Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II

31.07.2015  
ředitel: SK VS Č. Budějovice   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne89.03 2 0.00 0 91.03
2K1M/2HEGGE NOAH 1999 Kanu Schwaben91.90 0 0.00 0 91.90
3K1M/1LANGER ANDREAS 2000 AUSTRIA87.90 4 0.00 0 91.90
4K1M/1KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne88.78 4 0.00 0 92.78
5K1M/1LANGER ANDREAS 2000 AUSTRIA88.79 4 0.00 0 92.79
6C1M/1TRUMMER TIMO 1996 LKV Sachsen-Anhalt93.97 0 0.00 0 93.97
7K1M/2BRAUNEIS NOAH 1999 AKV Augsburg92.50 2 0.00 0 94.50
8K1M/1WEGER JAKOB 1998 SPORT CLUB MERANO88.57 6 0.00 0 94.57
9K1M/2BOLG LEO 1996 Kanu Schwaben94.61 0 0.00 0 94.61
10K1M/2ŠODEK PETR 1998 USK Pha94.73 0 0.00 0 94.73
11K1M/3GONŠENICA ADAM 1999 KTK Lipt. Mikuláš93.15 2 0.00 0 95.15
12K1M/4ŽÍŽALA JOSEF 1999 USK Pha93.32 2 0.00 0 95.32
13K1M/3FIORESE NICOLA 1997 CCK VALSTAGNA93.42 2 0.00 0 95.42
14C1M/1TRUMMER TIMO 1996 LKV Sachsen-Anhalt93.46 2 0.00 0 95.46
15K1M/2FRANKE DAVID 1995 LKV Sachsen-Anhalt93.57 2 0.00 0 95.57
16K1M/4FRANKE JOHN 1997 LKV Sachsen-Anhalt93.70 2 0.00 0 95.70
17K1M/5PETŘÍK MATOUŠ 1997 USK Pha93.96 2 0.00 0 95.96
18K1M/1WEGER JAKOB 1998 SPORT CLUB MERANO92.61 4 0.00 0 96.61
19K1M/3GONŠENICA ADAM 1999 KTK Lipt. Mikuláš96.73 0 0.00 0 96.73
20K1M/6MIKÓ RADOSLAV 1998 TSM Bratislava91.42 6 0.00 0 97.42
21K1M/2ŠODEK PETR 1998 USK Pha97.49 0 0.00 0 97.49
22K1M/4BRAUNEIS NOAH 1999 AKV Augsburg93.91 4 0.00 0 97.91
23K1M/3BLASBALG PETER 1996 Dukla Lipt.Mikuláš94.10 4 0.00 0 98.10
24K1M/3BLASBALG PETER 1996 Dukla Lipt.Mikuláš92.24 6 0.00 0 98.24
25K1M/3LETTENBAUER NIKLAS 1998 AKV Augsburg98.27 0 0.00 0 98.27
26K1M/4BOLG LEO 1996 Kanu Schwaben92.31 6 0.00 0 98.31
27K1M/4HELLARD PIERRE 1998 BRETAGNE96.39 2 0.00 0 98.39
28K1M/5ULPMER MANUEL 1997 CCK VALSTAGNA98.64 0 0.00 0 98.64
29K1M/5GRUNWALD PAUL 1996 LKV Sachsen-Anhalt94.67 4 0.00 0 98.67
30K1M/7LETTENBAUER NIKLAS 1998 AKV Augsburg97.20 2 0.00 0 99.20
31K1M/8TOMINEC DOMEN 1997 KKK Ljubljana95.31 4 0.00 0 99.31
32K1M/5EDWARDS DUNCAN 1999 Scottish Canoe Association93.34 6 0.00 0 99.34
33C1M/2DŽURNÝ TOMÁŠ 1995 KTK Lipt. Mikuláš99.36 0 0.00 0 99.36
34K1W/1FRITSCHE LISA 1993 LKV Sachsen-Anhalt97.44 2 0.00 0 99.44
35K1M/6THOMPSON ANGUS 1998 Thompson97.44 2 0.00 0 99.44
36C1M/1VĚTROVSKÝ JAN, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ JAN 1997 USK Pha97.62 2 0.00 0 99.62
37K1M/7LUTHER LENZ 1997 SPORT CLUB MERANO99.62 0 0.00 0 99.62
38K1M/9LOISEAU JOHANN 1997 BRETAGNE99.73 0 0.00 0 99.73
39K1W/1FRITSCHE LISA 1993 LKV Sachsen-Anhalt95.81 4 0.00 0 99.81
40K1M/4FRANKE DAVID 1995 LKV Sachsen-Anhalt97.85 2 0.00 0 99.85
41C1M/1VĚTROVSKÝ JAN, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ JAN 1997 USK Pha99.90 0 0.00 0 99.90
42K1M/10VIANELLO MARCO 1997 CCK VALSTAGNA94.31 6 0.00 0 100.31
43K1M/5EDWARDS DUNCAN 1999 Scottish Canoe Association96.55 4 0.00 0 100.55
44K1M/6HEGGE NOAH 1999 Kanu Schwaben92.72 8 0.00 0 100.72
45K1M/7FASOLI TOMMASO 1999 Canoa Club Milano94.92 6 0.00 0 100.92
46K1M/8VIANELLO MARCO 1997 CCK VALSTAGNA94.92 6 0.00 0 100.92
47K1M/9MIKÓ RADOSLAV 1998 TSM Bratislava99.13 2 0.00 0 101.13
48K1M/11LUTHER LENZ 1997 SPORT CLUB MERANO101.54 0 0.00 0 101.54
49K1M/8BERNARDY NICOLAS 1999 BRETAGNE97.86 4 0.00 0 101.86
50K1M/12MATĚJKA MICHAEL 1997 USK Pha100.02 2 0.00 0 102.02
51K1M/10TOMINEC DOMEN 1997 KKK Ljubljana100.03 2 0.00 0 102.03
52K1M/13THOMPSON ANGUS 1998 Thompson96.10 6 0.00 0 102.10
53K1M/11MATĚJKA MICHAEL 1997 USK Pha96.22 6 0.00 0 102.22
54K1M/6ŽÍŽALA JOSEF 1999 USK Pha98.25 4 0.00 0 102.25
55K1M/12BREMER NILS 1997 KST Rhein-Ruhr98.50 4 0.00 0 102.50
56K1M/13JAKOB MEYER 1997 Kanu Schwaben96.51 6 0.00 0 102.51
57K1M/14JANNIK MOLOCHER 1997 KK Rosenheim98.52 4 0.00 0 102.52
58C1M/2PŘÍHODA MATOUŠ 1998 USK Pha102.75 0 0.00 0 102.75
59K1M/9LINKSTED PETER 2000 Scottish Canoe Association102.87 0 0.00 0 102.87
60C1M/1GESTIN NICOLAS 2000 BRETAGNE99.09 4 0.00 0 103.09
61K1M/14LEBAINDRE MATHEO 1998 BRETAGNE101.16 2 0.00 0 103.16
62K1M/15JANNIK MOLOCHER 1997 KK Rosenheim103.23 0 0.00 0 103.23
63K1M/1BOŽIČ ŠTEFAN 2001 Kajak klub Soške Elektrarne101.26 2 0.00 0 103.26
64K1M/15LOISEAU JOHANN 1997 BRETAGNE97.26 6 0.00 0 103.26
65K1M/16PET?ÍK MATOUŠ 1997 USK Pha103.43 0 0.00 0 103.43
66C1M/1LHOTA MATYÁŠ, 1999, USK Pha LHOTA MATYÁŠ 1999 USK Pha99.47 4 0.00 0 103.47
67K1M/7FASOLI TOMMASO 1999 Canoa Club Milano101.48 2 0.00 0 103.48
68K1M/16JAKOB MEYER 1997 Kanu Schwaben99.58 4 0.00 0 103.58
69C1M/3BRAUNE WILLI 1996 LKV Sachsen-Anhalt99.70 4 0.00 0 103.70
70C1M/2LHOTA MATYÁŠ, 1999, USK Pha LHOTA MATYÁŠ 1999 USK Pha101.98 2 0.00 0 103.98
71C1M/3KULIKOV ALEXANDR 1997 Team Kazachstan102.61 2 0.00 0 104.61
72K1M/17UNTERTHURNER MARTIN 1998 SPORT CLUB MERANO98.62 6 0.00 0 104.62
73K1M/8BERGEN HENRY 1999 Potomac whitewater Racing Cent102.71 2 0.00 0 104.71
74K1M/9MEVEL NICOLAS 1999 BRETAGNE102.76 2 0.00 0 104.76
75K1M/10BERNARDY NICOLAS 1999 BRETAGNE102.79 2 0.00 0 104.79
76K1W/2MASLEN AMBER 1993 Scottish Canoe Association100.84 4 0.00 0 104.84
77C1M/2KULIKOV ALEXANDR 1997 Team Kazachstan98.99 6 0.00 0 104.99
78K1M/1KREJČÍ JAKUB 2002 SKVS ČB99.10 6 0.00 0 105.10
79K1M/11DAVID MAAS 1999 KK Rosenheim98.22 8 0.00 0 106.22
80K1M/10LUTHER VALENTIN 2000 SPORT CLUB MERANO100.24 6 0.00 0 106.24
81K1M/11PETEK MARKO 2000 KKK Ljubljana102.26 4 0.00 0 106.26
82K1M/2BOŽIČ ŠTEFAN 2001 Kajak klub Soške Elektrarne102.78 4 0.00 0 106.78
83K1M/18HOLMES JACOB 1998 Scottish Canoe Association100.78 6 0.00 0 106.78
84K1M/19JEREB MATEJ 1998 KKK Ljubljana98.81 8 0.00 0 106.81
85C1M/4QUERCI ALBERTO 1997 FICK COMITATO LIGURIA102.84 4 0.00 0 106.84
86K1M/12MÄNNIG FLORIAN 1999 Leipziger-Kanu-Club106.87 0 0.00 0 106.87
87K1M/5GRUNWALD PAUL 1996 LKV Sachsen-Anhalt102.88 4 0.00 0 106.88
88C1M/3KUNA VÁCLAV 1998 SKVS ČB102.99 4 0.00 0 106.99
89K1M/13POHANKA VÍTEK 2000 Klatovy105.11 2 0.00 0 107.11
90K1M/17FIORESE NICOLA 1997 CCK VALSTAGNA97.31 10 0.00 0 107.31
91K1M/3DILLI MAXI 2001 VfL Bad Kreuznach103.65 4 0.00 0 107.65
92K1M/12LUTHER VALENTIN 2000 SPORT CLUB MERANO104.00 4 0.00 0 108.00
93K1M/14MAHE ALAN 1999 BRETAGNE106.05 2 0.00 0 108.05
94K1M/13BREMER TIM 2000 KST Rhein-Ruhr102.07 6 0.00 0 108.07
95C1M/5CHAUMET JULES 1997 BRETAGNE104.12 4 0.00 0 108.12
96K1M/18HOLMES JACOB 1998 Scottish Canoe Association102.31 6 0.00 0 108.31
97C1M/3KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne106.34 2 0.00 0 108.34
98K1M/19BRATT VIDAR 1998 Sweden102.38 6 0.00 0 108.38
99K1M/15MEVEL NICOLAS 1999 BRETAGNE102.43 6 0.00 0 108.43
100K1M/20LEBAINDRE MATHEO 1998 BRETAGNE104.47 4 0.00 0 108.47
101K1M/20MACDIARMID EDDIE 1998 Scottish Canoe Association108.57 0 0.00 0 108.57
102K1M/21JEREB MATEJ 1998 KKK Ljubljana104.61 4 0.00 0 108.61
103K1M/22SCHULZ LUC 1998 Lippstadt102.65 6 0.00 0 108.65
104C1M/4CHAUMET JULES 1997 BRETAGNE104.81 4 0.00 0 108.81
105K1M/16BREMER TIM 2000 KST Rhein-Ruhr101.33 8 0.00 0 109.33
106K1W/1FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden107.34 2 0.00 0 109.34
107K1M/23ANŽLOVAR BLAŽ 1998 KKK Ljubljana103.49 6 0.00 0 109.49
108K1M/17DAVID MAAS 1999 KK Rosenheim101.57 8 0.00 0 109.57
109K1M/2KREJČÍ JAKUB 2002 SKVS ČB104.23 6 0.00 0 110.23
110C1M/2HARLAK MARC 1999 LKV Sachsen-Anhalt110.26 0 0.00 0 110.26
111C1M/5PŘÍHODA MATOUŠ 1998 USK Pha106.33 4 0.00 0 110.33
112K1M/14SORIANO DANIELE 2000 Bamberger Faltbootclub e.V.104.53 6 0.00 0 110.53
113K1M/18CUBR FILIP 2000 ČSAD Plz102.75 8 0.00 0 110.75
114K1M/15AITKEN CALLUM 1999 CSBOP104.88 6 0.00 0 110.88
115K1M/6HUFF SPENCER 1995 USA107.00 4 0.00 0 111.00
116K1M/16LINKSTED PETER 2000 Scottish Canoe Association107.22 4 0.00 0 111.22
117K1M/24UNTERTHURNER MARTIN 1998 SPORT CLUB MERANO107.30 4 0.00 0 111.30
118K1M/21SCHULZ LUC 1998 Lippstadt107.32 4 0.00 0 111.32
119K1M/25KLOS MICHAEL 1997 AKV Augsburg107.43 4 0.00 0 111.43
120C1M/6BULLO CARLO 1998 CCK VALSTAGNA105.51 6 0.00 0 111.51
121K1M/22ANŽLOVAR BLAŽ 1998 KKK Ljubljana103.55 8 0.00 0 111.55
122K1W/1BERNERT ANNE 1999 Kanu Schwaben109.75 2 0.00 0 111.75
123C1M/7LAUNAY THOMAS 1998 BRETAGNE105.80 6 0.00 0 111.80
124C1M/8KUNA VÁCLAV 1998 SKVS ČB105.80 6 0.00 0 111.80
125K1M/17DIETZ JOSHUA 2000 VfL Bad Kreuznach107.80 4 0.00 0 111.80
126K1M/18PETEK MARKO 2000 KKK Ljubljana111.84 0 0.00 0 111.84
127K1W/1MURRAY VICTORIA 1998 Scottish Canoe Association111.89 0 0.00 0 111.89
128K1M/4TONCAR MARTIN 2001 TJ Slávia TU Zvolen109.89 2 0.00 0 111.89
129K1W/2DUŠKOVÁ KATEŘINA, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ KATEŘINA 1998 USK Pha106.07 6 0.00 0 112.07
130K1W/3MATULANIOVÁ PAVLÍNA 1996 Dukla Lipt.Mikuláš108.09 4 0.00 0 112.09
131C1M/6LAUNAY THOMAS 1998 BRETAGNE108.21 4 0.00 0 112.21
132K1M/23KLOS MICHAEL 1997 AKV Augsburg106.47 6 0.00 0 112.47
133K1M/26MACDIARMID EDDIE 1998 Scottish Canoe Association106.53 6 0.00 0 112.53
134K1W/2MEHLHORN STELLA 1999 LKV Sachsen-Anhalt110.58 2 0.00 0 112.58
135C1M/7LOOS SÖREN 1997 KC Hilden104.70 8 0.00 0 112.70
136K1M/5BURGAR LENART 2001 Kajak kanu klub Tacen110.73 2 0.00 0 112.73
137K1M/19CUBR FILIP 2000 ČSAD Plz107.10 6 0.00 0 113.10
138K1M/19HAY CALLUM 1999 Scottish Canoe Association105.11 8 0.00 0 113.11
139K1M/20HAY CALLUM 1999 Scottish Canoe Association109.12 4 0.00 0 113.12
140K1M/27FRANKE JOHN 1997 LKV Sachsen-Anhalt107.30 6 0.00 0 113.30
141K1M/21POHANKA VÍTEK 2000 Klatovy105.31 8 0.00 0 113.31
142K1W/1KOZÁKOVÁ TIMEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš113.35 0 0.00 0 113.35
143K1W/2VRBOVÁ ALEXANDRA 2000 Horš.Týn111.59 2 0.00 0 113.59
144K1M/28HOHMANN JANIK 1998 KC Hilden106.01 8 0.00 0 114.01
145K1M/20SEVERIN PRIJON 2000 KK Rosenheim110.12 4 0.00 0 114.12
146K1M/29HANKE PHILIPP 1998 AKV Augsburg108.14 6 0.00 0 114.14
147K1M/30STETS WENZEL 1997 Leipziger-Kanu-Club108.41 6 0.00 0 114.41
148K1M/31KRAUS FILIP 1997 ČSAD Plz106.55 8 0.00 0 114.55
149C1M/3KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne108.63 6 0.00 0 114.63
150C1M/4SEUMEL PAUL 1999 LKV Sachsen-Anhalt106.90 8 0.00 0 114.90
151K1M/32SEBASTIAN BUNDT 1998 Kanu Schwaben110.97 4 0.00 0 114.97
152C1M/4MATULA ROMAN 1996 Roudnice113.10 2 0.00 0 115.10
153K1W/4ZÁRUBOVÁ KRISTÍNA 1995 Dukla Lipt.Mikuláš107.23 8 0.00 0 115.23
154K1M/22BELLOTTI THEO 1999 vigevano canoa club109.25 6 0.00 0 115.25
155K1M/23MAHE ALAN 1999 BRETAGNE109.40 6 0.00 0 115.40
156K1W/2MATULANIOVÁ PAVLÍNA 1996 Dukla Lipt.Mikuláš109.50 6 0.00 0 115.50
157C1M/5KRUPA FELIX 2000 TSM Bratislava113.61 2 0.00 0 115.61
158K1M/6STANOVSKÝ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB115.73 0 0.00 0 115.73
159K1M/24MACEACHEN CALLUM 2000 Scottish Canoe Association111.74 4 0.00 0 115.74
160K1W/2TREBULOVÁ IVANA 1998 KKZV115.84 0 0.00 0 115.84
161K1M/3HEIN JAKOB 2001 Bamberger Faltbootclub e.V.110.12 6 0.00 0 116.12
162K1M/4LUTHER JAKOB 2001 SPORT CLUB MERANO106.29 10 0.00 0 116.29
163K1M/7BERGER TIL 2002 Leipziger-Kanu-Club112.38 4 0.00 0 116.38
164K1W/1GALUŠKOVÁ ANTONIE 2001 Sušice110.43 6 0.00 0 116.43
165K1W/3MINTÁLOVÁ ELIŠKA 1999 ŽKV Žilina112.47 4 0.00 0 116.47
166C1M/6DODOK MARTIN 1999 KTK Lipt. Mikuláš106.48 10 0.00 0 116.48
167K1W/4BERNARDY ANAIS 2000 BRETAGNE116.63 0 0.00 0 116.63
168K1M/21BELLOTTI THEO 1999 vigevano canoa club102.90 14 0.00 0 116.90
169K1M/25ROMANO MARCO 2000 Canoa Club Brescia112.99 4 0.00 0 116.99
170K1W/3MEHLHORN STELLA 1999 LKV Sachsen-Anhalt113.01 4 0.00 0 117.01
171K1M/22RAZETO NICCOL 1999 FICK COMITATO LIGURIA109.09 8 0.00 0 117.09
172K1M/5ŠTAFEN MATÚŠ 2002 ŽKV Žilina111.34 6 0.00 0 117.34
173K1M/6PITTMAN TAYLOR 2001 Potomac whitewater Racing Cent109.55 8 0.00 0 117.55
174K1M/7DILLI MAXI 2001 VfL Bad Kreuznach111.71 6 0.00 0 117.71
175K1M/8STANOVSKÝ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB111.98 6 0.00 0 117.98
176K1M/8TANAKA YUUKI 2001 Canoe Club Mitake116.08 2 0.00 0 118.08
177C1M/4GESTIN NICOLAS 2000 BRETAGNE108.22 10 0.00 0 118.22
178K1W/5KOZÁKOVÁ TIMEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš116.22 2 0.00 0 118.22
179K1W/6BLAŽKOVÁ TEREZA 2000 USK Pha114.31 4 0.00 0 118.31
180K1M/26COLNAR BRIN 2000 Kajak kanu klub Tacen110.39 8 0.00 0 118.39
181K1M/23RASHEV ALEXANDER 2000 Moscow116.46 2 0.00 0 118.46
182C1M/9BRYANT LORD 1998 Team Colorado Whitewater Racin112.51 6 0.00 0 118.51
183K1M/27SEVERIN PRIJON 2000 KK Rosenheim114.52 4 0.00 0 118.52
184K1W/4CHAUMET AGATHE 1999 BRETAGNE116.56 2 0.00 0 118.56
185C1M/5FRANIEL MAX 1999 Leipziger-Kanu-Club118.57 0 0.00 0 118.57
186K1M/28RASHEV ALEXANDER 2000 Moscow114.96 4 0.00 0 118.96
187K1M/24COLNAR BRIN 2000 Kajak kanu klub Tacen112.97 6 0.00 0 118.97
188K1M/33DESOLE GIACOMO 1998 FICK COMITATO LIGURIA109.08 10 0.00 0 119.08
189K1W/1OSCHMAUTZ ANTONIA 2001 AUSTRIA111.12 8 0.00 0 119.12
190C1M/5KIEFF CHARLIE 1993 USA115.30 4 0.00 0 119.30
191K1M/9STEULER BENJAMIN 2001 AKV Augsburg117.32 2 0.00 0 119.32
192K1W/3MANNSCHOTT JANINA 1998 KST Rhein-Ruhr115.36 4 0.00 0 119.36
193C1M/8MARTEIL VALENTIN 1998 BRETAGNE113.57 6 0.00 0 119.57
194K1M/9HARTL VINZENZ 2001 AKV Augsburg113.65 6 0.00 0 119.65
195K1M/29MÄNNIG FLORIAN 1999 Leipziger-Kanu-Club111.76 8 0.00 0 119.76
196K1M/10PITTMAN TAYLOR 2001 Potomac whitewater Racing Cent113.87 6 0.00 0 119.87
197K1M/10BOLYARD WESLEY 2001 Nantahala Racing Club115.88 4 0.00 0 119.88
198C1M/6KRUPA FELIX 2000 TSM Bratislava118.14 2 0.00 0 120.14
199K1M/11RAŠKA TOMÁŠ 2001 USK Pha112.30 8 0.00 0 120.30
200K1W/7VRBOVÁ ALEXANDRA 2000 Horš.Týn112.34 8 0.00 0 120.34
201K1M/11OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk116.46 4 0.00 0 120.46
202K1W/2OSCHMAUTZ ANTONIA 2001 AUSTRIA112.51 8 0.00 0 120.51
203K1W/3MURRAY VICTORIA 1998 Scottish Canoe Association118.54 2 0.00 0 120.54
204K1W/5MINTÁLOVÁ ELIŠKA 1999 ŽKV Žilina114.99 6 0.00 0 120.99
205K1W/6MALCHERS PAULA 1999 Kanu Schwaben119.07 2 0.00 0 121.07
206K1W/4APEL ELENA 1998 Kanu Schwaben115.17 6 0.00 0 121.17
207K1M/12MUTO YUSUKE 2001 Canoe Club Mitake115.40 6 0.00 0 121.40
208K1W/2GALUŠKOVÁ ANTONIE 2001 Sušice117.46 4 0.00 0 121.46
209K1M/30RAZETO NICCOL 1999 FICK COMITATO LIGURIA113.47 8 0.00 0 121.47
210K1M/31VRAGOVIC LUKA 1999 Croatia117.51 4 0.00 0 121.51
211C1M/7DODOK MARTIN 1999 KTK Lipt. Mikuláš111.61 10 0.00 0 121.61
212K1M/34COZZINI LORENZO 1997 Gruppo canoe viadana111.61 10 0.00 0 121.61
213K1M/32WEISS ANTON 1999 Leipziger-Kanu-Club117.62 4 0.00 0 121.62
214K1M/25AITKEN CALLUM 1999 CSBOP115.62 6 0.00 0 121.62
215K1W/4RANDLE KENSA 1998 Kiwis115.99 6 0.00 0 121.99
216K1M/13RAŠKA TOMÁŠ 2001 USK Pha118.24 4 0.00 0 122.24
217K1M/33BOBÁK FILIP 2000 KTK Lipt. Mikuláš110.64 12 0.00 0 122.64
218K1W/5DUŠKOVÁ KATEŘINA 1998 USK Pha120.65 2 0.00 0 122.65
219K1M/34VALENTIN KAMMERL 1999 KK Rosenheim110.90 12 0.00 0 122.90
220K1W/3KORTIŠOVÁ BARBORA 2001 TJ Slávia TU Zvolen120.91 2 0.00 0 122.91
221K1M/35ZIMA TOMÁŠ 2000 Roudnice116.98 6 0.00 0 122.98
222C1M/9QUERCI ALBERTO 1997 FICK COMITATO LIGURIA113.13 10 0.00 0 123.13
223K1M/26SORIANO DANIELE 2000 Bamberger Faltbootclub e.V.109.16 14 0.00 0 123.16
224C1M/7HARLAK MARC 1999 LKV Sachsen-Anhalt115.24 8 0.00 0 123.24
225K1W/5VRBNJAK ERBEŽNIK TEJA 1997 KKK Ljubljana117.71 6 0.00 0 123.71
226K1W/7KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach119.76 4 0.00 0 123.76
227K1M/12SUŠMEL JAN 2002 Kajak klub Soške Elektrarne117.83 6 0.00 0 123.83
228K1W/3PODOBRYAEVA EVDOKIA 2001 Moscow123.92 0 0.00 0 123.92
229K1W/8NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen114.15 10 0.00 0 124.15
230K1M/14STEULER BENJAMIN 2001 AKV Augsburg124.26 0 0.00 0 124.26
231K1M/15TONCAR MARTIN 2001 TJ Slávia TU Zvolen114.30 10 0.00 0 124.30
232K1W/6DAILLE VIVIANA 1998 FFCC120.41 4 0.00 0 124.41
233K1M/16WALLIN WILLIAM 2001 Sweden118.46 6 0.00 0 124.46
234K1W/6FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden120.48 4 0.00 0 124.48
235K1M/36ŠANDA PETR 2000 Vlašim120.63 4 0.00 0 124.63
236K1W/9BLAŽKOVÁ TEREZA 2000 USK Pha114.80 10 0.00 0 124.80
237C1M/8FRANIEL MAX 1999 Leipziger-Kanu-Club120.82 4 0.00 0 124.82
238K1M/35ROGOZINSKI JONAH 1998 Lippstadt118.87 6 0.00 0 124.87
239K1M/17BURGAR LENART 2001 Kajak kanu klub Tacen118.89 6 0.00 0 124.89
240K1M/13REZEK TOMÁŠ 2001 SKVS ČB125.02 0 0.00 0 125.02
241K1W/10BERNERT ANNE 1999 Kanu Schwaben121.23 4 0.00 0 125.23
242K1M/37OHMAYER JAKOB 2000 Kanu Schwaben115.26 10 0.00 0 125.26
243K1M/14HEIN JAKOB 2001 Bamberger Faltbootclub e.V.117.31 8 0.00 0 125.31
244K1M/38ŠPALEK MATĚJ 2000 Benátky117.70 8 0.00 0 125.70
245K1M/18KORÍNEK MIROSLAV 2001 KTK Lipt. Mikuláš117.83 8 0.00 0 125.83
246K1M/39STRÁNSKÝ DOMINIK 1999 Benátky119.91 6 0.00 0 125.91
247K1M/27ROMANO MARCO 2000 Canoa Club Brescia119.95 6 0.00 0 125.95
248K1M/15OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk116.12 10 0.00 0 126.12
249K1M/16VALANT ULAN 2001 KKK Ljubljana120.19 6 0.00 0 126.19
250K1W/11KONIAROVÁ LEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš116.36 10 0.00 0 126.36
251K1W/7RANDLE KENSA 1998 Kiwis118.36 8 0.00 0 126.36
252K1M/17KORÍNEK MIROSLAV 2001 KTK Lipt. Mikuláš118.44 8 0.00 0 126.44
253K1W/8TAUER SARAH 1999 LKV Sachsen-Anhalt120.49 6 0.00 0 126.49
254K1W/9MALCHERS PAULA 1999 Kanu Schwaben117.13 10 0.00 0 127.13
