Slalom v Třebechovicích

27.09.2014   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1CHMÁTAL Petr, 1990, USK Pha CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha108.60 0 104.90 0 104.90
2K1M/2POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK106.80 0 108.45 2 106.80
3K1M/3HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.107.50 0 108.70 4 107.50
4K1M/4STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky109.60 0 107.80 0 107.80
5K1M/5HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK108.70 0 109.70 0 108.70
6C2M/1HEGER Vojtěch, 2000, KVS HK
 HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 KVS HK
Dukla B.
125.20 0 107.30 2 109.30
7K1M/6MĚCHURA Jiří 1987 0 Třebech.110.90 0 110.50 0 110.50
8C1M/1BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha110.60 0 110.90 0 110.60
9C1M/2HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.112.80 2 112.00 0 112.00
10K1M/7SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto114.20 56 113.40 0 113.40
11K1M/8MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.113.70 0 114.90 0 113.70
12K1M/9MILLER Jan 1997 2 Turnov116.30 0 114.40 0 114.40
13K1W/1DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha114.80 0 115.60 0 114.80
14C1M/3LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha114.60 4 115.40 0 115.40
15C1M/4KARLOVSKÝ Ondřej 1991 0 Dukla B.4.00 999 111.50 4 115.50
16K1M/10JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.117.50 0 115.50 0 115.50
17K1M/11ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech.119.00 2 116.30 0 116.30
18C1M/5INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK116.80 0 118.20 0 116.80
19K1M/12PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice116.80 0 117.90 0 116.80
20K1M/12PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.117.30 2 116.80 0 116.80
21K1M/14BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.117.50 0 118.60 2 117.50
22K1M/15ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.117.70 0 117.20 2 117.70
23K1M/16ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa123.60 2 117.90 0 117.90
24K1M/17SAHULA Matěj 2003 3 Benátky118.80 0 118.20 0 118.20
25K1M/18DVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.140.10 0 118.40 0 118.40
26C1M/6MILLER Jan 1968 2 Turnov119.50 0 118.60 0 118.60
27K1M/19BÁČA Milan 1973 2 KK Brand118.70 0 118.10 2 118.70
28C1M/7HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK119.10 0 120.70 0 119.10
29K1W/2DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha120.90 2 119.20 0 119.20
30K1W/3ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha121.30 0 119.60 0 119.60
31K1M/20SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK119.10 2 119.80 0 119.80
32K1M/21FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa120.00 0 120.00 6 120.00
33C1M/8ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa121.20 2 120.80 0 120.80
34K1M/22VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.122.70 0 121.90 0 121.90
35K1M/22KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.122.30 2 121.90 0 121.90
36K1W/4GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice122.20 0 122.20 0 122.20
37K1M/24ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky118.30 4 147.80 2 122.30
38K1M/25ZUMMER Ondřej 1968 3 Turnov122.70 0 122.70 0 122.70
39K1M/26ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.120.80 2 120.50 4 122.80
40C1M/9LADÝŘ Karel 1972 0 KVS HK122.90 0 125.20 0 122.90
41K1W/5KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK123.10 0 123.70 0 123.10
42K1M/27SUK Jakub 2002 0 Trutnov122.00 2 121.20 2 123.20
43K1M/28KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK125.60 0 121.50 2 123.50
44K1W/6BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha125.40 2 123.70 0 123.70
45K1M/29PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.124.60 0 124.50 0 124.50
46K1M/30KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov120.70 6 120.70 4 124.70
47K1M/31ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha118.50 54 118.80 6 124.80
48C1M/10BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.126.10 2 124.90 0 124.90
49C1M/11VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav125.20 0 125.30 2 125.20
50K1M/32ŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.126.50 2 125.20 0 125.20
51K1M/32KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště125.20 0 128.60 2 125.20
52K1M/34ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky123.50 2 126.30 0 125.50
53K1M/34TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.123.50 2 129.30 4 125.50
54K1M/36KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice125.70 0 124.40 2 125.70
55K1M/37BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov123.80 2 126.10 2 125.80
56K1M/38OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.133.50 2 126.30 0 126.30
57K1W/7ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.20 4 126.80 0 126.80
58K1M/39JINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha125.10 2 123.50 8 127.10
59C1M/12MILLER Jan 1997 2 Turnov127.30 0 127.70 50 127.30
60K1M/40ZUMMER Dušan 1970 3 Turnov126.20 10 127.30 0 127.30
61C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha127.30 0 128.30 0 127.30
62C1M/13REJMAN Zbyšek 1992 0 KVS HK128.80 2 125.80 2 127.80
63K1M/41KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand127.70 2 123.80 4 127.80
64K1W/8OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK128.20 0 128.90 2 128.20
