Slalom na voleji + Český pohár veteránů

10.07.2021   řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem
ředitel: Jindra Outrata   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMMERENUS Jan   Č.Lípa143.93 10 143.98 4 147.98 0
2.2/PZMADAMEC Jáchym 2011 Kralupy145.00 14 151.03 4 155.037.05/4,80
3.1/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy162.99 2 156.01 2 158.0110.03/6,80
4.3/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy168.93 4 174.06 64 172.9324.95/16,90
5.2/PZZTRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.200.99 0 175.03 8 183.0335.05/23,70
6.3/PZZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy230.03 60 204.02 8 212.0264.04/43,30
7.4/PZZHRONOVÁ Hana 2013 Kralupy217.97 6 239.99 8 223.9775.99/51,40
8.4/PZMMAREK Vojtěch 2013 Trutnov221.94 14 262.96 28 235.9487.96/59,40
9.5/PZMVOREL Filip   Pardub.335.96 14 288.99 16 304.99157.01/106,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto138.95 0 131.03 0 131.03 6
2.1/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.132.99 4 130.01 2 132.010.98/0,75
3.2/DMSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava139.05 2 140.00 2 141.0510.02/7,64
4.3/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava143.95 2 141.06 0 141.0610.03/7,73
5.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov159.92 4 147.06 2 149.0618.03/13,82
6.4/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.148.99 4 147.91 4 151.9120.88/15,91
7.1/VMVORLOVÁ Darina 1984 Pardub.237.03 6 243.97 6 243.03112.00/85,50

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23BOHATÝ Karel 2001 Třebech.103.97 2 101.98 2 103.98 40
2.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov103.98 2 102.00 2 104.000.02/0,036
3.2/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol112.97 2 106.04 0 106.042.06/2,032
4.1/DSVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.106.97 2 106.92 0 106.922.94/2,828
5.2/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov108.97 8 105.01 2 107.013.03/2,924
6.3/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.120.99 4 106.10 2 108.104.12/4,020
7.1/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.106.98 2 109.98 2 108.985.00/4,816
8.1/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.134.03 2 110.92 0 110.926.94/6,712
9.2/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB113.00 0 111.96 0 111.967.98/7,711
10.2/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.116.98 2 115.95 0 115.9511.97/11,510
11.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.119.98 2 113.97 2 115.9711.99/11,59
12.4/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.124.02 6 119.02 2 121.0217.04/16,48
13.1/ZSRUFFER Jakub 2007 3+ Pardub.128.97 8 124.01 0 124.0120.03/19,37
14.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov127.94 0 124.09 0 124.0920.11/19,36
15.1/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha131.00 2 124.96 4 128.9624.98/24,05
16.5/DMČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.185.04 4 126.05 4 130.0526.07/25,14
17. ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.144.94 6 136.07 4 140.0736.09/34,73
18.3/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov141.10 0 140.02 2 141.1037.12/35,72
19.2/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.148.02 4 142.05 0 142.0538.07/36,61
20.2/ZSŠRÁMEK David 2007 Pardub.145.06 0 145.05 0 145.0541.07/39,50
21.3/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.148.04 2 146.99 2 148.9945.01/43,30
22.3/U23SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.223.99 2 198.01 0 198.0194.03/90,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
133.00 6 137.95 8 139.00 9
2. ŠŤASTNÝ Matěj
ŠŤASTNÝ Filip
2005
1994
3 Pardub.
Pardub.
141.02 4 144.03 0 144.035.03/3,65
3. KOBLÍŽEK Daniel
CINKO Radek
2000
1993
3 Pardub.
Pardub.
135.95 12 144.96 8 147.958.95/6,44
4.1/DMKONVALINKA Ondřej
SLEZÁK Adam
2007
2006
3 Pardub.
Pardub.
151.01 8 151.99 6 157.9918.99/13,73
5. DUCHET Gwendal
TATÍČEK Miroslav
1997
1985
2 Pardub.
Pardub.
163.00 6 163.09 0 163.0924.09/17,32
6.1/ZSŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
151.00 16 163.09 10 167.0028.00/20,11

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto113.00 0 115.04 2 113.00 15
2.2/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava117.02 6 116.95 0 116.953.95/3,514
3.3/DMSRPOVÁ Stela 2006 3+ Ostrava115.05 10 115.94 2 117.944.94/4,413
4.4/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3+ Pardub.120.01 0 119.08 0 119.086.08/5,412
5.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav122.00 0 120.05 0 120.057.05/6,211
6.5/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.120.98 2 118.91 2 120.917.91/7,010
7.1/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.119.02 6 123.03 4 125.0212.02/10,69
8.1/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa131.02 4 126.05 4 130.0517.05/15,18
9.1/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy133.01 2 129.97 2 131.9718.97/16,87
10.1/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov136.01 0 137.98 0 136.0123.01/20,46
11.1/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.138.01 0 133.94 6 138.0125.01/22,15
12.2/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto144.06 2 141.95 0 141.9528.95/25,64
13.2/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.147.06 4 146.97 0 146.9733.97/30,13
14.3/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.151.01 4 146.00 6 152.0039.00/34,52
15.3/ZSJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto174.02 4 150.99 2 152.9939.99/35,41
16.2/ZMVALEŠOVÁ Alžběta 2010 Turnov169.98 8 160.98 2 162.9849.98/44,20
17.6/DMHOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.183.00 10 174.93 2 176.9363.93/56,60
  HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky89.00 2 91.03 0 91.00 62
2.1/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.94.05 2 93.03 4 96.055.05/5,558
3.1/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha98.95 2 101.04 6 100.959.95/10,954
4.1/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol100.98 6 99.03 2 101.0310.03/11,050
5.1/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava103.01 2 102.98 0 102.9811.98/13,246
6.2/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště103.01 4 102.02 2 104.0213.02/14,342
7.2/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB104.94 2 102.94 2 104.9413.94/15,338
8.1/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.109.06 2 109.05 0 109.0518.05/19,834
9.2/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.112.01 0 107.00 4 111.0020.00/22,030
10.2/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.109.98 2 112.04 4 111.9820.98/23,126
11.3/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Pardub.111.99 0 110.08 52 111.9920.99/23,125
12.1/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy110.07 2 109.01 4 112.0721.07/23,224
13.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.112.02 4 113.93 0 113.9322.93/25,223
14.2/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná112.94 2 115.05 6 114.9423.94/26,322
15.3/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto132.01 56 107.09 10 117.0926.09/28,721
16.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.122.05 0 116.05 2 118.0527.05/29,720
17.1/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha119.04 8 115.00 4 119.0028.00/30,819
18.2/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol120.96 6 117.07 2 119.0728.07/30,818
19.3/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3+ Vys.Mýto119.05 4 120.02 0 120.0229.02/31,917
20.4/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto132.96 2 121.02 0 121.0230.02/33,016
21.3/VMADAMEC Jakub 1984 3 Č.Lípa122.01 0 121.91 6 122.0131.01/34,115
22.5/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.117.04 6 119.98 6 123.0432.04/35,214
23. CINKO Radek 1993 3 Pardub.126.02 8 117.95 6 123.9532.95/36,213
24.4/U23VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto125.97 6 122.00 2 124.0033.00/36,312
25.2/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.138.07 4 123.08 2 125.0834.08/37,511
26.5/U23SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.122.05 6 123.01 4 127.0136.01/39,610
27.6/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.126.00 2 126.02 4 128.0037.00/40,79
28.3/VVENIGER Jiří   3 Vys.Mýto155.02 4 127.01 2 129.0138.01/41,88
29.3/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.127.07 4 127.99 2 129.9938.99/42,87
30.4/DMPOKORNÝ Pavel 2005 Turnov157.04 4 141.00 2 143.0052.00/57,16
31.3/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov144.98 0 138.01 6 144.0153.01/58,35
32. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov147.02 6 142.07 2 144.0753.07/58,34
33.4/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto155.98 4 154.03 6 159.9868.98/75,83
34.5/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov165.04 2 156.03 4 160.0369.03/75,92
35.7/ZSMUK Matěj 2007 Turnov201.98 14 157.98 6 163.9872.98/80,21
36.5/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto194.00 8 171.93 4 175.9384.93/93,30
37.8/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto179.01 8 167.97 8 175.9784.97/93,40
38.9/ZSVAVŘÍN Jan 2007 Pardub.205.02 402 212.05 12 224.05133.05/146,20
39.6/ZMKOMÁREK Michal 2010 Pardub.246.03 8 221.90 56 254.03163.03/179,20
40.10/ZSOUTRATA Jan   Pardub.272.97 116 243.03 58 301.03210.03/230,80
41.7/ZMSTOJÁNEK Václav 2009 Pardub.232.00 358 251.99 116 367.99276.99/304,40
  KŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEHNO Max 2010 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEK Matyáš 2006 3 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VŠŤASTNÝ Jan
ŠŤASTNÁ Marta
1970
1973
Pardub.
Pardub.
147.92 8 139.98 0 139.98 9
2.1/VMMERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
Č.Lípa
Č.Lípa
138.95 2 138.00 4 140.950.97/0,75
3.1/U23ŽĎÁRSKÁ Laura
KOBLÍŽEK Daniel
2006
2000
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 136.97 4 140.970.99/0,74
4.2/VMVORLOVÁ Darina
VOREL Zdeněk
1984
1974
2 Pardub.
Pardub.
137.97 4 157.96 12 141.971.99/1,43
5.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
150.99 2 139.99 4 143.994.01/2,92
6. BUNDOVÁ Simona
CINKO Radek
2004
1993
3 Pardub.
Pardub.
148.94 10 143.05 8 151.0511.07/7,91
7.1/VSJAROLÍMEK Otto
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
3 Turnov
Turnov
174.06 0 166.99 2 168.9929.01/20,70
8.1/ZMHRONOVÁ Šárka
HRONOVÁ Ludmila
2009
2011
Kralupy
Kralupy
232.98 6 227.96 6 233.9693.98/67,10
Oddíl