Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě

10.09.2017   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:40,22 01:05,64 00:40,22 -
2.1/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:40,38 00:40,75 00:40,380.16/0,4-
3.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:40,93 00:40,54 00:40,540.32/0,8-
4.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:40,86 00:40,64 00:40,640.42/1,0-
5.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:41,74 00:41,59 00:41,591.37/3,4-
6.3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:41,82 00:42,40 00:41,821.60/4,0-
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:42,77 00:42,92 00:42,772.55/6,3-
8.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:04,47 00:43,22 00:43,223.00/7,5-
9.5/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:46,33 00:44,12 00:44,123.90/9,7-
10.6/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava00:44,86 00:45,23 00:44,864.64/11,5-
11.4/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand00:45,65 00:45,23 00:45,235.01/12,5-
12.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:45,39 00:45,56 00:45,395.17/12,9-
13.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:45,56 00:46,07 00:45,565.35/13,3-
14.4/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava00:46,05 00:59,78 00:46,055.83/14,5-
15.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc00:47,63 00:46,21 00:46,215.99/14,9-
15.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:46,21 00:47,83 00:46,215.99/14,9-
17.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:02,14 00:46,48 00:46,486.26/15,6-
18.5/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc00:49,12 00:49,85 00:49,128.90/22,1-
19.3/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc00:50,49 00:52,13 00:50,4910.27/25,5-
20.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc00:52,98 01:09,91 00:52,9812.76/31,7-
21.5/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc00:53,31 00:58,34 00:53,3113.09/32,5-
22.7/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava00:54,24 01:12,78 00:54,2414.02/34,9-
23.6/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:00,69 00:55,08 00:55,0814.86/36,9-
24.6/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava00:59,27 01:00,38 00:59,2719.05/47,4-
25.8/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.00:00,00 01:00,97 01:00,9720.75/51,6-
26. HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993559.77/8.850,7-
27. BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,993559.77/8.850,7-
Oddíl