65C1M/14KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor130.90 4 126.30 2 128.30
66C1M/15SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK128.70 0 134.30 4 128.70
67K1M/42TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí130.80 0 128.80 0 128.80
68C1M/16SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto129.60 0 130.90 0 129.60
69K1M/43ABRAHAM Tomáš 1969 3 Benátky124.80 52 125.60 4 129.60
70K1M/44KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.125.90 4 130.40 2 129.90
71C1M/17FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa130.90 0 130.00 0 130.00
72K1W/9ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha130.30 0 129.70 2 130.30
73C2M/2JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
128.50 2 129.90 4 130.50
74K1M/45NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.126.60 4 129.10 2 130.60
75K1M/46FRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK128.70 2 131.20 10 130.70
76K1M/47VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky129.00 6 131.00 0 131.00
77C1W/2KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK132.00 0 131.60 0 131.60
78K1W/10BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand133.60 2 131.70 0 131.70
79K1W/11POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor131.80 0 131.90 2 131.80
80K1M/48LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha127.10 6 127.80 4 131.80
81K1W/12VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor133.30 4 131.90 0 131.90
82K1M/49MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha132.40 0 135.00 0 132.40
83C1M/18HAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.130.00 4 132.70 0 132.70
84C1M/19DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK135.50 2 132.90 0 132.90
85K1M/50BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand131.10 2 144.60 2 133.10
86C2M/3VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
131.20 2 131.40 4 133.20
87C1M/20HÁK Jiří 1952 2 Trutnov133.40 0 133.60 0 133.40
88K1M/51WINTER Eduard 1956 3 Jablonec134.00 0 134.10 2 134.00
89C1M/21KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK135.70 0 134.10 0 134.10
90C1M/22KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor136.70 6 134.20 0 134.20
91C1M/23ZÁRUBA Martin 1974 0 Dv.Král.140.50 0 134.30 0 134.30
92C1M/24SVÍTIL Vladan 1974 0 Postřelm134.50 0 134.10 4 134.50
93C1M/25KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK136.60 0 134.60 0 134.60
94K1M/52POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK136.70 0 134.90 0 134.90
95K1W/13SVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa135.20 0 135.00 2 135.20
96C1M/26VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.132.10 4 135.50 0 135.50
97K1M/53KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.133.80 2 133.70 2 135.70
98K1M/54DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha136.20 0 135.80 0 135.80
99K1M/55WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec137.70 2 133.90 2 135.90
100K1M/55NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.133.90 2 137.40 8 135.90
101C1M/27RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK136.30 0 4.00 999 136.30
102K1M/57STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky136.30 0 136.70 4 136.30
103K1W/14FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa134.70 2 134.90 2 136.70
104K1M/58KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand132.80 4 148.60 4 136.80
105C1M/28KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště135.00 2 138.00 0 137.00
106K1M/59KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov131.30 6 139.70 8 137.30
107C2M/4STEJSKAL Ondřej
ŠENK Marek
1975
1974
2 KK Brand
KK Brand
133.60 4 136.40 6 137.60
108K1M/60PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK133.40 8 133.80 4 137.80
109K1M/61HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha137.40 6 134.10 4 138.10
110C1W/3DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha144.60 2 138.20 0 138.20
111K1M/62VAVERA Jan 2000 3 Č.Lípa138.80 0 136.80 4 138.80
112C1M/29TUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec140.00 0 139.00 0 139.00
113C1M/30KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor137.30 4 135.10 4 139.10
114C1M/31TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí139.20 0 139.60 0 139.20
115C1M/31KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor140.70 0 139.20 0 139.20
116C1M/31KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov138.60 4 139.20 0 139.20
117K1M/63LHOTA David 1971 3 Happy Life145.70 2 139.20 0 139.20
118C1M/34ŠESTÁK Karel 1971 3 Č.Skal.139.70 0 139.30 0 139.30
119K1M/64VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor140.60 2 139.40 0 139.40
120K1M/65BOCH Pavel 1951 3 Semily144.80 0 137.50 2 139.50
121C1M/35BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily140.90 0 139.70 0 139.70
122K1M/66JAKL Vincent 2001 3 USK Pha137.20 4 139.70 0 139.70
123K1W/15ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy137.80 2 138.40 6 139.80
124K1W/16HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.139.90 0 141.60 0 139.90
125K1M/67HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto138.08 2 139.20 6 140.08
126C1M/36ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov142.80 0 138.10 2 140.10
127K1M/68REJMAN Petr 2001 0 KVS HK140.50 0 142.10 6 140.50
128K1W/17BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily140.60 0 141.60 2 140.60
129C2M/5BOHATÝ Karel
SOUČEK Marek
2001
1999
Třebech.
