Hanácký slalom

27.09.2014   řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSKRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez.106.50 0 106.06 2 106.50 63
2.1/DMMRŮZEK Vojta 1998 2 KK Opava104.90 2 103.47 58 106.900.40/0,459
3.1/VMJIRAS Marek 1976 0 USK Pha107.83 0 108.29 2 107.831.33/1,255
4.2/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc109.92 0 105.39 4 109.392.89/2,751
5.3/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec115.43 8 111.64 0 111.645.14/4,847
6. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk112.42 0 115.85 4 112.425.92/5,643
7.1/U23PRSKAVEC Jiří 1993 3 USK Pha107.41 8 111.35 2 113.356.85/6,439
8.2/U23ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.109.75 4 115.05 4 113.757.25/6,8385
9. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.115.67 2 110.00 4 114.007.50/7,031
10.4/DMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava113.51 2 113.79 2 115.519.01/8,527
11.3/U23CVIKL Ondřej 1992 0 USK Pha110.59 6 111.61 54 116.5910.09/9,526
12.2/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK116.80 0 117.52 2 116.8010.30/9,725
13.3/VMMRŮZEK Vladimír 1971 0 KK Opava117.91 0 117.71 0 117.7111.21/10,524
14. BEDNÁREK Jan 1983 3 Zábřeh114.67 4 121.00 2 118.6712.17/11,423
15.1/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc117.58 4 116.75 2 118.7512.25/11,522
16.4/VMKUBŮ Petr 1976 0 Olomouc118.84 0 135.45 4 118.8412.34/11,621
17.5/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.144.15 0 114.93 4 118.9312.43/11,720
18.5/VMROZSYPAL Rudolf 1971 3 Olomouc119.63 0 119.50 0 119.5013.00/12,219
19.6/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel128.35 56 116.49 4 120.4913.99/13,118
20.4/U23FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.111.28 100 118.46 4 122.4615.96/15,017
21.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí147.93 6 124.58 2 126.5820.08/18,916
22.7/DMKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.139.11 10 127.21 2 129.2122.71/21,315
23.6/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno126.16 4 128.33 2 130.1623.66/22,214
24.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná126.25 102 132.26 2 134.2627.76/26,113
25.2/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.132.68 2 132.24 4 134.6828.18/26,512
26.3/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc141.21 2 134.89 0 134.8928.39/26,711
27.8/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk134.22 2 129.65 6 135.6529.15/27,410
28.4/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk130.22 6 134.79 52 136.2229.72/27,99
29.2/VKOHOUTEK Jaroslav 1963 3 VS Desná137.62 4 139.26 0 139.2632.76/30,88
30.9/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel137.56 2 136.21 4 139.5633.06/31,07
31.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc156.47 2 144.86 0 144.8638.36/36,06
32.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo149.47 0 145.02 4 149.0242.52/39,95
33.2/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc151.93 2 151.26 0 151.2644.76/42,04
34.3/VPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž147.45 4 133.23 102 151.4544.95/42,23
35.2/DSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel144.73 8 151.31 4 152.7346.23/43,42
36.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc160.57 0 156.34 2 158.3451.84/48,71
37.4/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk153.19 8 156.55 52 161.1954.69/51,40
38.10/DMDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk173.44 2 173.03 8 175.4468.94/64,70
39.11/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel148.48 106 183.53 10 193.5387.03/81,70
40.5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc152.87 152 205.41 2 207.41100.91/94,80
Oddíl

Historie procházení