Slalom na Křivoklátě

05.07.2015   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HILGERT Luboš, 1986, Dukla B. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.73.60 0 72.16 2 73.60
2K1M/2BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus76.72 0 74.40 2 76.40
3K1M/3PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice79.57 2 78.75 4 81.57
4K1M/4ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim83.43 0 83.20 0 83.20
5K1M/5PETERKA Adam 1996 2 Rakovník79.96 4 83.16 6 83.96
6K1M/6ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy85.50 0 83.31 2 85.31
7K1M/7ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky86.12 0 86.85 10 86.12
8K1M/8STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky84.33 2 92.66 6 86.33
9K1M/9BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.102.07 0 86.36 0 86.36
10K1M/10BÁČA Milan 1973 2 KK Brand89.31 2 87.18 0 87.18
11K1M/11PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.87.29 0 89.33 4 87.29
12K1M/12BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy84.01 4 83.51 4 87.51
13K1M/13MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.86.99 4 88.63 0 88.63
14K1M/14HEGER Kryštof 1992 3 Rakovník90.90 0 91.16 2 90.90
15K1M/15VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník89.51 2 89.75 6 91.51
16K1M/16KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.113.31 4 91.52 0 91.52
17C1M/1BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus90.33 2 92.08 2 92.33
18K1M/17POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy88.98 4 88.99 6 92.98
19K1M/18ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.98.73 2 93.60 0 93.60
20K1M/19CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz89.61 4 90.89 4 93.61
21K1M/20FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa94.53 2 93.72 0 93.72
22K1M/21HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník91.63 6 92.34 2 94.34
23K1M/22HRON Robin 1979 3 Kralupy94.72 0 92.14 8 94.72
24C1M/2PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor94.79 0 100.22 6 94.79
25K1M/23JILMA Martin 1989 3 L.Tábor92.83 2 95.23 2 94.83
26K1M/24PETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník99.64 8 90.88 4 94.88
27K1W/1BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha97.54 0 94.91 0 94.91
28K1M/25OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.93.26 2 96.35 0 95.26
29C1M/3BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.93.59 2 91.50 4 95.50
30K1M/26SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz94.76 2 89.62 6 95.62
31K1M/27KYSELA David 1977 2 Kralupy96.19 0 95.24 2 96.19
32K1M/28MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha100.50 2 96.36 0 96.36
33K1M/29VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky88.81 8 96.20 2 96.81
34C1M/4CUC Michal 1977 2 Tech.Pha0.00 999 97.06 0 97.06
35K1M/30BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz101.36 2 93.11 4 97.11
36K1M/31KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník97.30 2 95.28 2 97.28
37K1M/32KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov98.21 0 106.56 50 98.21
38K1W/2DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.98.25 0 99.61 4 98.25
39K1M/33HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha98.72 0 95.53 4 98.72
40K1M/34HORÁK David 1976 2 SKŽižkov98.78 0 103.21 4 98.78
41C1M/5BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy97.74 4 96.93 2 98.93
42K1M/35ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.101.20 2 95.36 4 99.36
43C2M/1PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
99.60 4 99.48 0 99.48
44K1M/36KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice100.32 0 98.20 8 100.32
45K1W/3KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha102.97 2 100.62 0 100.62
46C1M/6POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy101.37 0 105.25 0 101.37
47K1M/37KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.116.59 4 100.57 2 102.57
48K1M/38ŠULC Karel 2000 3 KK Brand100.98 2 102.49 2 102.98
49K1M/39KRÁL Adam 2003 2 USK Pha101.73 2 107.55 6 103.73
50C1M/7HÁK Jiří 1952 2 Trutnov103.80 0 110.84 4 103.80
51K1M/40SAHULA Martin 1968 3 Benátky103.80 0 103.84 4 103.80
52K1M/41KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.106.26 2 105.68 0 105.68
53K1W/4BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand105.60 4 105.84 0 105.84
54C1M/8FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa108.36 2 106.93 2 108.93
55K1M/42SAHULA Matěj 2003 2 Benátky108.94 0 117.16 62 108.94
56K1W/5FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa106.96 2 117.68 0 108.96
57K1M/43PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.111.49 4 106.97 2 108.97
58K1W/6ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand110.41 6 107.38 2 109.38
59K1M/44HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník107.28 6 109.38 0 109.38
60C2M/2ŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
135.07 0 106.84 4 110.84
61K1W/7DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak107.60 4 110.19 4 111.60
62C1M/9KRÁL Adam 2003 3 USK Pha129.81 2 110.21 2 112.21
63K1M/45JÁRA Leoš 1974 3 Rakovník106.49 6 139.81 102 112.49
64K1M/46STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky142.41 4 107.61 6 113.61
65C1M/10KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L140.46 8 110.47 4 114.47
66K1M/47KOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor115.28 0 98.53 554 115.28
67K1M/48FRENCL Josef 2002 3 USK Pha118.15 4 113.60 2 115.60
68C1M/11PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník0.00 999 113.66 2 115.66
69C2M/3HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
115.06 2 126.26 8 117.06
70K1M/49DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha121.04 2 114.17 4 118.17
71K1M/50SVOBODA Jan 1946 3 Hubertus114.25 4 113.96 6 118.25
72K1M/51ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha133.69 4 114.54 4 118.54
73C1W/1KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha114.99 8 112.95 6 118.95
74K1W/8RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha113.16 6 140.26 2 119.16
75K1M/52JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor117.57 2 0.00 999 119.57
76K1M/53SUK Jakub 2002 3 Trutnov115.17 10 118.52 2 120.52
77C2M/4VEJVODA Vojtěch
KOUDELKA Václav
1999
1997
3 Rakovník
Rakovník
112.03 10 122.90 8 122.03
78C1M/12HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník135.34 0 122.04 0 122.04
79K1M/54PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník123.83 8 122.97 6 128.97
80C2M/5PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
125.92 4 157.42 54 129.92
81C1M/13BEIER Matouš 2004 0 Trutnov162.19 56 124.68 6 130.68
82K1M/55HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak131.20 8 132.16 14 139.20
83K1W/9PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník139.69 0 156.65 6 139.69
84C1W/2FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa0.00 999 140.71 0 140.71
85C2M/6MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
137.65 56 130.75 12 142.75
86C1M/14PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník144.82 2 142.10 4 146.10
87C1W/3RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha171.89 12 182.33 4 183.89
Oddíl

Historie procházení