vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Třebechovicích

31.07.2016  
ředitel: Tomáš Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VLACINA Richard 1967 3 Semily18:19,50 6
2.1/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm18:32,2012.70/1,25
3.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm18:43,5024.00/2,24
4.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště18:53,8034.30/3,13
5.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.19:38,5079.00/7,22
6.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov19:42,0082.50/7,51
7.3/VMÍL Pavel 1967 Trutnov20:27,50128.00/11,60
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.PhaDNS 0
  KOZDERKA Pavel 1985 3 TurnovDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily18:03,30 3
2.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.19:41,1097.80/9,02
3.1/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.20:23,00139.70/12,91
4.2/VMKONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub.20:26,00142.70/13,20
5.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov20:57,60174.30/16,10
6.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov21:25,10201.80/18,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVESELÝ František
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
17:30,31 0
2.1/ZMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
19:43,60133.29/12,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov13:46,90 35
2.1/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov13:58,9012.00/1,531
3. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov14:50,5063.60/7,727
4.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.15:01,3074.40/9,023
5.2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:16,5089.60/10,819
6.3/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov15:18,0091.10/11,015
7.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.16:18,20151.30/18,311
8. MĚCHURA Jiří 1987 3 Třebech.16:19,40152.50/18,410
9.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.17:39,50232.60/28,19
10.1/U23ŘÍHA Jan 1996 Třebech.17:43,90237.00/28,78
11.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.18:34,40287.50/34,87
12.2/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.18:49,00302.10/36,56
13.1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily18:57,00310.10/37,55
14.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.18:57,90311.00/37,64
15.2/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov19:10,40323.50/39,13
16.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov19:15,80328.90/39,82
17.4/DMHLOBIL Josef 2001 Turnov20:08,90382.00/46,21
18.2/VMMAREK Pavel 1972 Třebech.20:17,60390.70/47,20
19.1/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov20:28,50401.60/48,60
20. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov20:55,10428.20/51,80
21.3/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.21:18,80451.90/54,60
22.2/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov23:26,00579.10/70,00
  ZOUBEK Adam 2004 SemilyDNS 0
  LAPUNÍK Milan 2001 TurnovDNS 0
  ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech.DNS 0
  RAŠNER Karel 2004 3 PostřelmDNS 0
  DVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3