Vysokomýtský slalom

05.07.2014   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
r-body
1. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK101.60 0 103.10 0 101.60 43
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto102.00 4 104.80 0 104.803.20/3,139
3.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov106.50 0 0.00 999 106.504.90/4,835
4. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov107.80 2 107.40 0 107.405.80/5,731
5.1/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc107.90 0 112.00 0 107.906.30/6,227
6.1/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.00 2 111.50 0 111.509.90/9,723
7.2/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.111.20 2 111.60 2 113.2011.60/11,419
8. KUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto115.10 0 114.20 2 115.1013.50/13,318
8.2/VMŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.115.10 0 117.30 0 115.1013.50/13,317
10.1/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.118.40 2 118.40 0 118.4016.80/16,516
11.2/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov118.80 2 120.90 2 120.8019.20/18,915
12. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto119.70 2 122.50 2 121.7020.10/19,814
13.3/VMVENIGER Jiří 1973 0 Vys.Mýto124.30 0 122.50 0 122.5020.90/20,613
14.3/DSFRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK127.70 0 123.40 0 123.4021.80/21,512
15.1/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto123.20 6 124.10 0 124.1022.50/22,111
16.2/ZSREJMAN Petr 2001 0 KVS HK125.10 4 119.60 6 125.6024.00/23,610
16.3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště123.20 6 121.60 4 125.6024.00/23,69
18.4/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto125.20 2 125.50 52 127.2025.60/25,28
19.5/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.127.30 0 127.60 0 127.3025.70/25,37
20.6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.128.20 0 131.30 4 128.2026.60/26,26
21.1/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily126.50 2 129.30 0 128.5026.90/26,55
22.7/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto126.60 2 128.90 4 128.6027.00/26,64
23.2/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK128.90 2 129.20 0 129.2027.60/27,23
24.2/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov135.00 0 132.40 0 132.4030.80/30,32
25.2/U23JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov137.10 0 135.70 0 135.7034.10/33,61
26.4/VMMAREK Pavel 1972 0 Třebech.141.20 6 138.80 4 142.8041.20/40,60
27.3/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.141.20 2 141.30 4 143.2041.60/40,90
28.1/ZMMAREK Matyáš 2003 0 Třebech.147.20 4 148.10 0 148.1046.50/45,80
29.8/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.152.30 6 147.80 4 151.8050.20/49,40
30.3/U23JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov153.30 4 155.70 4 157.3055.70/54,80
31.3/VŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště151.70 6 150.60 10 157.7056.10/55,20
32.2/ZMŠPRYŇAR Jakub 2002 0 Týniště197.40 10 185.30 6 191.3089.70/88,30
33.3/ZMMAREK Tobiáš 2003 0 Třebech.194.90 8 200.90 4 202.90101.30/99,70
Oddíl

Historie procházení