255C1M/8EDWARDS DUNCAN 1999 Scottish Canoe Association119.18 8 0.00 0 127.18
256C1M/10NILSSON MATTIAS 1998 Sweden119.27 8 0.00 0 127.27
257C1M/9LINKSTED PETER 2000 Scottish Canoe Association121.52 6 0.00 0 127.52
258C1M/1MRÁZ JURAJ 2002 KTK Lipt. Mikuláš119.84 8 0.00 0 127.84
259K1W/12TAUER SARAH 1999 LKV Sachsen-Anhalt127.90 0 0.00 0 127.90
260C2M/1SEUMEL HANNES
SEUMEL PAUL
 
99
LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
128.43 0 0.00 0 128.43
261C1M/9WENDL DENIS 2000 Horš.Týn122.58 6 0.00 0 128.58
262K1W/8DAILLE VIVIANA 1998 FFCC120.68 8 0.00 0 128.68
263K1W/13BERNARDY ANAIS 2000 BRETAGNE122.72 6 0.00 0 128.72
264K1M/18LUTHER JAKOB 2001 SPORT CLUB MERANO124.95 4 0.00 0 128.95
265K1M/19ŠAVLI ERAZEM 2001 Kajak klub Soške Elektrarne124.96 4 0.00 0 128.96
266K1W/10CHAUMET AGATHE 1999 BRETAGNE123.03 6 0.00 0 129.03
267C1M/10LINKSTED PETER 2000 Scottish Canoe Association127.06 2 0.00 0 129.06
268C2M/1SEUMEL HANNES
SEUMEL PAUL
 
99
LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
123.13 6 0.00 0 129.13
269K1M/19HOFF ORAN 2002 Colorado123.84 6 0.00 0 129.84
270K1M/20SEHIC AMI 2001 Croatia122.27 8 0.00 0 130.27
271K1M/21VALANT ULAN 2001 KKK Ljubljana124.33 6 0.00 0 130.33
272K1M/22BERGER TIL 2002 Leipziger-Kanu-Club122.57 8 0.00 0 130.57
273K1W/7TREBULOVÁ IVANA 1998 KKZV120.70 10 0.00 0 130.70
274K1W/9MUSCAR FRANCESCA 1997 FICK COMITATO LIGURIA126.90 4 0.00 0 130.90
275C1M/11BRYANT LORD 1998 Team Colorado Whitewater Racin125.12 6 0.00 0 131.12
276K1W/11SAFINA KAMILLA 2000 Team Kazachstan123.53 8 0.00 0 131.53
277K1M/23REZEK TOMÁŠ 2001 SKVS ČB127.53 4 0.00 0 131.53
278K1W/14HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg125.87 6 0.00 0 131.87
279C2M/2ROHMER KARL
MÄNNIG FLORIAN
99
99
Leipziger-Kanu-Club
Leipziger-Kanu-Club
121.96 10 0.00 0 131.96
280C2M/2ROHMER KARL
MÄNNIG FLORIAN
99
99
Leipziger-Kanu-Club
Leipziger-Kanu-Club
128.19 4 0.00 0 132.19
281C1M/10NILSSON MATTIAS 1998 Sweden120.90 12 0.00 0 132.90
282K1M/20KAVZAR KLEMEN 2001 BD Steklarna Hrastnik127.14 6 0.00 0 133.14
283K1M/24SUŠMEL JAN 2002 Kajak klub Soške Elektrarne127.16 6 0.00 0 133.16
284K1M/25JOSEPH JOSHUA 2001 Potomac whitewater Racing Cent125.77 8 0.00 0 133.77
285K1M/40SAMUEL GROTMANN 1999 KK Rosenheim123.85 10 0.00 0 133.85
286C1M/10JUG ALJAŽ 1999 Kajak klub Soške Elektrarne127.86 6 0.00 0 133.86
287K1W/15KONDRATENKO KSENIYA 1999 Team Kazachstan128.38 6 0.00 0 134.38
288K1M/41MACCORQUODALE CAMERON 2000 Scottish Canoe Association124.40 10 0.00 0 134.40
289C1M/11EDWARDS DUNCAN 1999 Scottish Canoe Association118.54 16 0.00 0 134.54
290K1W/16PATERSON CLAUDIA 1999 Kiwis122.79 12 0.00 0 134.79
291K1W/12KONIAROVÁ LEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš124.80 10 0.00 0 134.80
292K1W/8MUSCAR FRANCESCA 1997 FICK COMITATO LIGURIA128.85 6 0.00 0 134.85
293K1W/4DAVIS AVERY 2001 Nantahala Racing Club129.12 6 0.00 0 135.12
294K1M/26PAVŠIČ ANDRAŽ 2001 Kajak klub Soške Elektrarne123.31 12 0.00 0 135.31
295K1W/4DAVIS AVERY 2001 Nantahala Racing Club131.91 4 0.00 0 135.91
296K1W/17SAFINA KAMILLA 2000 Team Kazachstan128.39 8 0.00 0 136.39
297K1W/10SCHALLER CAROLIN 1997 AKV Augsburg128.45 8 0.00 0 136.45
298K1W/13JEKLIN EVA 1999 Kajak klub Soške Elektrarne124.67 12 0.00 0 136.67
299K1W/5PODOBRYAEVA EVDOKIA 2001 Moscow128.73 8 0.00 0 136.73
300K1M/27TANAKA YUUKI 2001 Canoe Club Mitake129.52 8 0.00 0 137.52
301K1M/21BOLYARD WESLEY 2001 Nantahala Racing Club129.79 8 0.00 0 137.79
302K1M/28KAVZAR KLEMEN 2001 BD Steklarna Hrastnik128.95 10 0.00 0 138.95
303C1W/1ŠKÁCHOVÁ MONIKA 1999 Dukla Lipt.Mikuláš133.40 6 0.00 0 139.40
304C1M/2OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk131.42 8 0.00 0 139.42
305K1W/14PATERSON CLAUDIA 1999 Kiwis129.57 10 0.00 0 139.57
306C1M/11SEUMEL HANNES 2000 LKV Sachsen-Anhalt127.73 12 0.00 0 139.73
307C1M/11PALMCRANTZ LUDWIG 1998 Sweden125.85 14 0.00 0 139.85
308C2M/1HOLMES JACOB
MACDIARMID EDDIE
98
98
Scottish Canoe Association
Scottish Canoe Association
127.98 12 0.00 0 139.98
309K1W/11DIEŠKOVÁ EVA 1998 KTK Lipt. Mikuláš134.00 6 0.00 0 140.00
310C1W/2HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg134.03 6 0.00 0 140.03
311C1M/12SEUMEL HANNES 2000 LKV Sachsen-Anhalt134.09 6 0.00 0 140.09
312C1W/3KONDRATENKO KSENIYA 1999 Team Kazachstan136.12 4 0.00 0 140.12
313C1M/13JUG ALJAŽ 1999 Kajak klub Soške Elektrarne132.92 8 0.00 0 140.92
314K1M/22WALLIN WILLIAM 2001 Sweden133.35 8 0.00 0 141.35
315K1M/23PAVŠIČ ANDRAŽ 2001 Kajak klub Soške Elektrarne126.43 16 0.00 0 142.43
316K1M/29ŠAVLI ERAZEM 2001 Kajak klub Soške Elektrarne132.80 10 0.00 0 142.80
317C1M/1OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk135.05 8 0.00 0 143.05
318K1W/12VRBNJAK ERBEŽNIK TEJA 1997 KKK Ljubljana141.17 2 0.00 0 143.17
319C1W/4HOLL LENA 1999 AKV Augsburg135.32 8 0.00 0 143.32
320K1W/9MANNSCHOTT JANINA 1998 KST Rhein-Ruhr137.50 6 0.00 0 143.50
321K1M/30KIPRAS TALACKA 2002 Regesa137.53 6 0.00 0 143.53
322K1W/18KUZNETSOVA DARIA 1999 Moscow133.89 10 0.00 0 143.89
323K1W/13HOČEVAR JANA 1998 KKK Ljubljana136.36 8 0.00 0 144.36
324C1M/2MRÁZ JURAJ 2002 KTK Lipt. Mikuláš134.39 10 0.00 0 144.39
325K1W/5GOSSE NELE 2002 Leipziger-Kanu-Club128.41 16 0.00 0 144.41
326K1M/31MACUS ONDREJ 2002 ŽKV Žilina140.78 4 0.00 0 144.78
327K1W/6PETRAUSKAITE KAMILE 2002 Regesa138.79 6 0.00 0 144.79
328C2M/3DIETZ JOSHUA
DILLI MAXI
 
1
VfL Bad Kreuznach
VfL Bad Kreuznach
135.04 10 0.00 0 145.04
329C1W/1DEREVIANKO NATALIA 1996 SURGUT HMAO-UGRA143.09 2 0.00 0 145.09
330K1M/36KILIAN HIRSCHBICHLER 1997 KK Rosenheim131.11 14 0.00 0 145.11
331K1W/14DREIER VALENTINA 1997 AUSTRIA139.26 6 0.00 0 145.26
332K1W/15KUZNETSOVA DARIA 1999 Moscow133.30 12 0.00 0 145.30
333K1W/7ŠRIBAR RIJA 2002 Kajak klub Soške Elektrarne137.31 8 0.00 0 145.31
334C1M/14PFANNENSCHMIDT MAX 2000 Leipziger-Kanu-Club137.55 8 0.00 0 145.55
335K1M/32DIEŠKA JURAJ 2002 ŽKV Žilina135.79 10 0.00 0 145.79
336K1W/16FEINE CONSTANZE 1999 LKV Sachsen-Anhalt139.95 6 0.00 0 145.95
337K1W/10DIEŠKOVÁ EVA 1998 KTK Lipt. Mikuláš136.15 10 0.00 0 146.15
338K1M/33ALIČ MAKS 2002 Kanu klub Simon134.30 12 0.00 0 146.30
339K1M/42BOHN JIMMY 2000 Team Colorado Whitewater Racin134.31 12 0.00 0 146.31
340K1W/19FEINE CONSTANZE 1999 LKV Sachsen-Anhalt138.35 8 0.00 0 146.35
341C1M/3KOŘÍNEK MIROSLAV 2001 KTK Lipt. Mikuláš136.86 10 0.00 0 146.86
342K1M/34HENRY STEVEN 2001 BRETAGNE141.09 6 0.00 0 147.09
343C1M/12MARTEIL VALENTIN 1998 BRETAGNE141.85 6 0.00 0 147.85
344K1M/35LAPORNIK LENART 2002 Kajak kanu klub Tacen140.14 8 0.00 0 148.14
345K1W/15JOHNSON-MOORE TEAGAN 1998 Team Colorado Whitewater Racin144.18 4 0.00 0 148.18
346C1W/1FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden142.99 6 0.00 0 148.99
347C1M/4LINDOLF JULIAN 2001 Kanu Schwaben139.32 10 0.00 0 149.32
348K1M/36VOLPI IACOPO 2001 Canoa Club Milano135.43 14 0.00 0 149.43
349K1M/37JURIČEK PATRIK 2001 KTK Lipt. Mikuláš144.34 6 0.00 0 150.34
350K1M/38MILJAVEC JAKA 2002 Kajak kanu klub Tacen134.72 16 0.00 0 150.72
351K1W/20JEKLIN EVA 1999 Kajak klub Soške Elektrarne140.91 10 0.00 0 150.91
352C1M/5STEULER BENJAMIN 2001 AKV Augsburg145.12 6 0.00 0 151.12
353K1M/24MUTO YUSUKE 2001 Canoe Club Mitake139.47 12 0.00 0 151.47
354C1M/15AMANBAEV ADIL 2000 Team Kazachstan143.48 8 0.00 0 151.48
355K1W/8PLOCHMANN ANNKATRIN 2001 SG 1883 Nürnberg-Fürth148.66 4 0.00 0 152.66
356K1M/39VANIN VLADISLAV 2002 Moscow143.26 10 0.00 0 153.26
357C1W/1OFERRAL CAOIMHE 1997 Canoe Slalom Ireland147.26 6 0.00 0 153.26
358C1M/3PICKERT FABIAN 2001 LKV Sachsen-Anhalt139.66 14 0.00 0 153.66
359K1W/17KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach145.71 8 0.00 0 153.71
360C1M/6BERNAT JAKA 2001 Kajak kanu klub Tacen141.99 12 0.00 0 153.99
361K1W/21DUŠKOVÁ MICHALA 2000 USK Pha146.23 8 0.00 0 154.23
362C1W/1HOLL LENA 1999 AKV Augsburg146.80 8 0.00 0 154.80
363C1W/2KONDRATENKO KSENIYA 1999 Team Kazachstan139.26 16 0.00 0 155.26
364K1W/22JONES CHIARA 2000 Kanu Schwaben147.76 8 0.00 0 155.76
365C1M/4LINDOLF JULIAN 2001 Kanu Schwaben149.89 6 0.00 0 155.89
366C1W/3NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen140.12 16 0.00 0 156.12
367K1M/43MUTTON ZACK 2000 KICK100.29 56 0.00 0 156.29
368K1M/25KIPRAS TALACKA 2002 Regesa148.58 8 0.00 0 156.58
369K1M/44GHISETTI DAVIDE 1999 IVREA CANOA CLUB102.60 54 0.00 0 156.60
370K1W/6JACOBI SEU 2001 Nantahala Racing Club145.30 12 0.00 0 157.30
371K1M/45KADERABEK MILLER 2000 Nantahala Racing Club152.06 6 0.00 0 158.06
372C2M/1HOLMES JACOB
MACDIARMID EDDIE
98
98
Scottish Canoe Association
Scottish Canoe Association
142.31 16 0.00 0 158.31
373K1W/18KONDRATENKO KSENIYA 1999 Team Kazachstan140.78 18 0.00 0 158.78
374C1M/12BULLO CARLO 1998 CCK VALSTAGNA105.05 54 0.00 0 159.05
375K1W/16PAPUSH SVETLANA 1998 Moscow153.26 6 0.00 0 159.26
376K1M/46JÜRSCHICK JAN ROBIN 1999 Leipziger-Kanu-Club101.56 58 0.00 0 159.56
377K1W/7KORTIŠOVÁ BARBORA 2001 TJ Slávia TU Zvolen145.65 14 0.00 0 159.65
378C1M/2DŽURNÝ TOMÁŠ 1995 KTK Lipt. Mikuláš106.27 54 0.00 0 160.27
379K1M/28BERGEN HENRY 1999 Potomac whitewater Racing Cent108.68 54 0.00 0 162.68
380K1M/7UTHUS TYLER 1996 USA102.96 60 0.00 0 162.96
381K1M/24HOHMANN JANIK 1998 KC Hilden105.66 58 0.00 0 163.66
382C1M/7PICKERT FABIAN 2001 LKV Sachsen-Anhalt152.34 12 0.00 0 164.34
383K1M/40LANGE TWAN 2002 Kajak kanu klub Tacen154.41 10 0.00 0 164.41
384C2M/3DIETZ JOSHUA
DILLI MAXI
 
1
VfL Bad Kreuznach
VfL Bad Kreuznach
151.03 14 0.00 0 165.03
385C1W/4BERGNER VICTORIA 2000 Leipziger-Kanu-Club159.04 6 0.00 0 165.04
386K1M/47VANIN KONSTANTIN 2000 Moscow155.40 10 0.00 0 165.40
387K1W/11APEL ELENA 1998 Kanu Schwaben110.08 56 0.00 0 166.08
388K1M/29MACEACHEN CALLUM 2000 Scottish Canoe Association116.18 50 0.00 0 166.18
389K1W/23HOLL LENA 1999 AKV Augsburg113.41 54 0.00 0 167.41
390K1W/9ĎURECOVÁ KRISTÍNA 2002 TSM Bratislava161.62 6 0.00 0 167.62
391C1M/5BERNAT JAKA 2001 Kajak kanu klub Tacen163.71 4 0.00 0 167.71
392K1W/8ĎURECOVÁ KRISTÍNA 2002 TSM Bratislava156.22 12 0.00 0 168.22
393C2M/2MAHE ALAN
LE BAINDRE MATHEO
99
98
BRETAGNE
BRETAGNE
148.54 20 0.00 0 168.54
394C1W/5HOČEVAR EVA ALINA 2002 Kanu klub Simon161.00 8 0.00 0 169.00
395K1M/48RENDULIC DOMINIK 2000 Croatia151.01 18 0.00 0 169.01
396C2M/3MATĚJKA MICHAEL, 97, USK Pha MATĚJKA MICHAEL
VĚTROVSKÝ JAN, 97, USK Pha VĚTROVSKÝ JAN
97
97
USK Pha
USK Pha
118.57 52 0.00 0 170.57
397K1M/49ROHMER KARL 1999 Leipziger-Kanu-Club112.61 58 0.00 0 170.61
398C1M/6JAVORNIK JUŠ 2001 Kanu klub Simon161.24 10 0.00 0 171.24
399K1M/26HARTL VINZENZ 2001 AKV Augsburg113.33 58 0.00 0 171.33
400C1W/2URCHENKO INNA 1998 Team Kazachstan159.54 12 0.00 0 171.54
401K1W/3MASLEN AMBER 1993 Scottish Canoe Association119.97 52 0.00 0 171.97
402C2M/4KRYUKOV GLEB
PRESNOV PAVEL
  Yaroslavl
Yaroslavl
166.15 6 0.00 0 172.15
403C1W/3FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden158.80 14 0.00 0 172.80
404K1W/17SIGNORI LISA 1998 CCK VALSTAGNA113.34 60 0.00 0 173.34
405C2M/4KRYUKOV GLEB
PRESNOV PAVEL
  Yaroslavl
Yaroslavl
161.47 12 0.00 0 173.47
406K1W/24JENNINGS MADDY 1999 Scottish Canoe Association121.57 52 0.00 0 173.57
407K1W/19NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen111.60 62 0.00 0 173.60
408C1W/5HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg165.70 8 0.00 0 173.70
409C1M/12WENDL DENIS 2000 Horš.Týn158.80 16 0.00 0 174.80
410K1M/27JOSEPH JOSHUA 2001 Potomac whitewater Racing Cent115.29 60 0.00 0 175.29
411C1M/7STEULER BENJAMIN 2001 AKV Augsburg169.96 6 0.00 0 175.96
412K1M/50HOLMES AARON 2000 Scottish Canoe Association124.87 52 0.00 0 176.87
413K1M/41TESAŘ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB163.61 14 0.00 0 177.61
414C1M/13PALMCRANTZ LUDWIG 1998 Sweden163.94 14 0.00 0 177.94
415K1W/10JACOBI SEU 2001 Nantahala Racing Club174.39 4 0.00 0 178.39
416K1M/28ŠTAFEN MATÚŠ 2002 ŽKV Žilina118.48 60 0.00 0 178.48
417K1M/37MUSLER PETER 1998 SPORT CLUB MERANO119.36 60 0.00 0 179.36
418K1M/51DORFSCHMID KIM 2000 Kanu Schwaben123.62 56 0.00 0 179.62
419K1M/42LHOTA KRYŠTOF 2002 USK Pha124.74 56 0.00 0 180.74
420K1W/5DEREVIANKO NATALIA 1996 SURGUT HMAO-UGRA125.52 56 0.00 0 181.52
421C1M/13PFANNENSCHMIDT MAX 2000 Leipziger-Kanu-Club125.45 58 0.00 0 183.45
422C1W/6ŠKÁCHOVÁ MONIKA 1999 Dukla Lipt.Mikuláš132.17 52 0.00 0 184.17
423K1W/11GOSSE NELE 2002 Leipziger-Kanu-Club182.56 2 0.00 0 184.56
424C1M/14SEUMEL PAUL 1999 LKV Sachsen-Anhalt129.84 56 0.00 0 185.84
425C1M/15OCHAKOVSKIH EGOR 2000 Team Kazachstan171.97 14 0.00 0 185.97
426C1M/16OCHAKOVSKIH EGOR 2000 Team Kazachstan176.05 12 0.00 0 188.05
427C1W/7SAFINA KAMILLA 2000 Team Kazachstan182.52 6 0.00 0 188.52
428K1M/52MERMELSTEIN JACOB 2000 Potomac whitewater Racing Cent130.63 58 0.00 0 188.63
429K1W/9BRGLEZ ŽIVA 2001 BD Steklarna Hrastnik178.79 10 0.00 0 188.79
430K1M/25HELLARD PIERRE 1998 BRETAGNE88.84 102 0.00 0 190.84
431K1W/20HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg133.04 58 0.00 0 191.04
