Slalom v Třebechovicích

27.09.2014   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha114.80 0 115.60 0 114.80 79
2. DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha120.90 2 119.20 0 119.204.40/3,875
3. ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha121.30 0 119.60 0 119.604.80/4,271
4. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice122.20 0 122.20 0 122.207.40/6,467
5. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK123.10 0 123.70 0 123.108.30/7,263
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha125.40 2 123.70 0 123.708.90/7,859
7. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.20 4 126.80 0 126.8012.00/10,555
8. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK128.20 0 128.90 2 128.2013.40/11,751
9. ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha130.30 0 129.70 2 130.3015.50/13,547
10. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand133.60 2 131.70 0 131.7016.90/14,743
11. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor131.80 0 131.90 2 131.8017.00/14,839
12. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor133.30 4 131.90 0 131.9017.10/14,935
13. SVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa135.20 0 135.00 2 135.2020.40/17,831
14. FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa134.70 2 134.90 2 136.7021.90/19,127
15. ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy137.80 2 138.40 6 139.8025.00/21,823
16. HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.139.90 0 141.60 0 139.9025.10/21,922
17. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily140.60 0 141.60 2 140.6025.80/22,521
18. BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa140.73 4 140.30 2 142.3027.50/24,020
19. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha142.60 2 141.80 6 144.6029.80/26,019
20. ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand140.90 4 143.30 2 144.9030.10/26,218
21. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha145.00 0 144.40 2 145.0030.20/26,317
22. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov145.10 0 145.70 2 145.1030.30/26,416
23. PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň144.40 2 149.70 2 146.4031.60/27,515
24. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily145.20 2 148.10 2 147.2032.40/28,214
24. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK146.30 4 145.20 2 147.2032.40/28,213
26. HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky143.60 6 204.40 2 149.6034.80/30,312
27. KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.150.70 4 148.60 2 150.6035.80/31,211
28. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň174.70 6 151.40 0 151.4036.60/31,910
29. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky150.50 2 155.90 0 152.5037.70/32,89
30. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa156.30 6 154.60 0 154.6039.80/34,78
31. KOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand151.30 6 153.40 4 157.3042.50/37,07
32. POLLERTOVÁ Ema 2003 0 USK Pha158.10 0 156.50 4 158.1043.30/37,76
33. KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand155.40 4 165.50 8 159.4044.60/38,95
34. HOFMANOVÁ Šárka 2002 0 Sláv.HK159.90 0 164.00 4 159.9045.10/39,34
35. VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň161.70 0 163.80 0 161.7046.90/40,93
36. RYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 0 Dv.Král.167.70 0 168.50 2 167.7052.90/46,12
37. SKOTNICOVÁ Karolína 2000 0 Sláv.HK166.30 6 164.10 4 168.1053.30/46,41
38. DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 0 Benátky176.60 4 180.10 14 180.6065.80/57,30
39. REJHOVÁ Martina 1976 0 Sláv.HK232.20 110 178.50 4 182.5067.70/59,00
40. KLIŠČOVÁ Barbora 2002 0 Třebech.191.50 10 250.90 64 201.5086.70/75,50
41. VORLOVÁ Darina 1984 0 Pardub.1.00 999 219.40 6 225.40110.60/96,30
42. ZELENKOVÁ Barbora 2001 0 Trutnov183.60 62 192.20 106 245.60130.80/113,90
43. CHARUZOVÁ Marcela 2003 0 Postřelm250.00 14 249.60 8 257.60142.80/124,40
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení