vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Třebechovicích

31.07.2016   Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
ředitel: Tomáš Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov01:08,60 01:06,80 01:06,80 7
2.1/VLACINA Richard 1967 3 Semily01:08,20 01:08,10 01:08,101.30/1,96
3.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště01:10,00 01:10,40 01:10,003.20/4,85
4.1/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm01:12,90 01:13,50 01:12,906.10/9,14
5.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm01:16,00 01:16,30 01:16,009.20/13,83
6.3/VMÍL Pavel 1967 Trutnov01:21,10 01:19,30 01:19,3012.50/18,72
7.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov01:19,90 01:20,90 01:19,9013.10/19,61
8.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:22,10 01:21,30 01:21,3014.50/21,70
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily01:10,90 01:10,30 01:10,30 3
2.1/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.01:15,30 01:14,70 01:14,704.40/6,32
3.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.01:15,20 01:14,80 01:14,804.50/6,41
4.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov01:16,40 01:16,80 01:16,406.10/8,70
5.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov01:20,80 01:21,70 01:20,8010.50/14,90
5.2/VMKONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub.01:22,50 01:20,80 01:20,8010.50/14,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVESELÝ František
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:02,20 01:05,50 01:02,20 0
2.1/ZMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
01:17,50 01:22,50 01:17,5015.30/24,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:49,50 00:50,20 00:49,50 36
2.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:50,10 00:50,40 00:50,100.60/1,232
3.1/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:53,00 00:52,50 00:52,503.00/6,128
4.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:53,10 00:53,30 00:53,103.60/7,324
5. MĚCHURA Jiří 1987 3 Třebech.00:54,10 00:00,00 00:54,104.60/9,320
6.2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:55,00 00:54,70 00:54,705.20/10,516
7.3/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov00:55,30 00:55,70 00:55,305.80/11,712
8.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.00:57,60 00:00,00 00:57,608.10/16,411
9.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.00:57,70 00:59,00 00:57,708.20/16,610
10.1/U23ŘÍHA Jan 1996 Třebech.00:58,80 01:00,60 00:58,809.30/18,89
11.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:05,60 01:07,40 01:05,6016.10/32,58
12.2/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:07,20 00:00,00 01:07,2017.70/35,87
13.1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily01:07,30 01:09,10 01:07,3017.80/36,06
14.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm01:07,50 01:09,20 01:07,5018.00/36,45
15.2/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov01:08,20 01:09,20 01:08,2018.70/37,84
16.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:09,20 01:09,50 01:09,2019.70/39,83
17.4/DMHLOBIL Josef 2001 Turnov01:10,40 01:14,20 01:10,4020.90/42,22
18.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:12,20 01:11,70 01:11,7022.20/44,81
19.3/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.01:12,10 01:13,70 01:12,1022.60/45,70
20. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov01:14,80 01:14,00 01:14,0024.50/49,50
21.2/VMMAREK Pavel 1972 Třebech.01:16,30 01:15,30 01:15,3025.80/52,10
22.2/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov01:17,00 01:16,70 01:16,7027.20/54,90
23.3/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov01:26,70 01:24,10 01:24,1034.60/69,90
  ZOUBEK Adam 2004 Semily00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  LAPUNÍK Milan 2001 Turnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  DVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3