Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech

08.09.2018  
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno110.68 4 106.41 0 106.41 -
2.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc113.40 0 111.49 0 111.495.08/4,8-
3.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc115.52 2 114.66 2 116.6610.25/9,6-
4.2/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha116.85 2 117.38 12 118.8512.44/11,7-
5.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno118.19 2 115.11 6 120.1913.78/12,9-
6.4/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc142.42 8 120.26 0 120.2613.85/13,0-
7.2/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha128.73 8 121.76 0 121.7615.35/14,4-
8.3/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava123.30 0 125.81 2 123.3016.89/15,9-
9.2/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha126.06 8 121.90 6 127.9021.49/20,2-
10.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc130.27 2 126.06 4 130.0623.65/22,2-
11.5/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn127.81 4 173.14 10 131.8125.40/23,9-
12.5/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí137.77 62 129.52 4 133.5227.11/25,5-
13.6/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno126.29 8 152.24 60 134.2927.88/26,2-
14.3/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.157.86 0 131.13 4 135.1328.72/27,0-
15.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc147.16 12 132.38 4 136.3829.97/28,2-
16.5/ZSJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc134.72 2 137.16 8 136.7230.31/28,5-
17.7/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.143.59 2 130.49 8 138.4932.08/30,1-
18.8/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha173.02 6 139.97 10 149.9743.56/40,9-
19.9/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha147.50 4 172.25 2 151.5045.09/42,4-
20.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor169.87 4 142.58 14 156.5850.17/47,1-
21.10/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.1.00 999 164.69 6 170.6964.28/60,4-
22.7/DSMINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami172.84 4 178.49 108 176.8470.43/66,2-
23.6/ZSRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc175.71 4 162.89 154 179.7173.30/68,9-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice90.99 0 93.26 6 90.99 -
2.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.92.74 4 91.09 2 93.092.10/2,3-
3.2/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha94.22 56 92.97 2 94.973.98/4,4-
4.3/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha95.15 0 93.83 2 95.154.16/4,6-
5.4/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy93.89 4 93.33 2 95.334.34/4,8-
6.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk97.51 0 98.74 10 97.516.52/7,2-
7.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava101.94 4 97.57 0 97.576.58/7,2-
8.5/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc96.30 2 97.96 4 98.307.31/8,0-
9.6/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice102.42 8 98.47 0 98.477.48/8,2-
10.7/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz102.08 10 96.70 2 98.707.71/8,5-
11.3/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno98.97 0 99.35 52 98.977.98/8,8-
12.8/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky98.59 4 98.46 2 100.469.47/10,4-
13.2/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc110.76 56 102.39 2 104.3913.40/14,7-
14.4/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky106.02 8 98.51 6 104.5113.52/14,9-
15.5/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí110.70 8 100.71 4 104.7113.72/15,1-
16.6/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha102.87 4 105.26 2 106.8715.88/17,5-
17.3/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.106.82 2 107.11 0 107.1116.12/17,7-
18.7/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc106.19 6 105.17 2 107.1716.18/17,8-
19.4/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB106.30 6 105.29 2 107.2916.30/17,9-
20.8/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc105.79 2 101.56 50 107.7916.80/18,5-
21.5/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.107.54 8 105.97 2 107.9716.98/18,7-
22.9/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc103.41 6 106.08 4 109.4118.42/20,2-
23.9/DSMILYAN David 2001 2 L.Žatec111.42 6 110.41 0 110.4119.42/21,3-
24.10/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB112.41 60 108.59 2 110.5919.60/21,5-
25.11/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn124.72 6 110.94 0 110.9419.95/21,9-
26.6/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.111.24 2 111.03 0 111.0320.04/22,0-
27.12/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.105.20 6 107.38 4 111.2020.21/22,2-
28.10/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava112.38 2 103.49 8 111.4920.50/22,5-
29.11/DSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha112.88 2 107.84 4 111.8420.85/22,9-
30.12/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha112.16 0 108.65 8 112.1621.17/23,3-
31.7/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand112.79 106 106.21 6 112.2121.22/23,3-
32.8/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy108.89 6 110.36 2 112.3621.37/23,5-
33.13/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh145.19 106 110.88 2 112.8821.89/24,1-
34.14/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno121.60 4 109.22 4 113.2222.23/24,4-
35.13/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.118.81 8 107.53 6 113.5322.54/24,8-
36.15/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB103.93 10 104.81 14 113.9322.94/25,2-
37.9/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice116.14 2 108.17 6 114.1723.18/25,5-
38.16/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc121.33 6 110.82 4 114.8223.83/26,2-
39.14/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk109.69 6 109.86 8 115.6924.70/27,1-
40.15/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha113.07 4 113.53 50 117.0726.08/28,7-
41.10/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm147.56 60 113.28 4 117.2826.29/28,9-
42.16/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB109.75 8 108.86 104 117.7526.76/29,4-
43.17/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky115.85 2 122.24 56 117.8526.86/29,5-
44.11/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak114.09 6 111.86 6 117.8626.87/29,5-
45.18/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha110.35 8 126.58 6 118.3527.36/30,1-
46.19/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha117.04 2 124.17 4 119.0428.05/30,8-