432K1W/12HOČEVAR EVA ALINA 2002 Kanu klub Simon179.70 12 0.00 0 191.70
433K1M/43VEVERKA LUKÁŠ 2002 Benátky139.91 52 0.00 0 191.91
434K1W/6LOOS SVENJA 1999 KC Hilden192.10 4 0.00 0 196.10
435K1W/10PETRAUSKAITE KAMILE 2002 Regesa141.88 56 0.00 0 197.88
436K1M/44NAKAJIMA MANATO 2001 Canoe Club Mitake136.15 62 0.00 0 198.15
437C1M/16AMANBAEV ADIL 2000 Team Kazachstan144.16 54 0.00 0 198.16
438C1W/1DEREVIANKO NATALIA 1996 SURGUT HMAO-UGRA143.09 56 0.00 0 199.09
439C1W/6BERGNER VICTORIA 2000 Leipziger-Kanu-Club150.43 52 0.00 0 202.43
440K1M/26BREMER NILS 1997 KST Rhein-Ruhr99.20 104 0.00 0 203.20
441C1W/7SAFINA KAMILLA 2000 Team Kazachstan191.88 12 0.00 0 203.88
442K1M/38MORI ANDREA 1998 FICK COMITATO LIGURIA186.24 18 0.00 0 204.24
443C1W/2OFERRAL CAOIMHE 1997 Canoe Slalom Ireland145.94 60 0.00 0 205.94
444K1M/53MATJAŠEC MATEVŽ 2000 Kajak kanu klub Tacen138.06 68 0.00 0 206.06
445K1W/11HOČEVAR EVA ALINA 2002 Kanu klub Simon156.09 50 0.00 0 206.09
446C1M/17KRYUKOV GLEB 2000 Yaroslavl199.86 8 0.00 0 207.86
447C1W/8HOČEVAR EVA ALINA 2002 Kanu klub Simon200.08 10 0.00 0 210.08
448K1M/45FIAMIN ELIA 2002 KTK Lipt. Mikuláš158.47 52 0.00 0 210.47
449C1M/8KOŘÍNEK MIROSLAV 2001 KTK Lipt. Mikuláš154.69 58 0.00 0 212.69
450K1M/29HOFF ORAN 2002 Colorado150.33 64 0.00 0 214.33
451K1M/27BRATT VIDAR 1998 Sweden109.09 110 0.00 0 219.09
452K1M/54ZEMAN VOJTĚCH 2000 USK Pha113.95 106 0.00 0 219.95
453C1M/9TONCAR MARTIN 2001 TJ Slávia TU Zvolen159.57 62 0.00 0 221.57
454C1M/18ISPAN LEON 2000 Croatia165.93 58 0.00 0 223.93
455K1M/46MORI KEITA 2001 Canoe Club Mitake168.65 58 0.00 0 226.65
456C1W/3URCHENKO INNA 1998 Team Kazachstan158.60 70 0.00 0 228.60
457K1M/39TUIRAVIRAVI DANIEL 1998 Fiji119.44 110 0.00 0 229.44
458K1M/47PŘÍHODA LUKÁŠ 2001 USK Pha123.90 106 0.00 0 229.90
459K1M/48NOVAK URBAN 2001 Kanu klub Simon168.54 64 0.00 0 232.54
460K1W/12ŠRIBAR RIJA 2002 Kajak klub Soške Elektrarne169.31 64 0.00 0 233.31
461C1M/19PRESNOV PAVEL 2000 Yaroslavl173.85 60 0.00 0 233.85
462K1W/13BRGLEZ ŽIVA 2001 BD Steklarna Hrastnik176.11 58 0.00 0 234.11
463K1W/14LUKNÁROVÁ EMANUELA 2002 TSM Bratislava222.50 12 0.00 0 234.50
464K1W/25ALDUCCI BEATRICE 2000 CCK VALSTAGNA172.29 64 0.00 0 236.29
465C1W/4HOČEVAR JANA 1998 KKK Ljubljana219.47 20 0.00 0 239.47
466K1M/49OPLOTNIK LUKA 2001 BD Steklarna Hrastnik139.25 108 0.00 0 247.25
467C1M/14CEPEK MATĚJ 1998 SKVS ČB137.77 110 0.00 0 247.77
468K1M/30SEHIC AMI 2001 Croatia139.08 110 0.00 0 249.08
469K1W/26BERGNER VICTORIA 2000 Leipziger-Kanu-Club138.17 114 0.00 0 252.17
470K1W/27MOESER SINA 2000 Kanu Schwaben148.39 106 0.00 0 254.39
471K1M/30DIETZ JOSHUA 2000 VfL Bad Kreuznach101.66 154 0.00 0 255.66
472K1M/50BELOKRENITSKIY KIRILL 2002 Krasnoyarsk146.49 112 0.00 0 258.49
473C1W/8NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen144.54 114 0.00 0 258.54
474K1W/15ĎURECOVÁ MAHULIENA 2002 TSM Bratislava155.56 122 0.00 0 277.56
475C1M/8JAVORNIK JUŠ 2001 Kanu klub Simon167.69 110 0.00 0 277.69
476K1M/51PLANINC MIHA 2002 BD Steklarna Hrastnik210.98 68 0.00 0 278.98
477C1M/20ZONJIC MATEJ 2000 Croatia174.20 112 0.00 0 286.20
478K1M/55WALLISCH VÍT 1999 USK Pha131.39 160 0.00 0 291.39
479C1M/10ISPAN DINO 2001 Croatia186.76 112 0.00 0 298.76
480C1W/9APPODIA LAURA 2000 CCK VALSTAGNA192.76 114 0.00 0 306.76
481K1M/52PANICO TOMMASO 2002 FICK COMITATO LIGURIA247.33 60 0.00 0 307.33
482K1M/28ULPMER MANUEL 1997 CCK VALSTAGNA107.36 204 0.00 0 311.36
483C1M/21PRETOLANI TOMMASO 1999 FICK COMITATO LIGURIA205.51 108 0.00 0 313.51
484C1W/10KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach153.77 160 0.00 0 313.77
485C1W/4HOČEVAR JANA 1998 KKK Ljubljana209.88 118 0.00 0 327.88
486K1M/53GRADIŠEK NEJC 2002 Kanu klub Simon171.78 158 0.00 0 329.78
487K1W/28HUMEAU MAYA 2000 Potomac whitewater Racing Cent172.78 158 0.00 0 330.78
488K1W/16COLNAR ZARJA 2002 Kajak kanu klub Tacen174.75 162 0.00 0 336.75
489C1M/15BEN PEEPLES 1998 Team Colorado Whitewater Racin153.84 262 0.00 0 415.84
490C1M/16KUZNETSOV DENIS 1997 Team Kazachstan164.81 260 0.00 0 424.81
491K1M/54DIEŠKA MAREK 2002 ŽKV Žilina236.37 210 0.00 0 446.37
492C2M/5SORIANO DANIELE
HEIN JAKOB
 
1
Bamberger Faltbootclub e.V.
Bamberger Faltbootclub e.V.
86.39 806 0.00 0 892.39
Oddíl