Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků

31.07.2021   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Tomáš Habich
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov123.50 0 123.50 6 123.50 0
2.2/PZMŠTEFAN Vojtěch   USK Pha126.30 0 128.50 2 126.302.80/2,30
3.3/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha126.40 2 140.00 4 128.404.90/4,00
4.4/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy130.80 2 130.60 6 132.809.30/7,50
5.1/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy138.80 6 138.70 0 138.7015.20/12,30
6.5/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň138.40 12 144.00 4 148.0024.50/19,80
7.6/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha145.30 4 159.80 6 149.3025.80/20,90
8.7/PZMMERENUS Jan 2012 Č.Lípa149.50 6 148.40 6 154.4030.90/25,00
9.8/PZMURBAN František 2011 USK Pha167.50 8 147.40 8 155.4031.90/25,80
10.9/PZMADAMEC Jáchym 2011 Kralupy174.60 14 147.70 10 157.7034.20/27,70
11.2/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy164.20 8 159.10 0 159.1035.60/28,80
12.10/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor168.00 16 150.80 12 162.8039.30/31,80
13.3/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy157.80 8 155.00 8 163.0039.50/32,00
14.11/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy177.70 8 155.70 8 163.7040.20/32,60
15.12/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec159.20 10 160.00 4 164.0040.50/32,80
16.13/PZMKOMIŠ Jan 2011 Loko Plz188.30 4 161.30 10 171.3047.80/38,70
17.4/PZZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor176.90 12 165.80 8 173.8050.30/40,70
18.14/PZMSTRNAD Vojtěch 2011 VS Tábor166.70 10 153.80 56 176.7053.20/43,10
19.15/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec174.70 14 170.00 12 182.0058.50/47,40
20.16/PZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.181.70 4 189.30 10 185.7062.20/50,40
21.17/PZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 Č.Kruml.182.30 6 186.50 4 188.3064.80/52,50
22.18/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy181.40 20 173.20 16 189.2065.70/53,20
23.19/PZMRIANT Josef 2013 VS Tábor162.30 54 188.70 8 196.7073.20/59,30
24.20/PZMDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec196.90 66 191.60 8 199.6076.10/61,60
25.5/PZZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy196.80 10 193.90 6 199.9076.40/61,90
26.21/PZMPORTYCH Ondřej 2011 Trutnov202.10 6 229.10 14 208.1084.60/68,50
27.22/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn181.50 114 176.20 68 244.20120.70/97,70
28.6/PZZMYŠKOVÁ Dorota 2012 Č.Kruml.278.90 68 238.10 18 256.10132.60/107,40
29.7/PZZHRONOVÁ Hana 2013 Kralupy269.60 56 250.90 6 256.90133.40/108,00
30.8/PZZZAPLETALOVÁ Viktorie 2013 Kralupy206.40 160 216.10 70 286.10162.60/131,70
31.23/PZMSTEJSKAL Jan 2013 L.Žatec232.80 58 259.30 62 290.80167.30/135,50
32.24/PZMHORÁK Jakub 2011 VS Tábor1.00 999 189.50 106 295.50172.00/139,30
33.25/PZMKOLMAN Jakub 2013 SKŽižkov282.60 114 249.00 56 305.00181.50/147,00
34.9/PZZŘEJHOVÁ Veronika 2012 Kralupy187.90 308 260.00 160 420.00296.50/240,10
  MAŤHOVÁ Valerie 2014 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov132.00 2 132.50 2 134.00 0
2.2/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha145.30 4 150.50 0 149.3015.30/11,40
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy147.60 4 141.40 8 149.4015.40/11,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.134.70 2 132.50 0 132.50 4
2.1/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.148.60 8 143.60 4 147.6015.10/11,43
3.1/U23SMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor161.40 4 152.40 2 154.4021.90/16,52
4.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov158.20 2 154.90 0 154.9022.40/16,91
5.1/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň162.20 12 152.70 4 156.7024.20/18,30

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.112.60 2 108.80 2 110.80 54
2.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov112.70 0 111.80 0 111.801.00/0,950
3.1/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol115.00 0 111.30 2 113.302.50/2,346
4.2/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn113.40 0 4.00 999 113.402.60/2,342
5. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy116.00 0 113.80 0 113.803.00/2,738
6.1/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.115.90 0 111.90 2 113.903.10/2,834
7.2/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn111.00 4 112.70 2 114.703.90/3,530
8.2/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB116.30 0 115.60 0 115.604.80/4,326
9.3/VMWENDL Miloslav 1978 3+ Horš.Týn117.60 0 4.00 999 117.606.80/6,122
10.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav118.10 0 118.60 0 118.107.30/6,621
11.4/VMDAVID Ondřej 1984 3 KVS HK117.50 2 116.70 2 118.707.90/7,120
12.3/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.118.70 2 119.30 2 120.709.90/8,919
13.4/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov124.50 0 120.90 0 120.9010.10/9,118
14.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV133.90 0 121.30 0 121.3010.50/9,517
15.1/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.123.40 0 119.50 2 121.5010.70/9,716
16. HABICH Tomáš 1997 3+ VS Tábor128.40 0 122.60 0 122.6011.80/10,615
17.6/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník124.50 0 125.20 2 124.5013.70/12,414
18.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov130.90 2 128.00 0 128.0017.20/15,513
19.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor127.50 2 130.20 0 129.5018.70/16,912
20.5/VVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor130.30 0 131.90 0 130.3019.50/17,611
21.6/VNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň127.20 4 128.40 2 130.4019.60/17,710
22.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor126.00 8 130.30 2 132.3021.50/19,49
23.5/VSMULAČ Oldřich 1961 Hubertus133.70 0 136.20 2 133.7022.90/20,78
24.3/DSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice135.00 2 138.80 2 137.0026.20/23,67
25.7/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov134.50 4 135.80 4 138.5027.70/25,06
26. HABICH Karel 1994 3 VS Tábor136.60 2 4.00 999 138.6027.80/25,15
27.7/VMOLŠAN Vítek 1986 Loko Plz153.60 4 143.00 0 143.0032.20/29,14
28.6/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník144.60 0 144.00 0 144.0033.20/30,03
29.8/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov151.20 2 144.50 4 148.5037.70/34,02
30.1/ZSKOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov164.70 10 142.60 6 148.6037.80/34,11
31.7/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy155.00 2 155.30 2 157.0046.20/41,70
32.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor151.40 6 153.90 4 157.4046.60/42,10
33.1/ZMKOLMAN Vít 2010 SKŽižkov173.60 8 165.60 6 171.6060.80/54,90
  SLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3+ Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
121.00 2 119.10 2 121.10 17
2.1/VMTATÍČEK Miroslav
MERENUS Jan
1985
1983
2 Pardub.
Č.Lípa
122.50 0 147.00 10 122.501.40/1,213
3.2/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
151.00 4 131.40 0 131.4010.30/8,59
4. BOUZEK Filip
POTUŽÁK Jan
1992
1988
Sušice
Sušice
136.90 2 138.30 8 138.9017.80/14,75
5.1/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Rakovník
Klatovy
140.10 0 143.10 6 140.1019.00/15,74
6. NĚMEC Aleš
HABICH Karel
1976
1994
3 Kadaň
VS Tábor
149.20 0 4.00 999 149.2028.10/23,23
7.2/VMVELENOVSKÝ Jiří
KROFTA Zdeněk
1978
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
168.30 6 146.00 4 150.0028.90/23,92
8.3/VMFOHL Ondřej
HRON Robin
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
153.50 6 145.80 8 153.8032.70/27,01
9. KOLMAN Filip
KOLMAN Vít
1973
2010
SKŽižkov
SKŽižkov
161.50 6 164.30 4 167.5046.40/38,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha116.40 0 115.00 0 115.00 33
2.2/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.118.00 0 117.40 0 117.402.40/2,129
3. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy121.90 0 117.90 0 117.902.90/2,525
4.3/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3+ Kralupy127.10 4 123.70 0 123.708.70/7,621
5.1/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz123.80 2 126.80 0 125.8010.80/9,420
6.1/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.124.70 4 137.00 4 128.7013.70/11,919
7. FIŠEROVÁ Lenka 1988 Loko Plz125.60 4 128.70 2 129.6014.60/12,718
8.2/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.132.20 12 124.80 6 130.8015.80/13,717
9.4/VMPŘIBYLOVÁ Karolína 1978 3 Hubertus139.10 2 136.50 0 136.5021.50/18,716
10.1/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň138.30 4 132.80 4 136.8021.80/19,015
11. SEDLÁČKOVÁ Iveta 1992 3 Trutnov135.80 2 137.20 2 137.8022.80/19,814
12.2/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak134.10 4 126.20 102 138.1023.10/20,113
13.1/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.135.60 4 141.30 8 139.6024.60/21,412
14.1/U23SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor138.10 4 138.30 2 140.3025.30/22,011
15.3/ZSŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky144.30 4 145.20 8 148.3033.30/29,010
16.1/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž147.40 6 142.40 6 148.4033.40/29,09
16. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha152.20 4 144.40 4 148.4033.40/29,08
18.2/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz149.10 4 150.30 2 152.3037.30/32,47
19.5/VMMULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja153.00 0 152.70 0 152.7037.70/32,86
20.2/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž159.90 4 149.30 4 153.3038.30/33,35
21.4/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec149.80 4 178.30 4 153.8038.80/33,74
22.3/ZMVANČOVÁ Linda 2009 Rakovník163.70 6 4.00 999 169.7054.70/47,63
23.3/DSKUSÁ Viktorie 2004 3 Rakovník166.40 10 205.30 8 176.4061.40/53,42
24. DOLEŽALOVÁ Julia 1991 Loko Plz213.00 12 172.90 10 182.9067.90/59,01
25.6/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.174.50 14 169.50 104 188.5073.50/63,90
26.4/DSPISKÁČKOVÁ Lada 2004 Štětí4.00 999 206.90 18 224.90109.90/95,60
27.7/VMZÁBRANSKÁ Monika 1977 Kralupy1.00 999 220.90 68 288.90173.90/151,20
28.8/VMŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň291.70 18 266.80 116 309.70194.70/169,30
  HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz102.30 0 99.60 2 101.60 99
2.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB103.00 2 102.80 0 102.801.20/1,295
3. BOUZEK Filip 1992 3+ Sušice105.80 0 103.40 0 103.401.80/1,891
4.1/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy105.10 0 104.60 0 104.603.00/3,087
5.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz105.30 2 106.70 0 106.705.10/5,083
6.3/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB109.40 0 107.40 0 107.405.80/5,779
7.4/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň107.50 0 108.10 2 107.505.90/5,875
8. POTUŽÁK Jan 1988 3+ Sušice109.20 0 109.70 2 109.207.60/7,571
9.1/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.129.20 4 105.30 4 109.307.70/7,667
10.2/VMVOVES Ladislav 1985 2 Kralupy110.00 56 109.70 0 109.708.10/8,063
11.2/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha110.70 2 109.90 0 109.908.30/8,259
11.5/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.111.00 2 109.90 0 109.908.30/8,255
13.1/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.106.30 4 110.20 2 110.308.70/8,651
13.2/DSNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.116.90 0 110.30 0 110.308.70/8,647
15.2/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.40 0 109.20 2 110.408.80/8,743
16.6/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz114.40 0 110.60 0 110.609.00/8,942
17.3/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak106.60 6 109.10 2 111.109.50/9,441
18.4/DMŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak111.10 2 114.40 4 113.1011.50/11,340
19.3/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy113.20 4 114.20 0 114.2012.60/12,439
20.7/VVYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha117.70 0 114.80 0 114.8013.20/13,038
21.1/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak113.50 6 110.90 4 114.9013.30/13,137
22.4/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV115.30 0 115.00 2 115.3013.70/13,536
23.3/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice118.30 0 116.00 0 116.0014.40/14,235
24. PROKOP Miroslav 1988 Loko Plz122.50 6 114.40 2 116.4014.80/14,634
25.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.118.00 0 116.60 0 116.6015.00/14,833
26. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy121.00 0 117.70 0 117.7016.10/15,832
27.8/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója121.90 0 117.80 2 119.8018.20/17,931
28.5/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 Frol117.10 4 127.50 2 121.1019.50/19,230
29.2/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz123.20 0 121.90 0 121.9020.30/20,029
30.6/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz119.00 4 121.60 4 123.0021.40/21,128
31.7/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.118.50 6 117.30 6 123.3021.70/21,427
32.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.124.40 0 124.70 0 124.4022.80/22,426
33.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.142.00 10 125.10 0 125.1023.50/23,125
34.5/VMADAMEC Jakub 1984 3 Č.Lípa123.60 2 121.40 4 125.4023.80/23,424
35.6/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník126.80 0 4.00 999 126.8025.20/24,823
36.4/VSPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí133.60 6 127.40 0 127.4025.80/25,422
37.5/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice128.40 0 125.60 2 127.6026.00/25,621
38.9/VHORÁK David 1976 3+ Frol122.60 6 127.80 0 127.8026.20/25,820
39.7/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor125.50 4 124.10 4 128.1026.50/26,119
40.6/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak129.90 0 128.30 0 128.3026.70/26,318
41.2/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.148.10 8 124.60 4 128.6027.00/26,617
42.10/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky130.10 0 134.20 4 130.1028.50/28,116
43.11/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz4.00 999 133.00 0 133.0031.40/30,915
44.3/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.132.00 6 143.40 2 138.0036.40/35,814
45.7/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha139.30 0 139.70 0 139.3037.70/37,113
46.3/U23MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha134.20 6 146.20 4 140.2038.60/38,012
47.8/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník141.90 0 140.30 0 140.3038.70/38,111
48.4/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak134.90 6 140.00 6 140.9039.30/38,710
49.12/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn136.10 6 136.00 6 142.0040.40/39,89
50.8/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy4.00 999 140.60 2 142.6041.00/40,48
51.8/DMCIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn132.50 12 135.10 10 144.5042.90/42,27
52.13/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň138.60 6 1.00 999 144.6043.00/42,36
53.2/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 USK Pha143.00 52 139.20 6 145.2043.60/42,95
54.5/ZSCHUNT Ondřej 2008 Loko Plz180.60 8 143.40 2 145.4043.80/43,14
55.3/ZMNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor144.90 6 148.70 0 148.7047.10/46,43
56.4/ZMKOLMAN Vít 2010 SKŽižkov158.50 6 157.30 0 157.3055.70/54,82
57.5/ZMSKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha158.60 4 158.20 12 162.6061.00/60,01
58.14/VVYBULKA Jan 1969 Kralupy161.60 6 154.90 8 162.9061.30/60,30
59.6/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov169.60 8 159.10 20 177.6076.00/74,80
60.7/ZSLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.252.00 14 199.30 10 209.30107.70/106,00
61.8/ZSKOŠINA Jakub 2008 Trutnov201.70 8 223.60 4 209.70108.10/106,40
62.6/ZMMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.203.10 8 210.00 6 211.10109.50/107,80
  HORÁK Aleš 1974 VS Tábor1.00 999 1.00 999 999.00 0
  SLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TAIŠL Filip 1976 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMDOLEŽAL Tomáš
DOLEŽALOVÁ Zuzana
1976
1980
3 Kralupy
Kralupy
129.10 4 127.70 0 127.70 8
2.2/VMZÁRUBA Martin
ZÁRUBOVÁ Michaela
1974
1986
2 Dv.Král.
Dv.Král.
137.70 4 133.30 0 133.305.60/4,44
3.3/VMMERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
3 Č.Lípa
Č.Lípa
137.70 8 143.10 6 145.7018.00/14,13
4.1/DSHAVIÁROVÁ Zuzana
MAREK Matyáš
2005
2003
3 Třebech.
Třebech.
144.70 4 143.00 4 147.0019.30/15,12
5.4/VMKOHOUTOVÁ Lenka
VÁCHA Viktor
1974
1985
3 Kotva B.
Rakovník
148.60 4 148.10 4 152.1024.40/19,11
6. FIŠEROVÁ Lenka
PROKOP Miroslav
1988
1988
Loko Plz
Loko Plz
160.70 4 159.20 4 163.2035.50/27,80
Oddíl