47.20/DMPOSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami117.47 10 117.64 2 119.6428.65/31,5-
48.12/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice118.32 2 119.65 6 120.3229.33/32,2-
49.17/DSVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk138.96 2 120.69 2 122.6931.70/34,8-
50.18/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec136.40 8 119.09 4 123.0932.10/35,3-
51.19/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno124.41 6 111.30 12 123.3032.31/35,5-
52.21/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak129.03 54 117.43 6 123.4332.44/35,7-
53.20/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc133.74 6 121.44 2 123.4432.45/35,7-
54.22/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky125.24 102 117.20 8 125.2034.21/37,6-
55.13/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor139.18 10 117.91 8 125.9134.92/38,4-
56.23/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB121.16 6 134.30 2 127.1636.17/39,8-
57.14/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc121.57 6 125.96 2 127.5736.58/40,2-
58.24/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz135.32 6 116.62 12 128.6237.63/41,4-
59.21/DSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice116.65 12 120.63 10 128.6537.66/41,4-
60.25/DMBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk123.66 10 125.30 4 129.3038.31/42,1-
61.26/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz146.69 12 123.91 6 129.9138.92/42,8-
62.15/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy134.52 4 124.25 6 130.2539.26/43,1-
63.16/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice129.18 2 173.02 6 131.1840.19/44,2-
64.27/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc135.32 58 123.24 8 131.2440.25/44,2-
65.17/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy124.86 110 115.58 18 133.5842.59/46,8-
66.1/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice141.89 2 127.99 6 133.9943.00/47,3-
67.28/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec126.31 8 124.23 12 134.3143.32/47,6-
68.18/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk124.46 10 131.00 4 134.4643.47/47,8-
69.29/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná165.97 8 131.39 4 135.3944.40/48,8-
70.30/DMJUDA Mikuláš 2003 2 Benátky128.40 60 131.49 4 135.4944.50/48,9-
71.19/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice154.23 50 132.07 4 136.0745.08/49,5-
72.20/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc126.76 10 141.24 4 136.7645.77/50,3-
73.31/DMVÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk133.17 4 133.40 8 137.1746.18/50,8-
74.21/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec127.33 10 133.66 104 137.3346.34/50,9-
75.32/DMSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha125.80 12 130.78 12 137.8046.81/51,4-
76.33/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB149.72 106 132.70 6 138.7047.71/52,4-
77.22/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.136.00 4 144.30 2 140.0049.01/53,9-
78.23/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc141.25 2 136.47 4 140.4749.48/54,4-
79.24/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov144.32 8 136.76 4 140.7649.77/54,7-
80.2/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand137.19 4 155.25 6 141.1950.20/55,2-
81.25/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc137.09 62 131.72 10 141.7250.73/55,8-
82.26/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc132.05 10 163.92 8 142.0551.06/56,1-
83.3/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz151.62 8 136.08 6 142.0851.09/56,1-
84.22/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa157.74 14 136.72 6 142.7251.73/56,9-
85.27/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice149.04 12 133.44 10 143.4452.45/57,6-
86.28/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB136.47 52 143.99 4 147.9957.00/62,6-
87.34/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha142.46 12 132.55 16 148.5557.56/63,3-
88.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc142.63 6 137.74 12 148.6357.64/63,3-
89.29/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha142.33 56 142.00 8 150.0059.01/64,9-
90.5/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc161.65 8 140.41 10 150.4159.42/65,3-
91.35/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov143.26 14 138.75 12 150.7559.76/65,7-
92.36/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov190.15 16 146.76 6 152.7661.77/67,9-
93.6/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand140.09 112 145.58 10 155.5864.59/71,0-
94.37/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily144.44 12 118.19 58 156.4465.45/71,9-
95.23/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.204.71 104 148.73 10 158.7367.74/74,4-
96.38/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná152.76 8 188.36 2 160.7669.77/76,7-
97.7/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc159.26 4 153.16 8 161.1670.17/77,1-
98.39/DMHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice126.68 118 151.87 10 161.8770.88/77,9-
99.30/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc177.31 62 156.76 8 164.7673.77/81,1-
100.31/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc178.08 156 164.83 2 166.8375.84/83,3-
101.8/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice165.22 4 134.97 58 169.2278.23/86,0-
102.9/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice133.38 54 120.54 104 187.3896.39/105,9-
103.32/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno152.51 54 171.79 52 206.51115.52/127,0-
104.33/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand144.71 206 159.39 60 219.39128.40/141,1-
105.40/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily190.76 60 209.47 10 219.47128.48/141,2-
106.10/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec173.21 108 207.74 22 229.74138.75/152,5-
107.24/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.141.80 108 1.00 999 249.80158.81/174,5-
108.41/DMHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.150.01 108 192.81 60 252.81161.82/177,8-
109.25/DSŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk142.76 116 1.00 999 258.76167.77/184,4-
110.42/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.133.51 162 140.24 262 295.51204.52/224,8-
111.43/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň199.34 112 1.00 999 311.34220.35/242,2-

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSHEGER Vojtěch
GALUŠKOVÁ Antonie
2000
2001
MT Dukla B.
