vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Dolních Kounicích - neděle

05.06.2011   Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Jiří Machač   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž118.70 0 0.00 999 118.70 29
2.1/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno121.40 0 121.10 2 121.402.70/2,325
3.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž125.60 50 121.70 0 121.703.00/2,521
4. TOPORCER Jiří 1990 0 VSDK120.70 4 122.40 0 122.403.70/3,120
5.1/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.125.80 2 127.10 0 127.108.40/7,119
6.2/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník134.50 2 128.10 0 128.109.40/7,918
7. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž130.40 0 128.60 0 128.609.90/8,317
8. PAVLÍK Radek 1992 0 VSDK127.30 2 129.00 0 129.0010.30/8,716
9. BARCAJ Adam 1988 0 Přerov130.70 2 131.90 0 131.9013.20/11,115
10.2/DSSTŘECHA Petr 1994 0 VSDK130.40 4 128.30 6 134.3015.60/13,114
11. BAŘINA Jiří 1992 0 Přerov134.00 2 130.80 4 134.8016.10/13,613
12. STUDENÝ Jakub 1990 0 VSDK136.20 0 133.70 2 135.7017.00/14,312
13. KUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel136.60 0 0.00 999 136.6017.90/15,111
14.2/DMPAPP Daniel 1995 0 Přerov136.60 6 133.80 4 137.8019.10/16,110
15.1/ZSKLEVETA Jakub 1997 3 Olomouc136.90 2 136.80 2 138.8020.10/16,99
16.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.139.80 4 140.20 0 140.2021.50/18,18
17.3/VMVESELÝ Marek 1975 0 VSDK141.40 2 138.80 2 140.8022.10/18,67
17.4/VMNĚMEC Jakub 1969 0 Tesla Bo140.80 0 142.50 2 140.8022.10/18,66
19.2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel140.70 8 141.30 2 143.3024.60/20,75
20.2/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc148.30 2 154.60 2 150.3031.60/26,64
21.3/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno149.10 2 149.60 4 151.1032.40/27,33
22.3/DSPINKAS Adam 1993 3 Litovel149.60 2 147.40 4 151.4032.70/27,52
23.5/VMSTRATIL Michal 1973 0 Litovel168.30 0 150.70 2 152.7034.00/28,61
24.3/ZSLINEK Ondřej 1998 0 Olomouc150.70 4 152.80 0 152.8034.10/28,70
25.4/ZSKUČA Jakub 1998 0 Litovel148.90 4 154.20 54 152.9034.20/28,80
26.5/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž152.10 2 152.10 6 154.1035.40/29,80
27.3/ZMČÁŇ Libor 1999 0 Val.Mez.166.40 2 159.00 0 159.0040.30/34,00
28.6/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel166.00 4 168.90 6 170.0051.30/43,20
29.7/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel154.90 52 165.70 6 171.7053.00/44,70
30.4/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.180.20 4 180.10 0 180.1061.40/51,70
31.5/ZMŠPETÍK Josef 1999 0 Val.Mez.187.50 0 186.00 54 187.5068.80/58,00
32.6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc203.00 6 201.10 4 205.1086.40/72,80
33.4/DMHRUBÝ Tomáš 1996 0 Val.Mez.199.30 52 208.60 2 210.6091.90/77,40
34.7/ZMMORKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.232.50 4 205.40 6 211.4092.70/78,10
35.8/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc203.60 56 211.90 0 211.9093.20/78,50
36.8/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez.221.10 8 214.30 54 229.10110.40/93,00
  JUREČKA Filip 1998 0 Litovel0.00 0 0.00 0 0.00 0
  BARGEL Radek 1996 0 Šumperk0.00 0 0.00 0 0.00 0
  ŠVUB Jakub 1996 0 Šumperk0.00 0 0.00 0 0.00 0
  BEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk0.00 0 0.00 0 0.00 0
  VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno136.50 2 135.80 0 135.80 7
2.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.177.30 2 172.10 0 172.1036.30/26,73
3.1/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 0 Val.Mez.173.00 0 173.30 2 173.0037.20/27,42
4.1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel213.40 54 220.00 8 228.0092.20/67,91
5.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel283.60 0 229.20 2 231.2095.40/70,30
6.2/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel234.40 0 228.90 4 232.9097.10/71,50
7.3/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.304.20 4 315.10 4 308.20172.40/127,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BARCAJ Adam
BAŘINA Jiří
1988
1992
Přerov
Přerov
146.20 6 0.00 999 152.20 5
2.1/DSZAPLETAL Štěpán
HUDEČEK Vojtěch
1993
1993
Litovel
Litovel
157.70 8 154.30 8 162.3010.10/6,64
3.1/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
161.00 2 166.20 12 163.0010.80/7,13
4. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
175.20 0 175.30 4 175.2023.00/15,12
5.1/ZMČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
179.90 6 189.10 4 185.9033.70/22,11
6.2/ZMKLEVETA Jakub
NOVOTNÝ Petr
1997
2000
3 Olomouc
Olomouc
193.70 8 196.70 4 200.7048.50/31,90
7.2/ZSPATÁK Jan
ŠOTOLA Karel
1997
1997
Litovel
Litovel
195.90 10 208.80 14 205.9053.70/35,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 3 Lipník129.90 2 128.60 0 128.60 15
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno128.40 2 129.10 2 130.401.80/1,411
3.1/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.137.40 0 140.80 6 137.408.80/6,810
4.2/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž136.60 4 134.10 6 140.1011.50/8,99
5.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.144.40 2 144.00 0 144.0015.40/12,08
6.1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel155.40 0 151.30 0 151.3022.70/17,77
7. STOLIČKOVÁ Karolína 1991 0 Kroměříž169.70 0 151.90 0 151.9023.30/18,16
8. FUSKOVÁ Dana 1988 3 Val.Mez.155.00 0 157.40 0 155.0026.40/20,55
9.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel158.60 2 159.00 0 159.0030.40/23,64
9.2/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž159.00 0 161.30 0 159.0030.40/23,63
11.3/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.160.80 0 156.80 4 160.8032.20/25,02
12.1/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž160.20 4 161.40 2 163.4034.80/27,11
13.4/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 0 KK Brno158.80 52 166.70 2 168.7040.10/31,20
14.3/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel168.10 8 164.10 6 170.1041.50/32,30
15.2/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno188.20 2 187.70 0 187.7059.10/46,00
16.3/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.249.70 10 203.70 2 205.7077.10/60,00
  KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK123.80 0 123.60 0 123.60 10
2. PAVLÍK Radek 1992 0 VSDK127.40 0 130.10 0 127.403.80/3,19
3.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo137.80 0 143.20 0 137.8014.20/11,58
4.1/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel148.70 4 138.20 0 138.2014.60/11,87
5.1/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.143.90 4 145.10 14 147.9024.30/19,76
6.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.151.90 4 149.20 0 149.2025.60/20,75
7.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel150.10 0 154.80 2 150.1026.50/21,44
8.2/DSHUDEČEK Vojtěch 1993 0 Litovel152.20 0 152.50 2 152.2028.60/23,13
9.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel157.80 2 152.70 2 154.7031.10/25,22
10.3/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel164.60 6 156.30 8 164.3040.70/32,91
11.3/DSPINKAS Adam 1993 0 Litovel196.00 50 171.40 6 177.4053.80/43,50
12.4/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel174.60 4 176.10 4 178.6055.00/44,50
13.2/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.189.00 0 195.50 2 189.0065.40/52,90
14.5/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.187.70 56 177.80 52 229.80106.20/85,90
  KOHOUTEK Jaroslav 1963 0 Šumperk0.00 0 0.00 0 0.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3