vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013

30.06.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky83.81 0 82.56 2 83.81 309
2.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus84.05 0 91.50 104 84.050.24/0,3303
3.2/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus85.35 0 99.07 54 85.351.54/1,8297
4.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy86.72 52 84.05 2 86.052.24/2,7291
5.1/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha86.18 0 88.06 10 86.182.37/2,8285
6.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB87.31 0 89.73 4 87.313.50/4,2279
7.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice91.71 0 88.02 0 88.024.21/5,0273
8.2/DMŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha86.19 2 87.24 2 88.194.38/5,2267
9.2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno88.21 2 94.78 54 90.216.40/7,6261
10.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí92.07 4 88.53 2 90.536.72/8,0255
11.3/DMHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK91.00 0 93.80 8 91.007.19/8,6249
12.4/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.91.39 0 89.98 2 91.397.58/9,0243
13.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava92.47 0 93.23 0 92.478.66/10,3237
14.2/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim97.96 4 93.05 0 93.059.24/11,0231
15.3/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky93.50 0 93.28 4 93.509.69/11,6225
16.4/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK93.59 0 90.64 4 93.599.78/11,7219
17.2/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus90.00 10 89.78 4 93.789.97/11,9213
18.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand94.59 0 101.45 2 94.5910.78/12,9207
19.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.94.94 0 106.34 2 94.9411.13/13,3201
20.3/U23HEGER Mikuláš 1990 3 Rakovník93.67 2 94.41 2 95.6711.86/14,2195
21.5/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.93.73 2 95.45 8 95.7311.92/14,2189
22.6/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha96.86 0 95.83 0 95.8312.02/14,3183
23.6/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha95.12 4 94.33 2 96.3312.52/14,9177
24.5/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov100.56 2 94.91 2 96.9113.10/15,6171
25.7/VMMILYÁN Daniel 1971 0 L.Žatec97.93 2 110.32 6 99.9316.12/19,2165
26.6/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník100.48 0 101.20 4 100.4816.67/19,9159
27.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno96.53 4 91.33 10 100.5316.72/19,9153
28.7/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha96.56 4 93.64 58 100.5616.75/20,0147
29.7/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.99.06 2 111.44 2 101.0617.25/20,6141
30.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa97.55 4 115.32 54 101.5517.74/21,2135
31.4/U23HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník98.38 4 93.98 52 102.3818.57/22,2129
32.8/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice96.34 56 98.66 4 102.6618.85/22,5123
33.4/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.100.98 2 111.92 8 102.9819.17/22,9117
34.5/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky107.94 4 99.07 4 103.0719.26/23,0111
35.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy101.45 2 124.28 2 103.4519.64/23,4105
36.3/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus99.60 4 102.19 8 103.6019.79/23,699
37.8/DMHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand99.84 4 134.30 54 103.8420.03/23,993
38.9/ZSŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky100.18 4 102.78 8 104.1820.37/24,387
39.10/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc102.61 2 100.80 4 104.6120.80/24,881
40.6/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz100.84 4 102.65 4 104.8421.03/25,175
41.9/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy104.35 2 103.05 2 105.0521.24/25,369
42.9/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky105.49 0 123.27 4 105.4921.68/25,963
43.11/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha121.17 0 98.98 8 106.9823.17/27,657
44.5/U23JÍCHA Martin 1994 2 Tech.Pha102.85 8 101.33 6 107.3323.52/28,151
45.10/VMHEŘMÁNEK Antonín 1973 0 SKŽižkov103.45 4 108.27 6 107.4523.64/28,245
45.4/VNEUWIRTH Josef 1961 2 Hubertus105.45 2 106.28 8 107.4523.64/28,244
47.12/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha117.56 8 105.74 2 107.7423.93/28,643
48.13/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc108.41 4 105.98 2 107.9824.17/28,842
49.14/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy104.16 4 106.27 2 108.1624.35/29,141
50.7/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky104.94 4 103.00 52 108.9425.13/30,040
51.15/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha104.13 6 116.04 104 110.1326.32/31,439
52.11/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov122.99 52 108.91 2 110.9127.10/32,338
53.16/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha105.57 10 108.94 2 110.9427.13/32,437
54. MATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov108.08 4 109.94 2 111.9428.13/33,636
55.1/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha109.41 4 148.48 106 113.4129.60/35,335
56. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV124.85 108 110.10 4 114.1030.29/36,134
57.2/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec110.27 4 115.52 12 114.2730.46/36,333
58.12/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life110.72 54 106.92 8 114.9231.11/37,132
59.3/ZMRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha113.67 2 0.00 999 115.6731.86/38,031
60.17/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.112.20 4 111.97 12 116.2032.39/38,630
61.4/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB117.18 0 128.38 58 117.1833.37/39,829
62.18/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.113.85 4 154.55 2 117.8534.04/40,628
63.19/ZSKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand136.68 160 112.51 6 118.5134.70/41,427
64.20/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov119.48 4 111.85 8 119.8536.04/43,026
65.5/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.123.02 0 116.73 4 120.7336.92/44,125
66.5/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.116.78 4 134.20 6 120.7836.97/44,124
67.21/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.118.93 4 138.75 54 122.9339.12/46,723
68.22/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště143.26 2 115.07 8 123.0739.26/46,822
69.23/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy123.63 0 110.66 56 123.6339.82/47,521
70.6/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.123.69 54 123.06 4 127.0643.25/51,620
71.7/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB114.12 54 125.71 2 127.7143.90/52,419
72.24/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec123.08 6 140.54 2 129.0845.27/54,018
73.8/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice121.45 56 124.41 6 130.4146.60/55,617
74. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV124.87 6 115.93 54 130.8747.06/56,216
75.10/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz88.06 106 87.20 50 137.2053.39/63,715
76.9/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky134.84 6 150.41 8 140.8457.03/68,014
77.25/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník137.87 8 125.91 64 145.8762.06/74,013
78.26/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice141.63 8 144.17 104 149.6365.82/78,512
79.27/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí158.56 8 143.15 10 153.1569.34/82,711
80.28/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov127.65 58 143.72 14 157.7273.91/88,210
81.13/VMJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník149.42 16 133.78 56 165.4281.61/97,49
82.11/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec106.31 64 0.00 999 170.3186.50/103,28
83.29/ZSHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand117.29 54 145.05 52 171.2987.48/104,47
84.10/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.134.18 104 130.37 56 186.37102.56/122,46
85.2/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník133.52 56 129.18 100 189.52105.71/126,15
86.11/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn157.47 158 138.92 54 192.92109.11/130,24
87.12/ZMVEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky159.65 210 140.40 62 202.40118.59/141,53
88.3/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus0.00 999 125.14 104 229.14145.33/173,42
89.30/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 0 USK Pha139.16 102 137.43 260 241.16157.35/187,71
90.13/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.139.34 104 139.16 202 243.34159.53/190,30
91.14/ZMGÖTTLICHER David 2001 0 KK Opava139.01 110 128.11 254 249.01165.20/197,10
92.15/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí195.81 56 178.38 156 251.81168.00/200,50
93.12/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno172.46 112 0.00 999 284.46200.65/239,40
94.16/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno143.25 160 163.46 152 303.25219.44/261,80
95.17/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB145.45 308 0.00 999 453.45369.64/441,00
  JAROŠ Jakub 1986 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3