Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech

08.09.2018  
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice90.99 0 93.26 6 90.99
2K1M/2KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.92.74 4 91.09 2 93.09
3K1M/3BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha94.22 56 92.97 2 94.97
4K1M/4ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha95.15 0 93.83 2 95.15
5K1M/5POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy93.89 4 93.33 2 95.33
6K1M/6ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk97.51 0 98.74 10 97.51
7K1M/7MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava101.94 4 97.57 0 97.57
8K1M/8TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc96.30 2 97.96 4 98.30
9K1M/9ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice102.42 8 98.47 0 98.47
10K1M/10CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz102.08 10 96.70 2 98.70
11C1M/1HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.96.88 2 97.46 2 98.88
12K1M/11MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno98.97 0 99.35 52 98.97
13C1M/2NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc99.52 2 99.27 0 99.27
14K1M/12ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky98.59 4 98.46 2 100.46
15C1M/3KRÁL Adam 2003 2 USK Pha101.23 0 99.82 2 101.23
16K1W/1GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice103.21 2 100.77 2 102.77
17C1M/4LERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.110.17 2 103.97 0 103.97
18K1M/13NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc110.76 56 102.39 2 104.39
19K1M/14VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky106.02 8 98.51 6 104.51
20K1M/15IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí110.70 8 100.71 4 104.71
21C1M/5URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk102.94 4 102.77 2 104.77
22C1M/6ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava102.75 4 102.92 2 104.92
23K1W/2BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.106.40 0 105.53 0 105.53
24C1M/7WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn106.32 6 103.65 2 105.65
25C1W/1SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno110.68 4 106.41 0 106.41
26K1M/16FRENCL Josef 2002 2 USK Pha102.87 4 105.26 2 106.87
27K1M/17VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.106.82 2 107.11 0 107.11
28K1M/18RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc106.19 6 105.17 2 107.17
29K1W/3KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc107.24 0 110.21 0 107.24
30K1M/19STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB106.30 6 105.29 2 107.29
31C1M/8LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha107.71 8 105.40 2 107.40
32K1W/4NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy107.62 0 106.56 2 107.62
33K1W/5SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno118.54 0 107.76 0 107.76
34K1M/20KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc105.79 2 101.56 50 107.79
35K1W/6KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc107.79 0 106.61 2 107.79
36K1W/7NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec106.70 4 105.89 2 107.89
37K1M/21KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.107.54 8 105.97 2 107.97
38C1M/9PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha110.76 4 106.49 2 108.49
39K1W/8DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha105.40 4 104.73 52 109.40
40K1M/22HALA Jiří 2002 2 Olomouc103.41 6 106.08 4 109.41
41K1M/23MILYAN David 2001 2 L.Žatec111.42 6 110.41 0 110.41
42K1M/24TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB112.41 60 108.59 2 110.59
43K1M/25TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn124.72 6 110.94 0 110.94
44K1M/26CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.111.24 2 111.03 0 111.03
45K1M/27PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.105.20 6 107.38 4 111.20
46C1W/2KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc113.40 0 111.49 0 111.49
47K1M/28VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava112.38 2 103.49 8 111.49
48K1M/29RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha112.88 2 107.84 4 111.84
49K1M/30BERAN Václav 2000 2 USK Pha112.16 0 108.65 8 112.16
50K1M/31BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand112.79 106 106.21 6 112.21
51K1M/32HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy108.89 6 110.36 2 112.36
52C1M/10FIALA Jakub 2001 2 Olomouc114.03 4 112.37 0 112.37
53K1W/9KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha112.46 0 114.17 2 112.46
54C1M/11VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha115.36 6 110.53 2 112.53
55C1M/12KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc106.60 6 108.23 54 112.60
56K1W/10MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy110.82 2 117.61 54 112.82
57C1M/13JANŮ Filip 2002 2 Olomouc108.90 6 110.84 2 112.84
58K1M/33PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh145.19 106 110.88 2 112.88
59K1M/34BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno121.60 4 109.22 4 113.22
60K1M/35ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.118.81 8 107.53 6 113.53
61K1M/36PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB103.93 10 104.81 14 113.93
62K1W/11DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno1.00 999 112.09 2 114.09
63K1M/37SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice116.14 2 108.17 6 114.17
64K1W/12KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.110.47 4 112.08 4 114.47
65K1M/38HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc121.33 6 110.82 4 114.82
66K1W/13VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor115.23 6 112.83 2 114.83
67K1M/39HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk109.69 6 109.86 8 115.69
68K1W/14BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha115.87 0 116.81 0 115.87
69C1M/14ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha122.61 6 114.24 2 116.24
70C1W/3KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc115.52 2 114.66 2 116.66
71C1M/15URBAN Michal 2004 2 Šumperk137.50 10 112.97 4 116.97
72K1M/40HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha113.07 4 113.53 50 117.07
73K1W/15KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava113.07 4 121.81 4 117.07
74K1M/41RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm147.56 60 113.28 4 117.28
75C1M/16BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.111.24 56 109.51 8 117.51
76K1M/42REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB109.75 8 108.86 104 117.75
77K1M/43STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky115.85 2 122.24 56 117.85
78K1M/44HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak114.09 6 111.86 6 117.86
79K1M/45KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha110.35 8 126.58 6 118.35
80K1W/16KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky118.60 0 121.23 0 118.60
81C1M/17KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc118.77 0 120.54 4 118.77
82C1W/4KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha116.85 2 117.38 12 118.85
83K1M/46DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha117.04 2 124.17 4 119.04
84C1M/18ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB116.94 8 115.19 4 119.19
85K1W/17DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc115.32 4 116.13 6 119.32
86K1W/18RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc119.39 0 130.41 2 119.39
87K1M/47POSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami117.47 10 117.64 2 119.64
88K1W/19VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn118.70 2 115.94 4 119.94
89C1W/5NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno118.19 2 115.11 6 120.19
90C1W/6ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc142.42 8 120.26 0 120.26
91K1M/48TURNER Karel 2004 2 Sušice118.32 2 119.65 6 120.32
92C1M/19BEIER Matouš 2004 2 Trutnov118.82 2 117.32 52 120.82
93C1W/7FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha128.73 8 121.76 0 121.76
94K1M/49VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk138.96 2 120.69 2 122.69
95K1M/50SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec136.40 8 119.09 4 123.09
96C1W/8KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava123.30 0 125.81 2 123.30
97K1M/51BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno124.41 6 111.30 12 123.30
98K1W/20DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha135.73 6 121.40 2 123.40
99K1M/52MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak129.03 54 117.43 6 123.43
100K1M/53GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc133.74 6 121.44 2 123.44
101K1W/21DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc122.03 2 121.34 4 124.03
102C2M/1POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
120.28 4 4.00 999 124.28
103K1W/22NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno122.76 6 118.64 6 124.64
104K1M/54SAHULA Matěj 2003 2 Benátky125.24 102 117.20 8 125.20
105K1W/23RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha121.47 4 127.02 8 125.47
106K1W/24JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc123.60 2 132.62 4 125.60
107C1M/20RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm119.76 6 122.55 10 125.76
108K1W/25ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc121.80 4 150.96 56 125.80
109K1M/55VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor139.18 10 117.91 8 125.91
110K1W/26CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.124.01 6 126.37 0 126.37
111K1M/56ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB121.16 6 134.30 2 127.16
112K1M/57KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc121.57 6 125.96 2 127.57
113C1W/9MORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha126.06 8 121.90 6 127.90
114K1W/27HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK122.16 6 133.53 4 128.16
115K1W/28ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB131.80 4 122.22 6 128.22
116K1W/29KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí115.96 60 118.32 10 128.32
117C2X/1HEGER Vojtěch
GALUŠKOVÁ Antonie
2000
2001
MT Dukla B.
Sušice
120.55 8 4.00 999 128.55
118C1M/21RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc4.00 999 124.60 4 128.60
119K1M/58ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz135.32 6 116.62 12 128.62
120K1M/59KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice116.65 12 120.63 10 128.65
121K1M/60BROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk123.66 10 125.30 4 129.30
122K1M/61ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz146.69 12 123.91 6 129.91
123C1W/10DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc130.27 2 126.06 4 130.06
124K1M/62BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy134.52 4 124.25 6 130.25
125C1M/22ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB122.29 8 143.21 6 130.29
126K1M/63GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice129.18 2 173.02 6 131.18
127K1M/64PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc135.32 58 123.24 8 131.24
128K1W/30ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha161.88 8 121.59 10 131.59
129K1W/31HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy139.63 6 125.78 6 131.78
130C1W/11VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn127.81 4 173.14 10 131.81
131C1M/23MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov130.07 2 160.12 18 132.07
132K1W/32ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha144.05 8 130.51 2 132.51
133C2X/2NOVOTNÝ Petr
SATKOVÁ Gabriela
2000
2001
2 Olomouc
KK Brno
128.90 4 4.00 999 132.90
134C1W/12KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí137.77 62 129.52 4 133.52
135K1M/65CHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy124.86 110 115.58 18 133.58
136K1M/66SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice141.89 2 127.99 6 133.99
137C1W/13DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno126.29 8 152.24 60 134.29
138K1M/67HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec126.31 8 124.23 12 134.31
139K1M/68HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk124.46 10 131.00 4 134.46
140C1W/14SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.157.86 0 131.13 4 135.13
141K1M/69KÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná165.97 8 131.39 4 135.39
142K1M/70JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky128.40 60 131.49 4 135.49
143K1M/71ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice154.23 50 132.07 4 136.07
144K1W/33PALOUDOVÁ Karolína 2000 3+ Č.Kruml.133.00 4 124.28 12 136.28
145C1W/15DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc147.16 12 132.38 4 136.38
146C1M/24KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.134.64 58 126.56 10 136.56
147C1W/16JANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc134.72 2 137.16 8 136.72
148K1M/72MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc126.76 10 141.24 4 136.76
149K1W/34MINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami137.00 2 131.04 6 137.04
150K1M/73VÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk133.17 4 133.40 8 137.17
151K1W/35DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk133.23 4 157.02 0 137.23
152K1M/74SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec127.33 10 133.66 104 137.33
153K1M/75STEHNO Petr 2003 2 USK Pha125.80 12 130.78 12 137.80
154K1W/36SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK136.95 2 134.36 4 138.36
155C1W/17CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.143.59 2 130.49 8 138.49
156C1M/25WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn133.31 62 134.58 4 138.58
157K1M/76PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB149.72 106 132.70 6 138.70
158K1W/37HRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava140.00 6 132.79 6 138.79
159K1W/38NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.190.09 12 135.33 4 139.33
160K1M/77FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.136.00 4 144.30 2 140.00
161C1M/26VAVRLA Adam 2000 3+ KK Opava138.50 52 134.07 6 140.07
162K1M/78ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc141.25 2 136.47 4 140.47
163C1M/27NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc147.03 8 136.74 4 140.74
164K1M/79BEIER Alva 2005 3+ Trutnov144.32 8 136.76 4 140.76
165C2X/3BEKOVÁ Kateřina
KREJČÍ Jakub
2002
2002
2 Dukla B.
Dukla B.
155.70 6 132.77 8 140.77
166C1M/28VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor145.83 4 139.03 2 141.03
167K1M/80HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand137.19 4 155.25 6 141.19
168C2X/4KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
131.46 10 145.29 8 141.46
169K1W/39KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami139.65 2 136.67 54 141.65
170K1M/81GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc137.09 62 131.72 10 141.72
171K1W/40GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice185.16 8 135.91 6 141.91
172K1M/82ŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc132.05 10 163.92 8 142.05
173K1M/83PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz151.62 8 136.08 6 142.08
174K1M/84KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa157.74 14 136.72 6 142.72
175K1M/85VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice149.04 12 133.44 10 143.44
176C2X/5BOHATÝ Karel
KARLÍKOVÁ Barbora
2001
2002
3 Dukla B.
Dukla B.
136.74 8 140.46 62 144.74
177C2X/6BÁRTA Jan
KRÁLOVÁ Adéla
2000
2001
2 USK Pha
USK Pha
169.14 14 131.83 14 145.83
178K1W/41FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha136.56 10 132.35 60 146.56
179K1W/42HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice143.49 4 148.69 6 147.49
180C2M/2CAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
144.44 4 137.76 10 147.76
181K1M/86NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB136.47 52 143.99 4 147.99
182K1W/43FABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami142.05 6 143.50 10 148.05
183K1M/87NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha142.46 12 132.55 16 148.55
184K1M/88STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc142.63 6 137.74 12 148.63
185C1W/18DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha173.02 6 139.97 10 149.97
186K1M/89ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha142.33 56 142.00 8 150.00
187K1M/90RETEK Václav 2007 3+ Olomouc161.65 8 140.41 10 150.41
188K1M/91MÍL Jakub 2003 2 Trutnov143.26 14 138.75 12 150.75
189C1W/19RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha147.50 4 172.25 2 151.50
190C2X/7URBAN Michal
DAŇKOVÁ Anna
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
139.66 56 141.66 10 151.66
191K1M/92SUK Jakub 2002 3+ Trutnov190.15 16 146.76 6 152.76
192K1M/93VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand140.09 112 145.58 10 155.58
193K1W/44ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy151.99 4 143.16 16 155.99
194K1W/45KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.146.43 10 133.91 62 156.43
195K1M/94LACINA Jakub 2003 2 Semily144.44 12 118.19 58 156.44
196C1W/20VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor169.87 4 142.58 14 156.58
197C2M/3BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
149.72 8 149.78 10 157.72
198C1M/29INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK164.71 12 155.89 2 157.89
199K1W/46SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.155.96 2 144.71 54 157.96
200K1M/95OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.204.71 104 148.73 10 158.73
201C1M/30KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn152.42 8 152.13 56 160.42
202K1M/96RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná152.76 8 188.36 2 160.76
203K1M/97RETEK Toman 2007 3+ Olomouc159.26 4 153.16 8 161.16
204K1M/98HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice126.68 118 151.87 10 161.87
205K1W/47HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn184.99 64 154.90 8 162.90
206C2M/4WENDL Samuel
TÁBORSKÝ Jan
2003
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
155.23 8 4.00 999 163.23
207C1M/31DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK149.82 14 157.74 6 163.74
208K1W/48MORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha194.42 102 154.56 10 164.56
209K1W/49STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc169.61 60 156.60 8 164.60
210K1M/99KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc177.31 62 156.76 8 164.76
211C1M/32SUK Jakub 2002 3+ Trutnov152.13 14 229.53 112 166.13
212C2X/8DOLEŽALOVÁ Lucie
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
191.57 68 144.41 22 166.41
213K1M/100HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc178.08 156 164.83 2 166.83
214K1W/50NOVÁKOVÁ Karolína 2002 2 L.Žatec160.34 8 189.57 10 168.34
215K1M/101FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice165.22 4 134.97 58 169.22
216C1M/33KLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.116.63 54 138.09 164 170.63
217C1M/34JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha122.89 358 160.68 10 170.68
218C1W/21KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.1.00 999 164.69 6 170.69
219C1W/22MINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami172.84 4 178.49 108 176.84
220C1M/35GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha150.41 110 123.09 54 177.09
221C1W/23RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc175.71 4 162.89 154 179.71
222K1W/51MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava214.89 4 174.96 6 180.96
223K1M/102MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice133.38 54 120.54 104 187.38
224K1W/52KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK132.10 56 183.69 52 188.10
225C1M/36MRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava134.25 56 146.65 110 190.25
226K1W/53HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy186.50 56 187.69 12 199.69
227K1M/103DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno152.51 54 171.79 52 206.51
228K1W/54KOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav188.68 20 143.52 114 208.68
229C2M/5HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
140.41 260 195.88 14 209.88
230K1W/55RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc218.91 10 151.04 62 213.04
231K1W/56KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc155.76 58 185.47 58 213.76
232K1M/104ŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand144.71 206 159.39 60 219.39
233K1M/105HYNEK Pavel 2003 3+ Semily190.76 60 209.47 10 219.47
234K1W/57DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky1.00 999 158.26 62 220.26
235K1M/106MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec173.21 108 207.74 22 229.74
236K1M/107ONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.141.80 108 1.00 999 249.80
237K1M/108HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.150.01 108 192.81 60 252.81
238C1M/37KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc147.16 108 152.66 260 255.16
239K1M/109ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk142.76 116 1.00 999 258.76
240C1M/38HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn183.08 106 156.78 108 264.78
241C2M/6HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
246.08 22 213.85 118 268.08
242K1M/110MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.133.51 162 140.24 262 295.51
243K1M/111BUDÁK David 2003 3+ Kadaň199.34 112 1.00 999 311.34
244K1W/58BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz192.08 210 345.86 214 402.08
Oddíl