Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků

28.06.2014   řeka Morava v prostoru silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:52,08 00:49,55 00:49,55 35
2.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí00:53,13 00:54,95 00:53,133.58/7,231
3.2/ZSVRBOVÁ Alexandra, 2000, Horš.Týn VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn00:53,34 00:53,84 00:53,343.79/7,627
4.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:53,74 00:55,52 00:53,744.19/8,523
5.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:53,96 00:54,39 00:53,964.41/8,919
6.4/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:54,89 00:56,33 00:54,895.34/10,815
7.5/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel00:56,31 00:55,55 00:55,556.00/12,114
8.1/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc00:55,66 00:57,57 00:55,666.11/12,313
9.6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:56,06 00:56,17 00:56,066.51/13,112
10.7/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:59,74 00:57,54 00:57,547.99/16,111
11.8/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí00:58,48 00:58,34 00:58,348.79/17,710
12.3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:02,12 00:59,70 00:59,7010.15/20,59
13.4/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 0 SVK – UK Bratislava01:19,20 01:03,08 01:03,0813.53/27,30
14.5/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí01:04,39 01:03,10 01:03,1013.55/27,38
15.6/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:03,11 01:03,83 01:03,1113.56/27,47
16.9/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc01:06,48 01:03,75 01:03,7514.20/28,76
17.7/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc01:10,24 01:03,76 01:03,7614.21/28,75
18.8/ZMĎURECOVÁ Mahulena 2002 0 SVK – UK Bratislava01:13,44 01:05,15 01:05,1515.60/31,50
19.10/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:07,09 01:05,43 01:05,4315.88/32,04
20.11/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno01:10,27 01:05,55 01:05,5516.00/32,33
21.9/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa01:14,18 01:07,16 01:07,1617.61/35,52
22.10/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc01:09,14 01:15,36 01:09,1419.59/39,51
23.11/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.01:09,49 01:10,12 01:09,4919.94/40,20
24.12/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.01:11,70 01:10,49 01:10,4920.94/42,30
25.13/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.01:11,64 01:11,49 01:11,4921.94/44,30
26.14/ZMŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel01:12,64 01:14,89 01:12,6423.09/46,60
  KOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,99 0
Oddíl