vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbném

26.04.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.83.51 0 83.48 0 83.48 212
2. ORNST Zdeněk 1990 M Dukla B.83.19 2 107.27 6 85.191.71/2,0202
3.1/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha87.06 2 86.17 52 89.065.58/6,7192
4.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB97.65 54 85.46 4 89.465.98/7,2182
5. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice89.93 8 84.66 6 90.667.18/8,6172
6.1/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha89.17 2 91.55 52 91.177.69/9,2162
7.1/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha93.30 0 91.64 0 91.648.16/9,8157
8.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice86.49 6 93.45 12 92.499.01/10,8152
9.4/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník106.43 4 95.38 4 99.3815.90/19,0147
10.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz124.29 2 99.39 0 99.3915.91/19,1142
11.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB93.87 6 101.55 4 99.8716.39/19,6137
12. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB96.76 100 95.52 6 101.5218.04/21,6132
13.5/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky96.58 6 109.14 8 102.5819.10/22,9127
14.2/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky106.43 2 100.85 2 102.8519.37/23,2122
15.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky99.87 4 101.20 6 103.8720.39/24,4117
16.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.81 50 103.23 2 105.2321.75/26,1112
17.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB101.83 6 112.15 4 107.8324.35/29,2107
18.4/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy99.69 60 101.95 8 109.9526.47/31,7102
19.5/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy91.97 52 106.12 6 112.1228.64/34,397
20.6/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice105.62 8 113.52 4 113.6230.14/36,192
21.7/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník107.44 8 116.68 12 115.4431.96/38,387
22.4/VMVOLF Jaroslav 1979 2 KK Brand117.22 2 107.99 8 115.9932.51/38,982
23.2/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec136.55 8 114.98 2 116.9833.50/40,177
24.8/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha95.90 60 112.50 6 118.5035.02/42,072
25.3/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB119.43 0 123.15 104 119.4335.95/43,167
26.5/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.114.78 6 122.12 2 120.7837.30/44,762
27.4/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB121.16 52 119.36 4 123.3639.88/47,857
28.5/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky116.73 10 116.77 12 126.7343.25/51,852
29.6/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB128.57 2 123.93 4 127.9344.45/53,247
30.7/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand118.63 10 129.19 206 128.6345.15/54,142
31.6/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice134.66 112 119.15 10 129.1545.67/54,737
32.9/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec128.42 52 121.39 12 133.3949.91/59,832
33.2/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník132.96 2 129.18 8 134.9651.48/61,727
34. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus85.55 50 91.43 54 135.5552.07/62,422
35.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha139.42 8 123.93 12 135.9352.45/62,817
36.7/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha190.98 112 129.10 10 139.1055.62/66,612
37.3/DSPETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník129.40 14 0.00 999 143.4059.92/71,811
38.8/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn135.98 12 176.45 56 147.9864.50/77,310
39.10/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz151.40 12 132.23 60 163.4079.92/95,79
40.6/U23ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky124.11 64 112.91 52 164.9181.43/97,58
41.2/ZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor168.65 14 178.88 410 182.6599.17/118,87
42.9/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha137.31 56 189.69 6 193.31109.83/131,66
43.4/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec145.72 110 151.86 60 211.86128.38/153,85
44.10/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.156.46 58 173.15 50 214.46130.98/156,94
45.11/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak155.14 60 180.51 108 215.14131.66/157,73
46.11/DMELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha127.74 158 167.42 52 219.42135.94/162,82
47.12/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha147.00 262 181.12 62 243.12159.64/191,21
48.13/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha122.31 306 162.79 110 272.79189.31/226,80
49.3/ZMSEMERÁD Adam 2004 0 Roudnice175.07 106 175.48 152 281.07197.59/236,70
  ONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TONCAR Miroslav 1943 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jan 2004 0 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHALUPSKÝ Petr 2002 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KADLEC Filip 2003 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FRENCL Josef 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Jiří 1959 0 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
M Dukla B.
Dukla B.
89.15 2 87.28 0 87.28 30
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
M Dukla B.
Dukla B.
90.42 6 92.50 2 94.507.22/8,320
3.1/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
119.34 6 124.70 6 125.3438.06/43,610
4.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
151.34 16 0.00 999 167.3480.06/91,75
  HORAL Martin
SLAVÍK František
1957
1957
2 Horš.Týn
SKŽižkov
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CEPEK Matěj
WEBER Oldřich
1998
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JÁNĚ Michal 1986 M Dukla B.85.84 2 85.88 2 87.84 82
2. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.98.85 2 88.20 2 90.202.36/2,772
3. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB96.83 4 92.28 4 96.288.44/9,662
4.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV100.89 4 94.84 2 96.849.00/10,252
5.1/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.96.17 2 96.17 6 98.1710.33/11,847
6.2/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB105.79 4 98.28 2 100.2812.44/14,242
7.2/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB106.64 104 99.05 4 103.0515.21/17,337
8.3/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB99.64 6 108.30 6 105.6417.80/20,332
9. LESKOVJAN Martin 1986 0 Tech.Pha109.04 16 99.97 6 105.9718.13/20,627
10.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec104.94 8 110.75 60 112.9425.10/28,622
11. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB108.15 58 107.86 6 113.8626.02/29,617
12.4/DSČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB122.84 4 120.71 62 126.8439.00/44,412
13.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor131.37 6 128.03 54 137.3749.53/56,47
14.1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha181.20 8 176.94 14 189.20101.36/115,42
15.1/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.146.12 110 172.00 108 256.12168.28/191,61
  PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POŘÁDEK Milan 1986 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KRÁL Adam 2003 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.99.08 2 97.71 0 97.71 70
2. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB126.00 104 117.35 4 121.3523.64/24,265
3.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec119.60 8 138.46 6 127.6029.89/30,660
4.1/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha119.93 8 125.62 8 127.9330.22/30,955
5.1/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha112.97 56 121.10 8 129.1031.39/32,150
6.2/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha133.52 4 126.08 8 134.0836.37/37,245
7.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV127.71 12 136.26 54 139.7142.00/43,040
8.2/DSČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB119.89 54 103.54 52 155.5457.83/59,235
9.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha142.85 14 0.00 999 156.8559.14/60,530
10.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak223.01 166 198.56 6 204.56106.85/109,425
11.3/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy155.04 56 0.00 999 211.04113.33/116,020
12.4/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor198.94 20 160.51 108 218.94121.23/124,115
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HONZÍKOVÁ Eva 2005 0 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POKORNÁ Iva 1985 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3