Sušice
120.55 8 4.00 999 128.55 -
2.2/DSNOVOTNÝ Petr
SATKOVÁ Gabriela
2000
2001
2 Olomouc
KK Brno
128.90 4 4.00 999 132.904.35/3,4-
3.1/DMBEKOVÁ Kateřina
KREJČÍ Jakub
2002
2002
2 Dukla B.
Dukla B.
155.70 6 132.77 8 140.7712.22/9,5-
4.2/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
131.46 10 145.29 8 141.4612.91/10,0-
5.3/DSBOHATÝ Karel
KARLÍKOVÁ Barbora
2001
2002
3 Dukla B.
Dukla B.
136.74 8 140.46 62 144.7416.19/12,6-
6.4/DSBÁRTA Jan
KRÁLOVÁ Adéla
2000
2001
2 USK Pha
USK Pha
169.14 14 131.83 14 145.8317.28/13,4-
7.1/ZSURBAN Michal
DAŇKOVÁ Anna
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
139.66 56 141.66 10 151.6623.11/18,0-
8.3/DMDOLEŽALOVÁ Lucie
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
191.57 68 144.41 22 166.4137.86/29,5-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice103.21 2 100.77 2 102.77 -
2.1/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.106.40 0 105.53 0 105.532.76/2,7-
3.2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc107.24 0 110.21 0 107.244.47/4,3-
4.3/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy107.62 0 106.56 2 107.624.85/4,7-
5.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno118.54 0 107.76 0 107.764.99/4,9-
6.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc107.79 0 106.61 2 107.795.02/4,9-
7.4/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec106.70 4 105.89 2 107.895.12/5,0-
8.3/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha105.40 4 104.73 52 109.406.63/6,5-
9.4/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha112.46 0 114.17 2 112.469.69/9,4-
10.5/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy110.82 2 117.61 54 112.8210.05/9,8-
11.6/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno1.00 999 112.09 2 114.0911.32/11,0-
12.7/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.110.47 4 112.08 4 114.4711.70/11,4-
13.5/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor115.23 6 112.83 2 114.8312.06/11,7-
14.8/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha115.87 0 116.81 0 115.8713.10/12,7-
15.9/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava113.07 4 121.81 4 117.0714.30/13,9-
16.10/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky118.60 0 121.23 0 118.6015.83/15,4-
17.11/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc115.32 4 116.13 6 119.3216.55/16,1-
18.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc119.39 0 130.41 2 119.3916.62/16,2-
19.6/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn118.70 2 115.94 4 119.9417.17/16,7-
20.12/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha135.73 6 121.40 2 123.4020.63/20,1-
21.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc122.03 2 121.34 4 124.0321.26/20,7-
22.7/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno122.76 6 118.64 6 124.6421.87/21,3-
23.13/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha121.47 4 127.02 8 125.4722.70/22,1-
24.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc123.60 2 132.62 4 125.6022.83/22,2-
25.8/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc121.80 4 150.96 56 125.8023.03/22,4-
26.14/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.124.01 6 126.37 0 126.3723.60/23,0-
27.15/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK122.16 6 133.53 4 128.1625.39/24,7-
28.5/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB131.80 4 122.22 6 128.2225.45/24,8-
29.16/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí115.96 60 118.32 10 128.3225.55/24,9-
30.17/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha161.88 8 121.59 10 131.5928.82/28,0-
31.18/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy139.63 6 125.78 6 131.7829.01/28,2-
32.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha144.05 8 130.51 2 132.5129.74/28,9-
33.9/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3+ Č.Kruml.133.00 4 124.28 12 136.2833.51/32,6-
34.10/DSMINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami137.00 2 131.04 6 137.0434.27/33,3-
35.7/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk133.23 4 157.02 0 137.2334.46/33,5-
36.8/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK136.95 2 134.36 4 138.3635.59/34,6-
37.11/DSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava140.00 6 132.79 6 138.7936.02/35,0-
38.9/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.190.09 12 135.33 4 139.3336.56/35,6-
39.19/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami139.65 2 136.67 54 141.6538.88/37,8-
40.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice185.16 8 135.91 6 141.9139.14/38,1-
41.20/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha136.56 10 132.35 60 146.5643.79/42,6-
42.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice143.49 4 148.69 6 147.4944.72/43,5-
43.3/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami142.05 6 143.50 10 148.0545.28/44,1-
44.4/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy151.99 4 143.16 16 155.9953.22/51,8-
45.21/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.146.43 10 133.91 62 156.4353.66/52,2-
46.10/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.155.96 2 144.71 54 157.9655.19/53,7-
47.11/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn184.99 64 154.90 8 162.9060.13/58,5-
