vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích - neděle

12.06.2011   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: doc  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Macášek Tomáš 1992 Dukla B.83.78 2 91.85 4 85.78 100
2.1/VMGrossmann Petr 1974 Loko Plz87.26 0 87.76 0 87.261.48/1,792
3.1/DMZvolánek Jan 1995 Bechyně87.54 0 86.01 4 87.541.76/2,188
4.2/Háša Michal 1981 Bechyně94.25 0 90.13 0 90.134.35/5,184
5.3/Potužák Jan 1988 Sušice100.97 6 91.56 0 91.565.78/6,780
6.2/DMPechlát Hynek 1995 Sušice89.91 2 89.49 6 91.916.13/7,176
7.2/VMBoček Zdeněk 1975 SK VS ČB96.36 2 92.90 0 92.907.12/8,372
8.4/Medřický Ludvík 1992 USK Pha92.95 0 93.67 0 92.957.17/8,468
9.5/Chládek Pavel 1987 Roudnice94.35 2 94.15 0 94.158.37/9,864
10.3/VMPechlát Hynek 1971 Sušice94.20 0 93.94 2 94.208.42/9,860
11.3/DMPeterka Adam 1996 Rakovník93.83 52 94.48 0 94.488.70/10,156
12.6/Hek Jan 1979 Roudnice95.39 2 94.57 0 94.578.79/10,252
13.4/VMMíka Patrik 1975 Sušice99.38 4 97.15 0 97.1511.37/13,348
14.1/VSChod Václav 1961 Blovice100.35 4 99.63 0 99.6313.85/16,144
15.4/DMJelínek Filip 1996 Boh.Pha103.13 0 98.86 2 100.8615.08/17,640
16.5/DMStefan Tomáš 1995 Soběslav99.69 2 101.04 0 101.0415.26/17,839
17.1/ZMZima Tomáš 2000 Roudnice111.45 2 101.73 0 101.7315.95/18,638
18.1/ZSZapletal Vojtěch 1998 Kralupy99.88 4 101.90 0 101.9016.12/18,837
19.5/VMMilyán David 1974 L.Žatec104.62 2 103.99 50 106.6220.84/24,336
20.6/VMBeran Jan 1969 KV Pha 4105.65 6 102.78 4 106.7821.00/24,535
21.2/VSLepík Vlastimil 1950 Hubertus110.94 2 108.51 0 108.5122.73/26,534
22.2/ZMZapletal Mikuláš 2000 Kralupy107.76 2 105.49 6 109.7623.98/28,033
23.3/VSGrossmann Zdeněk 1939 Č.Kruml.109.99 0 108.65 50 109.9924.21/28,232
24.7/VMUhlík František 1975 Bechyně112.94 8 108.02 2 110.0224.24/28,331
25.2/ZSKuna Václav 1998 SK VS ČB112.41 6 109.47 2 111.4725.69/29,930
26.4/VSPártl Mirek 1954 Č.Kruml.113.48 0 114.75 8 113.4827.70/32,329
27.3/ZMPohanka Vítek 2000 Klatovy115.10 4 113.55 0 113.5527.77/32,428
28.3/ZSPechman Vojtěch 1997 Roudnice112.47 2 114.49 2 114.4728.69/33,427
29.8/VMJáša Radek 1967 SK VS ČB113.35 4 110.81 4 114.8129.03/33,826
30.4/ZSHabich Tomáš 1997 VS Tábor125.83 6 109.64 6 115.6429.86/34,825
31.4/ZMKyzlík Milan 1999 Roudnice136.06 52 113.38 4 117.3831.60/36,824
32.6/DMŽítek Michal 1996 Hubertus122.00 0 117.72 0 117.7231.94/37,223
33.5/VSDodal Jan 1953 Boh.Pha115.05 10 114.06 4 118.0632.28/37,622
34.5/ZSPeterka Jáchym 1998 Rakovník133.06 0 114.82 4 118.8233.04/38,521
35.5/ZMPetříček Jakub 2000 L.Žatec116.52 4 119.18 0 119.1833.40/38,920
36.6/ZSJáša Filip 1997 SK VS ČB115.18 4 117.29 4 119.1833.40/38,919
37.7/Bureš Jan 1978 Sušice122.07 10 114.10 6 120.1034.32/40,018
38.6/VSVondra Václav 1957 Ot.Strak118.78 2 117.56 4 120.7835.00/40,817
39.8/Janů Petr 1987 Č.Kruml.153.96 56 112.92 8 120.9235.14/41,016
40.7/VSHeger Miroslav 1955 Rakovník242.92 8 120.64 2 122.6436.86/43,015
41.9/VMPalouda Tomáš 1969 Č.Kruml.123.55 2 117.06 6 123.0637.28/43,514
42.6/ZMPechman Štěpán 1999 Roudnice121.84 2 127.57 0 123.8438.06/44,413
43.10/VMPrinc Rudolf 1970 Ot.Strak149.70 8 123.86 0 123.8638.08/44,412
44.7/ZSKoudelka Václav 1997 Rakovník130.92 2 115.93 8 123.9338.15/44,511
45.8/ZSKlíma Jan 1998 Č.Kruml.133.87 2 116.04 8 124.0438.26/44,610
46.1/PZMilyán David 2001 L.Žatec119.52 8 130.39 56 127.5241.74/48,70
47.8/VSJilma Ivan 1957 L.Tábor123.71 4 999.00 0 127.7141.93/48,99
48.2/PZKlement Maxim 2001 Roudnice140.57 2 122.26 6 128.2642.48/49,50
49.3/PZRezek Tomáš 2001 SK VS ČB127.05 2 147.33 0 129.0543.27/50,40
50.7/ZMSkořepa Vojtěch 1999 Č.Kruml.125.32 6 123.73 6 129.7343.95/51,28
51.7/DMSofron Daniel 1995 ČSAD Plz125.76 4 188.13 4 129.7643.98/51,37
52.9/Vondra Jan 1988 Dukla B.82.84 52 81.31 50 131.3145.53/53,16
53.8/ZMBeran Václav 2000 USK Pha123.43 8 135.26 8 131.4345.65/53,25
54.9/VSMaňas Miroslav 1955 Hubertus134.99 0 150.07 6 134.9949.21/57,44
55.9/ZMVenc Alexandr 1999 Dukla B.135.13 10 131.31 4 135.3149.53/57,73
56.10/VSKovařík Richard 1959 Ot.Strak162.54 8 131.24 8 139.2453.46/62,32
57.10/ZMNesnídal Radek 2000 L.Žatec148.48 2 161.90 6 150.4864.70/75,41
58.10/Kubát Jan 1982 Kotva B.109.87 56 102.08 54 156.0870.30/82,00
59.1/DSKratochvíl Daniel 1994 ČSAD Plz127.89 54 110.35 54 164.3578.57/91,60
60.11/ZMWallisch Vít 1999 USK Pha168.61 6 200.73 2 174.6188.83/103,60
61.4/PZTáborský Jan 2003 Horš.Týn168.12 10 207.56 6 178.1292.34/107,60
62.5/PZKalina Vojtěch 2001 Vlašim9999.99 0 173.21 12 185.2199.43/115,90
63.6/PZŠvejd Jan 2004 Sušice167.10 164 177.22 14 191.22105.44/122,90
64.7/PZKirchner David 2002 Dukla B.204.51 164 145.36 60 205.36119.58/139,40
65.12/ZMMarek Aleš 1999 SK VS ČB196.00 10 210.66 56 206.00120.22/140,10
66.8/PZŠvejd Jakub 2001 Sušice162.91 60 152.94 112 222.91137.13/159,90
67.9/PZHoral Vojtěch 2002 Horš.Týn156.83 108 9999.99 0 264.83179.05/208,70
68.9/ZSFormánek Lukáš 1997 SK VS ČB198.97 104 225.88 152 302.97217.19/253,20
69.13/ZMLána Matěj 2000 Ot.Strak9999.99 0 231.55 104 335.55249.77/291,20

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSFišerová Tereza 1998 Roudnice132.88 2 128.39 4 132.39 3
2.1/Pospíšilová Jitka 1989 VS Tábor160.19 6 142.11 0 142.119.72/7,32
3.1/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml.186.51 8 148.20 2 150.2017.81/13,51
4.2/ZMŠimková Iva 1999 SK VS ČB154.45 2 168.41 4 156.4524.06/18,20
5.1/DMPrüherová Alžběta 1996 SK VS ČB157.85 12 155.45 2 157.4525.06/18,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Macášek Tomáš
Medřický Ludvík
1992
1992
Dukla B.
USK Pha
105.25 2 0.00 0 107.20 27
2.1/DMPeterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
Rakovník
Sušice
108.33 10 107.00 4 111.003.80/3,519
3.1/VMPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
Sušice
Rakovník
117.17 0 116.08 2 117.109.90/9,215
4.2/Pešta Jan
Boček Zdeněk
1981
1975
L.Tábor
SK VS ČB
127.19 6 116.64 4 120.6013.40/12,511
5.3/Habich Bohumil
Habich Karel
1991
1994
VS Tábor
VS Tábor
116.39 8 133.38 56 124.3017.10/16,07
6.1/VSHabich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
VS Tábor
VS Tábor
148.90 8 122.38 4 126.3019.10/17,83
7.2/VMMěšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
Bechyně
Bechyně
129.01 4 141.20 2 133.0025.80/24,12
8.4/Saiko Tomáš
Janů Petr
1986
1987
Č.Kruml.
