Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech

08.09.2018  
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSHEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.96.88 2 97.46 2 98.88 -
2.2/DSNOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc99.52 2 99.27 0 99.270.39/0,4-
3.1/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha101.23 0 99.82 2 101.232.35/2,4-
4.2/DMLERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.110.17 2 103.97 0 103.975.09/5,1-
5.3/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk102.94 4 102.77 2 104.775.89/6,0-
6.3/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava102.75 4 102.92 2 104.926.04/6,1-
7.4/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn106.32 6 103.65 2 105.656.77/6,8-
8.4/DMLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha107.71 8 105.40 2 107.408.52/8,6-
9.5/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha110.76 4 106.49 2 108.499.61/9,7-
10.6/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc114.03 4 112.37 0 112.3713.49/13,6-
11.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha115.36 6 110.53 2 112.5313.65/13,8-
12.5/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc106.60 6 108.23 54 112.6013.72/13,9-
13.6/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc108.90 6 110.84 2 112.8413.96/14,1-
14.7/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha122.61 6 114.24 2 116.2417.36/17,6-
15.2/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk137.50 10 112.97 4 116.9718.09/18,3-
16.7/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.111.24 56 109.51 8 117.5118.63/18,8-
17.3/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc118.77 0 120.54 4 118.7719.89/20,1-
18.4/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB116.94 8 115.19 4 119.1920.31/20,5-
19.5/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov118.82 2 117.32 52 120.8221.94/22,2-
20.6/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm119.76 6 122.55 10 125.7626.88/27,2-
21.8/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc4.00 999 124.60 4 128.6029.72/30,1-
22.9/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB122.29 8 143.21 6 130.2931.41/31,8-
23.10/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov130.07 2 160.12 18 132.0733.19/33,6-
24.8/DSKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.134.64 58 126.56 10 136.5637.68/38,1-
25.11/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn133.31 62 134.58 4 138.5839.70/40,1-
26.9/DSVAVRLA Adam 2000 3+ KK Opava138.50 52 134.07 6 140.0741.19/41,7-
27.7/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc147.03 8 136.74 4 140.7441.86/42,3-
28.8/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor145.83 4 139.03 2 141.0342.15/42,6-
29.1/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK164.71 12 155.89 2 157.8959.01/59,7-
30.12/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn152.42 8 152.13 56 160.4261.54/62,2-
31.9/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK149.82 14 157.74 6 163.7464.86/65,6-
32.13/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov152.13 14 229.53 112 166.1367.25/68,0-
33.14/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.116.63 54 138.09 164 170.6371.75/72,6-
34.15/DMJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha122.89 358 160.68 10 170.6871.80/72,6-
35.10/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha150.41 110 123.09 54 177.0978.21/79,1-
36.10/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava134.25 56 146.65 110 190.2591.37/92,4-
37.11/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc147.16 108 152.66 260 255.16156.28/158,1-
38.12/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn183.08 106 156.78 108 264.78165.90/167,8-
Oddíl