48.12/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha194.42 102 154.56 10 164.5661.79/60,1-
49.13/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc169.61 60 156.60 8 164.6061.83/60,2-
50.22/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 2 L.Žatec160.34 8 189.57 10 168.3465.57/63,8-
51.5/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava214.89 4 174.96 6 180.9678.19/76,1-
52.12/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK132.10 56 183.69 52 188.1085.33/83,0-
53.6/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy186.50 56 187.69 12 199.6996.92/94,3-
54.23/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav188.68 20 143.52 114 208.68105.91/103,1-
55.24/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc218.91 10 151.04 62 213.04110.27/107,3-
56.7/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc155.76 58 185.47 58 213.76110.99/108,0-
57.13/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky1.00 999 158.26 62 220.26117.49/114,3-
58.14/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz192.08 210 345.86 214 402.08299.31/291,2-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.96.88 2 97.46 2 98.88 -
2.2/DSNOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc99.52 2 99.27 0 99.270.39/0,4-
3.1/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha101.23 0 99.82 2 101.232.35/2,4-
4.2/DMLERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.110.17 2 103.97 0 103.975.09/5,1-
5.3/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk102.94 4 102.77 2 104.775.89/6,0-
6.3/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava102.75 4 102.92 2 104.926.04/6,1-
7.4/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn106.32 6 103.65 2 105.656.77/6,8-
8.4/DMLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha107.71 8 105.40 2 107.408.52/8,6-
9.5/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha110.76 4 106.49 2 108.499.61/9,7-
10.6/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc114.03 4 112.37 0 112.3713.49/13,6-
11.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha115.36 6 110.53 2 112.5313.65/13,8-
12.5/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc106.60 6 108.23 54 112.6013.72/13,9-
13.6/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc108.90 6 110.84 2 112.8413.96/14,1-
14.7/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha122.61 6 114.24 2 116.2417.36/17,6-
15.2/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk137.50 10 112.97 4 116.9718.09/18,3-
16.7/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.111.24 56 109.51 8 117.5118.63/18,8-
17.3/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc118.77 0 120.54 4 118.7719.89/20,1-
18.4/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB116.94 8 115.19 4 119.1920.31/20,5-
19.5/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov118.82 2 117.32 52 120.8221.94/22,2-
20.6/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm119.76 6 122.55 10 125.7626.88/27,2-
21.8/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc4.00 999 124.60 4 128.6029.72/30,1-
22.9/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB122.29 8 143.21 6 130.2931.41/31,8-
23.10/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov130.07 2 160.12 18 132.0733.19/33,6-
24.8/DSKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.134.64 58 126.56 10 136.5637.68/38,1-
25.11/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn133.31 62 134.58 4 138.5839.70/40,1-
26.9/DSVAVRLA Adam 2000 3+ KK Opava138.50 52 134.07 6 140.0741.19/41,7-
27.7/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc147.03 8 136.74 4 140.7441.86/42,3-
28.8/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor145.83 4 139.03 2 141.0342.15/42,6-
29.1/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK164.71 12 155.89 2 157.8959.01/59,7-
30.12/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn152.42 8 152.13 56 160.4261.54/62,2-
31.9/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK149.82 14 157.74 6 163.7464.86/65,6-
32.13/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov152.13 14 229.53 112 166.1367.25/68,0-
33.14/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.116.63 54 138.09 164 170.6371.75/72,6-
34.15/DMJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha122.89 358 160.68 10 170.6871.80/72,6-
35.10/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha150.41 110 123.09 54 177.0978.21/79,1-
36.10/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava134.25 56 146.65 110 190.2591.37/92,4-
37.11/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc147.16 108 152.66 260 255.16156.28/158,1-
38.12/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn183.08 106 156.78 108 264.78165.90/167,8-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
120.28 4 4.00 999 124.28 -
2.1/ZSCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
144.44 4 137.76 10 147.7623.48/18,9-
3.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
149.72 8 149.78 10 157.7233.44/26,9-
4.1/DMWENDL Samuel
TÁBORSKÝ Jan
2003
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
155.23 8 4.00 999 163.2338.95/31,3-
5.2/DMHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
140.41 260 195.88 14 209.8885.60/68,9-
6.3/DMHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
246.08 22 213.85 118 268.08143.80/115,7-
Oddíl