Klatovský slalom ve Strakonicích

07.10.2018  
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 106.43 0 106.17 0 106.17 85
2.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice 105.78 6 104.17 4 108.172.00/1,981
3.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor113.45 52 108.70 0 108.702.53/2,477
4.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.112.46 2 111.18 0 111.185.01/4,773
5.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha 112.48 0 112.64 2 112.486.31/5,969
6.3/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz115.85 2 113.14 0 113.146.97/6,665
7.4/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice113.31 2 114.76 2 115.319.14/8,661
8.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 115.85 0 117.50 0 115.859.68/9,157
9.5/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha 118.75 0 115.90 0 115.909.73/9,253
10.2/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha 117.26 4 114.15 2 116.159.98/9,449
11.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.119.54 0 116.81 0 116.8110.64/10,045
12.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice116.79 2 116.85 0 116.8510.68/10,141
13.6/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn114.39 6 113.21 4 117.2111.04/10,437
14.2/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav117.46 0 120.54 0 117.4611.29/10,633
15.4/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz118.55 0 119.60 4 118.5512.38/11,729
16.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha 123.42 2 118.87 0 118.8712.70/12,025
17.4/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn115.92 6 118.00 2 120.0013.83/13,021
18.5/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy 121.51 0 120.20 0 120.2014.03/13,220
19.7/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha 121.21 4 120.34 0 120.3414.17/13,319
20.8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor121.67 0 122.31 0 121.6715.50/14,618
21.6/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor125.26 0 126.17 6 125.2619.09/18,017
22.5/DMTURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus129.81 2 125.50 0 125.5019.33/18,216
23.2/ ŘEHOŘOVÁ Kristýna 1984 RK Troja126.50 0 126.18 0 126.1820.01/18,815
24.9/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice 124.93 2 125.79 2 126.9320.76/19,614
25.7/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice126.21 4 127.48 0 127.4821.31/20,113
26.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník129.84 0 127.62 0 127.6221.45/20,212
27.10/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha 126.78 6 127.00 2 129.0022.83/21,511
28.1/DSBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.129.76 6 127.92 2 129.9223.75/22,410
  ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň 128.17 2 4.00 999 999.00 9
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.123.28 8 4.00 999 999.00 8
31.6/DMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3+ Ot.Strak132.78 2 130.57 2 132.5726.40/24,97
32.1/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 131.14 2 135.67 6 133.1426.97/25,40
33.12/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha 133.18 2 136.43 6 135.1829.01/27,36
34.3/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3+ Klatovy 134.12 2 136.75 0 136.1229.95/28,25
35.8/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha 134.40 2 143.59 4 136.4030.23/28,54
36.9/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky 143.43 2 139.87 4 143.8737.70/35,53
37.7/DMKRISTL Anouk 2003 USK Pha 141.93 6 149.45 8 147.9341.76/39,32
38.2/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 154.56 2 147.17 2 149.1743.00/40,50
39.10/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak150.61 0 154.68 4 150.6144.44/41,91
40.3/PZŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB 150.73 6 146.62 4 150.6244.45/41,90
41.2/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor155.93 4 148.75 4 152.7546.58/43,90
42.11/ZMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.170.37 8 161.85 8 169.8563.68/60,00
  GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl