Český pohár veteránů starších ve slalomu 2022

poslední aktualizace: 08.08.2022 16:40:33
započítávány jsou tyto závody:
A - Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů, 17.04.2022
B - Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů, 14.05.2022
C - Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů, 21.05.2022
D - Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů, 02.07.2022
E - Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků, 09.07.2022
F - Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů, 06.08.2022

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1900-1967
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Větrovský Jiří, 1966SPORT Zbraslav, z. s.1 / 751 / 751 / 751 / 75-1 / 75300
2. Keš Miroslav, 1967SK Domeček Soběslav2 / 682 / 682 / 682 / 68-3 / 62272
3. Hák Jiří, 1952Loko Trutnov3 / 623 / 627 / 464 / 571 / 754 / 57256
4. Kuna Alois, 1960SK VS Č. Budějovice5 / 53-6 / 495 / 532 / 68-223
5. Míl Pavel, 1967Loko Trutnov-5 / 5311 / 358 / 433 / 626 / 49207
6. Kubeš Vladimír, 1961VS Tábor--5 / 533 / 62-2 / 68183
7. Piskáček Jan, 1966SK Štětí-6 / 49-7 / 465 / 53-148
8. Krejčí Antonín, 1955TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--12 / 339 / 404 / 57-130
9. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.4 / 57----5 / 53110
10. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-4 / 578 / 43---100
11. Krofta Zdeněk, 1959VS Tábor--10 / 376 / 49--86
12. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové--13 / 31--7 / 4677
13. Machuta Zdeněk, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--3 / 62---62
14. Kubát Jiří, 1959Kanoistický klub Klatovy z.s.--4 / 57---57
15. Mulač Oldřich, 1961TJ SK Hubertus KV--9 / 40---40

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Šrámek Jiří, 1966
Veselý Josef, 1950
KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
--1 / 751 / 75--150
2. Nedvídek František, 1944
Hák Jiří, 1952
TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
--2 / 68--1 / 75143
3. Šrámek Jiří, 1966
Šrámek Jaroslav, 1957
KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
-1 / 75----75

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Plašilová Drahomíra, 1961
Filipi Robert, 1964
SK VS Karbo Benátky
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
-----1 / 7575

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Koudelka Tomáš, 1964SK Vltava Č. Krumlov z.s.-2 / 683 / 621 / 75-4 / 57262
2. Pavlík Jiří, 1964SK Třebechovice2 / 683 / 626 / 497 / 464 / 577 / 46236
3. Piskáček Jan, 1966SK Štětí3 / 626 / 49-9 / 402 / 686 / 49228
4. Machuta Zdeněk, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-1 / 752 / 68--3 / 62205
5. Kraus Václav, 1961TJ ČSAD Plzeň-5 / 539 / 405 / 53-8 / 43189
6. Koshelev Sergey, 1960Klub vodních sportů Sušice z.s.--8 / 434 / 57-1 / 75175
7. Dodal Jan, 1953TJ Bohemians Praha--13 / 3112 / 336 / 499 / 40153
8. Šrámek Jiří, 1966KK Rakovník-4 / 577 / 468 / 43--146
9. Neugebauer Roman, 1965TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--1 / 75--2 / 68143
10. Procházka Miloš, 1954TJ SK Hubertus KV--4 / 57-1 / 75-132
11. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1 / 75----5 / 53128
12. Pártl Miroslav, 1954SK Vltava Č. Krumlov z.s.--11 / 3511 / 355 / 53-123
13. Vondra Václav, 1957Otava Strakonice--10 / 376 / 49--86
14. Winter Eduard, 1956Delfín Jablonec-8 / 43-10 / 37--80
15. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-7 / 4612 / 33---79
16. Jarolímek Otto, 1961TJ Turnov-10 / 37---10 / 3774
17. Galuška Vladislav, 1965Klub vodních sportů Sušice z.s.---2 / 68--68
18. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové--14 / 29--11 / 3564
19. Maceček Dušan, 1962TJ SK Hubertus KV----3 / 62-62
Chod Václav, 1961VS Blovice---3 / 62--62
21. Neuwirth Josef, 1961TJ SK Hubertus KV--5 / 53---53
22. Kulhánek Josef, 1951Delfín Jablonec-9 / 40----40
23. Polívka Karel, 1945Sk VS Slávia Hradec Králové-11 / 35----35
24. Zýka Petr, 1951TJ ČSAD Plzeň---13 / 31--31

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Lagnerová Jana, 1959SK Domeček Soběslav--2 / 681 / 75-1 / 75218
2. Samešová Věra, 1955Delfín Jablonec-1 / 753 / 62---137
3. Benešová Marie, 1961Klub vodních sportů Sušice z.s.--1 / 75---75
4. Plašilová Drahomíra, 1961SK VS Karbo Benátky-----2 / 6868
5. Kubátová Anna, 1960Kanoistický klub Klatovy z.s.--4 / 57---57
Typ závodu

Historie procházení