vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II

31.07.2015  
ředitel: SK VS Č. Budějovice   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M   U14 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk135.05 8 0.00 0 143.05 -
2. MRÁZ JURAJ 2002 KTK Lipt. Mikuláš134.39 10 0.00 0 144.391.34/0,9-
3. PICKERT FABIAN 2001 LKV Sachsen-Anhalt139.66 14 0.00 0 153.6610.61/7,4-
4. LINDOLF JULIAN 2001 Kanu Schwaben149.89 6 0.00 0 155.8912.84/9,0-
5. BERNAT JAKA 2001 Kajak kanu klub Tacen163.71 4 0.00 0 167.7124.66/17,2-
6. JAVORNIK JUŠ 2001 Kanu klub Simon161.24 10 0.00 0 171.2428.19/19,7-
7. STEULER BENJAMIN 2001 AKV Augsburg169.96 6 0.00 0 175.9632.91/23,0-
8. KOŘÍNEK MIROSLAV 2001 KTK Lipt. Mikuláš154.69 58 0.00 0 212.6969.64/48,7-
9. TONCAR MARTIN 2001 TJ Slávia TU Zvolen159.57 62 0.00 0 221.5778.52/54,9-
10. ISPAN DINO 2001 Croatia186.76 112 0.00 0 298.76155.71/108,9-
  OLTMANNS MALTE 2002 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   U14 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRÁZ JURAJ 2002 KTK Lipt. Mikuláš119.84 8 0.00 0 127.84 -
2. OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk131.42 8 0.00 0 139.4211.58/9,1-
3. KOŘÍNEK MIROSLAV 2001 KTK Lipt. Mikuláš136.86 10 0.00 0 146.8619.02/14,9-
4. LINDOLF JULIAN 2001 Kanu Schwaben139.32 10 0.00 0 149.3221.48/16,8-
5. STEULER BENJAMIN 2001 AKV Augsburg145.12 6 0.00 0 151.1223.28/18,2-
6. BERNAT JAKA 2001 Kajak kanu klub Tacen141.99 12 0.00 0 153.9926.15/20,5-
7. PICKERT FABIAN 2001 LKV Sachsen-Anhalt152.34 12 0.00 0 164.3436.50/28,6-
8. JAVORNIK JUŠ 2001 Kanu klub Simon167.69 110 0.00 0 277.69149.85/117,2-
  TONCAR MARTIN 2001 TJ Slávia TU Zvolen0.00 0 0.00 0 0.00 -
  OLTMANNS MALTE 2002 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ISPAN DINO 2001 Croatia0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   U16 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA MATYÁŠ 1999 USK Pha99.47 4 0.00 0 103.47 -
2. HARLAK MARC 1999 LKV Sachsen-Anhalt110.26 0 0.00 0 110.266.79/6,6-
3. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne108.63 6 0.00 0 114.6311.16/10,8-
4. GESTIN NICOLAS 2000 BRETAGNE108.22 10 0.00 0 118.2214.75/14,3-
5. FRANIEL MAX 1999 Leipziger-Kanu-Club118.57 0 0.00 0 118.5715.10/14,6-
6. KRUPA FELIX 2000 TSM Bratislava118.14 2 0.00 0 120.1416.67/16,1-
7. DODOK MARTIN 1999 KTK Lipt. Mikuláš111.61 10 0.00 0 121.6118.14/17,5-
8. EDWARDS DUNCAN 1999 Scottish Canoe Association119.18 8 0.00 0 127.1823.71/22,9-
9. LINKSTED PETER 2000 Scottish Canoe Association121.52 6 0.00 0 127.5224.05/23,2-
10. JUG ALJAŽ 1999 Kajak klub Soške Elektrarne127.86 6 0.00 0 133.8630.39/29,4-
11. SEUMEL HANNES 2000 LKV Sachsen-Anhalt127.73 12 0.00 0 139.7336.26/35,0-
12. WENDL DENIS 2000 Horš.Týn158.80 16 0.00 0 174.8071.33/68,9-
13. PFANNENSCHMIDT MAX 2000 Leipziger-Kanu-Club125.45 58 0.00 0 183.4579.98/77,3-
14. SEUMEL PAUL 1999 LKV Sachsen-Anhalt129.84 56 0.00 0 185.8482.37/79,6-
15. OCHAKOVSKIH EGOR 2000 Team Kazachstan171.97 14 0.00 0 185.9782.50/79,7-
16. AMANBAEV ADIL 2000 Team Kazachstan144.16 54 0.00 0 198.1694.69/91,5-
17. KRYUKOV GLEB 2000 Yaroslavl199.86 8 0.00 0 207.86104.39/100,9-
18. ISPAN LEON 2000 Croatia165.93 58 0.00 0 223.93120.46/116,4-
19. PRESNOV PAVEL 2000 Yaroslavl173.85 60 0.00 0 233.85130.38/126,0-
20. ZONJIC MATEJ 2000 Croatia174.20 112 0.00 0 286.20182.73/176,6-
21. PRETOLANI TOMMASO 1999 FICK COMITATO LIGURIA205.51 108 0.00 0 313.51210.04/203,0-
  BLAZEVIC DOMINIK 2000 Croatia0.00 999 0.00 0 999.00 -
  MICOZZI FLAVIO 2000 Canoanium Club Subiaco0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TUCHSCHERER LENNARD 1999 LKC Leipzig0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ZUBCIC LUKA 2000 Croatia0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   U16 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GESTIN NICOLAS 2000 BRETAGNE99.09 4 0.00 0 103.09 -
2. LHOTA MATYÁŠ 1999 USK Pha101.98 2 0.00 0 103.980.89/0,9-
3. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne106.34 2 0.00 0 108.345.25/5,1-
4. SEUMEL PAUL 1999 LKV Sachsen-Anhalt106.90 8 0.00 0 114.9011.81/11,5-
5. KRUPA FELIX 2000 TSM Bratislava113.61 2 0.00 0 115.6112.52/12,1-
6. DODOK MARTIN 1999 KTK Lipt. Mikuláš106.48 10 0.00 0 116.4813.39/13,0-
7. HARLAK MARC 1999 LKV Sachsen-Anhalt115.24 8 0.00 0 123.2420.15/19,5-
8. FRANIEL MAX 1999 Leipziger-Kanu-Club120.82 4 0.00 0 124.8221.73/21,1-
9. WENDL DENIS 2000 Horš.Týn122.58 6 0.00 0 128.5825.49/24,7-
10. LINKSTED PETER 2000 Scottish Canoe Association127.06 2 0.00 0 129.0625.97/25,2-
11. EDWARDS DUNCAN 1999 Scottish Canoe Association118.54 16 0.00 0 134.5431.45/30,5-
12. SEUMEL HANNES 2000 LKV Sachsen-Anhalt134.09 6 0.00 0 140.0937.00/35,9-
13. JUG ALJAŽ 1999 Kajak klub Soške Elektrarne132.92 8 0.00 0 140.9237.83/36,7-
14. PFANNENSCHMIDT MAX 2000 Leipziger-Kanu-Club137.55 8 0.00 0 145.5542.46/41,2-
15. AMANBAEV ADIL 2000 Team Kazachstan143.48 8 0.00 0 151.4848.39/46,9-
16. OCHAKOVSKIH EGOR 2000 Team Kazachstan176.05 12 0.00 0 188.0584.96/82,4-
  PRETOLANI TOMMASO 1999 FICK COMITATO LIGURIA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ZONJIC MATEJ 2000 Croatia0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MICOZZI FLAVIO 2000 Canoanium Club Subiaco0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BLAZEVIC DOMINIK 2000 Croatia0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TUCHSCHERER LENNARD 1999 LKC Leipzig0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ZUBCIC LUKA 2000 Croatia0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KRYUKOV GLEB 2000 Yaroslavl0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ISPAN LEON 2000 Croatia0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PRESNOV PAVEL 2000 Yaroslavl0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   U18 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VĚTROVSKÝ JAN 1997 USK Pha99.90 0 0.00 0 99.90 -
2. KULIKOV ALEXANDR 1997 Team Kazachstan98.99 6 0.00 0 104.995.09/5,1-
3. KUNA VÁCLAV 1998 SKVS ČB102.99 4 0.00 0 106.997.09/7,1-
4. CHAUMET JULES 1997 BRETAGNE104.81 4 0.00 0 108.818.91/8,9-
5. PŘÍHODA MATOUŠ 1998 USK Pha106.33 4 0.00 0 110.3310.43/10,4-
6. LAUNAY THOMAS 1998 BRETAGNE108.21 4 0.00 0 112.2112.31/12,3-
7. LOOS SÖREN 1997 KC Hilden104.70 8 0.00 0 112.7012.80/12,8-
8. MARTEIL VALENTIN 1998 BRETAGNE113.57 6 0.00 0 119.5719.67/19,7-
9. QUERCI ALBERTO 1997 FICK COMITATO LIGURIA113.13 10 0.00 0 123.1323.23/23,3-
10. NILSSON MATTIAS 1998 Sweden119.27 8 0.00 0 127.2727.37/27,4-
11. BRYANT LORD 1998 Team Colorado Whitewater Racin125.12 6 0.00 0 131.1231.22/31,3-
12. BULLO CARLO 1998 CCK VALSTAGNA105.05 54 0.00 0 159.0559.15/59,2-
13. PALMCRANTZ LUDWIG 1998 Sweden163.94 14 0.00 0 177.9478.04/78,1-
14. CEPEK MATĚJ 1998 SKVS ČB137.77 110 0.00 0 247.77147.87/148,0-
15. BEN PEEPLES 1998 Team Colorado Whitewater Racin153.84 262 0.00 0 415.84315.94/316,3-
16. KUZNETSOV DENIS 1997 Team Kazachstan164.81 260 0.00 0 424.81324.91/325,2-
  MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FLORIAN BREUER 1997 Kanu Schwaben0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   U18 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VĚTROVSKÝ JAN 1997 USK Pha97.62 2 0.00 0 99.62 -
2. PŘÍHODA MATOUŠ 1998 USK Pha102.75 0 0.00 0 102.753.13/3,1-
3. KULIKOV ALEXANDR 1997 Team Kazachstan102.61 2 0.00 0 104.614.99/5,0-
4. QUERCI ALBERTO 1997 FICK COMITATO LIGURIA102.84 4 0.00 0 106.847.22/7,2-
5. CHAUMET JULES 1997 BRETAGNE104.12 4 0.00 0 108.128.50/8,5-
6. BULLO CARLO 1998 CCK VALSTAGNA105.51 6 0.00 0 111.5111.89/11,9-
7. LAUNAY THOMAS 1998 BRETAGNE105.80 6 0.00 0 111.8012.18/12,2-
8. KUNA VÁCLAV 1998 SKVS ČB105.80 6 0.00 0 111.8012.18/12,2-
9. BRYANT LORD 1998 Team Colorado Whitewater Racin112.51 6 0.00 0 118.5118.89/19,0-
10. NILSSON MATTIAS 1998 Sweden120.90 12 0.00 0 132.9033.28/33,4-
11. PALMCRANTZ LUDWIG 1998 Sweden125.85 14 0.00 0 139.8540.23/40,4-
12. MARTEIL VALENTIN 1998 BRETAGNE141.85 6 0.00 0 147.8548.23/48,4-
  MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BEN PEEPLES 1998 Team Colorado Whitewater Racin0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LOOS SÖREN 1997 KC Hilden0.00 0 0.00 0 0.00 -
  CEPEK MATĚJ 1998 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FLORIAN BREUER 1997 Kanu Schwaben0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KUZNETSOV DENIS 1997 Team Kazachstan0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   U23 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TRUMMER TIMO 1996 LKV Sachsen-Anhalt93.97 0 0.00 0 93.97 -
2. DŽURNÝ TOMÁŠ 1995 KTK Lipt. Mikuláš99.36 0 0.00 0 99.365.39/5,7-
3. BRAUNE WILLI 1996 LKV Sachsen-Anhalt99.70 4 0.00 0 103.709.73/10,4-
4. MATULA ROMAN 1996 Roudnice113.10 2 0.00 0 115.1021.13/22,5-
5. KIEFF CHARLIE 1993 USA115.30 4 0.00 0 119.3025.33/27,0-

kategorie C1M   U23 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TRUMMER TIMO 1996 LKV Sachsen-Anhalt93.46 2 0.00 0 95.46 -
2. DŽURNÝ TOMÁŠ 1995 KTK Lipt. Mikuláš106.27 54 0.00 0 160.2764.81/67,9-
  BRAUNE WILLI 1996 LKV Sachsen-Anhalt0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KIEFF CHARLIE 1993 USA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MATULA ROMAN 1996 Roudnice0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   U14 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. OSCHMAUTZ ANTONIA 2001 AUSTRIA111.12 8 0.00 0 119.12 -
2. GALUŠKOVÁ ANTONIE 2001 Sušice117.46 4 0.00 0 121.462.34/2,0-
3. KORTIŠOVÁ BARBORA 2001 TJ Slávia TU Zvolen120.91 2 0.00 0 122.913.79/3,2-
4. DAVIS AVERY 2001 Nantahala Racing Club131.91 4 0.00 0 135.9116.79/14,1-
5. PODOBRYAEVA EVDOKIA 2001 Moscow128.73 8 0.00 0 136.7317.61/14,8-
6. PETRAUSKAITE KAMILE 2002 Regesa138.79 6 0.00 0 144.7925.67/21,5-
7. ŠRIBAR RIJA 2002 Kajak klub Soške Elektrarne137.31 8 0.00 0 145.3126.19/22,0-
8. PLOCHMANN ANNKATRIN 2001 SG 1883 Nürnberg-Fürth148.66 4 0.00 0 152.6633.54/28,2-
9. ĎURECOVÁ KRISTÍNA 2002 TSM Bratislava161.62 6 0.00 0 167.6248.50/40,7-
10. JACOBI SEU 2001 Nantahala Racing Club174.39 4 0.00 0 178.3959.27/49,8-
11. GOSSE NELE 2002 Leipziger-Kanu-Club182.56 2 0.00 0 184.5665.44/54,9-
12. HOČEVAR EVA ALINA 2002 Kanu klub Simon179.70 12 0.00 0 191.7072.58/60,9-
13. BRGLEZ ŽIVA 2001 BD Steklarna Hrastnik176.11 58 0.00 0 234.11114.99/96,5-
14. LUKNÁROVÁ EMANUELA 2002 TSM Bratislava222.50 12 0.00 0 234.50115.38/96,9-
15. ĎURECOVÁ MAHULIENA 2002 TSM Bratislava155.56 122 0.00 0 277.56158.44/133,0-
16. COLNAR ZARJA 2002 Kajak kanu klub Tacen174.75 162 0.00 0 336.75217.63/182,7-
  GOSENCA MANCA 2001 KKK Ljubljana0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MÄNNIG LUISE 2002 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VOIGT SANDRA 2001 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   U14 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ ANTONIE 2001 Sušice110.43 6 0.00 0 116.43 -
2. OSCHMAUTZ ANTONIA 2001 AUSTRIA112.51 8 0.00 0 120.514.08/3,5-
3. PODOBRYAEVA EVDOKIA 2001 Moscow123.92 0 0.00 0 123.927.49/6,4-
4. DAVIS AVERY 2001 Nantahala Racing Club129.12 6 0.00 0 135.1218.69/16,1-
5. GOSSE NELE 2002 Leipziger-Kanu-Club128.41 16 0.00 0 144.4127.98/24,0-
6. JACOBI SEU 2001 Nantahala Racing Club145.30 12 0.00 0 157.3040.87/35,1-
7. KORTIŠOVÁ BARBORA 2001 TJ Slávia TU Zvolen145.65 14 0.00 0 159.6543.22/37,1-
8. ĎURECOVÁ KRISTÍNA 2002 TSM Bratislava156.22 12 0.00 0 168.2251.79/44,5-
9. BRGLEZ ŽIVA 2001 BD Steklarna Hrastnik178.79 10 0.00 0 188.7972.36/62,1-
10. PETRAUSKAITE KAMILE 2002 Regesa141.88 56 0.00 0 197.8881.45/70,0-
11. HOČEVAR EVA ALINA 2002 Kanu klub Simon156.09 50 0.00 0 206.0989.66/77,0-
12. ŠRIBAR RIJA 2002 Kajak klub Soške Elektrarne169.31 64 0.00 0 233.31116.88/100,4-
  PLOCHMANN ANNKATRIN 2001 SG 1883 Nürnberg-Fürth0.00 999 0.00 0 999.00 -
  GOSENCA MANCA 2001 KKK Ljubljana0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MÄNNIG LUISE 2002 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VOIGT SANDRA 2001 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LUKNÁROVÁ EMANUELA 2002 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ĎURECOVÁ MAHULIENA 2002 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  COLNAR ZARJA 2002 Kajak kanu klub Tacen0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   U16 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZÁKOVÁ TIMEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš113.35 0 0.00 0 113.35 -
2. VRBOVÁ ALEXANDRA 2000 Horš.Týn111.59 2 0.00 0 113.590.24/0,2-
3. MEHLHORN STELLA 1999 LKV Sachsen-Anhalt113.01 4 0.00 0 117.013.66/3,2-
4. CHAUMET AGATHE 1999 BRETAGNE116.56 2 0.00 0 118.565.21/4,6-
5. MINTÁLOVÁ ELIŠKA 1999 ŽKV Žilina114.99 6 0.00 0 120.997.64/6,7-
6. MALCHERS PAULA 1999 Kanu Schwaben119.07 2 0.00 0 121.077.72/6,8-
7. KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach119.76 4 0.00 0 123.7610.41/9,2-
8. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen114.15 10 0.00 0 124.1510.80/9,5-
9. BLAŽKOVÁ TEREZA 2000 USK Pha114.80 10 0.00 0 124.8011.45/10,1-
10. BERNERT ANNE 1999 Kanu Schwaben121.23 4 0.00 0 125.2311.88/10,5-
11. KONIAROVÁ LEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš116.36 10 0.00 0 126.3613.01/11,5-
12. TAUER SARAH 1999 LKV Sachsen-Anhalt127.90 0 0.00 0 127.9014.55/12,8-
13. BERNARDY ANAIS 2000 BRETAGNE122.72 6 0.00 0 128.7215.37/13,6-
14. HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg125.87 6 0.00 0 131.8718.52/16,3-
15. KONDRATENKO KSENIYA 1999 Team Kazachstan128.38 6 0.00 0 134.3821.03/18,6-
16. PATERSON CLAUDIA 1999 Kiwis122.79 12 0.00 0 134.7921.44/18,9-
17. SAFINA KAMILLA 2000 Team Kazachstan128.39 8 0.00 0 136.3923.04/20,3-
18. KUZNETSOVA DARIA 1999 Moscow133.89 10 0.00 0 143.8930.54/26,9-
19. FEINE CONSTANZE 1999 LKV Sachsen-Anhalt138.35 8 0.00 0 146.3533.00/29,1-
20. JEKLIN EVA 1999 Kajak klub Soške Elektrarne140.91 10 0.00 0 150.9137.56/33,1-
21. DUŠKOVÁ MICHALA 2000 USK Pha146.23 8 0.00 0 154.2340.88/36,1-
22. JONES CHIARA 2000 Kanu Schwaben147.76 8 0.00 0 155.7642.41/37,4-
23. HOLL LENA 1999 AKV Augsburg113.41 54 0.00 0 167.4154.06/47,7-
24. JENNINGS MADDY 1999 Scottish Canoe Association121.57 52 0.00 0 173.5760.22/53,1-
25. ALDUCCI BEATRICE 2000 CCK VALSTAGNA172.29 64 0.00 0 236.29122.94/108,5-
26. BERGNER VICTORIA 2000 Leipziger-Kanu-Club138.17 114 0.00 0 252.17138.82/122,5-
27. MOESER SINA 2000 Kanu Schwaben148.39 106 0.00 0 254.39141.04/124,4-
28. HUMEAU MAYA 2000 Potomac whitewater Racing Cent172.78 158 0.00 0 330.78217.43/191,8-
  GRANGEON MARION 1999 BRETAGNE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FARELL CIARA 1999 Canoe Slalom Ireland0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BAYN NELE 2000 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HARKIN JESSICA 1999 Canoe Slalom Ireland0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   U16 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BERNERT ANNE 1999 Kanu Schwaben109.75 2 0.00 0 111.75 -
2. MEHLHORN STELLA 1999 LKV Sachsen-Anhalt110.58 2 0.00 0 112.580.83/0,7-
3. MINTÁLOVÁ ELIŠKA 1999 ŽKV Žilina112.47 4 0.00 0 116.474.72/4,2-
4. BERNARDY ANAIS 2000 BRETAGNE116.63 0 0.00 0 116.634.88/4,4-
5. KOZÁKOVÁ TIMEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš116.22 2 0.00 0 118.226.47/5,8-
6. BLAŽKOVÁ TEREZA 2000 USK Pha114.31 4 0.00 0 118.316.56/5,9-
7. VRBOVÁ ALEXANDRA 2000 Horš.Týn112.34 8 0.00 0 120.348.59/7,7-
8. TAUER SARAH 1999 LKV Sachsen-Anhalt120.49 6 0.00 0 126.4914.74/13,2-
9. MALCHERS PAULA 1999 Kanu Schwaben117.13 10 0.00 0 127.1315.38/13,8-
10. CHAUMET AGATHE 1999 BRETAGNE123.03 6 0.00 0 129.0317.28/15,5-
11. SAFINA KAMILLA 2000 Team Kazachstan123.53 8 0.00 0 131.5319.78/17,7-
12. KONIAROVÁ LEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš124.80 10 0.00 0 134.8023.05/20,6-
13. JEKLIN EVA 1999 Kajak klub Soške Elektrarne124.67 12 0.00 0 136.6724.92/22,3-
14. PATERSON CLAUDIA 1999 Kiwis129.57 10 0.00 0 139.5727.82/24,9-
15. KUZNETSOVA DARIA 1999 Moscow133.30 12 0.00 0 145.3033.55/30,0-
16. FEINE CONSTANZE 1999 LKV Sachsen-Anhalt139.95 6 0.00 0 145.9534.20/30,6-
17. KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach145.71 8 0.00 0 153.7141.96/37,5-
18. KONDRATENKO KSENIYA 1999 Team Kazachstan140.78 18 0.00 0 158.7847.03/42,1-
19. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen111.60 62 0.00 0 173.6061.85/55,3-
20. HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg133.04 58 0.00 0 191.0479.29/71,0-
  GRANGEON MARION 1999 BRETAGNE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FARELL CIARA 1999 Canoe Slalom Ireland0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MOESER SINA 2000 Kanu Schwaben0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DUŠKOVÁ MICHALA 2000 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BAYN NELE 2000 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BERGNER VICTORIA 2000 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  JONES CHIARA 2000 Kanu Schwaben0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HARKIN JESSICA 1999 Canoe Slalom Ireland0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ALDUCCI BEATRICE 2000 CCK VALSTAGNA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HOLL LENA 1999 AKV Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HUMEAU MAYA 2000 Potomac whitewater Racing Cent0.00 0 0.00 0 0.00 -
  JENNINGS MADDY 1999 Scottish Canoe Association0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   U18 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MURRAY VICTORIA 1998 Scottish Canoe Association111.89 0 0.00 0 111.89 -
2. TREBULOVÁ IVANA 1998 KKZV115.84 0 0.00 0 115.843.95/3,5-
3. MANNSCHOTT JANINA 1998 KST Rhein-Ruhr115.36 4 0.00 0 119.367.47/6,7-
4. APEL ELENA 1998 Kanu Schwaben115.17 6 0.00 0 121.179.28/8,3-
5. DUŠKOVÁ KATEŘINA 1998 USK Pha120.65 2 0.00 0 122.6510.76/9,6-
6. FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden120.48 4 0.00 0 124.4812.59/11,3-
7. RANDLE KENSA 1998 Kiwis118.36 8 0.00 0 126.3614.47/12,9-
8. DAILLE VIVIANA 1998 FFCC120.68 8 0.00 0 128.6816.79/15,0-
9. MUSCAR FRANCESCA 1997 FICK COMITATO LIGURIA126.90 4 0.00 0 130.9019.01/17,0-
10. SCHALLER CAROLIN 1997 AKV Augsburg128.45 8 0.00 0 136.4524.56/22,0-
11. DIEŠKOVÁ EVA 1998 KTK Lipt. Mikuláš134.00 6 0.00 0 140.0028.11/25,1-
12. VRBNJAK ERBEŽNIK TEJA 1997 KKK Ljubljana141.17 2 0.00 0 143.1731.28/28,0-
13. HOČEVAR JANA 1998 KKK Ljubljana136.36 8 0.00 0 144.3632.47/29,0-
14. DREIER VALENTINA 1997 AUSTRIA139.26 6 0.00 0 145.2633.37/29,8-
15. JOHNSON-MOORE TEAGAN 1998 Team Colorado Whitewater Racin144.18 4 0.00 0 148.1836.29/32,4-
16. PAPUSH SVETLANA 1998 Moscow153.26 6 0.00 0 159.2647.37/42,3-
17. SIGNORI LISA 1998 CCK VALSTAGNA113.34 60 0.00 0 173.3461.45/54,9-
  WILLIAMS COURTNEY 1997 Kiwis0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   U18 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden107.34 2 0.00 0 109.34 -
2. DUŠKOVÁ KATEŘINA 1998 USK Pha106.07 6 0.00 0 112.072.73/2,5-
3. MURRAY VICTORIA 1998 Scottish Canoe Association118.54 2 0.00 0 120.5411.20/10,2-
4. RANDLE KENSA 1998 Kiwis115.99 6 0.00 0 121.9912.65/11,6-
5. VRBNJAK ERBEŽNIK TEJA 1997 KKK Ljubljana117.71 6 0.00 0 123.7114.37/13,1-
6. DAILLE VIVIANA 1998 FFCC120.41 4 0.00 0 124.4115.07/13,8-
7. TREBULOVÁ IVANA 1998 KKZV120.70 10 0.00 0 130.7021.36/19,5-
8. MUSCAR FRANCESCA 1997 FICK COMITATO LIGURIA128.85 6 0.00 0 134.8525.51/23,3-
9. MANNSCHOTT JANINA 1998 KST Rhein-Ruhr137.50 6 0.00 0 143.5034.16/31,2-
10. DIEŠKOVÁ EVA 1998 KTK Lipt. Mikuláš136.15 10 0.00 0 146.1536.81/33,7-
