vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod

09.05.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.97.05 0 93.50 0 93.50 75
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.98.61 2 94.81 0 94.811.31/1,468
3. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha97.27 0 94.95 0 94.951.45/1,662
4. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha96.89 0 95.14 0 95.141.64/1,857
5. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha96.85 0 96.29 0 96.292.79/3,053
6. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.99.32 2 97.34 0 97.343.84/4,149
7. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha97.50 2 95.64 2 97.644.14/4,446
8. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha98.84 2 96.18 2 98.184.68/5,043
9. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha101.80 2 99.72 0 99.726.22/6,740
10. CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc100.21 0 99.81 0 99.816.31/6,737
11. LERCH Adam 1998 2+ Dukla B.102.32 4 102.05 0 102.058.55/9,135
12. LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha111.14 6 100.06 2 102.068.56/9,233
13. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy109.29 0 103.13 0 103.139.63/10,331
14. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha106.28 6 103.15 0 103.159.65/10,329
15. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK108.95 0 103.77 0 103.7710.27/11,027
16. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha103.02 2 103.17 2 105.0211.52/12,325
17. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.101.55 4 112.26 6 105.5512.05/12,923
18. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha107.42 54 106.68 0 106.6813.18/14,121
19. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha110.02 4 104.92 2 106.9213.42/14,419
20. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha105.06 2 106.37 2 107.0613.56/14,517
21. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB107.65 0 105.91 2 107.6514.15/15,115
22. HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.105.68 2 110.49 50 107.6814.18/15,214
23. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV108.04 0 108.72 6 108.0414.54/15,613
24. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha108.41 6 105.94 4 109.9416.44/17,612
25. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB111.01 0 108.29 8 111.0117.51/18,711
26. NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc105.17 6 111.22 4 111.1717.67/18,910
27. HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK116.32 6 107.20 8 115.2021.70/23,29
28. MATULA Roman 1996 2+ Roudnice115.85 0 121.69 6 115.8522.35/23,98
29. HRADÍLEK Václav 1982 1 USK Pha111.92 4 124.00 2 115.9222.42/24,07
30. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB117.93 0 128.12 4 117.9324.43/26,16
31. CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB114.19 4 115.76 8 118.1924.69/26,45
32. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja121.28 4 116.72 2 118.7225.22/27,04
33. KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.121.87 6 117.01 2 119.0125.51/27,33
34. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov127.05 10 122.34 54 137.0543.55/46,62
  SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha104.92 0 97.97 0 97.97 75
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice101.82 0 98.41 0 98.410.44/0,468
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha103.20 2 100.74 0 100.742.77/2,862
4. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.102.90 0 102.45 0 102.454.48/4,657
5. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.109.37 0 106.11 0 106.118.14/8,353
6. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha107.80 2 106.47 2 108.4710.50/10,749
7. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.107.29 2 107.80 2 109.8011.83/12,146
8. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.107.28 2 110.31 2 112.3114.34/14,643
9. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno115.20 0 114.46 0 114.4616.49/16,840
10. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy114.61 0 119.22 6 125.2227.25/27,837
11. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice110.63 54 107.54 0 107.549.57/9,835
12. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava114.73 2 107.93 0 107.939.96/10,233
13. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha131.18 56 109.94 2 111.9413.97/14,331
14. ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha114.52 2 111.77 2 113.7715.80/16,129
15. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.117.66 0 117.16 106 117.6619.69/20,127
16. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha119.37 52 111.76 6 117.7619.79/20,225
17. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc137.01 0 116.24 4 120.2422.27/22,723
18. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice130.92 0 120.80 0 120.8022.83/23,321
19. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice117.85 4 120.00 6 121.8523.88/24,419
20. DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha151.69 4 123.15 2 125.1527.18/27,717
21. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.129.65 4 117.45 8 125.4527.48/28,015
22. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha120.24 6 120.62 8 126.2428.27/28,914
23. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB125.18 2 137.41 54 127.1829.21/29,813
24. BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava127.53 0 131.09 2 127.5329.56/30,212
25. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno127.71 2 128.31 4 129.7131.74/32,411
26. NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 SK Stonava146.31 52 126.37 4 130.3732.40/33,110
27. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava131.67 4 129.72 56 135.6737.70/38,59
28. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy155.15 10 132.65 4 136.6538.68/39,58
29. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8129.26 52 130.23 8 138.2340.26/41,17
30. VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn140.11 0 123.53 56 140.1142.14/43,06
31. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV137.32 4 149.91 2 141.3243.35/44,25
32. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec138.40 4 142.92 54 142.4044.43/45,44

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
91
92
MT Dukla B.
Dukla B.
102.43 0 99.45 0 99.45 60
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
91
90
MT Dukla B.
Dukla B.
105.64 2 100.96 0 100.961.51/1,553
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
86
87
MT USK Pha
USK Pha
116.99 2 104.25 4 108.258.80/8,847
4. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
85
85
1 Dukla B.
Dukla B.
118.26 6 115.77 2 117.7718.32/18,442
5. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
98
98
1 KK Opava
KK Opava
117.38 4 114.12 4 118.1218.67/18,838
6. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
92
92
1 USK Pha
Dukla B.
118.64 6 120.05 0 120.0520.60/20,734
7. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
76
71
1 USK Pha
USK Pha
118.39 6 121.66 0 121.6622.21/22,331
8. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
90
90
1 USK Pha
Val.Mez.
119.43 4 120.35 4 124.3524.90/25,028
9. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
98
97
1 KK Opava
KK Opava
119.35 4 117.31 8 125.3125.86/26,025
10. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 2 Olomouc
Olomouc
122.33 8 137.86 52 189.8690.41/90,922
11. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
97
97
1 USK Pha
USK Pha
131.60 4 115.28 8 123.2823.83/24,020
12. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
79
86
1 Dukla B.
Dukla B.
123.40 12 126.02 4 130.0230.57/30,718
13. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
92
92
2 Kralupy
Kralupy
123.14 8 126.26 8 131.1431.69/31,916
14. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
 
98
2 Dukla B.
Dukla B.
121.88 10 129.32 164 131.8832.43/32,614
15. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
64
67
1 Kotva B.
S.Žižkov
149.30 6 129.61 4 133.6134.16/34,312
16. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
94
87
1 SKVS ČB
SKVS ČB
126.39 54 125.70 8 133.7034.25/34,410
17. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
82
90
1 USK Pha
USK Pha
124.32 10 142.87 6 134.3234.87/35,19
18. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
95
95
1 Val.Mez.
Val.Mez.
134.80 6 124.09 12 136.0936.64/36,88
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
90
91
2 Klášter.
Klášter.
148.34 14 138.82 10 148.8249.37/49,67
20. ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
159.53 18 142.19 12 154.1954.74/55,06
21. POHANKA Vítek
WENDL Denis
  3 Klatovy
Horš.Týn
149.99 262 152.65 10 162.6563.20/63,55
22. PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
96
95
2 Rakovník
Sušice
165.70 16 157.00 160 181.7082.25/82,74
23. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
77
86
Tech.Pha
SKVS ČB
138.35 110 131.29 54 185.2985.84/86,33

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec92.09 4 87.85 0 87.85 75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha88.47 0 88.19 0 88.190.34/0,468
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.91.70 0 88.53 0 88.530.68/0,862
4. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.94.24 0 89.60 0 89.601.75/2,057
5. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.91.86 4 89.62 0 89.621.77/2,053
6. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha89.77 0 90.08 0 90.082.23/2,549
7. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha93.41 0 88.56 2 90.562.71/3,146
8. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.52 2 91.16 0 91.163.31/3,843
9. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha90.20 2 89.24 4 93.245.39/6,140
10. MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.93.51 0 94.16 4 98.1610.31/11,737
11. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus95.37 2 94.71 0 94.716.86/7,835
12. ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice99.78 6 94.92 0 94.927.07/8,033
13. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice96.33 10 91.63 4 95.637.78/8,931
14. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy99.36 0 96.23 0 96.238.38/9,529
15. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc100.70 4 96.49 0 96.498.64/9,827
16. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.98.77 2 94.56 2 96.568.71/9,925
17. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha99.44 0 96.65 0 96.658.80/10,023
18. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha98.13 4 97.05 0 97.059.20/10,521
19. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava104.35 4 97.27 0 97.279.42/10,719
20. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí102.72 6 97.67 0 97.679.82/11,217
21. HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno101.16 8 97.72 0 97.729.87/11,215
22. ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha102.78 8 99.02 0 99.0211.17/12,714
23. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc99.47 54 99.20 0 99.2011.35/12,913
24. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice100.39 4 99.26 0 99.2611.41/13,012
25. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha102.78 0 99.40 0 99.4011.55/13,111
26. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha100.89 2 99.56 0 99.5611.71/13,310
27. BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava101.72 4 100.80 0 100.8012.95/14,79
28. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky106.52 6 100.87 0 100.8713.02/14,88
29. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha100.95 0 96.12 50 100.9513.10/14,97
30. MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha97.06 4 96.24 54 101.0613.21/15,06
31. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy105.34 14 101.55 0 101.5513.70/15,65
32. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice107.82 4 101.10 2 103.1015.25/17,44
33. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava99.33 8 101.36 2 103.3615.51/17,73
34. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB101.54 2 99.62 52 103.5415.69/17,92
35. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.111.91 0 104.29 0 104.2916.44/18,71
36. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava108.92 4 102.12 4 106.1218.27/20,80
37. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.104.23 54 103.68 4 107.6819.83/22,60
38. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha105.78 4 100.22 50 109.7821.93/25,00
39. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim108.10 102 109.70 4 113.7025.85/29,40
40. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha116.44 6 109.64 6 115.6427.79/31,60
41. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky110.21 6 108.89 8 116.2128.36/32,30
42. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha109.83 54 114.13 4 118.1330.28/34,50
43. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc101.77 52 100.09 50 150.0962.24/70,80
44. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice99.64 54 98.33 150 153.6465.79/74,90
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha123.44 4 115.49 0 115.49 60
2. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy124.04 4 119.23 2 121.235.74/5,053
3. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice153.10 2 116.34 6 122.346.85/5,947
4. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.120.31 6 123.21 0 123.217.72/6,742
5. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.120.49 2 118.54 8 126.5411.05/9,638
6. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno124.96 4 138.92 0 138.9223.43/20,334
7. SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno172.28 8 162.20 8 170.2054.71/47,431
8. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava167.98 60 137.36 158 295.36179.87/155,728
9. ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha135.47 6 143.96 208 351.96236.47/204,825
10. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha172.18 8 141.66 212 353.66238.17/206,222
11. VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn169.88 62 166.70 6 172.7057.21/49,520
12. NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno210.80 114 193.99 12 205.9990.50/78,418
  ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3