vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých

26.07.2015   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JÁNĚ Michal 1986 M Dukla B.96.99 0 93.33 0 93.33 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha96.06 4 93.79 2 95.792.46/2,668
3. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.99.11 0 94.15 2 96.152.82/3,062
4.1/VMMAŠEK Jan 1978 M USK Pha98.15 0 96.61 2 98.615.28/5,757
5.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha98.43 0 95.18 4 99.185.85/6,353
6. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.102.18 2 96.71 4 100.717.38/7,949
7.2/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha100.39 2 98.76 2 100.767.43/8,046
8.1/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.103.35 2 105.05 0 105.0511.72/12,643
9. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha103.31 2 105.08 4 109.0815.75/16,940
10.2/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha94.90 0 94.62 58 152.6259.29/63,537
11. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.104.62 2 99.56 0 99.566.23/6,735
12.2/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha105.27 4 101.42 4 105.4212.09/13,033
13.3/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc102.81 4 114.42 6 106.8113.48/14,431
14. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha103.40 4 100.05 10 107.4014.07/15,129
15.4/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.111.67 2 103.46 4 107.4614.13/15,127
16.3/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice109.87 2 107.95 0 107.9514.62/15,725
17. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha108.99 0 106.55 2 108.5515.22/16,323
18.4/U23PEXA Jakub 1994 1 USK Pha108.67 6 104.64 4 108.6415.31/16,421
19.1/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha104.78 4 129.36 158 108.7815.45/16,619
20.5/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha109.52 0 107.71 60 109.5216.19/17,317
21. HRADÍLEK Václav 1982 1 USK Pha107.55 2 0.00 999 109.5516.22/17,415
22.5/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha104.41 6 103.70 6 109.7016.37/17,514
23.6/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.107.80 4 131.64 8 111.8018.47/19,813
24.3/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK113.88 0 114.07 2 113.8820.55/22,012
25.6/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB110.03 4 111.67 6 114.0320.70/22,211
26.7/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB114.53 0 111.19 4 114.5321.20/22,710
27.8/U23PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy114.05 4 108.90 6 114.9021.57/23,19
28.7/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB112.79 4 106.69 10 116.6923.36/25,08
29.2/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK116.63 8 109.24 8 117.2423.91/25,67
30.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV112.22 56 111.66 6 117.6624.33/26,16
31. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.116.46 6 145.81 16 122.4629.13/31,25
32.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja120.25 4 115.80 8 123.8030.47/32,64
33.3/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.166.94 104 136.59 4 140.5947.26/50,63
34.8/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc103.12 54 99.92 62 157.1263.79/68,32
  MÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 M USK Pha103.92 0 99.83 0 99.83 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 M USK Pha98.87 6 100.40 6 106.406.57/6,668
3.1/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.109.52 2 105.01 2 107.017.18/7,262
4.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.108.53 4 101.05 6 107.057.22/7,257
5.1/DSHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha109.95 6 110.47 2 112.4712.64/12,753
6.2/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.115.36 0 113.68 4 117.6817.85/17,949
7.3/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava115.63 2 109.71 8 117.7117.88/17,946
8.2/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha118.33 2 116.61 6 122.6122.78/22,843
9.3/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice112.48 6 119.49 102 221.49121.66/121,940
  HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha117.03 2 0.00 999 999.00 37
11.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha127.51 58 114.82 2 116.8216.99/17,035
12.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice132.31 2 120.70 2 122.7022.87/22,933
13.2/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn135.86 4 123.01 4 127.0127.18/27,231
14.3/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc125.56 2 123.46 6 127.5627.73/27,829
15.4/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha121.69 6 146.68 10 127.6927.86/27,927
16.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno142.81 6 124.82 4 128.8228.99/29,025
17.4/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy127.15 2 0.00 999 129.1529.32/29,423
18.4/U23JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.125.84 4 0.00 999 129.8430.01/30,121
19.5/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava128.04 2 133.82 4 130.0430.21/30,319
20.5/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha125.27 6 124.55 6 130.5530.72/30,817
21.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV135.42 58 124.95 6 130.9531.12/31,215
22.6/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.125.63 6 0.00 999 131.6331.80/31,914
23.7/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec137.01 2 148.63 18 139.0139.18/39,213
24.8/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8132.83 10 129.71 12 141.7141.88/42,012
25. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB140.00 2 135.55 18 142.0042.17/42,211
26.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava155.90 66 132.75 10 142.7542.92/43,010
27.4/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava179.87 106 144.60 6 150.6050.77/50,99
  SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
M Dukla B.
Dukla B.
105.23 6 101.61 2 103.61 60
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
M Dukla B.
Dukla B.
102.80 4 104.23 0 104.230.62/0,653
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
M USK Pha
USK Pha
103.88 0 102.20 6 108.204.59/4,447
4.1/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
118.35 2 110.98 0 110.987.37/7,142
5. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
119.24 8 112.60 4 116.6012.99/12,538
6.2/DSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
115.01 2 113.83 4 117.8314.22/13,734
7.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
112.38 0 115.90 2 117.9014.29/13,831
8.3/DSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
120.66 4 120.14 6 126.1422.53/21,728
9. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
121.48 2 119.71 50 169.7166.10/63,825
10. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
116.09 6 110.95 60 170.9567.34/65,022
11.1/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK PhaDukla B.
USK PhaDukla B.
124.16 6 121.29 4 125.2921.68/20,920
12.1/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
130.16 4 122.60 6 128.6024.99/24,118
13.2/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
128.06 8 121.88 10 131.8828.27/27,316
14. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK PhaVal.Mez.
USK PhaVal.Mez.
131.61 2 148.06 4 133.6130.00/29,014
15.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.SKŽižkov
Kotva B.SKŽižkov
133.93 6 131.80 12 139.9336.32/35,112
16. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
141.02 6 147.71 10 147.0243.41/41,910
17.2/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 KlatovyHorš.Týn
KlatovyHorš.Týn
204.52 22 142.42 16 158.4254.81/52,99
18. ŠRÁMEK Michal
ŠEDIVÝ Jakub
1982
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
197.03 20 139.89 24 163.8960.28/58,28
19. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
126.18 58 121.51 102 184.1880.57/77,87
20.3/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 RakovníkSušice
RakovníkSušice
130.12 58 132.55 60 188.1284.51/81,66
21.3/DMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
141.09 64 152.25 62 205.09101.48/97,95
  ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PŘINDIŠ Vít 1989 M USK Pha90.24 2 86.65 0 86.65 75
2.1/U23PRSKAVEC Jiří 1993 M USK Pha88.33 0 86.08 2 88.081.43/1,768
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.92.81 2 87.27 2 89.272.62/3,062
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec90.85 2 90.52 2 92.525.87/6,857
5. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha91.60 0 88.44 6 94.447.79/9,053
6. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus94.12 2 95.20 0 95.208.55/9,949
7.2/U23CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha93.44 0 89.69 6 95.699.04/10,446
8. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.93.27 0 92.54 4 96.549.89/11,443
9.3/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno97.32 0 96.97 4 100.9714.32/16,540
10. ORNST Zdeněk 1990 M Dukla B.94.09 0 88.89 52 140.8954.24/62,637
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.95.23 52 92.20 0 92.205.55/6,435
12.1/DSMAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.95.31 4 92.89 2 94.898.24/9,533
13. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.98.31 0 0.00 999 98.3111.66/13,531
14.4/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB97.12 2 96.71 54 99.1212.47/14,429
15. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice95.19 4 99.08 4 99.1912.54/14,527
16.2/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha105.96 256 93.31 6 99.3112.66/14,625
17. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha97.59 2 97.07 4 99.5912.94/14,923
18. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha99.82 50 99.89 0 99.8913.24/15,321
19.3/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha97.91 2 97.10 52 99.9113.26/15,319
20.5/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.99.83 4 92.13 8 100.1313.48/15,617
21. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha98.52 2 100.29 0 100.2913.64/15,715
22.6/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí100.46 0 99.05 8 100.4613.81/15,914
23.1/DMZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice98.48 2 98.12 4 100.4813.83/16,013
24.1/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.108.23 10 101.33 0 101.3314.68/16,912
25.7/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice101.44 0 112.10 10 101.4414.79/17,111
26. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc99.86 2 100.32 6 101.8615.21/17,610
27.4/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy102.06 0 99.85 6 102.0615.41/17,89
28.5/DSPETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha100.37 2 97.03 50 102.3715.72/18,18
29.2/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha101.26 6 100.69 4 104.6918.04/20,87
30.6/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava101.11 4 104.90 58 105.1118.46/21,36
31.8/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky103.55 2 104.41 2 105.5518.90/21,85
32.2/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice106.66 0 121.72 10 106.6620.01/23,14
33.7/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava127.66 6 102.87 4 106.8720.22/23,33
34.8/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava115.27 6 107.02 0 107.0220.37/23,52
35.3/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha100.59 8 105.21 52 108.5921.94/25,31
36.4/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky107.18 54 105.28 6 111.2824.63/28,40
37.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy109.03 6 0.00 999 115.0328.38/32,80
38.9/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha113.54 2 109.10 14 115.5428.89/33,30
39.5/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim115.43 62 101.03 56 157.0370.38/81,20
40.10/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc113.72 106 0.00 999 219.72133.07/153,60
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1.1/U23JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.122.65 4 121.10 2 123.10 60
2. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 M USK Pha121.59 4 122.29 2 124.291.19/1,053
3.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice127.90 4 119.35 6 125.352.25/1,847
4.2/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.134.84 10 125.48 6 131.488.38/6,842
5.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno144.17 14 138.61 10 148.6125.51/20,738
6.2/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy140.10 56 153.49 10 163.4940.39/32,834
7.3/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava166.81 58 156.01 8 164.0140.91/33,231
8.1/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn193.49 8 155.84 12 167.8444.74/36,328
9.4/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha174.98 18 195.62 8 203.6280.52/65,425
10.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha127.89 8 129.17 162 291.17168.07/136,522
  SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3