177.0067.80/62,114
18.3/DMBALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
173.59 58 174.78 8 182.7873.58/67,412
19.2/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
153.33 54 154.06 54 207.3398.13/89,910
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava107.35 2 98.99 0 98.99 75
2.2/DSROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha100.51 0 103.17 6 100.511.52/1,568
3.1/U2KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava100.10 4 100.62 0 100.621.63/1,662
4. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.102.19 2 98.53 4 102.533.54/3,657
5.2/U2FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.104.47 52 103.10 0 103.104.11/4,257
6.3/DSCEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB101.21 2 103.41 0 103.214.22/4,357
7.3/U2HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn105.05 6 99.59 4 103.594.60/4,657
8.4/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB113.62 8 101.66 2 103.664.67/4,757
9. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.110.13 52 102.13 2 104.135.14/5,253
10.5/DSSVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha112.54 2 102.55 2 104.555.56/5,649
11.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV107.42 0 104.77 0 104.775.78/5,846
12.6/DSPEXA Jakub 1994 2+ USK Pha106.14 0 105.45 2 106.147.15/7,243
13.2/VMKUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja107.86 6 104.33 2 106.337.34/7,440
14.1/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc113.29 6 107.44 0 107.448.45/8,540
15.3/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov105.76 2 111.14 0 107.768.77/8,937
16.7/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.108.20 0 123.59 6 108.209.21/9,335
17.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK118.66 2 110.69 0 110.6911.70/11,833
18.8/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB108.19 4 116.24 0 112.1913.20/13,331
19.2/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha112.39 2 113.12 0 113.1214.13/14,329
20.3/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy110.01 6 108.27 6 114.2715.28/15,427
21.2/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.114.07 2 120.66 4 116.0717.08/17,325
22.9/DSCHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK116.48 2 134.13 2 118.4819.49/19,723
23.4/U2ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy117.69 2 120.45 0 119.6920.70/20,921
24.5/U2BOŽEK Radim 1992 2 Olomouc121.11 2 115.83 4 119.8320.84/21,119
25.3/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc119.12 4 120.15 0 120.1521.16/21,417
26.6/U2HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor123.09 4 120.20 2 122.2023.21/23,415
27.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav124.62 4 121.08 2 123.0824.09/24,314
28.4/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha119.64 4 129.32 12 123.6424.65/24,913
29. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn124.91 2 131.43 54 126.9127.92/28,212
30. VANĚK Jiří 1987 3 Kralupy122.99 4 123.28 6 126.9928.00/28,311
31.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK133.67 10 129.03 0 129.0330.04/30,310
32.4/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.128.80 4 127.35 2 129.3530.36/30,79
33.5/ZSMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava130.68 0 130.54 4 130.6831.69/32,08
34.6/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Dukla B.129.28 2 126.15 10 131.2832.29/32,67
35.7/ZSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava142.28 4 130.16 2 132.1633.17/33,56
36.8/ZSLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha132.62 10 131.36 2 133.3634.37/34,75
37.2/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná154.91 6 136.05 4 140.0541.06/41,54
38.9/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc154.05 108 134.08 8 142.0843.09/43,53
39.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník141.35 2 152.94 2 143.3544.36/44,82
40.10/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov145.39 4 150.56 0 149.3950.40/50,91
41.11/DSŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK174.24 6 150.28 4 154.2855.29/55,90
42.2/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn158.01 62 157.73 8 165.7366.74/67,40
43.4/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor176.71 102 165.20 106 271.20172.21/174,00
  ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JORDÁN František 1991 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice103.06 4 98.38 0 98.38 75
2.2/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.106.92 0 102.51 2 104.516.13/6,275
3.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava105.35 0 109.83 0 105.356.97/7,175
4.1/U2JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB105.39 2 108.49 2 107.399.01/9,275
5.3/DSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 0 KK Opava117.24 4 110.72 0 110.7212.34/12,575
6.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.115.98 4 112.72 0 112.7214.34/14,668
7.2/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 1 KK Opava113.06 0 121.41 4 113.0614.68/14,962
8.3/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha111.53 2 118.92 56 113.5315.15/15,462
9.4/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy115.28 50 114.29 0 114.2915.91/16,257
10.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice123.47 4 115.22 2 117.2218.84/19,253
11. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK118.13 4 117.49 0 117.4919.11/19,449
12.2/U2FOLTYSOVÁ Denisa 1993 0 KK Opava118.94 2 119.24 0 119.2420.86/21,20
13.4/DSKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB117.93 2 119.67 6 119.9321.55/21,946
14.2/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno119.10 4 122.10 0 122.1023.72/24,143
15.5/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň127.68 50 120.50 6 126.5028.12/28,640
16.3/U2KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy151.85 8 128.82 2 130.8232.44/33,037
17.4/U2ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy129.76 2 129.15 2 131.1532.77/33,335
18. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník144.62 56 127.19 4 131.1932.81/33,433
19.3/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.128.87 4 134.07 4 132.8734.49/35,131
20.6/DMBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy136.97 6 133.73 0 133.7335.35/35,929
21.7/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn129.87 4 126.47 8 133.8735.49/36,127
22.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha135.60 2 136.52 2 137.6039.22/39,925
23.4/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc138.38 56 130.99 8 138.9940.61/41,323
24.2/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha137.83 102 137.24 4 141.2442.86/43,621
25.5/U2ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh176.18 6 139.31 6 145.3146.93/47,719
26.5/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha151.21 10 137.33 8 145.3346.95/47,717
27.3/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn144.23 2 159.95 56 146.2347.85/48,615
28.6/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc143.29 6 155.73 10 149.2950.91/51,714
29.7/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc150.73 4 211.44 4 154.7356.35/57,313
30.4/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha167.15 56 163.33 8 171.3372.95/74,212
31.8/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc167.05 56 168.30 14 182.3083.92/85,311
32.5/DSKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná173.12 204 183.36 4 187.3688.98/90,410
33.9/ZSHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava223.05 154 168.65 108 276.65178.27/181,29
  ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3