1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L.

21.05.2016   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Lukáš Kubričan   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc86.14 2 84.34 0 84.34 75
2. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.83.16 2 82.92 2 84.920.58/0,775
3.2/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha84.89 2 85.55 0 85.551.21/1,475
4. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha89.63 2 85.75 0 85.751.41/1,775
5.3/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha86.12 4 84.38 2 86.382.04/2,475
6.4/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.86.89 0 86.46 0 86.462.12/2,575
7.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.90.58 2 88.39 0 88.394.05/4,875
8.5/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB90.20 60 87.75 2 89.755.41/6,468
9. KARÁSEK Petr 1986 2 USK Pha87.01 4 86.11 6 91.016.67/7,962
10.6/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.89.48 2 89.47 2 91.477.13/8,557
11.7/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc88.99 4 89.67 4 92.998.65/10,357
12.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc97.78 4 93.28 0 93.288.94/10,653
12. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja101.78 0 91.28 2 93.288.94/10,649
14.1/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha93.54 4 91.34 2 93.349.00/10,746
15.8/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha96.68 12 93.03 4 97.0312.69/15,043
16.3/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn96.77 8 96.33 2 98.3313.99/16,640
17.4/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.95.08 4 102.99 2 99.0814.74/17,537
18.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK95.18 58 97.42 2 99.4215.08/17,935
19.2/VMVLADAŘ Marek 1981 3 Regent95.89 4 99.39 104 99.8915.55/18,433
20.5/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc109.37 12 100.48 0 100.4816.14/19,131
21. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB97.18 4 99.29 4 101.1816.84/20,029
22.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor95.63 6 112.63 202 101.6317.29/20,527
23.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV106.38 58 93.94 8 101.9417.60/20,925
24.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice96.24 14 98.33 4 102.3317.99/21,323
25. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.105.51 4 98.95 4 102.9518.61/22,121
26.5/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk116.56 2 98.98 4 102.9818.64/22,119
27.6/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk97.52 8 99.14 4 103.1418.80/22,317
28. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy102.14 8 101.73 2 103.7319.39/23,015
29.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja99.91 4 103.14 4 103.9119.57/23,214
30.9/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec109.27 10 99.25 6 105.2520.91/24,813
31.2/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov127.39 0 103.58 2 105.5821.24/25,212
32. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa100.08 8 109.25 54 108.0823.74/28,111
33.6/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov101.36 8 111.22 8 109.3625.02/29,710
34.2/U23CHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK101.52 8 93.72 60 109.5225.18/29,99
35.2/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha127.46 6 109.99 2 111.9927.65/32,88
36.3/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha130.91 62 110.55 2 112.5528.21/33,47
37.7/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK112.46 6 109.40 4 113.4029.06/34,56
38.10/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk149.24 18 110.24 4 114.2429.90/35,55
39.7/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha119.31 2 111.20 4 115.2030.86/36,64
40.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc117.57 4 115.80 0 115.8031.46/37,33
41.5/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk110.05 8 108.81 50 118.0533.71/40,02
42.6/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha151.18 66 115.00 4 119.0034.66/41,11
43.7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc113.61 6 111.23 8 119.2334.89/41,40
44.8/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava138.14 14 115.54 4 119.5435.20/41,70
45.8/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand110.71 10 111.12 10 120.7136.37/43,10
46.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa120.00 4 136.68 8 124.0039.66/47,00
47.9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc126.78 60 116.64 8 124.6440.30/47,80
48.11/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK117.58 54 124.78 0 124.7840.44/47,90
49.8/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm101.20 56 125.99 4 129.9945.65/54,10
50.9/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha162.79 222 144.27 6 150.2765.93/78,20
51.10/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn153.29 158 147.79 4 151.7967.45/80,00
52.11/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak152.43 4 130.99 106 156.4372.09/85,50
53.1/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand152.74 6 1.00 999 158.7474.40/88,20
54.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk125.75 154 122.64 52 174.6490.30/107,10
55.10/DMKAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov127.62 64 132.67 58 190.67106.33/126,10
56.12/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha139.48 64 194.35 156 203.48119.14/141,30
57.11/DMHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha166.92 158 134.76 108 242.76158.42/187,80
58. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek114.44 216 96.98 308 330.44246.10/291,80
  BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl