Klatovský slalom ve Strakonicích

07.10.2018  
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha 102.42 2 104.29 0 104.29 87
2.1/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm107.57 2 105.45 0 105.451.16/1,183
3.2/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 104.21 2 105.56 0 105.561.27/1,279
4.1/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy 106.15 2 106.82 0 106.822.53/2,475
5.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.107.10 0 109.56 0 107.102.81/2,771
6.1/ WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB 107.10 0 112.10 0 107.102.81/2,767
7.2/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha 108.12 0 107.15 0 107.152.86/2,763
8.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 108.28 0 110.98 2 108.283.99/3,859
9.3/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha 114.15 6 109.31 0 109.315.02/4,855
10.4/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor111.43 2 111.20 0 111.206.91/6,651
11.3/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.113.17 0 111.67 0 111.677.38/7,147
12.4/VMMÍKA Viktor 1977 3 SKŽižkov111.84 0 112.78 0 111.847.55/7,243
13.1/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 111.84 0 111.10 2 111.847.55/7,239
  PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor 111.52 2 4.00 999 999.00 35
15.3/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov121.75 2 112.29 2 114.2910.00/9,631
16.2/DSKAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov114.84 4 115.57 0 115.5711.28/10,827
17.4/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn117.73 0 115.81 0 115.8111.52/11,023
18.2/DMMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak116.31 0 118.92 0 116.3112.02/11,519
19.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor117.28 2 118.48 0 118.4814.19/13,618
20.5/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn118.73 0 118.46 2 118.7314.44/13,817
21.5/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav119.51 0 120.87 2 119.5115.22/14,616
22.6/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 118.93 4 117.62 2 119.6215.33/14,715
23.6/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha 119.32 4 119.85 0 119.8515.56/14,914
24.3/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn116.15 4 119.82 4 120.1515.86/15,213
25.4/DMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB 125.96 4 119.46 2 121.4617.17/16,512
26.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor123.45 0 127.79 0 123.4519.16/18,411
27.6/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor128.85 2 124.59 0 124.5920.30/19,510
28.7/ZSTURNER Karel 2004 3 Sušice 124.65 2 124.20 2 126.2021.91/21,09
29.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB 126.50 0 126.81 0 126.5022.21/21,38
30.2/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice126.65 2 126.21 2 128.2123.92/22,97
31.3/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha 132.35 4 131.00 0 131.0026.71/25,66
32.4/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz134.21 2 131.85 0 131.8527.56/26,45
33.8/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 133.95 0 133.32 0 133.3229.03/27,84
  CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 133.57 4 4.00 999 999.00 3
35.5/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor139.93 0 140.81 4 139.9335.64/34,22
36.3/DSOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.148.59 4 162.15 2 152.5948.30/46,31
37.5/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice 153.42 0 154.39 0 153.4249.13/47,10
38.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 153.73 0 151.93 2 153.7349.44/47,40
39.6/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.160.37 2 155.60 0 155.6051.31/49,20
40.7/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor194.64 4 162.20 0 162.2057.91/55,50
  HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 2 Blovice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip 2005 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČINA Jan 1973 3 Č.Lípa 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Filip 1976 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČINA Jan 2006 Č.Lípa 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 106.43 0 106.17 0 106.17 85
2.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice 105.78 6 104.17 4 108.172.00/1,981
3.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor113.45 52 108.70 0 108.702.53/2,477
4.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.112.46 2 111.18 0 111.185.01/4,773
5.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha 112.48 0 112.64 2 112.486.31/5,969
6.3/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz115.85 2 113.14 0 113.146.97/6,665
7.4/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice113.31 2 114.76 2 115.319.14/8,661
8.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 115.85 0 117.50 0 115.859.68/9,157
9.5/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha 118.75 0 115.90 0 115.909.73/9,253
10.2/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha 117.26 4 114.15 2 116.159.98/9,449
11.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.119.54 0 116.81 0 116.8110.64/10,045
12.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice116.79 2 116.85 0 116.8510.68/10,141
13.6/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn114.39 6 113.21 4 117.2111.04/10,437
14.2/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav117.46 0 120.54 0 117.4611.29/10,633
15.4/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz118.55 0 119.60 4 118.5512.38/11,729
16.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha 123.42 2 118.87 0 118.8712.70/12,025
17.4/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn115.92 6 118.00 2 120.0013.83/13,021
18.5/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy 121.51 0 120.20 0 120.2014.03/13,220
19.7/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha 121.21 4 120.34 0 120.3414.17/13,319
20.8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor121.67 0 122.31 0 121.6715.50/14,618
21.6/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor125.26 0 126.17 6 125.2619.09/18,017
22.5/DMTURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus129.81 2 125.50 0 125.5019.33/18,216
23.2/ ŘEHOŘOVÁ Kristýna 1984 RK Troja126.50 0 126.18 0 126.1820.01/18,815
24.9/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice 124.93 2 125.79 2 126.9320.76/19,614
25.7/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice126.21 4 127.48 0 127.4821.31/20,113
26.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník129.84 0 127.62 0 127.6221.45/20,212
27.10/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha 126.78 6 127.00 2 129.0022.83/21,511
28.1/DSBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.129.76 6 127.92 2 129.9223.75/22,410
  ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň 128.17 2 4.00 999 999.00 9
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.123.28 8 4.00 999 999.00 8
31.6/DMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3+ Ot.Strak132.78 2 130.57 2 132.5726.40/24,97
32.1/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 131.14 2 135.67 6 133.1426.97/25,40
33.12/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha 133.18 2 136.43 6 135.1829.01/27,36
34.3/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3+ Klatovy 134.12 2 136.75 0 136.1229.95/28,25
35.8/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha 134.40 2 143.59 4 136.4030.23/28,54
36.9/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky 143.43 2 139.87 4 143.8737.70/35,53
37.7/DMKRISTL Anouk 2003 USK Pha 141.93 6 149.45 8 147.9341.76/39,32
38.2/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 154.56 2 147.17 2 149.1743.00/40,50
39.10/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak150.61 0 154.68 4 150.6144.44/41,91
40.3/PZŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB 150.73 6 146.62 4 150.6244.45/41,90
41.2/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor155.93 4 148.75 4 152.7546.58/43,90
42.11/ZMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.170.37 8 161.85 8 169.8563.68/60,00
  GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPOHANKA Vít
CUBR Filip
2000
2000
1 Klatovy
ČSAD Plz
118.20 2 121.78 2 120.20 44
2.1/KAŠPAR Čeněk
KAŠPAR Martin
2000
1967
1 SKŽižkov
SKŽižkov
118.15 6 118.59 6 124.153.95/3,336
3.1/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
129.22 2 125.32 0 125.325.12/4,328
4.1/DMKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
121.46 8 124.31 2 126.316.11/5,124
5.1/ZSPOLLERT Jáchym
PECHAČ Jonáš
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
123.29 8 126.76 0 126.766.56/5,520
6.2/POLLERT Jonáš
POLLERT Jaroslav
2007
1971
2 USK Pha
USK Pha
125.50 2 123.53 4 127.507.30/6,116
7.1/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
123.75 4 127.13 4 127.757.55/6,312
8.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
129.37 2 130.15 0 130.159.95/8,38
9.2/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
135.46 8 133.48 0 133.4813.28/11,07
10.3/ KUBÁT Zdeněk
BŘÍZA Václav
1991
1990
3 Klatovy
Klatovy
127.00 8 128.32 8 135.0014.80/12,36
11.2/DSŠVEJD Jakub
TURNER Karel
2001
2004
3 Sušice
Sušice
131.39 4 135.51 4 135.3915.19/12,65
12.1/ZMPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
Loko Plz
Loko Plz
136.42 16 137.51 4 141.5121.31/17,70
13.2/VMRIANT Martin
VELENOVSKÝ Jiří
1977
1978
3 VS Tábor
VS Tábor
146.59 10 142.26 0 142.2622.06/18,44
14.2/DMČIHOVSKÝ Šimon
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
135.90 10 138.71 6 144.7124.51/20,43
15.3/ZSNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
3 VS Tábor
VS Tábor
142.84 4 142.40 8 146.8426.64/22,22
16.4/ZSCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.pha
140.51 10 142.43 10 150.5130.31/25,21
17.20/PZMARTIN Jakub
UHLÍK Jan
2009
2008
Boh.Pha
Bechyně
173.20 10 162.82 2 164.8244.62/37,10
18.4/BAČINA Tomáš
BAČINA Jan
2008
1973
Č.Lípa
Č.Lípa
192.71 18 216.35 16 210.7190.51/75,30
19.21/PZCARDOSELLI Lukas
HLADÍK Šimon
2010
2009
Boh.Pha
Boh.Pha
197.40 64 226.35 116 261.40141.20/117,50
20.22/PZKOLMAN Vít
SÝKORA Ondřej
2010
2010
Boh.pha
Boh.Pha
221.79 112 229.40 64 293.40173.20/144,10

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMFRENCL Josef
FREISLEBENOVÁ Patricia
2002
2003
2 USK Pha
USK Pha
120.43 4 123.32 0 123.32 7
2.1/ KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
149.73 2 148.54 0 148.5425.22/20,53
  ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1986
Rakovník
Rakovník
147.93 2 4.00 999 999.00 2
4.1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
148.70 4 151.64 2 152.7029.38/23,81
5.2/DMRIANTOVÁ Marie
ČAPEK Vojtěch
2006
2002
VS Tábor
VS Tábor
158.50 4 155.82 6 161.8238.50/31,20
6.1/ZMMILOTOVÁ Dora
PLUTA Adam
2007
2008
Boh.Pha
Boh.Pha
194.29 14 200.68 6 206.6883.36/67,60
  JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
3 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip
JIRASOVÁ Klára
2005
2008
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy 91.93 0 88.93 4 91.93 239
2.2/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 92.14 10 92.43 2 94.432.50/2,7235
3.1/ BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 97.12 2 95.18 0 95.183.25/3,5231
4.1/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha 97.82 50 96.53 0 96.534.60/5,0227
5.2/ POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 95.39 2 99.21 6 97.395.46/5,9223
6.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB 93.62 4 98.31 6 97.625.69/6,2219
7.3/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz95.96 2 96.79 2 97.966.03/6,6215
8.1/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.101.60 0 99.73 0 99.737.80/8,5211
9.3/ VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 102.51 4 99.78 0 99.787.85/8,5207
10.2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz99.28 2 100.50 0 100.508.57/9,3203
11.1/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm101.31 2 101.01 0 101.019.08/9,9199
12.2/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak99.32 2 101.59 6 101.329.39/10,2195
13.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.40 0 101.12 2 101.409.47/10,3191
14.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 103.70 2 101.43 0 101.439.50/10,3187
15.3/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB 104.18 10 101.46 0 101.469.53/10,4183
16.2/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 105.15 2 102.15 0 102.1510.22/11,1179
17.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor100.32 2 101.93 2 102.3210.39/11,3175
18.4/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn99.35 6 100.39 2 102.3910.46/11,4171
19.3/VMJančar Filip 1976 2 Kotva B.104.98 4 102.57 0 102.5710.64/11,6167
20.3/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 102.53 2 101.20 2 103.2011.27/12,3163
21.4/VMTAIŠL Filip 1976 Sušice 101.70 2 102.82 2 103.7011.77/12,8159
22.4/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.104.15 0 107.65 0 104.1512.22/13,3155
23.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy 111.20 0 104.78 0 104.7812.85/14,0151
24.5/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice 108.10 0 105.26 0 105.2613.33/14,5147
25.6/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice 102.31 4 104.35 2 106.3114.38/15,6143
26.5/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 106.20 6 104.89 2 106.8914.96/16,3139
27.1/ZMMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice109.00 2 107.28 0 107.2815.35/16,7135
28.7/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha 105.37 2 102.14 8 107.3715.44/16,8131
29.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice 109.54 0 107.84 0 107.8415.91/17,3127
30.5/VMMÍKA Viktor 1977 3+ SKŽižkov106.12 2 105.92 2 107.9215.99/17,4123
31.8/ZSPIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice114.82 6 104.14 4 108.1416.21/17,6119
32.9/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha 109.48 2 106.26 2 108.2616.33/17,8115
33.10/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec 108.89 0 106.46 2 108.4616.53/18,0111
34.2/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor108.48 0 108.79 0 108.4816.55/18,0107
35.6/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak109.34 4 106.56 2 108.5616.63/18,1103
36.6/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň 108.96 0 109.92 4 108.9617.03/18,599
37.4/ KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 106.48 4 107.25 2 109.2517.32/18,895
38.3/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha 114.70 6 109.32 0 109.3217.39/18,991
39.11/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha 107.39 2 107.68 4 109.3917.46/19,087
  SAJDL František 1970 2 L.Žatec 110.00 0 4.00 999 999.00 83
41.12/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice 112.43 2 109.12 2 111.1219.19/20,979
42.6/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice 4.00 999 111.85 0 111.8519.92/21,775
43.13/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor111.51 2 111.90 0 111.9019.97/21,771
44.14/ZSEnrigue Rendó 2005 3+ USK Pha 108.81 10 108.18 4 112.1820.25/22,067
45.7/VMHORÁK David 1976 2 Heletag 112.56 2 112.79 0 112.7920.86/22,766
46.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus115.64 0 112.96 0 112.9621.03/22,965
47.4/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor113.67 0 117.32 0 113.6721.74/23,664
48.7/DMČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor115.59 2 112.48 2 114.4822.55/24,563
49.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice128.64 6 112.54 2 114.5422.61/24,662
50.15/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice 115.54 0 113.14 2 115.1423.21/25,261
51.6/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz110.15 6 113.46 2 115.4623.53/25,660
52.16/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy 114.23 2 112.21 6 116.2324.30/26,459
53.4/DSNEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha 108.25 8 114.55 2 116.2524.32/26,558
54.17/ZSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB 121.67 2 110.84 6 116.8424.91/27,157
55.5/ KUBÁT Jiří 1984 3+ Kotva B.4.00 999 112.93 4 116.9325.00/27,256
56.7/ZMPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha 120.57 2 117.20 0 117.2025.27/27,555
57.18/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB 119.92 10 117.51 0 117.5125.58/27,854
58.3/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz122.51 2 117.59 0 117.5925.66/27,953
59.8/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor 119.81 50 118.21 0 118.2126.28/28,652
60.5/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.120.59 2 118.28 0 118.2826.35/28,751
61.8/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice 108.75 58 108.65 10 118.6526.72/29,150
62.7/VPISKÁČEK Jan 1966 3+ Štětí 118.67 0 118.75 2 118.6726.74/29,149
63.4/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak118.93 0 118.12 2 118.9327.00/29,448
64.8/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň 128.20 6 117.25 2 119.2527.32/29,747
65.9/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav117.28 2 118.90 2 119.2827.35/29,846
66.1/PZSVOBODA Šimon 2008 Benátky 119.31 0 118.10 4 119.3127.38/29,80
67.2/PZHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz116.50 10 119.31 0 119.3127.38/29,80
68.9/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor118.14 2 118.75 4 120.1428.21/30,745
69.19/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha 118.31 2 121.21 0 120.3128.38/30,944
70.8/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník122.71 0 120.35 0 120.3528.42/30,943
71.10/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec 120.45 0 123.35 6 120.4528.52/31,042
72.11/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha 118.93 2 119.43 2 120.9329.00/31,541
73.3/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně 118.95 2 117.37 4 120.9529.02/31,60
74.9/DMVOLF Matěj 2003 3 VS Tábor131.10 2 119.29 2 121.2929.36/31,940
75.12/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha 122.29 2 119.50 2 121.5029.57/32,239
76.13/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha 121.57 2 121.53 0 121.5329.60/32,238
77.14/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha 124.68 8 117.79 4 121.7929.86/32,537
78.15/ZMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa 126.75 4 123.17 0 123.1731.24/34,036
79.6/ KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV 119.29 4 119.31 4 123.2931.36/34,135
80.20/ZSHADRABA Martin 2005 3+ USK Pha 112.62 56 117.34 6 123.3431.41/34,234
81.5/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 121.90 2 122.28 2 123.9031.97/34,833
82.16/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor124.92 2 122.18 2 124.1832.25/35,132
83.4/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 123.35 52 124.18 0 124.1832.25/35,10
84.21/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha 122.28 4 124.31 0 124.3132.38/35,231
85.17/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha 118.43 6 117.40 50 124.4332.50/35,430
86.18/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha 121.39 8 121.71 4 125.7133.78/36,729
87.22/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy 121.81 4 122.45 6 125.8133.88/36,928
88.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky 127.40 4 126.40 0 126.4034.47/37,527
89.10/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB 125.70 2 118.82 8 126.8234.89/38,026
90.5/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak124.65 54 125.19 2 127.1935.26/38,40
91.23/ZSNOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor138.26 10 124.25 4 128.2536.32/39,525
92.24/ZSMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 130.12 4 128.53 0 128.5336.60/39,824
93.19/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník128.71 0 128.67 2 128.7136.78/40,023
94.20/ZMDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB 133.75 0 127.46 2 129.4637.53/40,822
95.25/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice130.50 2 130.20 0 130.2038.27/41,621
96.26/ZSKRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn128.28 2 131.26 2 130.2838.35/41,720
97.6/PZSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky 127.84 6 131.23 0 131.2339.30/42,70
98.21/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy 131.92 8 131.71 0 131.7139.78/43,319
99.22/ZMJANČAR Štěpán 2007 USK Pha 127.89 4 131.67 2 131.8939.96/43,518
  NOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.130.14 2 4.00 999 999.00 17
101.7/ BAŠUS Ondřej 1987 SKŽižkov123.43 52 128.76 6 134.7642.83/46,616
102.24/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice 135.02 0 138.53 0 135.0243.09/46,915
103.27/ZSŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak4.00 999 129.54 6 135.5443.61/47,414
104.28/ZSPOKORNÝ Ctibor 2005 3 Č.Kruml.132.45 4 138.39 6 136.4544.52/48,413
105.6/DSKRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa 4.00 999 130.95 6 136.9545.02/49,012
106.6/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz135.57 2 134.79 4 137.5745.64/49,611
107.7/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 133.98 4 136.46 4 137.9846.05/50,10
108.10/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Heletag 134.14 4 134.53 4 138.1446.21/50,310
109.25/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz132.50 6 140.18 2 138.5046.57/50,79
110.8/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor138.46 4 136.53 2 138.5346.60/50,70
111.11/VMBABOUČEK Ondřej 1977 3 WWC 138.93 0 135.65 6 138.9347.00/51,18
112.26/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec 135.46 4 137.00 2 139.0047.07/51,27
113.9/PZKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn137.56 6 139.31 0 139.3147.38/51,50
114.27/ZMKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB 142.00 0 139.35 0 139.3547.42/51,66
115.28/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha 140.28 0 140.62 2 140.2848.35/52,65
116.29/ZMLEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec 136.42 6 142.17 4 142.4250.49/54,94
117.10/PZBAREŠ Hugo 2008 USK Pha 130.46 56 131.54 14 145.5453.61/58,30
118.11/PZAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice152.73 8 145.34 2 147.3455.41/60,30
119.30/ZMKOČIČKA Patrik 2007 VS Tábor147.34 2 142.98 6 148.9857.05/62,13
120.12/PZTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn150.25 2 147.12 2 149.1257.19/62,20
121.29/ZSBOMBIC Erik 2005 SKVS ČB 146.35 4 147.43 2 149.4357.50/62,52
122.13/PZBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa 149.32 4 158.14 4 153.3261.39/66,80
123.14/PZPLUTA Adam 2008 Boh.Pha 146.64 8 155.76 6 154.6462.71/68,20
124.31/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha 171.84 4 155.23 0 155.2363.30/68,91
125.30/ZSMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň 151.76 10 151.46 4 155.4663.53/69,10
126.15/PZKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn154.62 8 154.71 2 156.7164.78/70,50
127.16/PZUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně 155.32 2 158.57 0 157.3265.39/71,10
128.17/PZSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 162.35 4 155.50 2 157.5065.57/71,30
129.32/ZMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB 156.57 8 149.85 8 157.8565.92/71,70
130.18/PZVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn167.39 4 156.53 2 158.5366.60/72,40
131.19/PZCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha 146.89 14 149.21 10 159.2167.28/73,20
132.20/PZRIANT Antonín 2010 VS Tábor157.23 2 166.57 0 159.2367.30/73,20
133.7/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz4.00 999 109.78 50 159.7867.85/73,80
134.33/ZMDOVALA Jakub 2007 L.Žatec 151.46 110 154.67 6 160.6768.74/74,80
135.21/PZPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB 156.39 8 167.43 12 164.3972.46/78,80
136.34/ZMPROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.Pha 163.14 8 163.92 4 167.9275.99/82,70
137.22/PZSEIDL Marek 2010 Boh.Pha 160.37 10 170.85 8 170.3778.44/85,30
138.35/ZMŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak166.59 12 161.46 10 171.4679.53/86,50
139.23/PZKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 168.46 6 165.87 6 171.8779.94/87,00
140.24/PZKAREŠ Samuel 2009 Roudnice197.59 106 166.15 6 172.1580.22/87,30
141.25/PZHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha 170.67 20 161.71 14 175.7183.78/91,10
  JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEHNO Petr 2003 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACEČEK Dušan 1962 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUREŠ Jan 1978 3 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SALÁK Petr 2004 3 Blovice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha 116.31 0 116.62 0 116.31 24
2.2/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha 116.96 0 114.57 2 116.570.26/0,220
3.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.118.31 0 116.46 2 118.312.00/1,716
4.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha 120.73 0 118.65 0 118.652.34/2,012
5.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.122.67 4 120.56 0 120.564.25/3,78
6.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn121.26 4 118.78 2 120.784.47/3,87
7.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha 128.26 4 124.35 0 124.358.04/6,96
8.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor122.70 2 126.54 6 124.708.39/7,25
9.4/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.129.93 0 133.81 4 129.9313.62/11,74
10.2/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn128.14 4 132.95 0 132.1415.83/13,63
11.4/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa 112.00 54 133.00 2 135.0018.69/16,12
12.5/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha 133.78 4 133.92 2 135.9219.61/16,91
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3+ Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl