Český pohár veteránů starších ve slalomu 2021

poslední aktualizace: 20.09.2021 14:53:13
započítávány jsou tyto závody:
A - Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů, 19.06.2021
B - Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů, 03.07.2021
C - Slalom na voleji + Český pohár veteránů, 10.07.2021
D - Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků, 31.07.2021
E - Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů, 15.08.2021
F - 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů, 18.09.2021

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1900-1966
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Větrovský Jiří, 1966Sport Zbraslav1 / 75--1 / 751 / 751 / 75300
2. Hák Jiří, 1952Loko Trutnov2 / 684 / 571 / 752 / 683 / 626 / 49273
3. Krofta Zdeněk, 1959VS Tábor-2 / 68-3 / 625 / 534 / 57240
4. Kubeš Vladimír, 1961VS Tábor-1 / 75-4 / 57-2 / 68200
5. Machuta Zdeněk, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----2 / 683 / 62130
6. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.-3 / 62--4 / 57-119
7. Kuna Alois, 1960SK VS Č. Budějovice-5 / 53----53
Mulač Oldřich, 1961TJ SK Hubertus KV---5 / 53--53
Benhák Jiří, 1956Delfín Jablonec-----5 / 5353
10. Šrámek Jiří, 1966KK Rakovník---6 / 49--49
11. Krejčí Antonín, 1955TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---7 / 46--46
Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-----7 / 4646

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Šrámek Jiří, 1966
Veselý Josef, 1950
KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
-1 / 75-1 / 75-2 / 68218
2. Benhák Jiří, 1956
Benhák Ladislav, 1954
Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
-----1 / 7575

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Jarolímek Otto, 1961
Jarolímková Věra, 1966
TJ Turnov
TJ Turnov
1 / 75-1 / 75---150

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Koudelka Tomáš, 1964SK Vltava Č. Krumlov z.s.2 / 684 / 571 / 751 / 755 / 532 / 68286
2. Pavlík Jiří, 1964SK Třebechovice3 / 625 / 532 / 683 / 628 / 43-245
3. Machuta Zdeněk, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-1 / 75--2 / 681 / 75218
4. Jarolímek Otto, 1961TJ Turnov4 / 57-3 / 62-11 / 35-154
5. Vondra Václav, 1957Otava Strakonice-6 / 49-6 / 49-5 / 53151
6. Kraus Václav, 1961TJ ČSAD Plzeň-10 / 37-2 / 68-8 / 43148
7. Měchura Jiří, 1954SK Třebechovice1 / 75---3 / 62-137
8. Heger Miroslav, 1955KK Rakovník-7 / 46-8 / 43-12 / 33122
9. Dodal Jan, 1953TJ Bohemians Praha-9 / 40-7 / 46-13 / 31117
10. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.-3 / 62--7 / 46-108
11. Procházka Miloš, 1954TJ SK Hubertus KV----6 / 494 / 57106
12. Koshelev Sergey, 1960Klub vodních sportů Sušice z.s.---5 / 5310 / 37-90
13. Pártl Miroslav, 1954SK Vltava Č. Krumlov z.s.-8 / 43---9 / 4083
14. Neugebauer Roman, 1965TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----1 / 75-75
15. Rousek Martin, 1965KK Opava-2 / 68----68
16. Pražák Jan, 1963KVS Hradec Králové-----3 / 6262
17. Galuška Vladislav, 1965Klub vodních sportů Sušice z.s.----4 / 57-57
Piskáček Jan, 1966SK Štětí---4 / 57--57
19. Lepík Vlastimil, 1950TJ SK Hubertus KV-----6 / 4949
20. Šrámek Jiří, 1966KK Rakovník-----7 / 4646
21. Novák Jindřich, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----9 / 40-40
22. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-----10 / 3737
23. Benhák Jiří, 1956Delfín Jablonec-----11 / 3535

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Lagnerová Jana, 1959SK Domeček Soběslav--1 / 75--1 / 75150
Typ závodu