vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě

10.09.2017   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSNOVOTNÝ Petr
KAMINSKÝ Jan
2000
1999
Olomouc
USK Pha
00:41,34 00:42,00 00:41,34 -
2.2/DSZAPLETAL Mikuláš
KYZLÍK Milan
2000
1999
1 Boh.Pha
Roudnice
00:41,88 01:06,59 00:41,880.54/1,3-
3.3/DSKLÍMA Vojtěch
SKOŘEPA Vojtěch
2002
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:43,26 00:42,73 00:42,731.39/3,4-
4.4/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:44,97 00:43,09 00:43,091.75/4,2-
5.5/DSŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
2 Týniště
Trutnov
00:47,05 00:43,45 00:43,452.11/5,1-
6.1/DMHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:44,77 00:43,70 00:43,702.36/5,7-
7.6/DSONDŘICH Václav
ŠTUDLAR Patrik
2001
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:45,03 00:00,00 00:45,033.69/8,9-
8.2/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:47,09 00:45,21 00:45,213.87/9,4-
9.7/DSRUFFER Matěj
KRČ Ladislav
1999
1999
2 Pardub.
Dukla B.
00:46,34 00:45,76 00:45,764.42/10,7-
10.1/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:48,16 00:47,27 00:47,275.93/14,3-
11.3/DMWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
00:50,59 00:47,30 00:47,305.96/14,4-
12.2/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:48,70 00:47,67 00:47,676.33/15,3-
13.8/DSFIALA Jakub
TICHÝ Štěpán
2001
2000
Olomouc
Olomouc
01:07,69 00:48,49 00:48,497.15/17,3-
14.3/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
00:50,97 00:49,82 00:49,828.48/20,5-
15.4/DMKIRCHNER David
MARTIN Václav
2002
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
00:51,06 00:00,00 00:51,069.72/23,5-
16.4/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
00:51,45 00:52,96 00:51,4510.11/24,5-
17.5/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
00:56,88 00:53,76 00:53,7612.42/30,0-
18.1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
3 Litovel
Litovel
00:54,76 00:55,85 00:54,7613.42/32,5-
19.6/ZSSALAJ František
VITOUL Tomáš
2004
2003
Litovel
Litovel
00:59,88 00:56,26 00:56,2614.92/36,1-
20.2/ZMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
00:58,35 00:56,43 00:56,4315.09/36,5-
21.7/ZSŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
00:58,06 00:56,54 00:56,5415.20/36,8-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3