Slalom v Kadani + ČP předžáků

06.07.2014   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
r-body
1.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky81.50 0 84.30 2 81.50 74
2.1/ZSZIMA Tomáš, 2000, Roudnice ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice83.40 0 0.00 999 83.401.90/2,370
3. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa87.30 0 94.70 8 87.305.80/7,166
4.2/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky86.20 2 90.10 4 88.206.70/8,262
5.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand88.50 0 89.20 0 88.507.00/8,658
6.2/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice90.00 2 91.00 4 92.0010.50/12,954
7.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy94.70 2 92.00 0 92.0010.50/12,950
8.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.94.90 0 94.00 0 94.0012.50/15,346
9.3/DMKRČ Ladislav 1999 2 KK Brand94.10 0 93.00 2 94.1012.60/15,542
10.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa92.20 2 93.10 2 94.2012.70/15,638
11.1/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky95.10 0 97.30 2 95.1013.60/16,734
12.4/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice96.10 0 98.00 2 96.1014.60/17,930
13.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus98.60 0 97.90 0 97.9016.40/20,129
14.2/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand101.80 0 98.80 0 98.8017.30/21,228
15.4/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice99.50 0 99.40 2 99.5018.00/22,127
16.1/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.99.40 6 100.10 0 100.1018.60/22,826
17.1/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand101.10 0 101.60 2 101.1019.60/24,025
18.2/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky102.40 0 105.60 0 102.4020.90/25,624
19.5/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí101.60 2 102.90 4 103.6022.10/27,123
20.3/VMSTEJSKAL Ondřej 1975 3 KK Brand102.00 2 109.90 2 104.0022.50/27,622
21.6/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa107.30 6 102.10 2 104.1022.60/27,721
22.5/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy107.10 0 104.80 0 104.8023.30/28,620
23.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník107.40 0 104.00 2 106.0024.50/30,119
24.3/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha117.50 0 107.10 0 107.1025.60/31,418
25.7/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí118.60 2 106.30 2 108.3026.80/32,917
26.3/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha108.20 4 107.30 2 109.3027.80/34,116
27.2/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.109.70 6 107.60 2 109.6028.10/34,515
28.4/ZSŠOREL Martin 2001 0 KK Brand110.10 0 112.20 0 110.1028.60/35,114
29.8/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky108.40 2 105.50 6 110.4028.90/35,513
30.4/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky107.20 6 106.50 4 110.5029.00/35,612
31.4/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky109.20 2 107.20 4 111.2029.70/36,411
32.5/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.109.50 2 108.10 4 111.5030.00/36,810
33.5/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor112.70 0 110.00 2 112.0030.50/37,49
34.1/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor115.00 2 112.20 0 112.2030.70/37,70
35.5/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.112.90 0 109.70 4 112.9031.40/38,58
36.6/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.109.30 6 114.20 0 114.2032.70/40,17
37.6/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha116.60 0 115.10 2 116.6035.10/43,16
38.2/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak117.30 2 113.20 4 117.2035.70/43,80
39.6/VMPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí116.00 2 114.10 4 118.0036.50/44,85
40.7/ZMFRENCL Josef 2002 0 USK Pha114.80 10 115.40 4 119.4037.90/46,54
41.3/PZŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB128.10 0 120.90 2 122.9041.40/50,80
42.8/ZMNOVÁK Michal 2003 0 Kralupy127.80 6 121.40 2 123.4041.90/51,43
43.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek117.60 6 119.60 6 123.6042.10/51,72
44.4/PZHRŇÁK Jáchym 2004 0 Kralupy126.50 6 117.70 6 123.7042.20/51,80
45.9/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB125.00 0 140.20 8 125.0043.50/53,41
46.5/PZVENC Štěpán 2004 0 KK Brand123.70 58 121.70 4 125.7044.20/54,20
47.10/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha115.90 54 124.30 2 126.3044.80/55,00
48.11/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB123.10 4 125.00 4 127.1045.60/56,00
49.7/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa121.90 8 120.50 10 129.9048.40/59,40
50.8/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník131.10 12 131.20 0 131.2049.70/61,00
51.7/VMFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand133.70 6 129.40 2 131.4049.90/61,20
52.12/ZMHRŇÁK Vojtěch 2002 0 Kralupy140.70 4 159.50 4 144.7063.20/77,50
53.6/PZKLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.146.10 8 134.80 14 148.8067.30/82,60
54.7/PZJIRAS Filip 2005 0 USK Pha139.30 212 143.60 108 251.60170.10/208,70
Oddíl