Slalom v Třebechovicích

30.09.2017   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.119.30 0 121.50 4 119.30 84
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha124.00 0 122.80 0 122.803.50/2,980
3.2/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK127.70 2 122.90 0 122.903.60/3,076
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor122.30 2 124.50 2 124.305.00/4,272
5.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK124.40 0 124.90 0 124.405.10/4,368
6.1/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha126.00 2 125.30 0 125.306.00/5,064
7.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.125.90 0 124.60 2 125.906.60/5,560
8.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha123.40 4 124.30 2 126.307.00/5,956
9.3/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha126.60 0 128.00 2 126.607.30/6,152
10.2/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky130.70 0 138.60 0 130.7011.40/9,648
11.4/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa126.40 8 127.08 4 131.0811.78/9,944
12.5/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK130.00 2 129.90 2 131.9012.60/10,640
13.3/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha132.80 0 131.00 52 132.8013.50/11,336
14.1/VMPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 Benátky134.40 2 133.10 0 133.1013.80/11,632
15.4/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa134.20 0 132.90 2 134.2014.90/12,528
16.4/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha135.20 4 132.50 2 134.5015.20/12,727
17.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK136.40 2 133.90 2 135.9016.60/13,926
18.3/VMBAŠKOVÁ Petra 1981 3 Benátky138.80 0 136.20 0 136.2016.90/14,225
18.6/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa139.50 0 134.20 2 136.2016.90/14,224
20.7/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha136.60 6 134.80 2 136.8017.50/14,723
21.4/VMLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily139.70 2 139.02 0 139.0219.72/16,522
22.5/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha141.50 0 139.20 0 139.2019.90/16,721
23.8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor140.30 4 139.60 0 139.6020.30/17,020
24. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3+ KVS HK139.90 0 140.00 0 139.9020.60/17,319
25.6/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice139.90 4 140.10 0 140.1020.80/17,418
26.5/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor141.50 0 148.00 6 141.5022.20/18,617
27.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily141.60 2 142.10 0 142.1022.80/19,116
28.7/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha140.70 2 141.80 4 142.7023.40/19,615
29.6/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.139.60 4 141.30 2 143.3024.00/20,114
30.7/DMBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz146.70 0 144.20 4 146.7027.40/23,013
31.8/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov145.30 2 144.90 6 147.3028.00/23,512
32.9/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz145.30 6 145.60 2 147.6028.30/23,711
33.10/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz147.70 0 145.60 6 147.7028.40/23,810
34.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily145.50 4 149.30 2 149.5030.20/25,39
35.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec148.70 2 151.40 0 150.7031.40/26,38
36.8/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto155.60 2 151.70 0 151.7032.40/27,27
37.9/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK152.10 0 161.50 4 152.1032.80/27,56
38.10/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK153.20 4 155.20 10 157.2037.90/31,85
39.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov162.80 0 158.30 0 158.3039.00/32,74
40.11/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor162.30 2 156.30 4 160.3041.00/34,43
41.11/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.219.90 12 165.40 8 173.4054.10/45,32
42.12/ZMJINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha204.40 112 178.80 4 182.8063.50/53,21
43.5/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.186.20 0 187.10 4 186.2066.90/56,10
44.9/DMSADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.197.30 58 176.50 14 190.5071.20/59,70
45.13/ZMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.141.90 62 220.60 60 203.9084.60/70,90
46.14/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.220.10 58 210.70 14 224.70105.40/88,30
47.6/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor274.40 64 226.50 214 338.40219.10/183,70
  SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení