vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23

25.07.2015   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Le Kutá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha97.30 2 95.41 2 97.41 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha105.29 4 100.60 0 100.603.19/3,368
3.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha107.20 2 100.28 4 104.286.87/7,162
4.2/VMMAŠEK Jan 1978 M USK Pha103.65 0 103.16 2 105.167.75/8,057
5. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.107.06 2 106.88 0 106.889.47/9,753
6. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.104.79 4 102.89 4 106.899.48/9,749
7. JÁNĚ Michal 1986 M Dukla B.102.96 2 103.15 4 107.159.74/10,046
8.2/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha103.29 2 106.01 2 108.0110.60/10,943
9. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.99.60 2 108.93 4 112.9315.52/15,940
10.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc106.78 2 107.89 6 113.8916.48/16,937
11.2/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha109.06 10 104.47 2 106.479.06/9,335
12. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha113.17 2 106.30 2 108.3010.89/11,233
13.1/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha107.42 2 106.98 2 108.9811.57/11,931
14.3/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.120.15 0 106.27 4 110.2712.86/13,229
15.4/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha109.12 8 110.84 0 110.8413.43/13,827
16.5/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.38 2 110.48 56 111.3813.97/14,325
17.3/U23PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy113.13 0 122.57 58 113.1315.72/16,123
18.6/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc113.83 8 106.77 8 114.7717.36/17,821
19.2/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK119.12 6 110.00 6 116.0018.59/19,119
20.4/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.114.18 2 0.00 999 116.1818.77/19,317
21. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha112.99 4 117.97 70 116.9919.58/20,115
22.5/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice132.16 258 113.86 6 119.8622.45/23,014
23.6/U23PEXA Jakub 1994 1 USK Pha110.38 10 122.90 8 120.3822.97/23,613
24.3/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK118.39 2 162.66 8 120.3922.98/23,612
25.7/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB113.01 10 119.97 10 123.0125.60/26,311
26.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja127.37 60 119.48 6 125.4828.07/28,810
27.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV118.58 8 134.27 8 126.5829.17/29,99
28. HRADÍLEK Václav 1982 1 USK Pha138.02 52 114.94 12 126.9429.53/30,38
29.7/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB115.48 12 149.92 12 127.4830.07/30,97
30.8/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB145.56 156 123.80 4 127.8030.39/31,26
31. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.123.63 6 135.48 16 129.6332.22/33,15
32. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha125.59 6 105.83 216 131.5934.18/35,14
33.3/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.129.68 2 172.76 10 131.6834.27/35,23
34.5/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov157.53 6 136.16 2 138.1640.75/41,82
35.8/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha133.69 150 119.49 50 169.4972.08/74,01

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 M USK Pha113.12 2 104.07 0 104.07 75
2.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice114.89 2 114.03 0 114.039.96/9,668
3. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha120.94 4 114.38 4 118.3814.31/13,862
4.1/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.114.09 2 115.21 4 119.2115.14/14,557
5.2/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava116.82 8 119.82 4 123.8219.75/19,053
6.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha117.45 2 120.37 4 124.3720.30/19,549
7.3/U23JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.122.52 2 122.89 2 124.8920.82/20,046
8.2/DSHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha113.64 4 127.40 8 135.4031.33/30,143
9.3/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha118.33 6 128.49 8 136.4932.42/31,240
10.4/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.113.74 2 111.13 50 161.1357.06/54,837
11.4/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno123.82 4 129.43 4 127.8223.75/22,835
12.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice130.97 4 126.53 4 130.5326.46/25,433
13.5/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy128.63 2 135.42 12 130.6326.56/25,531
14.2/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha126.79 4 144.79 2 130.7926.72/25,729
15.3/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha131.44 6 142.48 8 137.4433.37/32,127
16.4/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc131.51 8 155.18 66 139.5135.44/34,125
17.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava145.60 2 136.67 4 140.6736.60/35,223
18.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV141.18 2 132.73 10 142.7338.66/37,121
19.5/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn139.23 4 136.91 12 143.2339.16/37,619
20. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB142.64 4 162.60 56 146.6442.57/40,917
21.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno143.41 6 142.69 6 148.6944.62/42,915
22.5/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava150.43 4 158.48 208 154.4350.36/48,414
23.6/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec148.75 8 149.44 12 156.7552.68/50,613
24.4/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava162.43 4 165.76 14 166.4362.36/59,912
25.7/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.136.82 50 178.54 60 186.8282.75/79,511
26.8/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8141.32 50 139.53 106 191.3287.25/83,810
27.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.119.14 100 0.00 999 219.14115.07/110,69
  VOJTOVÁ Veronika 1990 M USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
M Dukla B.
Dukla B.
108.53 2 106.78 0 106.78 60
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
M Dukla B.
Dukla B.
109.94 6 108.94 2 110.944.16/3,953
3.1/DSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
122.80 2 124.64 6 130.6423.86/22,347
4.1/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK PhaDukla B.
USK PhaDukla B.
131.55 4 131.12 0 131.1224.34/22,842
5.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
125.00 0 125.59 6 131.5924.81/23,238
6.2/DSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
126.95 4 123.66 8 131.6624.88/23,334
7. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK PhaVal.Mez.
USK PhaVal.Mez.
129.55 2 141.38 12 153.3846.60/43,631
8. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
123.34 4 130.70 56 186.7079.92/74,828
9. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
M USK Pha
USK Pha
111.83 0 125.73 62 187.7380.95/75,825
10. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
139.32 0 134.77 58 192.7785.99/80,522
11.3/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
134.15 8 127.22 10 137.2230.44/28,520
12. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
144.03 4 132.22 10 142.2235.44/33,218
13.2/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
150.32 4 158.94 12 154.3247.54/44,516
14.1/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
164.28 10 152.75 6 158.7551.97/48,714
15.3/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 RakovníkSušice
RakovníkSušice
155.43 12 143.29 20 163.2956.51/52,912
16.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.SKŽižkov
Kotva B.SKŽižkov
168.11 8 151.04 106 176.1169.33/64,910
17.2/DMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
177.93 64 172.36 8 180.3673.58/68,99
18. ŠRÁMEK Michal
ŠEDIVÝ Jakub
1982
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
205.63 110 202.81 22 224.81118.03/110,58
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
167.26 66 160.29 68 228.29121.51/113,87
20.3/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 KlatovyHorš.Týn
KlatovyHorš.Týn
184.27 164 204.68 108 312.68205.90/192,86
  ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.94.98 2 91.73 0 91.73 75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha95.24 0 92.06 0 92.060.33/0,468
3.1/U23PRSKAVEC Jiří 1993 M USK Pha92.53 2 90.51 2 92.510.78/0,962
4. PŘINDIŠ Vít 1989 M USK Pha92.81 2 92.46 2 94.462.73/3,057
5. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.95.61 0 92.71 2 94.712.98/3,253
6. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec94.32 0 94.65 2 96.654.92/5,449
7.2/U23CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha95.63 0 98.10 0 98.106.37/6,946
8. ORNST Zdeněk 1990 M Dukla B.96.67 2 96.73 4 100.739.00/9,843
9. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus97.80 0 108.44 8 116.4424.71/26,940
10.3/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.95.73 0 106.60 52 158.6066.87/72,937
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.97.04 2 93.91 2 95.914.18/4,635
12. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice96.15 4 102.00 112 100.158.42/9,233
13.1/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha99.09 2 99.28 54 101.099.36/10,231
14. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.101.52 0 101.04 2 101.529.79/10,729
15. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc102.71 0 106.05 8 102.7110.98/12,027
16.2/DSMAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.111.82 4 99.45 4 103.4511.72/12,825
17. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha103.37 2 103.56 2 105.3713.64/14,923
18.4/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB101.72 4 105.81 10 105.7213.99/15,321
19.1/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha104.68 6 102.14 4 106.1414.41/15,719
20.1/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.105.07 2 108.61 68 107.0715.34/16,717
21.5/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice103.10 4 105.55 4 107.1015.37/16,815
22. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha103.21 4 104.17 4 107.2115.48/16,914
23.3/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha105.49 2 105.32 2 107.3215.59/17,013
24.2/DMZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice128.00 56 101.59 6 107.5915.86/17,312
25.2/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy108.16 0 143.32 8 108.1616.43/17,911
26.3/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha106.20 2 103.44 6 108.2016.47/18,010
27.6/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc109.23 0 112.49 160 109.2317.50/19,19
28.4/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava102.79 50 107.84 2 109.8418.11/19,78
29.5/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava108.34 2 110.29 62 110.3418.61/20,37
30.7/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno119.61 2 108.54 2 110.5418.81/20,56
31.6/DSPETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha105.60 106 104.64 6 110.6418.91/20,65
32. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha108.92 2 115.83 4 110.9219.19/20,94
33.8/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí106.20 6 118.76 60 112.2020.47/22,33
34.9/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky106.30 6 101.32 156 112.3020.57/22,42
35.7/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy117.50 0 109.36 4 113.3621.63/23,61
36.4/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky109.61 4 111.99 18 113.6121.88/23,90
37.5/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim114.22 6 110.88 6 116.8825.15/27,40
38.8/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava125.17 58 117.12 8 125.1233.39/36,40
39. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice103.02 54 105.73 52 157.0265.29/71,20
40.3/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice110.19 54 111.35 58 164.1972.46/79,00
41.10/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha128.62 54 129.21 54 182.6290.89/99,10
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 M USK Pha107.61 52 114.17 2 116.17 60
2.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno118.69 2 116.93 0 116.930.76/0,753
3.2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice124.66 2 123.66 0 123.667.49/6,447
4.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.142.14 0 118.03 8 126.039.86/8,542
5.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha126.54 6 125.49 10 135.4919.32/16,638
6.2/U23JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.130.14 8 137.70 2 139.7023.53/20,334
7.2/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn154.48 12 150.52 4 154.5238.35/33,031
8.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno148.33 60 157.16 18 175.1658.99/50,828
9.3/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha169.90 4 198.41 62 260.41144.24/124,225
10.3/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy136.32 60 125.88 158 283.88167.71/144,422
11.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava167.90 110 0.00 999 277.90161.73/139,220
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3