6. Národní kontrolní závod v Troji

22.09.2019   USD Troja
ředitel: Stanislav Ježek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JÁNĚ Michal, 1986, Dukla B. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.92.41 0 92.81 2 92.41 75
2.1/DSLHOTA Kryštof, 2002, USK Pha LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha96.14 2 94.49 0 94.492.08/2,375
3.1/DMKRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 2+ USK Pha100.38 6 94.62 0 94.622.21/2,468
4.2/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk96.74 0 96.85 50 96.744.33/4,762
5. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.95.86 2 95.21 2 97.214.80/5,257
6. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.100.61 0 97.24 0 97.244.83/5,257
7. BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha97.95 0 99.02 0 97.955.54/6,053
8.2/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk97.17 2 112.62 4 99.176.76/7,349
9.1/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha99.93 0 101.09 0 99.937.52/8,146
10.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc97.95 2 99.57 4 99.957.54/8,246
11.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha100.84 0 100.61 8 100.848.43/9,143
12. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha100.17 2 99.09 4 102.179.76/10,640
13.3/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha101.67 2 102.31 0 102.319.90/10,737
14.2/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja103.14 2 102.43 0 102.4310.02/10,835
15.5/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm107.91 4 102.88 0 102.8810.47/11,333
16. MALÝ Vojtěch 1986 2+ USK Pha103.18 0 102.60 6 103.1810.77/11,731
17. LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha104.63 0 106.67 2 104.6312.22/13,229
18.4/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha103.35 2 104.36 52 105.3512.94/14,027
19.5/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc104.78 2 106.68 0 106.6814.27/15,425
20.1/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn107.34 0 108.01 4 107.3414.93/16,223
21.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.108.21 4 103.53 4 107.5315.12/16,421
22.6/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava101.64 6 102.73 6 107.6415.23/16,519
23.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc119.93 52 105.90 2 107.9015.49/16,817
24.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha108.19 0 110.03 4 108.1915.78/17,115
25.2/U23MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.108.64 4 111.51 0 111.5119.10/20,714
26.6/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB108.00 6 105.99 6 111.9919.58/21,213
27.4/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK113.18 6 110.40 2 112.4019.99/21,612
28.7/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov113.20 0 119.43 104 113.2020.79/22,511
29.3/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha112.12 4 111.44 2 113.4421.03/22,810
30.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB117.68 2 111.90 2 113.9021.49/23,39
31.5/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha123.60 56 113.17 2 115.1722.76/24,68
32.4/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha107.55 8 110.67 6 115.5523.14/25,07
33.8/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB113.95 2 117.87 2 115.9523.54/25,56
34.5/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK117.94 8 115.66 2 117.6625.25/27,35
35.2/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja116.77 100 117.19 2 119.1926.78/29,04
36.7/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB121.37 8 114.78 6 120.7828.37/30,73
37.9/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha120.14 8 118.23 6 124.2331.82/34,42
38. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec132.93 110 118.22 8 126.2233.81/36,61
39.8/DSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc123.08 4 109.06 60 127.0834.67/37,50
40.6/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK138.14 6 119.97 8 127.9735.56/38,50
41.10/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor125.33 4 154.63 56 129.3336.92/40,00
42. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.117.69 56 121.56 10 131.5639.15/42,40
43.11/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov128.76 4 140.79 18 132.7640.35/43,70
44.12/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc151.62 8 130.22 8 138.2245.81/49,60
45.13/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn140.71 8 130.65 10 140.6548.24/52,20
46. NOSKOV Dmitriy 2003 9 KAZ112.00 52 138.30 4 142.3049.89/54,00
47.7/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB139.62 6 153.81 4 145.6253.21/57,60
48.8/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc153.47 6 144.63 4 148.6356.22/60,80
49.9/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc147.75 2 184.87 6 149.7557.34/62,00
50.10/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.152.50 2 143.75 108 154.5062.09/67,20
51.11/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor151.41 6 201.69 56 157.4165.00/70,30
52.12/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol206.40 8 168.13 6 174.1381.72/88,40
53.13/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov186.41 2 166.39 54 188.4196.00/103,90
54.14/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha183.85 8 205.25 18 191.8599.44/107,60
55.14/DMKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn131.49 104 142.92 104 235.49143.08/154,80
  RETEK Václav 2007 2 Olomouc1.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUNA Václav 1998 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl