vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod

10.05.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.98.06 4 97.41 0 97.41 75
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha94.13 2 97.94 2 99.942.53/2,668
3. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha99.96 0 100.16 2 102.164.75/4,962
4. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.101.22 0 100.91 2 102.915.50/5,657
5. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha99.13 0 98.96 4 102.965.55/5,753
6. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha98.95 0 100.16 4 104.166.75/6,949
7. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.100.88 4 102.38 2 104.386.97/7,246
8. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha102.02 4 100.66 4 104.667.25/7,443
9. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha102.37 4 101.77 4 105.778.36/8,640
10. LERCH Adam 1998 2+ Dukla B.105.15 2 109.10 4 113.1015.69/16,137
11. CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc113.87 8 104.14 0 104.146.73/6,935
12. LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha107.68 60 107.23 0 107.239.82/10,133
13. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha105.72 8 105.59 2 107.5910.18/10,531
14. MATULA Roman 1996 2+ Roudnice105.78 2 114.74 6 107.7810.37/10,629
15. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha108.76 2 106.30 2 108.3010.89/11,227
16. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha111.63 6 104.93 4 108.9311.52/11,825
17. HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.13 2 108.27 4 111.1313.72/14,123
18. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha115.51 6 107.92 4 111.9214.51/14,921
19. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.112.74 4 110.78 2 112.7815.37/15,819
20. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha111.09 2 114.43 10 113.0915.68/16,117
21. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB111.15 2 112.60 2 113.1515.74/16,215
22. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK111.93 2 113.36 2 113.9316.52/17,014
23. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha109.69 8 108.92 6 114.9217.51/18,013
24. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB115.87 0 110.43 106 115.8718.46/19,012
25. CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB122.64 4 112.24 4 116.2418.83/19,311
26. HRADÍLEK Václav 1982 1 USK Pha113.87 4 112.09 8 117.8720.46/21,010
27. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV119.55 8 116.23 2 118.2320.82/21,49
28. NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc108.29 10 112.82 12 118.2920.88/21,48
29. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy112.87 6 114.72 8 118.8721.46/22,07
30. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.115.09 4 0.00 999 119.0921.68/22,36
31. HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK116.67 6 113.11 8 121.1123.70/24,35
32. KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.124.36 6 124.45 10 130.3632.95/33,84
33. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov131.16 4 128.09 4 132.0934.68/35,63
34. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja124.81 8 128.94 8 132.8135.40/36,32
35. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB131.03 66 0.00 999 197.0399.62/102,31

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.103.73 0 103.33 0 103.33 75
2. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.112.90 4 103.48 0 103.480.15/0,168
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha102.08 0 104.39 2 106.393.06/3,062
4. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha103.85 6 105.57 4 109.576.24/6,057
5. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.109.57 0 113.86 0 113.8610.53/10,253
6. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice112.83 8 108.44 6 114.4411.11/10,849
7. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha111.05 6 111.93 4 115.9312.60/12,246
8. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha112.23 2 114.55 6 120.5517.22/16,743
9. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice102.39 2 103.27 52 155.2751.94/50,340
10. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava114.75 6 109.60 56 165.6062.27/60,337
11. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc116.72 8 115.81 4 119.8116.48/15,935
12. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.119.82 2 113.91 6 119.9116.58/16,033
13. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno115.09 6 116.80 12 121.0917.76/17,231
14. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice119.90 2 139.26 12 121.9018.57/18,029
15. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha117.08 6 121.39 10 123.0819.75/19,127
16. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.122.56 2 124.06 6 124.5621.23/20,525
17. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice137.39 6 125.51 0 125.5122.18/21,523
18. ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha119.92 6 120.05 12 125.9222.59/21,921
19. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8125.36 10 127.86 2 129.8626.53/25,719
20. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha128.27 2 124.58 8 130.2726.94/26,117
21. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB131.91 0 130.72 0 130.7227.39/26,515
22. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.126.25 6 128.49 4 132.2528.92/28,014
23. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava130.25 2 162.80 6 132.2528.92/28,013
24. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV131.66 4 135.57 8 135.6632.33/31,312
25. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno133.21 4 132.67 8 137.2133.88/32,811
26. DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha130.40 8 127.04 14 138.4035.07/33,910
27. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy137.08 2 153.34 10 139.0835.75/34,69
28. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy131.89 10 133.85 10 141.8938.56/37,38
29. BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava134.54 8 130.80 62 142.5439.21/37,97
30. VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn141.27 6 136.48 14 147.2743.94/42,56
31. NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 SK Stonava142.17 58 135.81 12 147.8144.48/43,05
32. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec143.32 56 142.21 8 150.2146.88/45,44

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
91
90
MT Dukla B.
Dukla B.
106.46 2 101.24 2 103.24 60
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
91
92
MT Dukla B.
Dukla B.
108.25 4 101.10 6 107.103.86/3,753
3. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
85
85
1 Dukla B.
Dukla B.
117.21 0 113.09 0 113.099.85/9,547
4. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
97
97
1 USK Pha
USK Pha
113.83 0 114.47 6 120.4717.23/16,742
5. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
76
71
1 USK Pha
USK Pha
116.43 6 119.50 2 121.5018.26/17,738
6. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
86
87
MT USK Pha
USK Pha
111.96 8 111.21 12 123.2119.97/19,334
7. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
82
90
1 USK Pha
USK Pha
123.55 4 122.29 6 128.2925.05/24,331
8. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 2 Olomouc
Olomouc
123.68 4 123.77 14 137.7734.53/33,428
9. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
92
92
2 Kralupy
Kralupy
129.89 2 130.92 10 140.9237.68/36,525
10. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
98
98
1 KK Opava
KK Opava
119.75 6 123.61 106 229.61126.37/122,422
11. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
98
97
1 KK Opava
KK Opava
123.73 56 121.01 4 125.0121.77/21,120
12. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
90
90
1 USK Pha
Val.Mez.
125.99 10 127.18 8 135.1831.94/30,918
13. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
92
92
1 USK Pha
Dukla B.
129.22 10 130.90 6 136.9033.66/32,616
14. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
94
87
1 SKVS ČB
SKVS ČB
134.38 12 130.90 8 138.9035.66/34,514
15. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
95
95
1 Val.Mez.
Val.Mez.
133.63 8 126.97 12 138.9735.73/34,612
16. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
77
86
Tech.Pha
SKVS ČB
135.15 6 143.49 58 141.1537.91/36,710
17. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
64
67
1 Kotva B.
S.Žižkov
135.14 10 136.05 14 145.1441.90/40,69
18. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
 
98
2 Dukla B.
Dukla B.
134.84 14 128.32 18 146.3243.08/41,78
19. PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
96
95
2 Rakovník
Sušice
136.52 12 136.26 14 148.5245.28/43,97
20. POHANKA Vítek
WENDL Denis
  3 Klatovy
Horš.Týn
165.26 18 160.83 14 174.8371.59/69,36
21. ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
161.97 72 163.71 20 183.7180.47/77,95
  SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
79
86
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
90
91
2 Klášter.
Klášter.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha93.02 0 89.07 0 89.07 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.93.30 4 90.04 0 90.040.97/1,168
3. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha90.01 0 90.62 2 92.623.55/4,062
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha92.72 0 90.79 2 92.793.72/4,257
5. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice92.81 4 91.41 4 95.416.34/7,153
6. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.94.12 2 94.02 2 96.026.95/7,849
7. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec92.57 0 92.22 4 96.227.15/8,046
8. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha95.16 2 93.43 4 97.438.36/9,443
9. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.96.29 4 92.24 6 98.249.17/10,340
10. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.98.51 0 97.85 6 103.8514.78/16,637
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.98.30 4 92.82 0 92.823.75/4,235
12. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice100.32 2 97.26 2 99.2610.19/11,433
13. HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno98.49 4 97.89 2 99.8910.82/12,131
14. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc98.57 4 97.91 2 99.9110.84/12,229
15. ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice98.36 2 103.92 2 100.3611.29/12,727
16. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha100.92 0 100.80 0 100.8011.73/13,225
17. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha95.31 6 99.61 6 101.3112.24/13,723
18. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha104.10 2 102.37 0 102.3713.30/14,921
19. MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.96.65 6 101.63 56 102.6513.58/15,219
20. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy100.94 2 101.75 4 102.9413.87/15,617
21. MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha99.11 4 103.92 8 103.1114.04/15,815
22. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha105.16 2 103.35 0 103.3514.28/16,014
23. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí104.11 0 100.67 6 104.1115.04/16,913
24. ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha104.26 6 102.18 2 104.1815.11/17,012
25. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice102.28 2 103.32 6 104.2815.21/17,111
26. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc103.22 8 98.50 6 104.5015.43/17,310
27. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB105.15 8 101.68 4 105.6816.61/18,69
28. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus97.85 8 99.08 62 105.8516.78/18,88
29. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc102.36 4 106.97 8 106.3617.29/19,47
30. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky105.56 14 102.95 4 106.9517.88/20,16
31. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha106.01 4 103.14 4 107.1418.07/20,35
32. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava108.26 6 103.21 4 107.2118.14/20,44
33. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava106.38 2 99.51 8 107.5118.44/20,73
34. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy99.55 8 0.00 999 107.5518.48/20,72
35. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha106.29 54 102.24 6 108.2419.17/21,51
36. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.107.09 2 106.93 6 109.0920.02/22,50
37. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha103.80 8 107.94 6 111.8022.73/25,50
38. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice119.89 104 108.48 4 112.4823.41/26,30
39. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.116.95 4 112.56 0 112.5623.49/26,40
40. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava102.99 10 102.09 14 112.9923.92/26,90
41. BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava122.25 62 109.43 6 115.4326.36/29,60
42. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky109.19 8 119.72 10 117.1928.12/31,60
43. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim115.06 8 108.96 10 118.9629.89/33,60
44. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha118.06 6 112.37 10 122.3733.30/37,40
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha125.13 6 121.62 0 121.62 60
2. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.141.11 2 124.46 8 132.4610.84/8,953
3. ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha129.07 8 127.84 6 133.8412.22/10,047
4. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.125.40 2 126.65 8 134.6513.03/10,742
5. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno129.19 4 124.93 10 134.9313.31/10,938
6. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice124.31 4 131.42 8 139.4217.80/14,634
7. SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno166.84 12 146.59 6 152.5930.97/25,531
8. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy131.33 10 151.99 12 163.9942.37/34,828
9. VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn182.61 60 176.43 20 196.4374.81/61,525
10. NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno163.66 12 205.08 14 219.0897.46/80,122
11. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava169.76 118 142.02 102 244.02122.40/100,620
  ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 18
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3