Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů

03.07.2021   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla88.79 2 88.25 0 88.25 71
2.1/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK113.14 0 93.89 0 93.895.64/6,463
3.2/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.94.69 54 94.33 0 94.336.08/6,955
4.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava94.85 2 94.41 0 94.416.16/7,051
5.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK95.72 2 94.79 0 94.796.54/7,447
6.4/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn97.45 2 97.14 0 97.148.89/10,143
7.2/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn99.25 0 107.33 0 99.2511.00/12,539
8.3/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc101.80 2 111.13 4 103.8015.55/17,635
9.4/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc112.64 4 105.37 2 107.3719.12/21,731
10.1/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc107.85 2 99.97 50 109.8521.60/24,527
11.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV111.91 0 117.91 2 111.9123.66/26,823
11.5/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná111.91 0 129.54 2 111.9123.66/26,819
13.5/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno112.65 0 131.49 2 112.6524.40/27,615
14.2/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB4.00 999 122.32 0 122.3234.07/38,611
15.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.125.96 54 123.51 4 127.5139.26/44,510
16.2/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK122.34 6 4.00 999 128.3440.09/45,49
17.6/DMSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava122.54 58 130.70 2 132.7044.45/50,48
18.7/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava151.68 4 129.44 4 133.4445.19/51,27
19.8/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc124.08 50 131.36 6 137.3649.11/55,66
20.6/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov196.18 54 137.14 2 139.1450.89/57,75
21.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc149.10 2 147.42 2 149.4261.17/69,34
22.3/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor101.84 50 104.20 102 151.8463.59/72,13
23.7/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak142.92 50 150.14 4 154.1465.89/74,72
24.3/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov148.21 6 206.81 4 154.2165.96/74,71
25.8/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha125.43 56 181.58 104 181.4393.18/105,60
26.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava156.81 50 1.00 999 206.81118.56/134,30
27.9/ZSULITZKOVÁ Laura 2007 KK Opava167.38 606 142.78 458 600.78512.53/580,80

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVS ČB82.58 0 80.59 0 80.59 134
2.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK85.81 0 85.80 0 85.805.21/6,5130
3.1/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc87.12 0 90.55 2 87.126.53/8,1126
4.1/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn89.97 0 88.15 0 88.157.56/9,4122
5.2/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn88.49 0 87.98 2 88.497.90/9,8118
6.2/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV88.85 0 89.53 0 88.858.26/10,2114
7.2/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor88.90 0 89.11 0 88.908.31/10,3110
8.1/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc89.20 0 90.51 0 89.208.61/10,7106
9.3/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla92.63 4 90.46 0 90.469.87/12,2102
10.3/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha81.66 54 88.93 2 90.9310.34/12,898
11.4/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc92.17 0 92.24 0 92.1711.58/14,494
12.3/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice92.10 4 92.71 0 92.7112.12/15,090
13.4/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov91.76 2 88.94 4 92.9412.35/15,386
14.5/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc92.95 0 95.78 2 92.9512.36/15,382
15. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.91.06 2 95.15 0 93.0612.47/15,578
16.5/DMDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB105.80 2 94.52 0 94.5213.93/17,374
17.2/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc94.54 0 92.80 2 94.5413.95/17,370
18.3/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK94.55 0 95.62 2 94.5513.96/17,366
19. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor100.64 0 94.81 0 94.8114.22/17,662
20.4/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB95.20 0 97.04 0 95.2014.61/18,158
21. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy97.61 0 93.77 2 95.7715.18/18,854
22.6/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn97.02 0 96.21 0 96.2115.62/19,450
23.4/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc104.35 2 97.12 0 97.1216.53/20,546
24. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB96.78 50 95.89 2 97.8917.30/21,542
25.1/VMHÁŠA Michal 1981 3+ Bechyně98.05 0 101.07 0 98.0517.46/21,741
26.5/ZSKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor106.15 2 99.35 0 99.3518.76/23,340
27.6/ZSBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha107.23 6 99.34 2 101.3420.75/25,739
28.2/VMWENDL Miloslav 1978 3+ Horš.Týn109.00 50 101.21 2 103.2122.62/28,138
29.3/VMNOVÁČEK Michal 1977 3+ Hubertus112.26 0 103.53 0 103.5322.94/28,537
30.7/ZSUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně129.74 100 104.39 0 104.3923.80/29,536
31.8/ZSHAUCK Marek 2007 KVS HK118.46 2 104.45 0 104.4523.86/29,635
32.1/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV116.68 2 104.48 0 104.4823.89/29,634
33.6/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol102.52 2 102.46 52 104.5223.93/29,733
34.5/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov102.63 2 108.55 2 104.6324.04/29,832
35.9/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz105.70 0 129.61 2 105.7025.11/31,231
36.10/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava120.45 2 106.60 0 106.6026.01/32,330
37.11/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha105.62 4 126.18 0 109.6229.03/36,029
38.12/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz157.46 0 108.06 2 110.0629.47/36,628
39.6/VHOJDA Ladislav 1973 3+ Horš.Týn110.37 52 110.82 0 110.8230.23/37,527
40.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc124.60 0 111.05 0 111.0530.46/37,826
41.3/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc141.36 2 111.31 0 111.3130.72/38,125
42.4/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha124.51 2 113.75 0 113.7533.16/41,124
43.7/VKEŠ Miroslav 1967 3 Soběslav123.18 4 117.08 0 117.0836.49/45,323
44.7/DMNOVÁK Václav 2005 VS Tábor4.00 999 111.56 6 117.5636.97/45,922
45.4/VMHAUCK Marek 1977 3+ KVS HK111.21 54 117.68 0 117.6837.09/46,021
46.5/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha135.37 0 118.33 0 118.3337.74/46,820
47.13/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov158.57 4 118.98 2 120.9840.39/50,119
48.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor117.88 4 135.31 0 121.8841.29/51,218
49.6/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava131.85 2 122.42 0 122.4241.83/51,917
50.8/VVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor118.60 4 122.92 2 122.6042.01/52,116
51.14/ZSKUBITA Tomáš 2008 KK Opava138.90 6 124.10 0 124.1043.51/54,015
52.15/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn146.48 4 124.86 2 126.8646.27/57,414
53.1/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV134.65 102 127.57 0 127.5746.98/58,30
54.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor148.68 2 124.64 4 128.6448.05/59,613
55.2/PZDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy137.18 2 129.49 2 131.4950.90/63,20
56.7/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha184.37 50 132.78 0 132.7852.19/64,812
57.3/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa130.75 4 126.84 50 134.7554.16/67,211
58.16/ZSPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha157.18 2 135.67 0 135.6755.08/68,310
59. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor134.77 6 129.78 104 140.7760.18/74,79
60.3/PZKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB127.17 102 135.09 6 141.0960.50/75,10
61.4/PZBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov143.36 0 135.88 100 143.3662.77/77,90
62.17/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava150.64 104 149.06 4 153.0672.47/89,98
63.9/VŠERÝ Michal 1971 3+ Rožátov204.86 8 160.40 0 160.4079.81/99,07
64. POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB4.00 999 112.29 50 162.2981.70/101,46
65.18/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.160.37 2 130.83 50 162.3781.78/101,55
66.19/ZSNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.161.33 6 1.00 999 167.3386.74/107,64
67.8/DMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor174.52 2 175.75 52 176.5295.93/119,03
68.5/PZSUCHÝ Zbyšek   USK Pha125.51 56 122.68 56 178.6898.09/121,70
69.4/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov126.70 302 181.29 0 181.29100.70/125,02
70.5/VSKUNA Alois   3 SKVS ČB135.78 302 183.27 4 187.27106.68/132,41
71.10/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov219.84 16 204.76 108 235.84155.25/192,60
72.8/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn177.42 262 164.67 106 270.67190.08/235,90
73.6/PZPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha142.06 204 5.00 0 346.06265.47/329,40
74.20/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha203.98 308 193.13 158 351.13270.54/335,70
75.21/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.114.45 306 104.70 252 356.70276.11/342,60
  ROUSEK David 2010 KK Opava1.00 999 1.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁTOPEK Vladimír 1995 3+ Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy
 POHANKA Vít
WENDL Denis, 2000, Horš.Týn WENDL Denis
2000
2000
Klatovy
Horš.Týn
94.53 2 96.65 4 96.53 22
2.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
3 Bechyně
Boh.Pha
105.18 6 101.57 2 103.577.04/7,318
3. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 103.71 2 105.719.18/9,514
4.1/DSKOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
2 KK Brand
KK Brand
139.81 4 111.03 2 113.0316.50/17,110
5.1/ZSANTL Tomáš
DRAGON Jakub
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
125.82 4 118.45 0 118.4521.92/22,79
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
121.92 16 116.26 8 124.2627.73/28,78
7.1/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Rakovník
Klatovy
129.67 4 128.53 4 132.5336.00/37,37
8.2/ZSBAAR Dominik
KUBITA Tomáš
2007
2008
3 KK Opava
KK Opava
130.70 6 137.09 206 136.7040.17/41,66
9.3/ZSKRÁL Ondřej
DVOŘÁK Vít
 
2009
3 USK Pha
USK Pha
131.52 6 129.35 8 137.3540.82/42,35
10.1/PZSUCHÝ Zbyšek
ŠTEFAN Vojtěch
  USK Pha
USK Pha
162.15 110 145.47 10 155.4758.94/61,10
11.4/ZSŠUTTA Jan
NIEDL Robin
2008
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
176.31 264 140.41 20 160.4163.88/66,24
12.5/ZSJAKUBÍK Štěpán
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
174.07 160 165.83 14 179.8383.30/86,33
13.6/ZSRŮŽIČKA Jan
VANĚK Daniel
2009
2008
KK Brand
KK Brand
193.34 206 185.40 4 189.4092.87/96,22
14.7/ZSBALARIN Evžen
BAAR Patrik
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
104.04 112 1.00 999 216.04119.51/123,81
15.2/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
168.31 106 165.33 106 271.33174.80/181,10
16.1/ZMCIHLÁŘ David
TÁBORSKÝ Vojtěch
2009
2010
Horš.Týn
Horš.Týn
150.63 302 185.42 106 291.42194.89/201,90
17. HAJDUCH Jaroslav
CÍSAŘOVSKÝ Petr
2004
1977
Frol
Frol
1.00 999 139.39 220 359.39262.86/272,30
  VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.84.31 0 86.33 0 84.31 133
2.2/DMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice84.88 0 85.63 0 84.880.57/0,7129
3. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla84.37 2 85.22 6 86.372.06/2,4125
4.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava86.64 0 87.52 0 86.642.33/2,8121
5.2/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn89.40 0 88.61 4 89.405.09/6,0117
6.1/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK88.21 2 90.52 0 90.215.90/7,0113
7.3/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor92.13 0 92.05 2 92.137.82/9,3109
8.1/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB93.07 0 98.39 0 93.078.76/10,4105
9.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV93.89 0 94.96 0 93.899.58/11,4101
10.3/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc94.12 0 92.73 2 94.129.81/11,697
11.4/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná94.87 0 92.91 50 94.8710.56/12,593
12.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha96.63 0 95.35 0 95.3511.04/13,189
13.5/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn96.03 0 92.09 4 96.0311.72/13,985
14.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc97.29 2 92.29 4 96.2911.98/14,281
15.1/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice182.51 56 94.67 4 98.6714.36/17,077
16.2/DSCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc99.73 0 96.71 2 98.7114.40/17,173
17.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava98.74 0 103.56 0 98.7414.43/17,169
18.3/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.102.17 0 97.04 2 99.0414.73/17,565
19.5/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha97.95 2 97.21 2 99.2114.90/17,761
20.6/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy104.14 4 97.96 2 99.9615.65/18,657
21. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy103.27 0 100.22 0 100.2215.91/18,953
22.7/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy98.32 8 96.60 4 100.6016.29/19,352
23.4/VMNOVÁČKOVÁ Michala 1984 Benátky112.66 0 100.83 0 100.8316.52/19,651
24.3/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava98.10 4 103.90 0 102.1017.79/21,150
25.4/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor100.12 2 100.05 6 102.1217.81/21,149
26.8/ZSMALÁ Magdalena 2007 3+ Olomouc103.76 0 105.98 2 103.7619.45/23,148
27.9/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Roudnice110.55 0 102.03 2 104.0319.72/23,447
28.10/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB104.22 0 106.83 2 104.2219.91/23,646
29.6/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava105.31 0 133.66 52 105.3121.00/24,945
30.2/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc106.52 0 111.02 0 106.5222.21/26,344
31.11/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno109.16 4 107.18 0 107.1822.87/27,143
32.7/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava118.90 4 105.69 2 107.6923.38/27,742
33.5/VMPURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB105.87 2 4.00 999 107.8723.56/27,941
34.6/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3 Kralupy108.12 6 106.99 2 108.9924.68/29,340
35.12/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec109.18 2 107.39 2 109.3925.08/29,739
36.3/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand108.03 4 109.66 0 109.6625.35/30,138
37.2/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice108.23 2 107.92 2 109.9225.61/30,437
38.7/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň112.89 0 111.38 0 111.3827.07/32,136
39.2/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec112.93 54 112.30 0 112.3027.99/33,235
40.13/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc108.56 4 118.19 2 112.5628.25/33,534
41.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.113.26 0 121.90 0 113.2628.95/34,333
42.4/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand121.04 2 113.78 0 113.7829.47/35,032
43.5/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3 USK Pha117.44 0 114.56 0 114.5630.25/35,931
44.14/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov117.15 2 114.85 0 114.8530.54/36,230
45.15/ZSPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha148.22 0 115.79 0 115.7931.48/37,329
46.5/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz125.43 4 116.29 0 116.2931.98/37,928
47.16/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak121.96 2 110.36 6 116.3632.05/38,027
48.3/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.118.13 0 168.21 52 118.1333.82/40,126
49.17/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná128.60 4 118.25 0 118.2533.94/40,325
50.6/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy119.68 0 118.64 0 118.6434.33/40,724
51.7/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava119.65 4 118.85 0 118.8534.54/41,023
52.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.130.77 108 119.23 0 119.2334.92/41,422
53.18/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus113.68 54 117.44 2 119.4435.13/41,721
54.8/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand4.00 999 122.32 0 122.3238.01/45,120
55.8/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.159.59 0 122.49 0 122.4938.18/45,319
56.9/DMRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor110.67 50 121.27 4 125.2740.96/48,618
57.9/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 USK Pha124.32 2 125.30 6 126.3242.01/49,817
58.8/VMŠUTTOVÁ Zita   Č.Kruml.141.87 104 124.39 4 128.3944.08/52,316
59.10/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava126.68 2 129.99 4 128.6844.37/52,615
60. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha178.79 2 129.72 2 131.7247.41/56,214
61.11/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand128.99 6 135.97 4 134.9950.68/60,113
62.10/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.253.70 6 140.79 0 140.7956.48/67,012
63.1/PZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy166.51 56 142.13 2 144.1359.82/71,00
64.2/PZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy216.49 104 145.30 2 147.3062.99/74,70
65.5/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 So Trója142.52 52 149.45 6 155.4571.14/84,411
66.3/PZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy159.80 8 1.00 999 167.8083.49/99,00
67.19/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň171.59 6 131.37 52 177.5993.28/110,610
68.12/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.170.04 8 178.77 4 178.0493.73/111,29
69.13/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha123.71 56 189.61 0 179.7195.40/113,28
70.6/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz133.54 50 152.24 254 183.5499.23/117,77
71.20/ZSŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky170.39 56 142.40 52 194.40110.09/130,66
72.21/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa167.73 108 181.49 14 195.49111.18/131,95
73.11/DMLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov172.50 116 202.61 16 218.61134.30/159,34
74.22/ZSULITZKOVÁ Laura 2007 KK Opava149.99 258 139.72 106 245.72161.41/191,43
75.23/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.170.19 212 189.29 58 247.29162.98/193,32
76.4/PZŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.157.74 112 150.68 354 269.74185.43/219,90
77.4/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz219.94 58 172.58 204 277.94193.63/229,71
78.5/PZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.206.14 156 178.32 104 282.32198.01/234,90
79.7/DSPEŠATOVÁ Marie 2003 3 Ostrava214.29 100 181.00 102 283.00198.69/235,70
80.14/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.141.68 150 168.37 602 291.68207.37/246,00
81.6/PZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava142.53 204 1.00 999 346.53262.22/311,00
82.15/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha168.68 208 154.91 456 376.68292.37/346,80
83.24/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 Boh.Pha174.24 358 218.93 210 428.93344.62/408,80
84.7/PZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor116.16 406 91.57 354 445.57361.26/428,50
85.16/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.224.78 302 1.00 999 526.78442.47/524,80
86.17/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň124.20 456 112.62 456 568.62484.31/574,40
  DVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta   3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VAŠINA Jiří, 1994, USK Pha VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha72.66 0 73.69 2 72.66 320
2.1/DSPÍPAL Zbyněk, 2003, SKVS ČB PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB75.98 2 74.49 2 76.493.83/5,3312
3.1/DMBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla77.08 0 82.51 2 77.084.42/6,1308
4.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor79.50 0 78.70 0 78.706.04/8,3304
5.2/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB79.08 2 76.76 2 78.766.10/8,4300
6.2/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice77.04 4 78.77 0 78.776.11/8,4296
7.1/U23POHANKA Vít 2000 2 Klatovy79.08 4 77.21 2 79.216.55/9,0292
8.3/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor79.71 2 77.64 2 79.646.98/9,6288
9.1/VMSUCHÝ Ondřej 1979 TJ Dukla81.68 0 80.65 0 80.657.99/11,0284
10.4/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB86.81 6 80.89 0 80.898.23/11,3280
11.3/DSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB84.84 0 80.97 0 80.978.31/11,4276
12.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla83.53 0 82.43 0 82.439.77/13,4272
13.5/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc82.96 0 82.85 0 82.8510.19/14,0268
13. BOUZEK Filip 1992 Sušice92.94 100 82.85 0 82.8510.19/14,0264
15.2/VTAIŠL Filip 1976 3 Sušice89.19 0 82.87 0 82.8710.21/14,1260
16.2/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc87.43 0 83.22 0 83.2210.56/14,5256
17.2/VMHÁŠA Michal 1981 3+ Bechyně84.81 0 83.47 0 83.4710.81/14,9252
18.6/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand81.60 2 85.94 0 83.6010.94/15,1248
19.7/DMDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB81.53 10 84.31 0 84.3111.65/16,0244
20.8/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha84.65 2 84.67 0 84.6712.01/16,5240
21.3/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz84.75 0 86.14 2 84.7512.09/16,6236
22.9/DMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha83.01 2 84.00 2 85.0112.35/17,0232
23.3/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB87.73 0 85.02 0 85.0212.36/17,0228
24.4/DSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB94.37 4 83.46 2 85.4612.80/17,6224
25.4/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha84.85 4 85.67 0 85.6713.01/17,9220
26.4/VMARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha98.77 0 86.13 0 86.1313.47/18,5216
27.5/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava86.21 0 84.47 2 86.2113.55/18,6212
28.5/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice95.88 4 85.05 2 87.0514.39/19,8208
29.10/DMBOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB88.81 0 87.38 0 87.3814.72/20,3204
30.6/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand88.46 4 87.95 0 87.9515.29/21,0200
31.5/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň88.22 0 90.13 8 88.2215.56/21,4196
32.6/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz96.09 0 88.78 0 88.7816.12/22,2192
33.6/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava92.84 4 87.16 2 89.1616.50/22,7188
34.11/DMMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec97.68 4 89.19 0 89.1916.53/22,7184
35.7/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol85.38 4 78.17 102 89.3816.72/23,0180
36.1/VSMACHUTA Zdeněk   2 Kralupy4.00 999 89.48 0 89.4816.82/23,1176
37.7/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec104.29 2 89.54 0 89.5416.88/23,2172
38.7/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava89.59 0 87.89 4 89.5916.93/23,3168
39.8/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc94.46 102 89.63 0 89.6316.97/23,4164
40.9/ZSUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně103.05 2 90.09 0 90.0917.43/24,0160
41.8/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.88.28 2 91.52 4 90.2817.62/24,2156
42.9/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc93.32 56 88.32 2 90.3217.66/24,3152
43.10/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK103.73 2 90.41 0 90.4117.75/24,4148
44.8/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz90.56 0 101.01 0 90.5617.90/24,6144
45.11/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha90.89 0 90.39 4 90.8918.23/25,1140
46.10/DSSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec91.61 4 89.61 2 91.6118.95/26,1136
47.3/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy91.71 2 91.66 0 91.6619.00/26,1132
48.12/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec101.75 0 91.89 0 91.8919.23/26,5128
49. POTUŽÁK Jan 1988 Sušice92.00 0 4.00 999 92.0019.34/26,6124
50.12/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava88.26 4 91.03 2 92.2619.60/27,0120
51.13/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc97.13 2 90.53 2 92.5319.87/27,3116
52.9/VTESAŘ Robert 1972 3+ SKVS ČB90.84 2 96.27 2 92.8420.18/27,8112
53.13/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak97.23 4 88.85 4 92.8520.19/27,8108
54.11/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná99.15 0 92.88 0 92.8820.22/27,8107
55.14/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc96.76 0 92.97 0 92.9720.31/28,0106
56.14/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.93.16 0 93.40 2 93.1620.50/28,2105
57.2/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.126.96 8 91.45 2 93.4520.79/28,6104
58.15/DMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor107.15 52 93.66 0 93.6621.00/28,9103
59.3/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava99.79 6 89.90 4 93.9021.24/29,2102
60.12/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště112.86 6 90.65 4 94.6521.99/30,3101
61.1/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha94.90 0 97.83 0 94.9022.24/30,6100
62.15/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha95.25 0 102.81 0 95.2522.59/31,199
63.16/DMAMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava95.75 0 93.41 2 95.4122.75/31,398
64.16/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha96.27 0 98.84 0 96.2723.61/32,597
65. BOHÁČ Robert 1989 3+ Ostrava103.63 0 92.29 4 96.2923.63/32,596
66.17/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc97.96 50 94.86 2 96.8624.20/33,395
67.2/VSROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava98.40 2 96.99 0 96.9924.33/33,594
68.17/DMMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice4.00 999 95.10 2 97.1024.44/33,693
69.18/ZSPLAS Tobiáš   3+ USK Pha111.97 2 95.42 2 97.4224.76/34,192
70.10/VBÍZEK Zdeněk 1971 2 KK Brand102.99 2 97.43 0 97.4324.77/34,191
71.19/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava98.15 2 97.53 0 97.5324.87/34,290
72.18/DMŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak91.63 6 92.67 54 97.6324.97/34,489
73.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV95.70 2 100.61 2 97.7025.04/34,588
74.3/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa103.40 2 97.98 0 97.9825.32/34,887
75.11/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.99.31 0 94.10 4 98.1025.44/35,086
76.19/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak92.25 6 96.91 6 98.2525.59/35,285
77.20/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.110.17 104 98.35 0 98.3525.69/35,484
78.3/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha94.37 4 100.09 0 98.3725.71/35,483
79.13/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice95.83 6 98.72 0 98.7226.06/35,982
80.4/VMKYSELA David 1977 3+ Kralupy98.92 0 107.54 6 98.9226.26/36,181
81.20/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy99.46 0 105.56 2 99.4626.80/36,980
82.4/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha103.87 2 97.51 2 99.5126.85/37,079
83.14/DSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice97.52 2 95.93 4 99.5226.86/37,078
84.5/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc107.49 4 99.83 0 99.8327.17/37,477
85.6/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc100.45 50 99.86 0 99.8627.20/37,476
86.4/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.101.04 0 100.09 0 100.0927.43/37,875
87.21/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 Frol96.33 4 99.99 4 100.3327.67/38,174
88.21/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky100.18 6 100.87 0 100.8728.21/38,873
89.15/DSBUDÁK David 2003 3 Kadaň105.07 2 100.92 0 100.9228.26/38,972
90.7/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava102.16 0 101.29 2 102.1629.50/40,671
91.22/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha103.67 0 120.01 2 103.6731.01/42,770
92.23/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.132.74 58 102.30 2 104.3031.64/43,569
93.24/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn137.02 2 102.46 2 104.4631.80/43,868
94.25/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha102.97 2 104.59 0 104.5931.93/43,967
95.8/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha106.23 54 100.72 4 104.7232.06/44,166
96.5/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.119.62 56 104.76 0 104.7632.10/44,265
97.9/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava91.55 300 101.62 4 105.6232.96/45,464
98.26/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.101.64 4 138.45 2 105.6432.98/45,463
99.27/ZSVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand108.37 4 106.40 0 106.4033.74/46,462
100.28/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava104.75 2 107.87 56 106.7534.09/46,961
101.5/VMADAMEC Jakub 1984 3 Č.Lípa147.40 60 105.97 2 107.9735.31/48,660
102.29/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná116.35 150 109.13 0 109.1336.47/50,259
103.16/DSPODZIMEK Jan 2004 3+ Klášter.136.84 14 107.25 2 109.2536.59/50,458
104.12/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB116.46 104 109.52 0 109.5236.86/50,757
105.10/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava138.37 2 108.42 2 110.4237.76/52,056
106.17/DSNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor110.67 0 117.13 12 110.6738.01/52,355
107.1/PZPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha111.08 0 134.92 4 111.0838.42/52,90
108.6/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor122.65 52 107.17 4 111.1738.51/53,054
109.22/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz107.54 102 111.49 0 111.4938.83/53,453
110.30/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava98.38 106 107.54 4 111.5438.88/53,552
111.2/PZDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy116.72 2 110.12 2 112.1239.46/54,30
112.6/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak112.74 0 108.88 4 112.7440.08/55,251
113.31/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava144.14 102 111.75 2 113.7541.09/56,650
114.11/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand128.58 50 111.27 4 115.2742.61/58,649
115.12/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně155.22 2 115.87 0 115.8743.21/59,548
116.32/ZSKRÁL Ondřej   3 USK Pha111.88 4 132.20 0 115.8843.22/59,547
117.3/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV116.75 0 136.52 2 116.7544.09/60,70
117. BAŠUS Ondřej 1987 SKŽižkov162.09 2 116.75 0 116.7544.09/60,746
119.33/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak111.09 6 122.23 0 117.0944.43/61,145
120.23/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha133.74 4 112.18 6 118.1845.52/62,644
121.34/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno128.65 0 116.27 2 118.2745.61/62,843
122.4/PZKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB118.50 0 122.43 2 118.5045.84/63,10
123.13/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz117.37 8 114.91 4 118.9146.25/63,742
124.35/ZSVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor115.08 4 141.19 2 119.0846.42/63,941
125.36/ZSRENDÓN Marco 2008 Boh.Pha111.43 8 107.76 52 119.4346.77/64,440
126.7/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor160.64 4 117.52 2 119.5246.86/64,539
127.14/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha150.87 152 119.80 0 119.8047.14/64,938
128.15/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha116.22 4 130.40 50 120.2247.56/65,537
129.7/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník173.24 6 120.84 0 120.8448.18/66,336
130.8/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus117.19 4 118.17 50 121.1948.53/66,835
131.5/PZBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov124.38 0 118.76 4 122.7650.10/69,00
132.16/ZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha125.40 4 121.34 2 123.3450.68/69,734
133.18/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand93.93 54 124.22 0 124.2251.56/71,033
134.6/PZŠTEFAN Vojtěch   USK Pha126.75 2 125.10 0 125.1052.44/72,20
135.8/VSPÁRTL Miroslav 1954 3 Č.Kruml.123.14 2 150.20 2 125.1452.48/72,232
136.17/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor117.27 8 154.17 0 125.2752.61/72,431
137.18/ZMREZEK Adam   SKVS ČB144.92 156 122.28 4 126.2853.62/73,830
138.37/ZSLEV Ondřej 2008 Trutnov119.66 10 124.02 6 129.6657.00/78,429
139.24/DMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand119.17 54 125.99 4 129.9957.33/78,928
140.19/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha120.57 10 131.26 8 130.5757.91/79,727
141.38/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice80.48 54 81.71 50 131.7159.05/81,326
142.20/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno121.06 12 113.53 54 133.0660.40/83,125
143.21/ZMPROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha129.98 4 139.48 456 133.9861.32/84,424
144.13/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója133.09 2 108.20 50 135.0962.43/85,923
145.7/PZKUDĚJ Jan 2011 Trutnov128.03 106 132.09 4 136.0963.43/87,30
146.9/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha134.15 2 145.82 2 136.1563.49/87,422
147.9/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol131.97 6 118.33 56 137.9765.31/89,921
148.14/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn130.01 8 139.21 54 138.0165.35/89,920
149.15/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky127.25 304 129.07 12 141.0768.41/94,219
150.22/ZMMRŮZEK David 2010 KK Brand168.25 56 139.52 6 145.5272.86/100,318
151.23/ZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand163.42 10 151.58 0 151.5878.92/108,617
152.24/ZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno141.17 56 144.37 8 152.3779.71/109,716
153. KUBÁT Jiří   Sláv.KV107.07 152 101.23 52 153.2380.57/110,915
154.4/U23MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha306.03 204 150.22 10 160.2287.56/120,514
155.8/PZHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň163.04 54 160.06 4 164.0691.40/125,80
156.39/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava106.33 106 110.82 54 164.8292.16/126,813
157.40/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha340.41 102 159.77 6 165.7793.11/128,112
158.10/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz130.28 150 115.48 52 167.4894.82/130,511
159.25/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha123.36 60 185.01 10 183.36110.70/152,410
160.41/ZSDOVALA Jakub 2007 L.Žatec133.09 54 143.43 160 187.09114.43/157,59
161.10/VMBUREŠ Jan 1978 Sušice139.53 206 131.27 60 191.27118.61/163,28
162.26/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn155.38 202 138.41 56 194.41121.75/167,67
163.27/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand111.31 152 108.20 100 208.20135.54/186,56
164.42/ZSJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava156.64 54 131.59 102 210.64137.98/189,95
165.25/DMBEK Matyáš 2006 3 Týniště183.17 56 118.40 110 228.40155.74/214,34
166.9/PZBURGER Jonatan 2011 USK Pha173.78 202 122.87 106 228.87156.21/215,00
167.10/PZVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor126.93 110 135.38 106 236.93164.27/226,10
168.28/ZMKLÍR Vojtěch   USK Pha141.70 114 154.64 158 255.70183.04/251,93
169.16/VŠKOP Vojtěch 1973 Ot.Strak126.55 356 153.40 112 265.40192.74/265,32
170.26/DMCIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn107.85 354 113.30 158 271.30198.64/273,41
171.43/ZSJANOVSKÝ Michael 2007 Č.Kruml.136.57 206 127.36 154 281.36208.70/287,20
172.29/ZMCIHLÁŘ David 2009 3 Horš.Týn107.75 406 127.23 160 287.23214.57/295,30
173.11/PZPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha139.67 160 158.09 254 299.67227.01/312,40
174.44/ZSKOCUM Šimon   Ot.Strak153.00 152 142.37 308 305.00232.34/319,80
175.11/VMFIKEJS Adam 1985 Č.Kruml.1.00 999 116.76 210 326.76254.10/349,70
176.30/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn181.47 158 174.60 154 328.60255.94/352,20
177.45/ZSROLINEC František 2008 Klášter.1.00 999 190.25 150 340.25267.59/368,30
178.17/VNOVÁK Jiří 1970 VS Tábor131.77 210 146.13 208 341.77269.11/370,40
179.46/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.154.35 504 139.01 204 343.01270.35/372,10
180.18/VVYBULKA Jan 1969 Kralupy157.71 210 1.00 999 367.71295.05/406,10
181.12/PZŠAFAŘÍK Viktor   Č.Kruml.141.43 250 1.00 999 391.43318.77/438,70
182.31/ZMBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn185.71 208 150.56 350 393.71321.05/441,90
183.32/ZMŽENTEL Zachariáš 2010 USK Pha116.61 458 139.72 254 393.72321.06/441,90
184.33/ZMMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.111.75 602 155.57 260 415.57342.91/471,90
185.34/ZMČERNOCH Štěpán 2009 3 Kadaň179.15 454 208.40 210 418.40345.74/475,80
186.13/PZRIANT Josef 2013 VS Tábor167.92 254 165.29 304 421.92349.26/480,70
187.14/PZSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.157.58 406 154.56 304 458.56385.90/531,10
188.15/PZMAZANEC Jakub 2011 Klášter.267.33 656 168.90 308 476.90404.24/556,30
189.35/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 USK Pha80.80 602 78.14 404 482.14409.48/563,60
190.16/PZSTRNAD Vojtěch 2011 VS Tábor159.74 354 1.00 999 513.74441.08/607,00
191.17/PZVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn141.60 408 215.58 654 549.60476.94/656,40
192.18/PZKUBITA Lukáš 2013 KK Opava1.00 999 64.28 600 664.28591.62/814,20
193.19/PZVYBULKA Matěj 2012 Kralupy85.43 750 116.32 554 670.32597.66/822,50
194.20/PZKOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha1.00 999 115.24 600 715.24642.58/884,40
195.47/ZSKOPŘIVA Filip 2008 Č.Kruml.1.00 999 152.93 602 754.93682.27/939,00
196.48/ZSLUTONSKÝ Marek 2008 USK Pha55.28 804 58.72 752 810.72738.06/1.015,80
197.49/ZSLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.1.00 999 101.53 752 853.53780.87/1.074,70
198.36/ZMVETTERMANN Adam 2010 Klášter.47.06 850 4.00 999 897.06824.40/1.134,60
199.37/ZMZEMAN Dominik 2010 3 USK Pha61.86 852 44.90 900 913.86 0
  ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn
 HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
117.88 2 111.27 0 111.27 26
2.1/DMMOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
149.54 2 111.45 0 111.450.18/0,222
3.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
113.84 2 121.79 0 115.844.57/4,118
4. MRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
2011
1976
2 KK Brand
TJ Dukla
120.17 6 113.71 4 117.716.44/5,80
5.1/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
3 Kralupy
Kralupy
117.00 4 116.93 2 118.937.66/6,914
6. NOVÁK Martin
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
1991
2006
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
122.50 4 117.33 4 121.3310.06/9,010
6.3/DMNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 119.33 2 121.3310.06/9,06
8.2/VMZÁRUBA Martin
ZÁRUBOVÁ Michaela
1974
1986
2 Dv.Král.
Dv.Král.
123.22 0 4.00 999 123.2211.95/10,75
9.4/DMULITZKOVÁ Laura
KOVÁŘ Filip
2007
2006
KK Opava
KK Opava
155.51 104 145.45 0 145.4534.18/30,74
10.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla
ROUSEK David
2010
2010
KK Opava
KK Opava
144.82 10 145.78 0 145.7834.51/31,03
11.2/ZMVENCOVÁ Alžběta
MRŮZEK David
2010
2010
KK Brand
KK Brand
184.50 60 154.63 6 160.6349.36/44,42
12.3/ZMZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
KK Brand
KK Brand
177.98 10 163.83 0 163.8352.56/47,21
13.2/ZSBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
199.52 8 163.47 6 169.4758.20/52,30
14.4/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie
PINKAVA Jonáš
2010
2011
USK Pha
USK Pha
133.79 302 152.03 52 204.0392.76/83,40
15.1/VPODUŠKOVÁ Marie
PODUŠKA Patrik
1974
1976
So Trója
So Trója
151.69 166 1.00 999 317.69206.42/185,50
16.5/ZMFOLTÍN Radim
PÁDIVÁ Františka
2010
2010
KK Brand
KK Brand
242.71 106 219.28 100 319.28208.01/186,90
Oddíl