vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu

15.05.2010   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava85.00 0 85.10 0 85.00 -
2.1/DMROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha94.40 6 95.30 0 95.3010.30/12,1-
3.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB110.20 56 94.30 2 96.3011.30/13,3-
4.2/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava95.60 2 104.30 106 97.6012.60/14,8-
5. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn99.00 2 104.30 2 101.0016.00/18,8-
6.3/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno119.10 4 103.30 0 103.3018.30/21,5-
7.4/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.101.50 4 102.30 2 104.3019.30/22,7-
8.1/ZSKRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.108.90 4 104.10 2 106.1021.10/24,8-
9.2/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy104.00 4 106.30 0 106.3021.30/25,1-
10.2/VMVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav106.90 2 114.70 2 108.9023.90/28,1-
11.3/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha109.30 6 106.20 4 110.2025.20/29,6-
12.5/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha106.60 4 109.90 2 110.6025.60/30,1-
13.3/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.117.50 6 112.70 4 116.7031.70/37,3-
14.4/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha115.10 4 122.20 2 119.1034.10/40,1-
15.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk115.20 6 118.00 2 120.0035.00/41,2-
16. KOPIČKA Ondřej 1989 2 KK Opava123.90 4 106.30 58 127.9042.90/50,5-
17.2/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB122.90 56 124.20 6 130.2045.20/53,2-
18.1/ZMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno143.30 4 142.00 4 146.0061.00/71,8-
19.2/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK148.30 10 127.30 104 158.3073.30/86,2-
20.5/ZSVRBA Jiří 1997 0 Olomouc154.00 108 128.90 54 182.9097.90/115,2-
21.3/ZMCEPEK Matěj 1998 0 KVSPísek123.10 150 131.10 56 187.10102.10/120,1-
22.6/DMFRANEK Jakub 1995 3 Val.Mez.118.40 104 119.30 106 222.40137.40/161,6-
23.4/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.144.30 156 131.20 102 233.20148.20/174,4-
24.3/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň198.40 62 0.00 0 260.40175.40/206,4-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí107.20 4 91.20 2 93.20 -
2.2/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava95.40 0 91.80 2 93.800.60/0,6-
3.1/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava100.40 4 93.20 2 95.202.00/2,1-
4. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn101.70 4 96.70 0 96.703.50/3,8-
5.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava100.40 2 99.70 0 99.706.50/7,0-
6.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava122.60 4 100.90 2 102.909.70/10,4-
7. VEČERKOVÁ Alice 1977 2 KK Opava103.00 2 103.00 2 105.0011.80/12,7-
8.3/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava105.40 4 103.90 2 105.9012.70/13,6-
9.3/DSVĚTROVSKÁ Aneta 1993 0 USK Pha106.90 2 104.20 2 106.2013.00/13,9-
10.4/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha112.70 2 104.30 4 108.3015.10/16,2-
11. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň108.50 8 110.80 2 112.8019.60/21,0-
12.5/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň115.40 8 114.70 0 114.7021.50/23,1-
13.1/ZMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno133.20 6 114.70 2 116.7023.50/25,2-
14.2/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.119.60 0 115.00 2 117.0023.80/25,5-
15.6/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy116.40 2 122.20 6 118.4025.20/27,0-
16.7/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn125.20 0 133.10 6 125.2032.00/34,3-
17.3/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice124.60 56 118.00 8 126.0032.80/35,2-
18.8/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava119.00 54 128.50 2 130.5037.30/40,0-
19.4/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.85.20 254 128.40 108 236.40143.20/153,6-
20.5/ZMHOROVÁ Klára 1998 0 KK Opava134.70 156 139.20 104 243.20150.00/160,9-
21.9/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB137.70 108 110.80 150 245.70152.50/163,6-
22.2/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 Šumperk171.40 114 150.90 210 285.40192.20/206,2-
23. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh141.00 256 124.70 208 332.70239.50/257,0-
24.6/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc165.40 206 0.00 999 371.40278.20/298,5-
25.7/ZMHRICOVÁ Klára 1999 0 Olomouc204.90 252 246.80 154 400.80307.60/330,0-
26.8/ZMFIALOVÁ Veronika 1998 0 Olomouc0.00 999 151.30 310 461.30368.10/395,0-
27.9/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 0 Olomouc0.00 999 187.82 308 495.82402.62/432,0-
28.10/ZMKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.216.60 358 0.00 999 574.60481.40/516,5-
  HOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 0 999.00 -
  HORÁKOVÁ Kristýna 1996 0 Šumperk0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
85.50 0 85.30 4 85.50 -
2.1/DMJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
3 Boh.Pha
Boh.Pha
107.40 2 108.10 4 109.4023.90/28,0-
3.2/DMROHAN Lukáš
HOŠEK Ondřej
1995
1995
2 USK Pha KK Brno
USK Pha KK Brno
108.20 6 61.90 52 113.9028.40/33,2-
4.3/DMBAHENSKÝ Matouš
BINČÍK Petr
1994
1994
KK Opava
KK Opava
123.40 8 113.60 2 115.6030.10/35,2-
5. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
111.70 4 116.20 8 115.7030.20/35,3-
6.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
112.60 6 130.20 6 118.6033.10/38,7-
7.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
142.50 58 127.90 0 127.9042.40/49,6-
8.4/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
127.10 6 123.40 6 129.4043.90/51,3-
9.3/ZSŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
3 KK Opava
KK Opava
128.80 6 133.40 10 134.8049.30/57,7-
10.4/ZSVRBA Jiří
PAŘENICA Richard
1997
1996
3 Olomouc
Olomouc
133.10 8 155.90 110 141.1055.60/65,0-
11.5/ZSZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1998
1996
Kralupy
Boh.Pha
139.10 8 142.50 6 147.1061.60/72,0-
12.6/ZSBROŽOVÁ Tereza
KOŠÁRKOVÁ Barbora
1996
1996
3 KK Opava
KK Opava
150.10 62 155.10 14 169.1083.60/97,8-
13.7/ZSJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
159.50 66 125.70 258 225.50140.00/163,7-
14.1/ZMKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
141.50 106 0.00 999 247.50162.00/189,5-
15.8/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta
HILGERTOVÁ Amálie
1996
1997
SKVS ČB
USK Pha
203.60 110 152.20 208 313.60228.10/266,8-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSCVIKL Ondřej 1992 1 Ostrava82.80 6 72.10 6 78.10 -
2.1/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava80.50 0 81.50 0 80.502.40/3,1-
3.2/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava82.80 2 80.70 0 80.702.60/3,3-
4.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava90.00 4 82.50 0 82.504.40/5,6-
5.3/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno87.70 2 82.60 0 82.604.50/5,8-
6.2/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc87.90 0 81.40 2 83.405.30/6,8-
7. JORDÁN Tomáš 1988 0 SKVeselí87.80 2 82.40 2 84.406.30/8,1-
8. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava82.20 4 82.00 4 86.007.90/10,1-
9.4/DMSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha88.80 0 89.00 0 88.8010.70/13,7-
10. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh88.20 2 133.70 50 90.2012.10/15,5-
11.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy89.60 2 86.30 4 90.3012.20/15,6-
12.5/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava103.70 8 85.60 6 91.6013.50/17,3-
13.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava94.80 2 95.80 0 95.8017.70/22,7-
14.6/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí94.70 4 93.10 4 97.1019.00/24,3-
15.2/ZSŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava95.90 2 103.00 2 97.9019.80/25,4-
16.3/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB98.30 0 119.30 0 98.3020.20/25,9-
17.1/VMMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha100.00 6 95.40 4 99.4021.30/27,3-
18. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí101.80 0 95.90 4 99.9021.80/27,9-
19.3/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB98.40 2 103.50 64 100.4022.30/28,6-
20.3/DSSTEFAN Petr 1992 3 Soběslav99.20 2 112.40 6 101.2023.10/29,6-
21.4/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha101.40 8 104.90 0 104.9026.80/34,3-
22.1/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy97.20 8 103.50 2 105.2027.10/34,7-
23.2/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky109.40 6 101.30 4 105.3027.20/34,8-