KVS HK
136.70 4 138.80 4 140.70
130C1M/37NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.141.20 0 144.80 2 141.20
131C1M/38PAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.141.50 0 141.40 0 141.40
132K1W/18BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa140.73 4 140.30 2 142.30
133C2M/6PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
140.40 2 146.20 6 142.40
134PW/1ŠVEJD Jan 2004 0 Sušice144.10 6 142.70 0 142.70
135K1M/69BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.142.80 0 149.80 4 142.80
136C1M/39ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha143.60 0 143.30 0 143.30
137PW/2VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor145.30 2 140.30 4 144.30
138K1W/19RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha142.60 2 141.80 6 144.60
139C1M/40ŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.143.10 2 144.70 0 144.70
140K1W/20ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand140.90 4 143.30 2 144.90
141K1M/70FUCHS Jakub 1999 0 Jablonec144.90 4 140.90 4 144.90
142K1W/21ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha145.00 0 144.40 2 145.00
143K1M/71FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand141.00 4 140.50 6 145.00
144K1W/22MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov145.10 0 145.70 2 145.10
145C2M/7HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
145.10 0 143.70 2 145.10
146K1M/72ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky142.30 4 145.20 0 145.20
147K1M/73JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov145.40 0 147.30 0 145.40
148K1M/73KADLEC Filip 2003 3 USK Pha144.50 6 143.40 2 145.40
149C1M/41BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.145.50 0 149.80 2 145.50
150K1W/23PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň144.40 2 149.70 2 146.40
151C1W/4GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice149.60 0 146.70 0 146.70
152K1M/75DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha148.20 4 146.90 0 146.90
153C1M/42HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor147.20 0 152.40 8 147.20
154K1W/24ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily145.20 2 148.10 2 147.20
155K1W/24HAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK146.30 4 145.20 2 147.20
156C1W/5MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov146.30 4 145.30 2 147.30
157C2M/8KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
145.40 2 147.10 6 147.40
158K1M/76MAREK Matyáš 2003 0 Třebech.145.70 2 151.60 2 147.70
159C1M/43JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň148.60 2 146.80 2 148.80
160K1M/77URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha186.40 2 146.90 2 148.90
161K1W/26HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky143.60 6 204.40 2 149.60
162C2M/9HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
145.90 4 5.00 0 149.90
163C1M/44MÍL Pavel 1967 3 Trutnov150.80 4 150.00 0 150.00
164C2M/10STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
146.60 6 144.30 6 150.30
165K1M/78ONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha146.30 4 150.90 8 150.30
166PW/3RAŠNER Karel 2004 0 Šumperk148.40 2 148.00 6 150.40
167C1W/6POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor151.70 2 148.50 2 150.50
168K1W/27KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.150.70 4 148.60 2 150.60
169K1W/28PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň174.70 6 151.40 0 151.40
170C1M/45REJMAN Petr 2001 3 KVS HK149.50 2 150.30 4 151.50
171C2M/11KAŠPAROVÁ Anna
OSOCHOVSKÁ Michaela
1985
1986
Sláv.HK
KVS HK
153.60 2 149.70 2 151.70
172C1M/46KOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand152.20 2 152.30 0 152.30
173K1W/29KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky150.50 2 155.90 0 152.50
174K1M/79FRENCL Josef 2002 3 USK Pha146.60 8 146.50 6 152.50
175K1M/80MAREK Pavel 1972 0 Třebech.153.20 0 159.90 10 153.20
176K1M/81JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov154.40 0 153.30 0 153.30
177K1M/82HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto145.40 8 144.10 10 153.40
178PW/4VENC Štěpán 2004 0 KK Brand147.80 10 150.30 4 154.30
179K1W/30HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa156.30 6 154.60 0 154.60
180C1M/47KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy156.30 2 152.70 2 154.70
181PW/5POLLERT Jan 2005 0 USK Pha152.90 2 155.70 0 154.90
182K1M/83JÁNSKÝ Pavel 1975 0 Dv.Král.169.00 12 149.00 6 155.00
183C1M/48KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov145.60 10 149.60 56 155.60
184C1W/7FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa159.60 2 154.20 2 156.20
185C1M/49MUSIL Michal 1974 0 KVS HK156.60 0 159.50 2 156.60
186C1M/49BOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov150.60 6 148.30 60 156.60
187K1W/31KOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand151.30 6 153.40 4 157.30
188K1W/32POLLERTOVÁ Ema 2003 0 USK Pha158.10 0 156.50 4 158.10
189PW/6BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa165.60 4 158.70 0 158.70
190K1W/33KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand155.40 4 165.50 8 159.40
191K1W/34HOFMANOVÁ Šárka 2002 0 Sláv.HK159.90 0 164.00 4 159.90
192C2M/12HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
151.10 10 159.30 8 161.10
193C1W/8PETERKOVÁ Hana 1987 0 Č.Kruml.157.90 4 155.20 6 161.20
194C1M/51VAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa170.20 4 161.50 0 161.50
195C1M/52ZEMAN Vojtěch 2000 0 USK Pha156.00 6 155.60 6 161.60
196K1W/35VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň161.70 0 163.80 0 161.70
197PW/7HEGER Jonáš 2006 0 KVS HK159.90 2 163.00 8 161.90
198PW/8VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav174.40 2 160.60 2 162.60
199C1M/53HOPJAN Pavel 1978 0 Postřelm164.90 0 160.80 2 162.80
200C2M/13ŠESTÁK Karel
BOHATÝ Karel
1971
1974
3 Č.Skal.
Třebech.
154.00 12 158.40 6 164.40
201K1M/84SAHULA Martin 1968 3 Benátky161.20 8 158.40 6 164.40
202K1M/85ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště180.50 12 161.40 4 165.40
203C2M/14KARLOVSKÝ Marek
ŘÍHOVÁ Eva
1997
2000
KVS HK
USK Pha
161.50 4 168.30 8 165.50
204K1M/86MALÝ Lukáš 1977 0 Dv.Král.159.90 6 192.90 0 165.90
205C1M/54VÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor164.90 2 165.60 2 166.90
206C1M/55URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha163.10 4 163.60 6 167.10
207C2M/15KAŠPAR Jaroslav
DUŠEK Vladimír
1956
1957
Sláv.HK
Sláv.HK
163.50 4 168.40 2 167.50
208K1W/36RYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 0 Dv.Král.167.70 0 168.50 2 167.70
209K1W/37SKOTNICOVÁ Karolína 2000 0 Sláv.HK166.30 6 164.10 4 168.10
210K1M/87HAMÁK Lukáš 1985 0 Sušice162.40 6 160.90 8 168.40
211PW/9JAKL Jáchym 2004 0 USK Pha165.80 8 167.30 2 169.30
212K1M/88HANUŠ Jiří 2002 0 Třebech.193.00 6 169.60 0 169.60
213C2M/16ŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
178.70 8 170.90 0 170.90
214C2M/17PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
161.50 10 161.10 16 171.50
215PW/10BEIER Matouš 2004 0 Trutnov175.20 12 165.50 8 173.50