11. APEL ELENA 1998 Kanu Schwaben110.08 56 0.00 0 166.0856.74/51,9-
  SCHALLER CAROLIN 1997 AKV Augsburg0.00 999 0.00 0 999.00 -
  JOHNSON-MOORE TEAGAN 1998 Team Colorado Whitewater Racin0.00 0 0.00 0 0.00 -
  WILLIAMS COURTNEY 1997 Kiwis0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PAPUSH SVETLANA 1998 Moscow0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SIGNORI LISA 1998 CCK VALSTAGNA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HOČEVAR JANA 1998 KKK Ljubljana0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DREIER VALENTINA 1997 AUSTRIA0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   U23 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FRITSCHE LISA 1993 LKV Sachsen-Anhalt97.44 2 0.00 0 99.44 -
2. MASLEN AMBER 1993 Scottish Canoe Association100.84 4 0.00 0 104.845.40/5,4-
3. MATULANIOVÁ PAVLÍNA 1996 Dukla Lipt.Mikuláš108.09 4 0.00 0 112.0912.65/12,7-
4. ZÁRUBOVÁ KRISTÍNA 1995 Dukla Lipt.Mikuláš107.23 8 0.00 0 115.2315.79/15,9-
5. DEREVIANKO NATALIA 1996 SURGUT HMAO-UGRA125.52 56 0.00 0 181.5282.08/82,5-
6. LOOS SVENJA 1999 KC Hilden192.10 4 0.00 0 196.1096.66/97,2-

kategorie K1W   U23 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FRITSCHE LISA 1993 LKV Sachsen-Anhalt95.81 4 0.00 0 99.81 -
2. MATULANIOVÁ PAVLÍNA 1996 Dukla Lipt.Mikuláš109.50 6 0.00 0 115.5015.69/15,7-
3. MASLEN AMBER 1993 Scottish Canoe Association119.97 52 0.00 0 171.9772.16/72,3-
  ZÁRUBOVÁ KRISTÍNA 1995 Dukla Lipt.Mikuláš0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DEREVIANKO NATALIA 1996 SURGUT HMAO-UGRA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LOOS SVENJA 1999 KC Hilden0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U14 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BOŽIČ ŠTEFAN 2001 Kajak klub Soške Elektrarne101.26 2 0.00 0 103.26 -
2. KREJČÍ JAKUB 2002 SKVS ČB104.23 6 0.00 0 110.236.97/6,7-
3. HEIN JAKOB 2001 Bamberger Faltbootclub e.V.110.12 6 0.00 0 116.1212.86/12,5-
4. LUTHER JAKOB 2001 SPORT CLUB MERANO106.29 10 0.00 0 116.2913.03/12,6-
5. ŠTAFEN MATÚŠ 2002 ŽKV Žilina111.34 6 0.00 0 117.3414.08/13,6-
6. PITTMAN TAYLOR 2001 Potomac whitewater Racing Cent109.55 8 0.00 0 117.5514.29/13,8-
7. DILLI MAXI 2001 VfL Bad Kreuznach111.71 6 0.00 0 117.7114.45/14,0-
8. STANOVSKÝ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB111.98 6 0.00 0 117.9814.72/14,3-
9. HARTL VINZENZ 2001 AKV Augsburg113.65 6 0.00 0 119.6516.39/15,9-
10. BOLYARD WESLEY 2001 Nantahala Racing Club115.88 4 0.00 0 119.8816.62/16,1-
11. OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk116.46 4 0.00 0 120.4617.20/16,7-
12. MUTO YUSUKE 2001 Canoe Club Mitake115.40 6 0.00 0 121.4018.14/17,6-
13. RAŠKA TOMÁŠ 2001 USK Pha118.24 4 0.00 0 122.2418.98/18,4-
14. STEULER BENJAMIN 2001 AKV Augsburg124.26 0 0.00 0 124.2621.00/20,3-
15. TONCAR MARTIN 2001 TJ Slávia TU Zvolen114.30 10 0.00 0 124.3021.04/20,4-
16. WALLIN WILLIAM 2001 Sweden118.46 6 0.00 0 124.4621.20/20,5-
17. BURGAR LENART 2001 Kajak kanu klub Tacen118.89 6 0.00 0 124.8921.63/20,9-
18. KORÍNEK MIROSLAV 2001 KTK Lipt. Mikuláš117.83 8 0.00 0 125.8322.57/21,9-
19. HOFF ORAN 2002 Colorado123.84 6 0.00 0 129.8426.58/25,7-
20. SEHIC AMI 2001 Croatia122.27 8 0.00 0 130.2727.01/26,2-
21. VALANT ULAN 2001 KKK Ljubljana124.33 6 0.00 0 130.3327.07/26,2-
22. BERGER TIL 2002 Leipziger-Kanu-Club122.57 8 0.00 0 130.5727.31/26,4-
23. REZEK TOMÁŠ 2001 SKVS ČB127.53 4 0.00 0 131.5328.27/27,4-
24. SUŠMEL JAN 2002 Kajak klub Soške Elektrarne127.16 6 0.00 0 133.1629.90/29,0-
25. JOSEPH JOSHUA 2001 Potomac whitewater Racing Cent125.77 8 0.00 0 133.7730.51/29,5-
26. PAVŠIČ ANDRAŽ 2001 Kajak klub Soške Elektrarne123.31 12 0.00 0 135.3132.05/31,0-
27. TANAKA YUUKI 2001 Canoe Club Mitake129.52 8 0.00 0 137.5234.26/33,2-
28. KAVZAR KLEMEN 2001 BD Steklarna Hrastnik128.95 10 0.00 0 138.9535.69/34,6-
29. ŠAVLI ERAZEM 2001 Kajak klub Soške Elektrarne132.80 10 0.00 0 142.8039.54/38,3-
30. KIPRAS TALACKA 2002 Regesa137.53 6 0.00 0 143.5340.27/39,0-
31. MACUS ONDREJ 2002 ŽKV Žilina140.78 4 0.00 0 144.7841.52/40,2-
32. DIEŠKA JURAJ 2002 ŽKV Žilina135.79 10 0.00 0 145.7942.53/41,2-
33. ALIČ MAKS 2002 Kanu klub Simon134.30 12 0.00 0 146.3043.04/41,7-
34. HENRY STEVEN 2001 BRETAGNE141.09 6 0.00 0 147.0943.83/42,4-
35. LAPORNIK LENART 2002 Kajak kanu klub Tacen140.14 8 0.00 0 148.1444.88/43,5-
36. VOLPI IACOPO 2001 Canoa Club Milano135.43 14 0.00 0 149.4346.17/44,7-
37. JURIČEK PATRIK 2001 KTK Lipt. Mikuláš144.34 6 0.00 0 150.3447.08/45,6-
38. MILJAVEC JAKA 2002 Kajak kanu klub Tacen134.72 16 0.00 0 150.7247.46/46,0-
39. VANIN VLADISLAV 2002 Moscow143.26 10 0.00 0 153.2650.00/48,4-
40. LANGE TWAN 2002 Kajak kanu klub Tacen154.41 10 0.00 0 164.4161.15/59,2-
41. TESAŘ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB163.61 14 0.00 0 177.6174.35/72,0-
42. LHOTA KRYŠTOF 2002 USK Pha124.74 56 0.00 0 180.7477.48/75,0-
43. VEVERKA LUKÁŠ 2002 Benátky139.91 52 0.00 0 191.9188.65/85,9-
44. NAKAJIMA MANATO 2001 Canoe Club Mitake136.15 62 0.00 0 198.1594.89/91,9-
45. FIAMIN ELIA 2002 KTK Lipt. Mikuláš158.47 52 0.00 0 210.47107.21/103,8-
46. MORI KEITA 2001 Canoe Club Mitake168.65 58 0.00 0 226.65123.39/119,5-
47. PŘÍHODA LUKÁŠ 2001 USK Pha123.90 106 0.00 0 229.90126.64/122,6-
48. NOVAK URBAN 2001 Kanu klub Simon168.54 64 0.00 0 232.54129.28/125,2-
49. OPLOTNIK LUKA 2001 BD Steklarna Hrastnik139.25 108 0.00 0 247.25143.99/139,4-
50. BELOKRENITSKIY KIRILL 2002 Krasnoyarsk146.49 112 0.00 0 258.49155.23/150,3-
51. PLANINC MIHA 2002 BD Steklarna Hrastnik210.98 68 0.00 0 278.98175.72/170,2-
52. PANICO TOMMASO 2002 FICK COMITATO LIGURIA247.33 60 0.00 0 307.33204.07/197,6-
53. GRADIŠEK NEJC 2002 Kanu klub Simon171.78 158 0.00 0 329.78226.52/219,4-
54. DIEŠKA MAREK 2002 ŽKV Žilina236.37 210 0.00 0 446.37343.11/332,3-
  SHUVALOV DANIL 2002 SURGUT HMAO-UGRA0.00 999 0.00 0 999.00 -
  KUSCHE ERIC 2001 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PETROVAJ MATÚŠ 2002 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BURAN ILJA 2002 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BEZELJAK ROK 2002 Kajak klub Soške Elektrarne0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U14 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KREJČÍ JAKUB 2002 SKVS ČB99.10 6 0.00 0 105.10 -
2. BOŽIČ ŠTEFAN 2001 Kajak klub Soške Elektrarne102.78 4 0.00 0 106.781.68/1,6-
3. DILLI MAXI 2001 VfL Bad Kreuznach103.65 4 0.00 0 107.652.55/2,4-
4. TONCAR MARTIN 2001 TJ Slávia TU Zvolen109.89 2 0.00 0 111.896.79/6,5-