Č.Kruml.
127.77 10 126.84 54 137.7030.50/28,51
9.5/Liskovský Vladim
Pokorný Ondřej
1994
1985
SK VS ČB
KVSPísek
134.82 8 128.69 12 140.6033.40/31,20
10.1/ZSKlíma Jan
Paloudová Anežka
1998
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
169.12 14 163.28 16 179.2072.00/67,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Vojtová Veronika 1990 1 USK Pha90.89 0 91.96 0 90.89 45
2.1/VMGrossmannová Zdenka 1965 2+ Kralupy95.04 4 95.25 0 95.254.36/4,837
3.1/VSBenešová Marie 1961 3 Sušice106.57 2 103.23 0 103.2312.34/13,633
4.2/Pártlová Andrea 1988 3 Č.Kruml.99.53 4 100.08 10 103.5312.64/13,929
5.3/Lagnerová Lenka 1985 0 Č.Kruml.103.96 4 102.15 2 104.1513.26/14,625
6.4/Šmejkalová Šárka 1984 2 Sušice109.33 2 104.53 0 104.5313.64/15,021
7.1/ZSFišerová Tereza 1998 2 Roudnice102.52 4 108.28 6 106.5215.63/17,217
8.5/Vanyšová Andrea 1987 2 L.Žatec103.69 4 102.36 6 107.6916.80/18,516
9.1/ZMPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml.114.77 6 111.48 2 113.4822.59/24,915
10.2/VMGalušková Anna 1970 2 Sušice109.05 54 108.55 6 114.5523.66/26,014
11.2/ZMBlažková Tereza 2000 3 USK Pha112.83 6 126.36 2 118.8327.94/30,713
12.2/ZSDušková Kateřina 1998 3 USK Pha125.49 2 120.66 2 122.6631.77/35,012
13.6/Černá Klára 1987 3 Roudnice121.11 2 119.16 6 123.1132.22/35,411
14.3/ZMDušková Michala 2000 0 USK Pha122.76 2 122.25 6 124.7633.87/37,310
15.1/DMPrüherová Alžběta 1996 3 SK VS ČB121.17 6 123.12 6 127.1736.28/39,99
16.2/DMHajduchová Adéla 1996 3 KVSPísek154.21 8 117.48 10 127.4836.59/40,38
17.1/PZGalušková Antonie 2001 Sušice125.22 4 122.71 54 129.2238.33/42,20
18.7/Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor131.48 4 124.68 6 130.6839.79/43,87
19.4/ZMHolická Adéla 1999 0 Dukla B.128.98 4 146.71 4 132.9842.09/46,36
20.5/ZMPaloudová Karolína 2000 0 Č.Kruml.131.48 2 139.29 8 133.4842.59/46,95
21.2/PZPechmanová Marie 2001 Roudnice153.78 6 129.18 8 137.1846.29/50,90
22.2/VSKubátová Anna 1960 0 Klatovy131.58 6 128.28 10 137.5846.69/51,44
23.8/Vanková Markéta 1979 3 Hubertus137.67 0 144.32 2 137.6746.78/51,53
24.3/DMMašková Kateřina 1995 3 Hubertus135.41 4 168.37 4 139.4148.52/53,42
25.6/ZMŠimková Iva 1999 0 SK VS ČB149.49 0 141.23 4 145.2354.34/59,81
26.3/ZSPetriláková Ludmila 1998 0 Hubertus152.72 4 142.02 4 146.0255.13/60,70
27.4/ZSMaňasová Michaela 1997 0 Hubertus169.57 4 142.64 4 146.6455.75/61,30
28.3/PZNesnídalová Lucie 2002 L.Žatec193.01 4 145.87 4 149.8758.98/64,90
29.3/VMHabichová Alena 1969 3 VS Tábor153.61 6 149.66 6 155.6664.77/71,30
30.7/ZMOkáčová Lucie 2000 0 USK Pha158.34 6 151.93 4 155.9365.04/71,60
31.4/PZKyzlíková Monika 2001 Roudnice175.21 2 169.05 2 171.0580.16/88,20
32.5/PZŠimková Táňa 2001 SK VS ČB169.89 2 170.23 8 171.8981.00/89,10
33.5/ZSLánová Zuzana 1998 0 Ot.Strak193.71 4 198.81 6 197.71106.82/117,50
34.6/PZŠprdlíková Kateřina 2001 Sušice148.17 160 133.49 112 245.49154.60/170,10
35.7/PZPražáková Nela 2003 VS Tábor234.03 116 209.45 152 350.03259.14/285,10
36.8/PZStrasserová Bára 2001 L.Žatec267.30 106 221.50 156 373.30282.41/310,70
