Jarní slalom horní trať České Vrbné

09.04.2022   Areál Lídy Polesné České Budějovice
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha125.30 6 129.50 8 131.30 0
2.2/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha156.77 2 206.42 6 158.7727.47/20,90
  MICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK120.30 2 121.64 54 122.30 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha92.57 0 93.67 0 92.57 12
2.2/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV92.87 0 96.60 4 92.870.30/0,38
3.3/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha97.40 12 97.07 0 97.074.50/4,97
4.1/DMJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha100.29 2 112.16 64 102.299.72/10,56
5.1/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy108.76 2 105.49 2 107.4914.92/16,15
6.4/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha105.74 6 103.52 4 107.5214.95/16,14
7.5/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn198.15 56 118.68 2 120.6828.11/30,43
8.2/ZMKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB140.39 6 141.04 102 146.3953.82/58,12
9.6/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB171.75 8 146.59 8 154.5962.02/67,01
10. VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB122.58 56 4.00 999 178.5886.01/92,90
11.7/ZSPETR Martin 2008 SKVS ČB110.18 102 169.42 56 212.18119.61/129,20
  VÍT Matyáš 2009 3+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Miloslav 1978 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV94.25 0 96.72 0 94.25 16
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor116.74 6 107.82 0 107.8213.57/14,412
3.1/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha119.33 2 105.60 6 111.6017.35/18,48
4.2/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand113.58 2 123.50 0 115.5821.33/22,64
5.1/ZSMRÁZOVÁ Ema   3+ USK Pha118.75 0 114.95 4 118.7524.50/26,03
6.2/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVS ČB115.85 6 93.57 52 121.8527.60/29,32
7.3/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha156.53 4 187.59 2 160.5366.28/70,31
  MALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYBULKOVÁ Julie 2011 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně79.09 2 78.46 0 78.46 47
2. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně78.37 2 77.63 4 80.371.91/2,443
3.1/DMJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha86.99 2 86.44 2 88.449.98/12,739
4.1/VMILYAN Daniel 1971 3+ L.Žatec90.84 0 112.52 4 90.8412.38/15,835
5.2/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha91.55 0 89.86 2 91.5513.09/16,731
6.3/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV88.74 4 95.71 52 92.7414.28/18,227
7.4/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha99.20 52 91.98 4 95.9817.52/22,326
8.1/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor94.45 2 117.99 4 96.4517.99/22,925
9.5/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha114.87 4 96.03 2 98.0319.57/24,924
10.1/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy102.27 4 100.02 0 100.0221.56/27,523
11.6/ZSPÁCA Jan 2009 3 Kralupy103.51 2 101.77 2 103.7725.31/32,322
12.1/VSPUTZER Pavel 1967 Kaplice98.16 6 98.56 6 104.1625.70/32,821
13.7/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha119.04 52 103.73 2 105.7327.27/34,820
14.2/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy120.64 2 107.30 0 107.3028.84/36,819
15.8/ZSPETR Martin 2008 SKVS ČB110.22 54 101.57 6 107.5729.11/37,118
16.9/ZSHRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy100.73 10 114.97 8 110.7332.27/41,117
17.3/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice121.71 2 110.92 0 110.9232.46/41,416
18.4/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha114.00 2 137.17 2 116.0037.54/47,815
19.2/DMGÍNA Štěpán 2006 Frol112.91 6 116.54 10 118.9140.45/51,614
20.5/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha114.76 54 116.81 4 120.8142.35/54,013
21.6/ZMKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB112.23 10 125.72 4 122.2343.77/55,812
22.7/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor135.78 0 121.86 2 123.8645.40/57,911
23.10/ZSVELENOVSKÝ Vojtěch 2008 3 VS Tábor125.20 2 129.90 0 127.2048.74/62,110
24.8/ZMMAŤHA Petr 2010 3 VS Tábor126.03 8 134.81 58 134.0355.57/70,89
25.11/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha82.85 52 82.96 52 134.8556.39/71,98
26.9/ZMKRATOCHVÍL Devi   USK Pha145.12 10 130.23 6 136.2357.77/73,67
27.12/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak129.47 12 133.33 8 141.3362.87/80,16
28.10/ZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha138.77 4 113.20 52 142.7764.31/82,05
29.11/ZMBURGER Jonatan 2011 USK Pha141.62 2 118.79 208 143.6265.16/83,04
30.12/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha124.50 54 140.41 8 148.4169.95/89,23
31.13/ZMREZEK Adam   3 SKVS ČB161.20 0 137.89 106 161.2082.74/105,52
32.13/ZSBOUDA Vladimír 2009 Horš.Týn155.76 8 155.98 6 161.9883.52/106,41
33.14/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB168.16 2 122.45 104 170.1691.70/116,90
34.15/ZSNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor122.11 52 138.67 54 174.1195.65/121,90
35.1/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí138.95 108 129.47 60 189.47111.01/141,50
36.16/ZSKULIHA Jakub 2009 KK Opava99.13 162 1.00 999 261.13182.67/232,80
  BERAN Tobiáš 2008 Frol1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl