vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve slalomu

05.09.2009   řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí
ředitel: Radomír Fusek   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRÚZEK Jakub 1995 2 KK Opava138.10 0 139.58 4 138.10 -
2. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno140.28 4 140.16 0 140.162.06/1,5-
3. MATULA Roman 1996 2 Kralupy143.30 0 140.31 0 140.312.21/1,6-
4. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.141.23 6 136.66 4 140.662.56/1,9-
5. VĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha149.99 4 145.97 2 147.979.87/7,1-
6. KRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.159.09 2 149.93 2 151.9313.83/10,0-
7. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha158.51 4 154.16 0 154.1616.06/11,6-
8. ŽNIVA Marek 1995 Val.Mez.158.69 6 155.15 0 155.1517.05/12,3-
9. LERCH Adam 1998 3 Klášter.155.87 2 158.24 2 157.8719.77/14,3-
10. FRANEK Jakub 1995 3 Val.Mez.153.24 6 158.22 4 159.2421.14/15,3-
11. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha160.61 10 159.39 4 163.3925.29/18,3-
12. HEGER Tomáš 1998 KVS HK167.88 2 164.83 6 169.8831.78/23,0-
13. KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí176.20 8 167.08 4 171.0832.98/23,9-
14. CEPEK Matěj 1998 KVSPísek186.08 0 186.46 2 186.0847.98/34,7-
15. FIALA Radim 1995 KK Opava0.00 999 183.84 6 189.8451.74/37,5-
16. MORKES Michal 1995 KVS HK202.86 6 189.34 2 191.3453.24/38,6-
17. ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel216.17 10 208.47 58 226.1788.07/63,8-
18. KUČA Jakub 1998 Litovel236.65 60 247.36 8 255.36117.26/84,9-
19. ŠOTOLA Karel 1997 Litovel0.00 999 249.65 160 409.65271.55/196,6-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice125.96 4 125.49 2 127.49 -
2. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava132.68 0 135.28 0 132.685.19/4,1-
3. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava142.60 0 141.97 0 141.9714.48/11,4-
4. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava148.78 2 142.19 0 142.1914.70/11,5-
5. SATKOVÁ Martina 1998 3 KK Brno143.89 2 146.73 0 145.8918.40/14,4-
6. BROŽOVÁ Tereza 1996 3 KK Opava145.83 102 146.71 0 146.7119.22/15,1-
7. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň145.35 4 149.05 2 149.3521.86/17,1-
8. KOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy150.66 0 149.33 6 150.6623.17/18,2-
9. ČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.156.26 10 150.55 2 152.5525.06/19,7-
10. MATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn163.43 0 159.78 0 159.7832.29/25,3-
11. DRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž156.72 4 159.42 2 160.7233.23/26,1-
12. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava161.03 2 165.17 2 163.0335.54/27,9-
13. PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SK VS ČB166.88 2 172.27 0 168.8841.39/32,5-
14. FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice0.00 999 174.97 2 176.9749.48/38,8-
15. HOROVÁ Klára 1998 KK Opava195.05 4 181.35 2 183.3555.86/43,8-
16. HAJDUCHOVÁ Adéla 1996 Boh.Pha176.49 8 172.87 12 184.4957.00/44,7-
17. BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.189.89 2 185.85 8 191.8964.40/50,5-
18. ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava202.57 2 201.44 6 204.5777.08/60,5-
19. HILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha157.61 52 157.16 52 209.1681.67/64,1-
20. PETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 Hubertus265.85 8 262.38 4 266.38138.89/108,9-
21. HUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.228.20 64 0.00 999 292.20164.71/129,2-
22. KAMINSKÁ Barbora 1998 Val.Mez.0.00 999 278.23 58 336.23208.74/163,7-
23. ZELENKOVÁ Kristýna 1997 Val.Mez.280.41 58 292.23 70 338.41210.92/165,4-
24. KALININA Anastazia 1998 Hubertus250.93 110 348.52 56 360.93233.44/183,1-
  DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
152.67 2 152.87 4 154.67 -
2. ŽNIVA Marek
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
163.87 2 157.98 2 159.985.31/3,4-
3. ZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
158.50 8 160.21 2 162.217.54/4,9-
4. FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
161.98 2 163.74 2 163.989.31/6,0-
5. MATĚJKA Michael
VĚTROVSKÝ Jan
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
163.62 4 162.25 2 164.259.58/6,2-
6. ŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
3 KK Opava
KK Opava
164.62 4 163.37 2 165.3710.70/6,9-
7. LERCH Adam
HEGER Tomáš
1998
1998
3 Klášter.
KVS HK
180.14 2 173.93 4 177.9323.26/15,0-
8. ŠPETA Sebastian
KOŘÍNEK Filip
1995
1995
USK Pha
USK Pha
174.87 12 174.60 16 186.8732.20/20,8-
9. KAŠPAR Albert
MRÚZEK Vojta
1998
1998
KK Opava
KK Opava
184.95 8 184.32 4 188.3233.65/21,8-
10. VRBA Jiří
PAŘENICA Richard
1997
1996
3 Olomouc
Olomouc
190.42 12 179.46 10 189.4634.79/22,5-
11. KLEMENT Adam
DOSTÁL Kryštof
1996
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
195.69 8 190.54 58 203.6949.02/31,7-
12. JELÍNEK Filip
KULÍŠEK Tomáš
1996
1996
Boh.Pha
Boh.Pha
0.00 999 197.10 8 205.1050.43/32,6-
13. KUNA Václav
FIALA Jan
1998
1996
SK VS ČB
SK VS ČB
205.73 18 199.22 12 211.2256.55/36,6-
14. KETZL Tomáš
HAJDUCHOVÁ Adéla
1995
1996
Boh.Pha
Boh.Pha
200.61 14 0.00 999 214.6159.94/38,8-
15. VYHNÁLEK Jan
JUNEK Matyáš
1996
1997
Vys.Mýto
Vys.Mýto
202.45 62 211.80 12 223.8069.13/44,7-
16. ŠTĚTKA Matěj
JÁŠA Filip
1996
1997
SK VS ČB
SK VS ČB
0.00 999 209.05 54 263.05108.38/70,1-
  CEPEK Matěj
ZAPLETAL Vojtěch
1998
1998
KVSPísek
Kralupy
0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno122.10 2 124.01 0 124.01 -
2. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha125.98 2 132.08 10 127.983.97/3,2-
3. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně130.25 0 129.69 0 129.695.68/4,6-
4. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha129.05 2 131.66 2 131.057.04/5,7-
5. PECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice135.27 6 131.81 2 133.819.80/7,9-
6. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha130.45 4 130.53 6 134.4510.44/8,4-
7. ŠODEK Petr 1998 3 Benátky140.08 4 135.43 0 135.4311.42/9,2-
8. ŠOLTYS Tomáš 1997 3 KK Opava135.92 0 133.68 2 135.6811.67/9,4-
9. ŠTĚTKA Matěj 1996 3 SK VS ČB139.08 0 136.90 0 136.9012.89/10,4-
10. KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí142.37 0 136.30 2 138.3014.29/11,5-
11. ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy137.05 2 142.26 2 139.0515.04/12,1-
12. ZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy145.09 2 139.95 0 139.9515.94/12,9-
13. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha138.04 2 139.51 2 140.0416.03/12,9-
14. MATULA Roman 1996 3 Kralupy139.48 2 140.11 0 140.1116.10/13,0-
15. ČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus148.12 2 139.17 2 141.1717.16/13,8-
16. KRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz140.25 2 139.42 2 141.4217.41/14,0-
17. KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha145.46 6 141.63 0 141.6317.62/14,2-
18. ZIERIS Matyáš 1995 3 Trutnov140.79 2 143.37 4 142.7918.78/15,1-
19. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha140.91 2 143.15 4 142.9118.90/15,2-
20. FIALA Radim 1995 3 KK Opava144.29 2 144.67 0 144.6720.66/16,7-
21. CHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí145.31 2 142.87 2 144.8720.86/16,8-