37.9/PZPechlátová Nikola 2004 Sušice211.65 556 203.85 408 611.85520.96/573,20

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.89.05 4 90.13 0 90.13 67
2.1/DSVlčnovský Vilém 1994 2+ SK VS ČB95.31 0 93.05 10 95.315.18/5,759
3.1/VMPrüher Jakub 1968 2 SK VS ČB96.27 0 95.68 0 95.685.55/6,255
4.2/VMKučera Tomáš 1970 2+ RK Troja95.33 2 97.19 2 97.337.20/8,051
5.2/Háša Michal 1981 2 Bechyně102.00 0 99.25 0 99.259.12/10,147
6.3/Habich Bohumil 1991 2 VS Tábor99.78 0 100.42 0 99.789.65/10,743
7.4/Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB98.16 2 99.85 4 100.1610.03/11,139
8.5/Jícha Dušan 1982 3 So Písek100.81 0 102.67 0 100.8110.68/11,835
9.3/VMMilyán Dušan 1973 2 L.Žatec105.74 2 104.11 0 104.1113.98/15,531
10.2/DSLiskovský Vladimír 1994 2 SK VS ČB106.72 0 108.11 4 106.7216.59/18,427
11.6/Pešta Jan 1981 3 L.Tábor104.76 2 114.39 8 106.7616.63/18,523
12.7/Novák Martin 1991 3 Č.Kruml.104.82 2 103.14 4 106.8216.69/18,522
13.4/VMTáborský Pavel 1972 3 Horš.Týn106.94 0 123.74 4 106.9416.81/18,721
14.5/VMPechlát Hynek 1971 2 Sušice107.75 0 131.98 102 107.7517.62/19,520
15.1/VSKuna Alois 1960 3 SK VS ČB109.94 0 108.00 2 109.9419.81/22,019
16.3/DSHabich Karel 1994 3 VS Tábor108.23 2 109.52 6 110.2320.10/22,318
17.2/VSKubát Jiří 1959 3 Klatovy112.76 0 111.06 0 111.0620.93/23,217
18.3/VSHoral Martin 1957 3 Horš.Týn109.38 2 117.92 56 111.3821.25/23,616
19.1/DMZvolánek Jan 1995 3 Bechyně110.83 6 107.98 4 111.9821.85/24,215
20.6/VMBoček Zdeněk 1975 3 SK VS ČB113.05 0 112.10 0 112.1021.97/24,414
21.7/VMKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L114.89 2 110.31 2 112.3122.18/24,613
22.8/Pokorný Ondřej 1985 3 KVSPísek110.82 2 111.09 2 112.8222.69/25,212
23.2/DMPechlát Hynek 1995 3 Sušice109.54 4 129.55 8 113.5423.41/26,011
24.1/ZSZapletal Vojtěch 1998 3 Kralupy112.01 2 112.67 6 114.0123.88/26,510
25.9/Saiko Tomáš 1986 3 Č.Kruml.124.66 4 113.53 4 117.5327.40/30,49
26.10/Vadlejch Jan 1989 3 Sušice114.67 6 116.34 12 120.6730.54/33,98
27.4/VSKubeš Vladimír 1961 0 VS Tábor145.16 6 122.95 2 124.9534.82/38,67
28.11/Jirka David 1985 0 Č.Kruml.120.59 6 121.16 4 125.1635.03/38,96
29.2/ZSKuna Václav 1998 0 SK VS ČB123.38 2 123.85 4 125.3835.25/39,15
30.3/ZSCepek Matěj 1998 3 KVSPísek128.37 0 127.79 2 128.3738.24/42,44
31.1/ZMZapletal Mikuláš 2000 0 Kralupy137.41 6 126.62 2 128.6238.49/42,73
32.2/ZMZima Tomáš 2000 0 Roudnice123.62 6 129.25 102 129.6239.49/43,82
33.4/ZSHabich Tomáš 1997 0 VS Tábor126.32 6 114.59 60 132.3242.19/46,81
34.5/ZSKlíma Jan 1998 0 Č.Kruml.135.98 2 128.45 4 132.4542.32/47,00
35.12/Švadlena Václav 1985 0 Č.Kruml.131.30 6 144.00 8 137.3047.17/52,30
36.3/ZMPohanka Vítek 2000 0 Klatovy156.23 6 142.62 8 150.6260.49/67,10
37.13/Šíp Milan 1988 0 SK VS ČB119.28 52 115.82 54 169.8279.69/88,40
38.14/Chudík Vladimír 1989 0 SK VS ČB173.09 154 169.33 152 321.33231.20/256,50
39.4/DSVala Matěj 1993 0 VS Tábor141.23 254 164.52 202 366.52276.39/306,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3