24.5/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí122.50 104 99.70 6 105.7027.60/35,3-
25.6/ZSKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto114.20 2 106.00 2 108.0029.90/38,3-
26.3/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava118.00 6 106.40 2 108.4030.30/38,8-
27.7/ZSŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky112.50 6 100.80 8 108.8030.70/39,3-
28.8/ZSJELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha108.60 2 103.10 6 109.1031.00/39,7-
29.7/DMKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc108.20 4 103.40 6 109.4031.30/40,1-
30.9/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha115.10 2 107.70 2 109.7031.60/40,5-
31.4/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava111.50 50 110.20 0 110.2032.10/41,1-
32.10/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy0.00 999 103.10 8 111.1033.00/42,3-
33.11/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy109.20 2 104.50 14 111.2033.10/42,4-
34.8/DMSTEFAN Tomáš 1995 3 Soběslav102.20 10 103.80 10 112.2034.10/43,7-
35.12/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc108.10 62 102.90 10 112.9034.80/44,6-
36.13/ZSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník111.60 4 106.20 52 115.6037.50/48,0-
37.9/DMCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí114.40 2 127.00 4 116.4038.30/49,0-
38.4/DSBŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí119.80 4 116.30 2 118.3040.20/51,5-
39.4/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK147.70 2 118.60 0 118.6040.50/51,9-
40.5/ZMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava127.90 54 123.00 2 125.0046.90/60,1-
41.6/ZMMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava117.30 8 141.50 58 125.3047.20/60,4-
42.14/ZSZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí121.50 10 106.80 104 131.5053.40/68,4-
43.15/ZSPAŘENICA Richard 1996 3 Olomouc151.70 156 137.70 2 139.7061.60/78,9-
44.16/ZSKULÍŠEK Tomáš 1996 0 Boh.Pha153.00 114 147.10 8 155.1077.00/98,6-
45.2/VMPOHANKA Jiří 1969 3 Klatovy109.60 52 155.20 8 161.6083.50/106,9-
46.17/ZSFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB160.70 4 131.00 52 164.7086.60/110,9-
47.7/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek118.40 102 116.00 50 166.0087.90/112,5-
48.8/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha0.00 999 129.50 54 183.50105.40/135,0-
49.9/ZMŽÍŽALA Josef 1999 0 USK Pha172.80 12 0.00 999 184.80106.70/136,6-
50.10/ZMLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha128.10 58 0.00 999 186.10108.00/138,3-
51.18/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 0 Ostrava161.20 52 125.30 110 213.20135.10/173,0-
52.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk168.70 60 158.30 58 216.30138.20/177,0-
53.19/ZSJUNEK Matyáš 1997 0 Vys.Mýto171.00 58 148.10 152 229.00150.90/193,2-
54.11/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.152.90 158 178.30 52 230.30152.20/194,9-
55.12/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 0 Benátky168.50 64 220.20 212 232.50154.40/197,7-
56.13/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 0 Boh.Pha136.40 108 150.90 106 244.40166.30/212,9-
57.14/ZMKUNA Václav 1998 0 SKVS ČB0.00 999 133.70 112 245.70167.60/214,6-
58.15/ZMŠTERCL Vít 1999 0 Dukla B.146.10 108 148.60 104 252.60174.50/223,4-
59.16/ZMNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc123.70 156 143.10 258 279.70201.60/258,1-
60.20/ZSVYHNÁLEK Jan 1996 0 Vys.Mýto187.40 110 0.00 999 297.40219.30/280,8-
61.17/ZMBEK Kryštof 1999 0 KK Opava197.80 106 187.30 156 303.80225.70/289,0-
62.18/ZMBALARIN Lukáš 1998 0 KK Opava153.70 156 0.00 999 309.70231.60/296,5-
63.19/ZMLINEK Ondřej 1998 0 Olomouc146.60 312 137.80 210 347.80269.70/345,3-
64.20/ZMLUŇÁČEK Patrik 1999 0 Dukla B.129.50 262 174.50 306 391.50313.40/401,3-
65.21/ZMPETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník163.80 254 0.00 999 417.80339.70/435,0-
66.21/ZSSAHULA Vojtěch 1997 0 Benátky0.00 999 143.80 304 447.80369.70/473,4-
67.22/ZSBARGEL Radek 1996 0 Šumperk0.00 999 143.00 308 451.00372.90/477,5-
68.22/ZMČÁŇ Libor 1999 0 Val.Mez.149.00 308 0.00 999 457.00378.90/485,1-
69.23/ZMCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc149.00 310 0.00 999 459.00380.90/487,7-
  VENC Alexandr 1999 0 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3