216PW/11ONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha158.60 54 169.70 4 173.70
217K1M/89MÍL Jakub 2003 0 Trutnov179.60 2 171.90 2 173.90
218C1W/9PAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň188.90 2 173.30 2 175.30
219PW/12PAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky167.50 8 174.70 8 175.50
220C1W/10ŽATECKÁ Nikola 2002 0 Kralupy179.70 4 174.30 2 176.30
221C2M/18MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
USK Pha
USK Pha
169.80 10 177.20 8 179.80
222K1W/38DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 0 Benátky176.60 4 180.10 14 180.60
223PW/13SOUČKOVÁ Lucie 2004 0 KVS HK175.40 6 190.20 2 181.40
224C1W/11RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha180.20 2 192.90 4 182.20
225K1W/39REJHOVÁ Martina 1976 0 Sláv.HK232.20 110 178.50 4 182.50
226K1M/90JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov177.90 6 186.30 12 183.90
227C2M/19KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
USK Pha
USK Pha
186.70 8 172.90 12 184.90
228PW/14BEIER Alva 2005 0 Trutnov186.20 6 182.70 4 186.70
229PW/15HLUCHÝ Vilém 2006 0 KK Brand195.40 60 181.90 8 189.90
230C2M/20JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
188.50 2 195.40 2 190.50
231PW/16NĚMEC Radek 2004 0 Pardub.190.30 4 187.60 4 191.60
232C1W/12KOUDELKOVÁ Anna 2000 0 KK Brand183.60 8 192.40 10 191.60
233PW/17BÍZEK Marek 2005 0 KK Brand180.00 12 192.50 12 192.00
234PW/18STOLÍN Adam 2005 0 Trutnov185.30 10 197.60 8 195.30
235PW/19PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice183.50 12 191.90 10 195.50
236PW/20HÁJEK Michal 2006 0 Sláv.HK187.50 10 182.70 64 197.50
237PW/21ZOUBEK Adam 2004 0 Semily1.00 999 194.50 4 198.50
238PW/22GALUŠKA Zdeněk 2004 0 Sušice200.80 0 1.00 999 200.80
239C2M/21ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
206.70 8 187.20 14 201.20
240K1W/40KLIŠČOVÁ Barbora 2002 0 Třebech.191.50 10 250.90 64 201.50
241K1M/91ŠPRYŇAR Jakub 2002 0 Týniště202.70 14 199.20 4 203.20
242PW/23POLLERT Antonín 2006 0 USK Pha220.80 6 203.70 0 203.70
243PW/24SAMKOVÁ Olga 2005 0 Třebech.204.20 8 193.00 12 205.00
244K1M/92OTIEPKA Martin 2001 0 Kadaň193.50 12 203.20 14 205.50
245K1M/93MAREK Tobiáš 2003 0 Třebech.197.40 110 200.04 8 208.04
246PW/25DRÁBEK Matyáš 2005 0 KVS HK202.40 6 200.40 10 208.40
247PW/26POPELKA Petr 2005 0 KK Brand204.50 8 214.30 2 212.50
248K1M/94HOPJAN Pavel 2001 0 Zábřeh203.10 10 222.10 58 213.10
249PW/27MÍČA Adam 2004 0 Postřelm234.30 14 201.20 18 219.20
250PW/28JUDA Štěpán 2004 0 Benátky217.20 6 217.90 12 223.20
251K1W/41VORLOVÁ Darina 1984 0 Pardub.1.00 999 219.40 6 225.40
252C1M/56ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště1.00 999 226.00 6 232.00
253K1M/95TROCH Jan 2003 0 Dv.Král.194.70 58 227.70 8 235.70
254K1W/42ZELENKOVÁ Barbora 2001 0 Trutnov183.60 62 192.20 106 245.60
255PW/29BERÁNEK Tomáš 2006 0 Týniště258.40 12 242.90 10 252.90
256K1W/43CHARUZOVÁ Marcela 2003 0 Postřelm250.00 14 249.60 8 257.60
257PW/30VÁLEK Michal 2006 0 VS Tábor275.60 22 202.70 56 258.70
258C1W/13VÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň280.80 4 248.80 12 260.80
259K1M/96ADÁŠEK Alois 2002 0 Benátky202.70 112 250.90 14 264.90
260PW/31SAIP Ondřej 2006 0 Boh.Pha230.00 64 220.40 58 278.40
261K1M/97ŠTĚPÁN Ondřej 1998 0 Jablonec1.00 999 172.60 110 282.60
262PW/32NOVÁK Matouš 2006 0 VS Tábor272.70 18 1.00 999 290.70
263PW/33TRÁVNÍČEK Jan 2005 0 Třebech.302.20 72 268.30 62 330.30
264C1M/57FOLTÍN Marek 1973 0 KK Brand1.00 999 239.50 110 349.50
265K1M/98JUDA Mikuláš 2003 0 Benátky240.60 114 208.70 162 354.60
Oddíl