vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu

09.09.2012   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.00:58,12 00:59,53 01:57,65 -
2. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc01:00,67 00:59,28 01:59,952.30/2,0-
3. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice01:02,90 01:04,19 02:07,099.44/8,0-
3. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK01:03,51 01:03,57 02:07,099.44/8,0-
5. STANOVSKÝ Samuel 1998 2 Sušice01:03,07 01:04,99 02:08,0610.41/8,8-
6. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:06,18 01:06,37 02:12,5514.90/12,7-
7. KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha01:09,84 01:08,51 02:18,3520.70/17,6-
8. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice01:15,38 01:07,08 02:22,4624.81/21,1-
9. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK01:10,91 01:12,77 02:23,6826.03/22,1-
10. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice01:14,38 01:13,33 02:27,7130.06/25,6-
11. BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí01:07,70 01:22,01 02:29,7132.06/27,3-
12. MATÉ Zdeněk 1998 Olomouc01:24,39 01:06,24 02:30,6332.98/28,0-
13. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava01:06,49 01:24,92 02:31,4133.76/28,7-
14. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc01:18,01 01:15,77 02:33,7836.13/30,7-
15. MOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí01:03,66 01:33,32 02:36,9839.33/33,4-
16. PETERKA Jáchym 1998 2 Rakovník01:07,64 01:30,56 02:38,2040.55/34,5-
17. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc01:25,78 01:16,92 02:42,7045.05/38,3-
18. PEŠEK Tibor 2000 SKVeselí01:20,97 01:21,82 02:42,7945.14/38,4-
19. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.01:14,39 01:31,75 02:46,1448.49/41,2-
20. VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník01:23,17 01:24,92 02:48,0950.44/42,9-
21. BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov01:11,73 01:45,15 02:56,8859.23/50,3-
22. PAPULA Martin 1999 Litovel01:09,05 01:53,39 03:02,4464.79/55,1-
23. FIALA Jakub 2001 Olomouc01:34,59 01:34,99 03:09,5771.93/61,1-
24. VENC Alexandr 1999 3 Dukla B.01:41,97 01:31,56 03:13,5475.89/64,5-
25. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník01:37,50 01:36,18 03:13,6876.03/64,6-
26. GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc01:58,47 02:02,50 04:00,97123.32/104,8-
  JANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno01:14,80 01:14,91 02:29,71 -
2. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:23,75 01:21,26 02:45,0115.30/10,2-
3. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.01:24,78 01:24,42 02:49,2019.49/13,0-
4. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.01:29,23 01:23,68 02:52,9123.20/15,5-
5. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:33,71 01:24,45 02:58,1628.45/19,0-
6. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc01:34,18 01:30,73 03:04,9135.20/23,5-
7. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn01:37,65 01:37,26 03:14,9145.20/30,2-
8. SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc01:45,22 01:38,32 03:23,5453.83/36,0-
9. KAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:41,96 01:42,18 03:24,1454.43/36,4-
10. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc01:41,43 01:44,00 03:25,4355.72/37,2-
11. SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno01:48,67 01:45,76 03:34,4364.72/43,2-
12. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.01:49,21 01:46,16 03:35,3765.66/43,9-
13. NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno01:47,08 01:49,77 03:36,8567.14/44,8-
  HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. NOVOTNÝ Jan
CHALOUPKA Václav
1998
1998
Olomouc
Olomouc
01:07,83 01:14,09 02:21,92 -
2. ZAPLETAL Vojtěch
Zapletal Mikuláš
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
01:10,12 01:13,44 02:23,561.64/1,2-
3. ŠMOLDAS Michal
KUČA Jakub
1998
1998
3 Litovel
Litovel
01:10,91 01:22,25 02:33,1611.24/7,9-
4. KAMINSKÝ Jan
MOŘKOVSKÝ Samuel
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
01:18,50 01:14,97 02:33,4711.55/8,1-
5. SKOŘEPA Vojtěch
KLÍMA Jan
1999
1998
Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:19,45 01:19,89 02:39,3417.42/12,3-
6. VENC Alexandr
KOUBÍK Ondřej
1999
1999
Dukla B.
