Jarní sjezd na Lužnici

11.04.2015   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:10,80
2K1M/2GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:14,00
3K1M/3ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz17:28,10
4K1M/4ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.17:31,00
5K1M/5NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov17:42,90
6K1M/6ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.17:47,10
7K1M/7KLEIN Pavel 1976 2 RK Týn18:09,20
8K1M/8DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.18:37,40
9K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.18:50,10
10K1M/9UHLÍK František 1975 2 Bechyně19:12,40
11K1M/10BÁČA Milan 1973 3 KK Brand19:58,20
12K1W/2MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.20:03,30
13K1M/11PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml.20:05,00
14C1M/1ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.20:19,80
15K1M/12KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.20:26,00
16C1M/2JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha20:46,80
17K1W/3PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.20:48,80
18K1M/13ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB20:51,90
19C2M/1ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
Dukla B.
Dukla B.
20:54,90
20C1M/3KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.21:00,00
21C2M/2PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
21:00,50
22C2M/3IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 VikingMB
VikingMB
21:10,40
23K1M/14GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.21:16,60
24C1M/4HÁŠA Michal 1981 Bechyně21:19,30
25K1W/4LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:26,40
26K1M/15KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.21:35,50
27C2M/4PROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
3 RK Týn
RK Týn
21:59,00
28K1M/16MATĚJKA Jakub 1981 SKŽižkov22:01,20
29C2M/5HÁŠA Michal
WOLDŘICH Pavel
1981
1981
3 Bechyně
So Písek
22:03,30
30K1M/17MAYER Roman 1971 3 Bechyně22:08,60
31C1M/5SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.22:16,00
32C2M/6IRAIN Jiří
LERNER Luděk
1955
1960
3 VikingMB
VikingMB
22:20,80
33K1M/18DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha22:24,90
34C2M/7JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
22:26,40
35K1M/19BUREŠ Jan 1978 3 Sušice22:30,30
36K1M/20ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz22:33,60
37K1M/21BLÁHA Petr 2000 Loko Plz22:35,50
38K1W/5VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor22:42,90
39K1W/6KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.22:48,00
40K1W/7PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.22:50,70
41C1M/6KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.23:03,60
42C1M/7ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.23:07,20
43K1W/8KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.23:07,20
44K1M/22KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.23:08,30
45C1M/8HABICH Tomáš 1997 VS Tábor23:10,90
46K1M/23ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně23:12,20
47C1M/9PEŠTA Jan 1981 L.Tábor23:26,30
48C1M/10KOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor23:30,30
49K1M/24KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.23:38,80
50K1W/9BORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha23:38,90
51K1W/10BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand23:41,90
52K1M/25VANĚK Matěj 2004 VS Tábor23:47,00
53C1M/11WEBER Oldřich 1987 3 SKVS ČB23:49,50
54C1M/12ŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.23:51,00
55K1M/26MAYER Aleš 1996 Bechyně24:06,40
56C1W/1PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.24:30,70
57C2M/8ŠVADLENA Martin
ŠVADLENA Václav
1987
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
24:35,70
58K1M/27TURNER Karel 2004 Blovice24:40,60
59K1M/28KLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.24:46,70
60C1W/2MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.24:51,90
61K1W/11KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.25:08,90
62K1W/12MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.25:50,60
63K1M/29VRÁNEK Jan 2004 Blovice25:55,40
64C1W/3LAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav26:08,30
65K1W/13HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak26:08,90
66K1W/14BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav26:22,50
67K1W/15BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.26:28,10
68C1W/4PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.27:53,20
69K1W/16HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.29:01,70
70K1W/17VRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice29:18,60
71K1M/30ŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav29:23,50
72K1W/18ŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav30:02,30
73K1W/19NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.34:01,00
Oddíl