5. BURGAR LENART 2001 Kajak kanu klub Tacen110.73 2 0.00 0 112.737.63/7,3-
6. STANOVSKÝ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB115.73 0 0.00 0 115.7310.63/10,1-
7. BERGER TIL 2002 Leipziger-Kanu-Club112.38 4 0.00 0 116.3811.28/10,7-
8. TANAKA YUUKI 2001 Canoe Club Mitake116.08 2 0.00 0 118.0812.98/12,4-
9. STEULER BENJAMIN 2001 AKV Augsburg117.32 2 0.00 0 119.3214.22/13,5-
10. PITTMAN TAYLOR 2001 Potomac whitewater Racing Cent113.87 6 0.00 0 119.8714.77/14,1-
11. RAŠKA TOMÁŠ 2001 USK Pha112.30 8 0.00 0 120.3015.20/14,5-
12. SUŠMEL JAN 2002 Kajak klub Soške Elektrarne117.83 6 0.00 0 123.8318.73/17,8-
13. REZEK TOMÁŠ 2001 SKVS ČB125.02 0 0.00 0 125.0219.92/19,0-
14. HEIN JAKOB 2001 Bamberger Faltbootclub e.V.117.31 8 0.00 0 125.3120.21/19,2-
15. OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk116.12 10 0.00 0 126.1221.02/20,0-
16. VALANT ULAN 2001 KKK Ljubljana120.19 6 0.00 0 126.1921.09/20,1-
17. KORÍNEK MIROSLAV 2001 KTK Lipt. Mikuláš118.44 8 0.00 0 126.4421.34/20,3-
18. LUTHER JAKOB 2001 SPORT CLUB MERANO124.95 4 0.00 0 128.9523.85/22,7-
19. ŠAVLI ERAZEM 2001 Kajak klub Soške Elektrarne124.96 4 0.00 0 128.9623.86/22,7-
20. KAVZAR KLEMEN 2001 BD Steklarna Hrastnik127.14 6 0.00 0 133.1428.04/26,7-
21. BOLYARD WESLEY 2001 Nantahala Racing Club129.79 8 0.00 0 137.7932.69/31,1-
22. WALLIN WILLIAM 2001 Sweden133.35 8 0.00 0 141.3536.25/34,5-
23. PAVŠIČ ANDRAŽ 2001 Kajak klub Soške Elektrarne126.43 16 0.00 0 142.4337.33/35,5-
24. MUTO YUSUKE 2001 Canoe Club Mitake139.47 12 0.00 0 151.4746.37/44,1-
25. KIPRAS TALACKA 2002 Regesa148.58 8 0.00 0 156.5851.48/49,0-
26. HARTL VINZENZ 2001 AKV Augsburg113.33 58 0.00 0 171.3366.23/63,0-
27. JOSEPH JOSHUA 2001 Potomac whitewater Racing Cent115.29 60 0.00 0 175.2970.19/66,8-
28. ŠTAFEN MATÚŠ 2002 ŽKV Žilina118.48 60 0.00 0 178.4873.38/69,8-
29. HOFF ORAN 2002 Colorado150.33 64 0.00 0 214.33109.23/103,9-
30. SEHIC AMI 2001 Croatia139.08 110 0.00 0 249.08143.98/137,0-
  HENRY STEVEN 2001 BRETAGNE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MACUS ONDREJ 2002 ŽKV Žilina0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MORI KEITA 2001 Canoe Club Mitake0.00 0 0.00 0 0.00 -
  NAKAJIMA MANATO 2001 Canoe Club Mitake0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SHUVALOV DANIL 2002 SURGUT HMAO-UGRA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PANICO TOMMASO 2002 FICK COMITATO LIGURIA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VOLPI IACOPO 2001 Canoa Club Milano0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DIEŠKA MAREK 2002 ŽKV Žilina0.00 0 0.00 0 0.00 -
  OPLOTNIK LUKA 2001 BD Steklarna Hrastnik0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DIEŠKA JURAJ 2002 ŽKV Žilina0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PLANINC MIHA 2002 BD Steklarna Hrastnik0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VEVERKA LUKÁŠ 2002 Benátky0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KUSCHE ERIC 2001 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  GRADIŠEK NEJC 2002 Kanu klub Simon0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PŘÍHODA LUKÁŠ 2001 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LAPORNIK LENART 2002 Kajak kanu klub Tacen0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FIAMIN ELIA 2002 KTK Lipt. Mikuláš0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LHOTA KRYŠTOF 2002 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LANGE TWAN 2002 Kajak kanu klub Tacen0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PETROVAJ MATÚŠ 2002 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BURAN ILJA 2002 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MILJAVEC JAKA 2002 Kajak kanu klub Tacen0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BEZELJAK ROK 2002 Kajak klub Soške Elektrarne0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VANIN VLADISLAV 2002 Moscow0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ALIČ MAKS 2002 Kanu klub Simon0.00 0 0.00 0 0.00 -
  NOVAK URBAN 2001 Kanu klub Simon0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BELOKRENITSKIY KIRILL 2002 Krasnoyarsk0.00 0 0.00 0 0.00 -
  JURIČEK PATRIK 2001 KTK Lipt. Mikuláš0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TESAŘ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U16 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne89.03 2 0.00 0 91.03 -
2. HEGGE NOAH 1999 Kanu Schwaben91.90 0 0.00 0 91.900.87/1,0-
3. GONŠENICA ADAM 1999 KTK Lipt. Mikuláš96.73 0 0.00 0 96.735.70/6,3-
4. BRAUNEIS NOAH 1999 AKV Augsburg93.91 4 0.00 0 97.916.88/7,6-
5. EDWARDS DUNCAN 1999 Scottish Canoe Association93.34 6 0.00 0 99.348.31/9,1-
6. ŽÍŽALA JOSEF 1999 USK Pha98.25 4 0.00 0 102.2511.22/12,3-
7. FASOLI TOMMASO 1999 Canoa Club Milano101.48 2 0.00 0 103.4812.45/13,7-
8. BERGEN HENRY 1999 Potomac whitewater Racing Cent102.71 2 0.00 0 104.7113.68/15,0-
9. MEVEL NICOLAS 1999 BRETAGNE102.76 2 0.00 0 104.7613.73/15,1-
10. BERNARDY NICOLAS 1999 BRETAGNE102.79 2 0.00 0 104.7913.76/15,1-
11. DAVID MAAS 1999 KK Rosenheim98.22 8 0.00 0 106.2215.19/16,7-
12. LUTHER VALENTIN 2000 SPORT CLUB MERANO104.00 4 0.00 0 108.0016.97/18,6-
13. BREMER TIM 2000 KST Rhein-Ruhr102.07 6 0.00 0 108.0717.04/18,7-
14. SORIANO DANIELE 2000 Bamberger Faltbootclub e.V.104.53 6 0.00 0 110.5319.50/21,4-
15. AITKEN CALLUM 1999 CSBOP104.88 6 0.00 0 110.8819.85/21,8-
16. LINKSTED PETER 2000 Scottish Canoe Association107.22 4 0.00 0 111.2220.19/22,2-
17. DIETZ JOSHUA 2000 VfL Bad Kreuznach107.80 4 0.00 0 111.8020.77/22,8-
18. PETEK MARKO 2000 KKK Ljubljana111.84 0 0.00 0 111.8420.81/22,9-
19. CUBR FILIP 2000 ČSAD Plz107.10 6 0.00 0 113.1022.07/24,2-
20. HAY CALLUM 1999 Scottish Canoe Association109.12 4 0.00 0 113.1222.09/24,3-
21. POHANKA VÍTEK 2000 Klatovy105.31 8 0.00 0 113.3122.28/24,5-
22. BELLOTTI THEO 1999 vigevano canoa club109.25 6 0.00 0 115.2524.22/26,6-
23. MAHE ALAN 1999 BRETAGNE109.40 6 0.00 0 115.4024.37/26,8-
24. MACEACHEN CALLUM 2000 Scottish Canoe Association111.74 4 0.00 0 115.7424.71/27,1-
25. ROMANO MARCO 2000 Canoa Club Brescia112.99 4 0.00 0 116.9925.96/28,5-
26. COLNAR BRIN 2000 Kajak kanu klub Tacen110.39 8 0.00 0 118.3927.36/30,1-
27. SEVERIN PRIJON 2000 KK Rosenheim114.52 4 0.00 0 118.5227.49/30,2-
28. RASHEV ALEXANDER 2000 Moscow114.96 4 0.00 0 118.9627.93/30,7-
29. MÄNNIG FLORIAN 1999 Leipziger-Kanu-Club111.76 8 0.00 0 119.7628.73/31,6-
30. RAZETO NICCOL 1999 FICK COMITATO LIGURIA113.47 8 0.00 0 121.4730.44/33,4-
31. VRAGOVIC LUKA 1999 Croatia117.51 4 0.00 0 121.5130.48/33,5-
32. WEISS ANTON 1999 Leipziger-Kanu-Club117.62 4 0.00 0 121.6230.59/33,6-
33. BOBÁK FILIP 2000 KTK Lipt. Mikuláš110.64 12 0.00 0 122.6431.61/34,7-
34. VALENTIN KAMMERL 1999 KK Rosenheim110.90 12 0.00 0 122.9031.87/35,0-
35. ZIMA TOMÁŠ 2000 Roudnice116.98 6 0.00 0 122.9831.95/35,1-
36. ŠANDA PETR 2000 Vlašim120.63 4 0.00 0 124.6333.60/36,9-
37. OHMAYER JAKOB 2000 Kanu Schwaben115.26 10 0.00 0 125.2634.23/37,6-
38. ŠPALEK MATĚJ 2000 Benátky117.70 8 0.00 0 125.7034.67/38,1-
39. STRÁNSKÝ DOMINIK 1999 Benátky119.91 6 0.00 0 125.9134.88/38,3-
40. SAMUEL GROTMANN 1999 KK Rosenheim123.85 10 0.00 0 133.8542.82/47,0-
41. MACCORQUODALE CAMERON 2000 Scottish Canoe Association124.40 10 0.00 0 134.4043.37/47,6-
42. BOHN JIMMY 2000 Team Colorado Whitewater Racin134.31 12 0.00 0 146.3155.28/60,7-
43. MUTTON ZACK 2000 KICK100.29 56 0.00 0 156.2965.26/71,7-
44. GHISETTI DAVIDE 1999 IVREA CANOA CLUB102.60 54 0.00 0 156.6065.57/72,0-
45. KADERABEK MILLER 2000 Nantahala Racing Club152.06 6 0.00 0 158.0667.03/73,6-
46. JÜRSCHICK JAN ROBIN 1999 Leipziger-Kanu-Club101.56 58 0.00 0 159.5668.53/75,3-
47. VANIN KONSTANTIN 2000 Moscow155.40 10 0.00 0 165.4074.37/81,7-
48. RENDULIC DOMINIK 2000 Croatia151.01 18 0.00 0 169.0177.98/85,7-
49. ROHMER KARL 1999 Leipziger-Kanu-Club112.61 58 0.00 0 170.6179.58/87,4-
50. HOLMES AARON 2000 Scottish Canoe Association124.87 52 0.00 0 176.8785.84/94,3-
51. DORFSCHMID KIM 2000 Kanu Schwaben123.62 56 0.00 0 179.6288.59/97,3-
52. MERMELSTEIN JACOB 2000 Potomac whitewater Racing Cent130.63 58 0.00 0 188.6397.60/107,2-
53. MATJAŠEC MATEVŽ 2000 Kajak kanu klub Tacen138.06 68 0.00 0 206.06115.03/126,4-
54. ZEMAN VOJTĚCH 2000 USK Pha113.95 106 0.00 0 219.95128.92/141,6-
55. WALLISCH VÍT 1999 USK Pha131.39 160 0.00 0 291.39200.36/220,1-
  PAŠEK MATEJ 2000 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KOŘÍNEK VILÉM 1999 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U16 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne88.78 4 0.00 0 92.78 -
2. BRAUNEIS NOAH 1999 AKV Augsburg92.50 2 0.00 0 94.501.72/1,9-
3. GONŠENICA ADAM 1999 KTK Lipt. Mikuláš93.15 2 0.00 0 95.152.37/2,6-
4. ŽÍŽALA JOSEF 1999 USK Pha93.32 2 0.00 0 95.322.54/2,7-
5. EDWARDS DUNCAN 1999 Scottish Canoe Association96.55 4 0.00 0 100.557.77/8,4-
6. HEGGE NOAH 1999 Kanu Schwaben92.72 8 0.00 0 100.727.94/8,6-
7. FASOLI TOMMASO 1999 Canoa Club Milano94.92 6 0.00 0 100.928.14/8,8-
8. BERNARDY NICOLAS 1999 BRETAGNE97.86 4 0.00 0 101.869.08/9,8-
9. LINKSTED PETER 2000 Scottish Canoe Association102.87 0 0.00 0 102.8710.09/10,9-
10. LUTHER VALENTIN 2000 SPORT CLUB MERANO100.24 6 0.00 0 106.2413.46/14,5-
11. PETEK MARKO 2000 KKK Ljubljana102.26 4 0.00 0 106.2613.48/14,5-
12. MÄNNIG FLORIAN 1999 Leipziger-Kanu-Club106.87 0 0.00 0 106.8714.09/15,2-
13. POHANKA VÍTEK 2000 Klatovy105.11 2 0.00 0 107.1114.33/15,4-
14. MAHE ALAN 1999 BRETAGNE106.05 2 0.00 0 108.0515.27/16,5-
15. MEVEL NICOLAS 1999 BRETAGNE102.43 6 0.00 0 108.4315.65/16,9-
16. BREMER TIM 2000 KST Rhein-Ruhr101.33 8 0.00 0 109.3316.55/17,8-
17. DAVID MAAS 1999 KK Rosenheim101.57 8 0.00 0 109.5716.79/18,1-
18. CUBR FILIP 2000 ČSAD Plz102.75 8 0.00 0 110.7517.97/19,4-
19. HAY CALLUM 1999 Scottish Canoe Association105.11 8 0.00 0 113.1120.33/21,9-
20. SEVERIN PRIJON 2000 KK Rosenheim110.12 4 0.00 0 114.1221.34/23,0-
21. BELLOTTI THEO 1999 vigevano canoa club102.90 14 0.00 0 116.9024.12/26,0-
22. RAZETO NICCOL 1999 FICK COMITATO LIGURIA109.09 8 0.00 0 117.0924.31/26,2-
23. RASHEV ALEXANDER 2000 Moscow116.46 2 0.00 0 118.4625.68/27,7-
24. COLNAR BRIN 2000 Kajak kanu klub Tacen112.97 6 0.00 0 118.9726.19/28,2-
25. AITKEN CALLUM 1999 CSBOP115.62 6 0.00 0 121.6228.84/31,1-
26. SORIANO DANIELE 2000 Bamberger Faltbootclub e.V.109.16 14 0.00 0 123.1630.38/32,7-
27. ROMANO MARCO 2000 Canoa Club Brescia119.95 6 0.00 0 125.9533.17/35,8-
28. BERGEN HENRY 1999 Potomac whitewater Racing Cent108.68 54 0.00 0 162.6869.90/75,3-
29. MACEACHEN CALLUM 2000 Scottish Canoe Association116.18 50 0.00 0 166.1873.40/79,1-
30. DIETZ JOSHUA 2000 VfL Bad Kreuznach101.66 154 0.00 0 255.66162.88/175,6-
  MERMELSTEIN JACOB 2000 Potomac whitewater Racing Cent0.00 0 0.00 0 0.00 -
  OHMAYER JAKOB 2000 Kanu Schwaben0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DORFSCHMID KIM 2000 Kanu Schwaben0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HOLMES AARON 2000 Scottish Canoe Association0.00 0 0.00 0 0.00 -
  WEISS ANTON 1999 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  WALLISCH VÍT 1999 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KADERABEK MILLER 2000 Nantahala Racing Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  RENDULIC DOMINIK 2000 Croatia0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MATJAŠEC MATEVŽ 2000 Kajak kanu klub Tacen0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BOHN JIMMY 2000 Team Colorado Whitewater Racin0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MACCORQUODALE CAMERON 2000 Scottish Canoe Association0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ROHMER KARL 1999 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VALENTIN KAMMERL 1999 KK Rosenheim0.00 0 0.00 0 0.00 -
  JÜRSCHICK JAN ROBIN 1999 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BOBÁK FILIP 2000 KTK Lipt. Mikuláš0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ZEMAN VOJTĚCH 2000 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ŠPALEK MATĚJ 2000 Benátky0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VANIN KONSTANTIN 2000 Moscow0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VRAGOVIC LUKA 1999 Croatia0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PAŠEK MATEJ 2000 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SAMUEL GROTMANN 1999 KK Rosenheim0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ŠANDA PETR 2000 Vlašim0.00 0 0.00 0 0.00 -
  GHISETTI DAVIDE 1999 IVREA CANOA CLUB0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KOŘÍNEK VILÉM 1999 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STRÁNSKÝ DOMINIK 1999 Benátky0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MUTTON ZACK 2000 KICK0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ZIMA TOMÁŠ 2000 Roudnice0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U18 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. WEGER JAKOB 1998 SPORT CLUB MERANO92.61 4 0.00 0 96.61 -
2. ŠODEK PETR 1998 USK Pha97.49 0 0.00 0 97.490.88/0,9-
3. LETTENBAUER NIKLAS 1998 AKV Augsburg98.27 0 0.00 0 98.271.66/1,7-
4. HELLARD PIERRE 1998 BRETAGNE96.39 2 0.00 0 98.391.78/1,8-
5. ULPMER MANUEL 1997 CCK VALSTAGNA98.64 0 0.00 0 98.642.03/2,1-
6. THOMPSON ANGUS 1998 Thompson97.44 2 0.00 0 99.442.83/2,9-
7. LUTHER LENZ 1997 SPORT CLUB MERANO99.62 0 0.00 0 99.623.01/3,1-
8. VIANELLO MARCO 1997 CCK VALSTAGNA94.92 6 0.00 0 100.924.31/4,5-
9. MIKÓ RADOSLAV 1998 TSM Bratislava99.13 2 0.00 0 101.134.52/4,7-
10. TOMINEC DOMEN 1997 KKK Ljubljana100.03 2 0.00 0 102.035.42/5,6-
11. MATĚJKA MICHAEL 1997 USK Pha96.22 6 0.00 0 102.225.61/5,8-
12. BREMER NILS 1997 KST Rhein-Ruhr98.50 4 0.00 0 102.505.89/6,1-
13. JAKOB MEYER 1997 Kanu Schwaben96.51 6 0.00 0 102.515.90/6,1-
14. JANNIK MOLOCHER 1997 KK Rosenheim98.52 4 0.00 0 102.525.91/6,1-
15. LOISEAU JOHANN 1997 BRETAGNE97.26 6 0.00 0 103.266.65/6,9-
16. PET?ÍK MATOUŠ 1997 USK Pha103.43 0 0.00 0 103.436.82/7,1-
17. FIORESE NICOLA 1997 CCK VALSTAGNA97.31 10 0.00 0 107.3110.70/11,1-
18. HOLMES JACOB 1998 Scottish Canoe Association102.31 6 0.00 0 108.3111.70/12,1-
19. BRATT VIDAR 1998 Sweden102.38 6 0.00 0 108.3811.77/12,2-
20. LEBAINDRE MATHEO 1998 BRETAGNE104.47 4 0.00 0 108.4711.86/12,3-
21. JEREB MATEJ 1998 KKK Ljubljana104.61 4 0.00 0 108.6112.00/12,4-
22. SCHULZ LUC 1998 Lippstadt102.65 6 0.00 0 108.6512.04/12,5-
23. ANŽLOVAR BLAŽ 1998 KKK Ljubljana103.49 6 0.00 0 109.4912.88/13,3-
24. UNTERTHURNER MARTIN 1998 SPORT CLUB MERANO107.30 4 0.00 0 111.3014.69/15,2-
25. KLOS MICHAEL 1997 AKV Augsburg107.43 4 0.00 0 111.4314.82/15,3-
26. MACDIARMID EDDIE 1998 Scottish Canoe Association106.53 6 0.00 0 112.5315.92/16,5-
27. FRANKE JOHN 1997 LKV Sachsen-Anhalt107.30 6 0.00 0 113.3016.69/17,3-
28. HOHMANN JANIK 1998 KC Hilden106.01 8 0.00 0 114.0117.40/18,0-
29. HANKE PHILIPP 1998 AKV Augsburg108.14 6 0.00 0 114.1417.53/18,1-
30. STETS WENZEL 1997 Leipziger-Kanu-Club108.41 6 0.00 0 114.4117.80/18,4-
31. KRAUS FILIP 1997 ČSAD Plz106.55 8 0.00 0 114.5517.94/18,6-
32. SEBASTIAN BUNDT 1998 Kanu Schwaben110.97 4 0.00 0 114.9718.36/19,0-
33. DESOLE GIACOMO 1998 FICK COMITATO LIGURIA109.08 10 0.00 0 119.0822.47/23,3-
34. COZZINI LORENZO 1997 Gruppo canoe viadana111.61 10 0.00 0 121.6125.00/25,9-
35. ROGOZINSKI JONAH 1998 Lippstadt118.87 6 0.00 0 124.8728.26/29,3-
36. KILIAN HIRSCHBICHLER 1997 KK Rosenheim131.11 14 0.00 0 145.1148.50/50,2-
37. MUSLER PETER 1998 SPORT CLUB MERANO119.36 60 0.00 0 179.3682.75/85,7-
38. MORI ANDREA 1998 FICK COMITATO LIGURIA186.24 18 0.00 0 204.24107.63/111,4-
39. TUIRAVIRAVI DANIEL 1998 Fiji119.44 110 0.00 0 229.44132.83/137,5-
  LUTHER MICHAEL 1997 SPORT CLUB MERANO0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BREZIGAR OLIVER 1998 Kajak klub Soške Elektrarne0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DANGEN JACK 1998 New Zealand0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STRAUSS THOMAS 1998 AKV Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U18 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. WEGER JAKOB 1998 SPORT CLUB MERANO88.57 6 0.00 0 94.57 -
2. ŠODEK PETR 1998 USK Pha94.73 0 0.00 0 94.730.16/0,2-
3. FIORESE NICOLA 1997 CCK VALSTAGNA93.42 2 0.00 0 95.420.85/0,9-
4. FRANKE JOHN 1997 LKV Sachsen-Anhalt93.70 2 0.00 0 95.701.13/1,2-
5. PETŘÍK MATOUŠ 1997 USK Pha93.96 2 0.00 0 95.961.39/1,5-
6. MIKÓ RADOSLAV 1998 TSM Bratislava91.42 6 0.00 0 97.422.85/3,0-
7. LETTENBAUER NIKLAS 1998 AKV Augsburg97.20 2 0.00 0 99.204.63/4,9-
8. TOMINEC DOMEN 1997 KKK Ljubljana95.31 4 0.00 0 99.314.74/5,0-
9. LOISEAU JOHANN 1997 BRETAGNE99.73 0 0.00 0 99.735.16/5,5-
10. VIANELLO MARCO 1997 CCK VALSTAGNA94.31 6 0.00 0 100.315.74/6,1-
11. LUTHER LENZ 1997 SPORT CLUB MERANO101.54 0 0.00 0 101.546.97/7,4-
12. MATĚJKA MICHAEL 1997 USK Pha100.02 2 0.00 0 102.027.45/7,9-
13. THOMPSON ANGUS 1998 Thompson96.10 6 0.00 0 102.107.53/8,0-
14. LEBAINDRE MATHEO 1998 BRETAGNE101.16 2 0.00 0 103.168.59/9,1-
15. JANNIK MOLOCHER 1997 KK Rosenheim103.23 0 0.00 0 103.238.66/9,2-
16. JAKOB MEYER 1997 Kanu Schwaben99.58 4 0.00 0 103.589.01/9,5-
17. UNTERTHURNER MARTIN 1998 SPORT CLUB MERANO98.62 6 0.00 0 104.6210.05/10,6-
18. HOLMES JACOB 1998 Scottish Canoe Association100.78 6 0.00 0 106.7812.21/12,9-
19. JEREB MATEJ 1998 KKK Ljubljana98.81 8 0.00 0 106.8112.24/12,9-
20. MACDIARMID EDDIE 1998 Scottish Canoe Association108.57 0 0.00 0 108.5714.00/14,8-
21. SCHULZ LUC 1998 Lippstadt107.32 4 0.00 0 111.3216.75/17,7-
22. ANŽLOVAR BLAŽ 1998 KKK Ljubljana103.55 8 0.00 0 111.5516.98/18,0-
23. KLOS MICHAEL 1997 AKV Augsburg106.47 6 0.00 0 112.4717.90/18,9-
24. HOHMANN JANIK 1998 KC Hilden105.66 58 0.00 0 163.6669.09/73,1-
25. HELLARD PIERRE 1998 BRETAGNE88.84 102 0.00 0 190.8496.27/101,8-
26. BREMER NILS 1997 KST Rhein-Ruhr99.20 104 0.00 0 203.20108.63/114,9-
27. BRATT VIDAR 1998 Sweden109.09 110 0.00 0 219.09124.52/131,7-
28. ULPMER MANUEL 1997 CCK VALSTAGNA107.36 204 0.00 0 311.36216.79/229,2-
  COZZINI LORENZO 1997 Gruppo canoe viadana0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KRAUS FILIP 1997 ČSAD Plz0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LUTHER MICHAEL 1997 SPORT CLUB MERANO0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SEBASTIAN BUNDT 1998 Kanu Schwaben0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TUIRAVIRAVI DANIEL 1998 Fiji0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MORI ANDREA 1998 FICK COMITATO LIGURIA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MUSLER PETER 1998 SPORT CLUB MERANO0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DESOLE GIACOMO 1998 FICK COMITATO LIGURIA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STETS WENZEL 1997 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KILIAN HIRSCHBICHLER 1997 KK Rosenheim0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BREZIGAR OLIVER 1998 Kajak klub Soške Elektrarne0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DANGEN JACK 1998 New Zealand0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STRAUSS THOMAS 1998 AKV Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HANKE PHILIPP 1998 AKV Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ROGOZINSKI JONAH 1998 Lippstadt0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U23 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LANGER ANDREAS 2000 AUSTRIA88.79 4 0.00 0 92.79 -
2. BOLG LEO 1996 Kanu Schwaben94.61 0 0.00 0 94.611.82/2,0-
3. BLASBALG PETER 1996 Dukla Lipt.Mikuláš94.10 4 0.00 0 98.105.31/5,7-
4. FRANKE DAVID 1995 LKV Sachsen-Anhalt97.85 2 0.00 0 99.857.06/7,6-
5. GRUNWALD PAUL 1996 LKV Sachsen-Anhalt102.88 4 0.00 0 106.8814.09/15,2-
6. HUFF SPENCER 1995 USA107.00 4 0.00 0 111.0018.21/19,6-
7. UTHUS TYLER 1996 USA102.96 60 0.00 0 162.9670.17/75,6-
  FARELL OISIN 1996 Canoe Slalom Ireland0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U23 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LANGER ANDREAS 2000 AUSTRIA87.90 4 0.00 0 91.90 -
2. FRANKE DAVID 1995 LKV Sachsen-Anhalt93.57 2 0.00 0 95.573.67/4,0-
3. BLASBALG PETER 1996 Dukla Lipt.Mikuláš92.24 6 0.00 0 98.246.34/6,9-
4. BOLG LEO 1996 Kanu Schwaben92.31 6 0.00 0 98.316.41/7,0-
5. GRUNWALD PAUL 1996 LKV Sachsen-Anhalt94.67 4 0.00 0 98.676.77/7,4-
  FARELL OISIN 1996 Canoe Slalom Ireland0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HUFF SPENCER 1995 USA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  UTHUS TYLER 1996 USA0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   U16 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SEUMEL HANNES
SEUMEL PAUL
 
99
LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
128.43 0 0.00 0 128.43 -
2. ROHMER KARL
MÄNNIG FLORIAN
99
99
Leipziger-Kanu-Club
Leipziger-Kanu-Club
128.19 4 0.00 0 132.193.76/2,9-
3. DIETZ JOSHUA
DILLI MAXI
 
1
VfL Bad Kreuznach
VfL Bad Kreuznach
151.03 14 0.00 0 165.0336.60/28,5-
4. KRYUKOV GLEB
PRESNOV PAVEL
  Yaroslavl
Yaroslavl
161.47 12 0.00 0 173.4745.04/35,1-
5. SORIANO DANIELE
HEIN JAKOB
 
1
Bamberger Faltbootclub e.V.
Bamberger Faltbootclub e.V.
86.39 806 0.00 0 892.39763.96/594,8-
  OŠTRBENK MAJ
OŠTRBENK VID
2
1
Mitja Oštrbenk
Mitja Oštrbenk
0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PŘÍHODA LUKÁŠ
LHOTA KRYŠTOF
1
2
USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   U16 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SEUMEL HANNES
SEUMEL PAUL
 
99
LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
123.13 6 0.00 0 129.13 -
2. ROHMER KARL
MÄNNIG FLORIAN
99
99
Leipziger-Kanu-Club
Leipziger-Kanu-Club
121.96 10 0.00 0 131.962.83/2,2-
3. DIETZ JOSHUA
DILLI MAXI
 
1
VfL Bad Kreuznach
VfL Bad Kreuznach
135.04 10 0.00 0 145.0415.91/12,3-
4. KRYUKOV GLEB
PRESNOV PAVEL
  Yaroslavl
Yaroslavl
166.15 6 0.00 0 172.1543.02/33,3-
  OŠTRBENK MAJ
OŠTRBENK VID
2
1
Mitja Oštrbenk
Mitja Oštrbenk
0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SORIANO DANIELE
HEIN JAKOB
 
1
Bamberger Faltbootclub e.V.
Bamberger Faltbootclub e.V.
0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PŘÍHODA LUKÁŠ
LHOTA KRYŠTOF
1
2
USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   U18 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOLMES JACOB
MACDIARMID EDDIE
98
98
Scottish Canoe Association
Scottish Canoe Association
127.98 12 0.00 0 139.98 -
2. MAHE ALAN
LE BAINDRE MATHEO
99
98
BRETAGNE
BRETAGNE
148.54 20 0.00 0 168.5428.56/20,4-
3. MATĚJKA MICHAEL
VĚTROVSKÝ JAN
97
97
USK Pha
USK Pha
118.57 52 0.00 0 170.5730.59/21,9-

kategorie C2M   U18 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOLMES JACOB
MACDIARMID EDDIE
98
98
Scottish Canoe Association
Scottish Canoe Association
142.31 16 0.00 0 158.31 -
  MAHE ALAN
LE BAINDRE MATHEO
99
98
BRETAGNE
BRETAGNE
0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MATĚJKA MICHAEL
VĚTROVSKÝ JAN
97
97
USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   U16 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOLL LENA 1999 AKV Augsburg146.80 8 0.00 0 154.80 -
2. KONDRATENKO KSENIYA 1999 Team Kazachstan139.26 16 0.00 0 155.260.46/0,3-
3. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen140.12 16 0.00 0 156.121.32/0,9-
4. BERGNER VICTORIA 2000 Leipziger-Kanu-Club159.04 6 0.00 0 165.0410.24/6,6-
5. HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg165.70 8 0.00 0 173.7018.90/12,2-
6. ŠKÁCHOVÁ MONIKA 1999 Dukla Lipt.Mikuláš132.17 52 0.00 0 184.1729.37/19,0-
7. SAFINA KAMILLA 2000 Team Kazachstan182.52 6 0.00 0 188.5233.72/21,8-
8. HOČEVAR EVA ALINA 2002 Kanu klub Simon200.08 10 0.00 0 210.0855.28/35,7-
9. APPODIA LAURA 2000 CCK VALSTAGNA192.76 114 0.00 0 306.76151.96/98,2-
10. KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach153.77 160 0.00 0 313.77158.97/102,7-
  TEAGAN JOHNSON-MOORE 1999 Team Colorado Whitewater Racin0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BAYN NELE 2000 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   U16 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠKÁCHOVÁ MONIKA 1999 Dukla Lipt.Mikuláš133.40 6 0.00 0 139.40 -
2. HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg134.03 6 0.00 0 140.030.63/0,5-
3. KONDRATENKO KSENIYA 1999 Team Kazachstan136.12 4 0.00 0 140.120.72/0,5-
4. HOLL LENA 1999 AKV Augsburg135.32 8 0.00 0 143.323.92/2,8-
5. HOČEVAR EVA ALINA 2002 Kanu klub Simon161.00 8 0.00 0 169.0029.60/21,2-
6. BERGNER VICTORIA 2000 Leipziger-Kanu-Club150.43 52 0.00 0 202.4363.03/45,2-
7. SAFINA KAMILLA 2000 Team Kazachstan191.88 12 0.00 0 203.8864.48/46,3-
8. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen144.54 114 0.00 0 258.54119.14/85,5-
  TEAGAN JOHNSON-MOORE 1999 Team Colorado Whitewater Racin0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BAYN NELE 2000 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  APPODIA LAURA 2000 CCK VALSTAGNA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   U18 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden142.99 6 0.00 0 148.99 -
2. OFERRAL CAOIMHE 1997 Canoe Slalom Ireland145.94 60 0.00 0 205.9456.95/38,2-
3. URCHENKO INNA 1998 Team Kazachstan158.60 70 0.00 0 228.6079.61/53,4-
4. HOČEVAR JANA 1998 KKK Ljubljana209.88 118 0.00 0 327.88178.89/120,1-
  SCHALLER CAROLIN 1997 AKV Augsburg0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C1W   U18 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. OFERRAL CAOIMHE 1997 Canoe Slalom Ireland147.26 6 0.00 0 153.26 -
2. URCHENKO INNA 1998 Team Kazachstan159.54 12 0.00 0 171.5418.28/11,9-
3. FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden158.80 14 0.00 0 172.8019.54/12,7-
4. HOČEVAR JANA 1998 KKK Ljubljana219.47 20 0.00 0 239.4786.21/56,3-
  SCHALLER CAROLIN 1997 AKV Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   U23 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DEREVIANKO NATALIA 1996 SURGUT HMAO-UGRA143.09 2 0.00 0 145.09 -

kategorie C1W   U23 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DEREVIANKO NATALIA 1996 SURGUT HMAO-UGRA143.09 56 0.00 0 199.09 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3