22. ŠPETA Sebastian 1995 3 USK Pha143.26 2 141.09 8 145.2621.25/17,1-
23. MRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava152.05 2 142.18 4 146.1822.17/17,9-
24. Štěpán Bronislav 1996 3 Benátky148.14 4 144.62 2 146.6222.61/18,2-
25. VRBA Jiří 1997 3 Olomouc146.31 2 146.89 4 148.3124.30/19,6-
26. FIALA Jan 1996 3 SK VS ČB146.81 2 152.12 2 148.8124.80/20,0-
27. PETERKA Adam 1996 3 Rakovník149.55 4 147.39 2 149.3925.38/20,5-
28. OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí149.59 4 145.92 4 149.9225.91/20,9-
29. KRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc149.30 4 150.50 0 150.5026.49/21,4-
30. KLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto156.24 10 150.21 2 152.2128.20/22,7-
31. JÁŠA Filip 1997 3 SK VS ČB159.63 2 152.46 0 152.4628.45/22,9-
32. ZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí155.02 2 150.65 2 152.6528.64/23,1-
33. PAPP Daniel 1995 3 Přerov152.37 4 151.65 2 153.6529.64/23,9-
34. KETZL Tomáš 1995 3 Boh.Pha155.36 0 156.51 2 155.3631.35/25,3-
35. JELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha153.90 4 150.67 6 156.6732.66/26,3-
36. MRÚZEK Vojta 1998 3 KK Opava152.84 4 153.49 4 156.8432.83/26,5-
37. KAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava158.50 10 156.67 2 158.6734.66/27,9-
38. TOMEČEK Michal 1996 SKVeselí179.28 8 161.22 0 161.2237.21/30,0-
39. CEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek158.22 4 159.32 2 161.3237.31/30,1-
40. BALARIN Lukáš 1998 KK Opava162.22 2 183.84 4 164.2240.21/32,4-
41. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor158.32 6 169.82 2 164.3240.31/32,5-
42. KULÍŠEK Tomáš 1996 Boh.Pha169.07 4 164.38 0 164.3840.37/32,6-
43. DOSTÁL Kryštof 1996 Vys.Mýto164.82 4 171.29 4 168.8244.81/36,1-
44. VYHNÁLEK Jan 1996 Vys.Mýto175.93 2 165.66 6 171.6647.65/38,4-
45. JUNEK Matyáš 1997 Vys.Mýto172.37 2 171.79 0 171.7947.78/38,5-
46. PAŘENICA Richard 1996 Olomouc156.07 16 162.77 12 172.0748.06/38,8-
47. BEHUŇ Tomáš 1996 Olomouc174.47 0 182.45 52 174.4750.46/40,7-
48. KARLOVSKÝ Marek 1997 KVS HK186.41 2 179.82 4 183.8259.81/48,2-
49. KUNA Václav 1998 SK VS ČB175.21 10 167.86 54 185.2161.20/49,4-
50. ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel187.96 58 188.15 2 190.1566.14/53,3-
51. KUČA Jakub 1998 Litovel189.63 8 199.50 8 197.6373.62/59,4-
52. ŽÍTEK Michal 1996 Hubertus210.18 58 195.25 4 199.2575.24/60,7-
53. POSPÍŠIL Adrian 1995 Trutnov167.45 54 198.07 54 221.4597.44/78,6-
54. STARÝ Tadeáš 1998 Val.Mez.201.35 64 214.52 12 226.52102.51/82,7-
55. LINEK Ondřej 1998 Olomouc254.62 6 231.38 8 239.38115.37/93,0-
56. ŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž242.57 10 205.54 114 252.57128.56/103,7-
57. NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc0.00 999 257.77 12 269.77145.76/117,5-
58. ŠOTOLA Karel 1997 Litovel289.20 204 223.60 62 285.60161.59/130,3-
  BOSÁK Jiří 1998 Olomouc0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava155.17 0 153.50 4 155.17 -
2. ČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.175.00 2 183.23 4 177.0021.83/14,1-
3. SATKOVÁ Martina 1998 3 KK Brno179.11 2 182.20 0 181.1125.94/16,7-
  PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SK VS ČB0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRÁZKOVÁ MáriaFOLTYSOVÁ
Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
184.71 10 184.74 2 186.74 -
2. POSPÍCHALOVÁ Simona
KOBLENCOVÁ Anna
1997
1997
Kadaň
Kralupy
193.65 6 192.07 4 196.079.33/5,0-
3. PRÜHEROVÁ Alžběta
HILGERTOVÁ Amálie
1996
1997
SK VS ČB
USK Pha
240.32 18 223.24 4 227.2440.50/21,7-
4. KOŠÁRKOVÁ Barbora
BROŽOVÁ Tereza
1996
1996
3 KK Opava
KK Opava
238.28 8 225.02 10 235.0248.28/25,9-
5. HUŇKOVÁ Nikola
KAMINSKÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
359.06 6 331.85 58 365.06178.32/95,5-
6. BAYEROVÁ Barbora
ZELENKOVÁ Kristýna
1998
1997
Val.Mez.
Val.Mez.
241.98 210 319.96 56 375.96189.22/101,3-
7. ROUSKOVÁ Martina
HOROVÁ Klára
1998
1998
KK Opava
KK Opava
0.00 999 324.41 58 382.41195.67/104,8-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3