vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbném

25.04.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice66.74 52 65.67 0 65.67 137
2.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB69.79 2 70.63 2 71.796.12/9,3129
3.2/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha69.62 4 70.68 4 73.627.95/12,1121
4.1/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy74.13 0 75.22 2 74.138.46/12,9113
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus70.13 4 71.18 8 74.138.46/12,9109
6.2/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha73.82 6 74.32 0 74.328.65/13,2105
7. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice74.58 0 81.32 4 74.588.91/13,6101
8.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB75.93 0 75.48 2 75.9310.26/15,697
9.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz76.01 0 75.38 2 76.0110.34/15,793
10. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB76.87 0 74.36 2 76.3610.69/16,389
11.3/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník73.46 4 76.80 0 76.8011.13/16,985
12.3/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha76.42 2 75.19 2 77.1911.52/17,581
13.4/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice77.82 0 79.78 2 77.8212.15/18,577
14.4/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice71.32 8 76.93 10 79.3213.65/20,873
15.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand82.84 0 82.07 0 82.0716.40/25,069
16.5/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy84.26 50 76.64 6 82.6416.97/25,865
17.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB82.37 2 83.05 4 84.3718.70/28,561
18.4/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB84.14 2 83.06 999 86.1420.47/31,257
19.6/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec87.99 4 84.69 2 86.6921.02/32,053
20.2/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice86.98 0 90.57 4 86.9821.31/32,549
21.3/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec85.51 2 85.77 4 87.5121.84/33,345
22.1/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník87.43 2 86.40 4 89.4323.76/36,241
23.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha91.53 4 91.45 0 91.4525.78/39,337
24.4/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice87.12 10 87.95 4 91.9526.28/40,033
25.7/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník86.90 6 83.26 10 92.9027.23/41,529
26.5/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB89.76 6 89.25 4 93.2527.58/42,025
27.8/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz89.32 4 93.60 2 93.3227.65/42,121
28.5/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB91.35 2 101.23 16 93.3527.68/42,220
29.2/DSPETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník90.51 6 92.12 2 94.1228.45/43,319
30.6/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB87.96 8 88.94 6 94.9429.27/44,618
31.7/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.96.14 0 106.15 4 96.1430.47/46,417
32.9/DMELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha94.01 4 93.83 56 98.0132.34/49,216
33.8/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak96.87 2 106.86 8 98.8733.20/50,615
34.9/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha97.39 2 101.32 8 99.3933.72/51,314
35.10/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha95.89 6 95.71 4 99.7134.04/51,813
36.3/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec99.49 8 88.46 12 100.4634.79/53,012
37.11/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha96.55 4 97.72 56 100.5534.88/53,111
38.12/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn100.38 2 96.93 8 102.3836.71/55,910
39.2/ZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor104.94 2 106.18 4 106.9441.27/62,89
40.3/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB108.24 0 112.62 2 108.2442.57/64,88
41.4/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha101.68 104 104.39 4 108.3942.72/65,17
42.13/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha102.33 10 105.13 10 112.3346.66/71,16
43.5/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha132.94 4 110.99 2 112.9947.32/72,15
44.6/ZMSEMERÁD Adam 2004 0 Roudnice116.27 4 177.18 62 120.2754.60/83,14
45.14/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB106.41 14 115.49 10 120.4154.74/83,43
46.7/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha140.26 2 121.14 4 125.1459.47/90,62
47.15/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha141.17 6 125.98 2 127.9862.31/94,91
48.8/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB126.23 6 125.94 8 132.2366.56/101,40
49.9/ZMŠVEJD Jan 2004 0 Sušice0.00 999 128.17 12 140.1774.50/113,40
50.10/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak141.90 6 147.91 14 147.9082.23/125,20
51.1/VSBABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.138.10 104 148.99 2 150.9985.32/129,90
52.1/PZONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha148.66 60 147.09 56 203.09137.42/209,30
  MAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TONCAR Miroslav 1943 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHALUPSKÝ Petr 2002 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FRENCL Josef 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Jiří 1959 0 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LERCH Eduard 2002 2 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOLF Jaroslav 1979 2 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ORNST Zdeněk 1990 M Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB87.44 2 86.48 4 89.44 10
2.1/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha109.82 6 133.00 4 115.8226.38/29,56
3.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec119.20 4 118.65 2 120.6531.21/34,92
4. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 3 SKVS ČB121.77 6 0.00 999 127.7738.33/42,91

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
M Dukla B.
Dukla B.
73.48 0 0.00 999 73.48 36
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
M Dukla B.
Dukla B.
74.89 2 73.90 0 73.900.42/0,628
3. CEPEK Matěj
WEBER Oldřich
1998
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
91.83 4 96.75 4 95.8322.35/30,420
4.1/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
90.88 8 97.31 4 98.8825.40/34,612
5.1/VSHORAL Martin
SLAVÍK František
1957
1957
2 Horš.Týn
SKŽižkov
111.06 54 108.34 4 112.3438.86/52,98
6.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
117.00 12 112.24 10 122.2448.76/66,44

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.74.86 2 74.30 2 76.30 43
2.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB76.72 2 76.73 0 76.730.43/0,639
3. BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus77.82 0 84.79 10 77.821.52/2,035
4.2/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB81.61 0 77.75 2 79.753.45/4,531
5.3/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB77.76 2 79.06 4 79.763.46/4,527
6. LESKOVJAN Martin 1986 0 Tech.Pha82.86 0 85.69 2 82.866.56/8,623
7.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor89.94 4 81.06 2 83.066.76/8,919
8.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec89.28 4 81.79 2 83.797.49/9,815
9.2/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy90.34 0 104.75 4 90.3414.04/18,411
10.3/DMŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha89.77 6 89.17 4 93.1716.87/22,17
11.4/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy95.60 8 89.70 6 95.7019.40/25,46
12.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB97.74 0 97.88 4 97.7421.44/28,15
13.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha98.57 2 105.33 2 100.5724.27/31,84
14.1/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha105.57 2 109.37 50 107.5731.27/41,03
15.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha112.06 0 106.69 4 110.6934.39/45,12
16.2/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha124.31 10 169.29 14 134.3158.01/76,01
17. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB88.24 56 0.00 999 144.2467.94/89,00
  POŘÁDEK Milan 1986 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LERCH Eduard 2002 3 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JORDÁN František 1991 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JÁNĚ Michal 1986 M Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.77.70 0 0.00 999 77.70 66
2.1/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha80.28 2 78.72 0 78.721.02/1,362
3.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice87.01 0 82.70 0 82.705.00/6,458
4.2/DSČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB84.18 2 83.02 0 83.025.32/6,854
5.1/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha86.00 4 86.34 0 86.348.64/11,150
6.2/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha89.10 0 96.59 6 89.1011.40/14,746
7. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha90.66 0 90.44 2 90.6612.96/16,742
8.2/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec90.70 2 89.24 2 91.2413.54/17,438
9. POKORNÁ Iva 1985 2 SKVS ČB92.67 0 98.45 8 92.6714.97/19,334
10.3/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha95.56 4 111.36 8 99.5621.86/28,130
11.4/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy96.16 4 96.97 4 100.1622.46/28,926
12. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor106.45 8 97.72 4 101.7224.02/30,922
13.5/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor99.00 6 98.58 4 102.5824.88/32,018
14.6/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice96.59 8 112.76 54 104.5926.89/34,614
15.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha106.17 6 106.63 2 108.6330.93/39,810
16.3/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand108.71 2 115.00 2 110.7133.01/42,56
17.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak117.19 2 154.30 4 119.1941.49/53,42
18.3/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak123.60 10 138.89 10 133.6055.90/71,91
19.1/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 0 Ot.Strak234.66 108 192.10 12 204.10126.40/162,70
20.2/PZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 0 SKVS ČB178.68 106 146.20 58 204.20126.50/162,80
21.4/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 0 SKVS ČB126.82 250 137.33 102 239.33161.63/208,00
  MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3