Boh.Pha
01:20,48 01:19,94 02:40,4218.50/13,0-
7. ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:23,83 01:24,11 02:47,9426.02/18,3-
8. NACHTIGAL Richard
KŘENEK Jakub
2000
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
01:41,97 01:24,19 03:06,1644.24/31,2-
  STARÝ Tadeáš
KŘENEK Jakub
1998
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel01:06,94 01:10,06 02:17,00 -
2. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK01:12,85 01:14,25 02:27,1010.10/7,4-
3. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc01:14,73 01:14,44 02:29,1712.17/8,9-
4. LERCH Adam 1998 2 Klášter.01:15,42 01:21,37 02:36,7919.79/14,4-
5. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.01:25,53 01:16,41 02:41,9424.94/18,2-
6. SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.01:22,80 01:25,30 02:48,1031.10/22,7-
7. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:30,85 01:21,28 02:52,1335.13/25,6-
8. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK01:28,72 01:29,76 02:58,4841.48/30,3-
9. ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.01:35,35 01:45,55 03:20,9063.90/46,6-
10. MOŘKOVSKÝ Samuel 1999 Val.Mez.01:41,27 01:45,78 03:27,0570.05/51,1-
11. NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc02:03,33 01:25,57 03:28,9171.91/52,5-
12. KUČA Jakub 1998 3 Litovel01:18,33 02:28,20 03:46,5389.53/65,4-
13. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.01:25,22 02:45,32 04:10,54113.54/82,9-
14. TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.04:06,60 01:32,54 05:39,14202.14/147,5-
  SOUČEK Marek 1999 KVS HK00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  SUŠEŇ Daniel 1999 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  STARÝ Tadeáš 1998 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  JUREČKA Filip 1998 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno01:00,82 01:02,37 02:03,19 -
2. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:02,56 01:03,60 02:06,172.98/2,4-
3. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:07,15 01:06,45 02:13,6010.41/8,5-
4. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:10,20 01:08,84 02:19,0415.85/12,9-
5. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc01:12,14 01:10,09 02:22,2319.04/15,5-
6. NĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno01:13,22 01:11,28 02:24,5021.31/17,3-
7. SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno01:11,54 01:16,28 02:27,8324.64/20,0-
8. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc01:14,66 01:13,54 02:28,2025.01/20,3-
9. STANOVSKÁ Soňa 2000 3 Sušice01:13,50 01:16,98 02:30,4827.29/22,2-
10. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice01:16,64 01:16,66 02:33,3030.11/24,4-
11. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn01:13,65 01:20,44 02:34,0930.90/25,1-
12. KAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:18,13 01:17,52 02:35,6532.46/26,3-
13. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.01:26,80 01:11,02 02:37,8234.63/28,1-
14. HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc01:24,36 01:18,80 02:43,1639.97/32,4-
15. HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava01:28,26 01:26,62 02:54,8851.69/42,0-
16. MOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí01:49,68 01:14,12 03:03,8060.61/49,2-
17. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:17,42 02:00,57 03:18,0074.81/60,7-
18. PECHMANOVÁ Marie 2001 3 Roudnice01:19,48 02:04,09 03:23,5680.38/65,2-
19. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.01:52,62 01:40,91 03:33,5390.34/73,3-
20. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice01:09,52 02:27,40 03:36,9293.73/76,1-
21. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:58,87 01:55,07 03:53,94110.75/89,9-
22. SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc03:17,72 01:11,65 04:29,37146.18/118,7-
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.01:27,79 00:00,00 00:00,00 -
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 Rakovník01:47,00 00:00,00 00:00,00 -
  MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3