vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Písecký Venouš - VZ ve slalomu

16.07.2011   řeka Otava, slalomová dráha
ředitel: Ondřej Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna st.
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPrell Pavel 1976 2+ Kralupy84.23 2 83.90 0 83.90 81
2.2/VMGrossmann Petr 1974 2 Loko Plz87.14 0 84.84 0 84.840.94/1,177
3.3/VMPechlát Hynek 1971 2 Sušice89.58 0 87.76 0 87.763.86/4,673
4.1/DMPechlát Hynek 1995 2 Sušice87.40 4 85.77 2 87.773.87/4,669
5.2/DMZvolánek Jan 1995 2 Bechyně86.65 6 87.18 2 89.185.28/6,365
6.4/VMBoček Zdeněk 1975 2 SKVS ČB93.29 4 92.27 0 92.278.37/10,061
7.1/DSŠrámek Ondřej 1994 2 Sušice91.58 4 92.82 2 94.8210.92/13,057
8.1/VChod Václav 1961 2 Blovice96.95 2 95.24 0 95.2411.34/13,553
9.3/DMŠtětka Matěj 1996 2 SKVS ČB94.13 2 93.55 2 95.5511.65/13,949
10.1/ŽSPetřík Matouš 1997 2 USK Pha97.85 0 96.50 0 96.5012.60/15,045
11.1/Eisner Tomáš 1987 3 Loko Plz0.00 0 96.96 0 96.9613.06/15,641
12.2/VŠtětka Petr 1965 2 SKVS ČB100.58 0 97.05 0 97.0513.15/15,737
13.2/Dolista Jan 1987 2 Kralupy98.16 6 95.05 2 97.0513.15/15,733
14.3/Jilma Martin 1989 3 L.Tábor99.04 2 97.13 2 99.1315.23/18,229
15.2/DSKratochvíl Daniel 1994 3 ČSAD Plz101.22 2 100.41 0 100.4116.51/19,728
16.2/ŽSLerch Adam 1998 3 Klášter.101.00 0 102.85 4 101.0017.10/20,427
17.4/Kysela David 1977 3 Kralupy107.19 0 101.61 0 101.6117.71/21,126
18.3/ŽSJáša Filip 1997 3 SKVS ČB114.78 0 103.52 0 103.5219.62/23,425
19.1/ŽMZima Tomáš 2000 2 Roudnice101.20 4 110.22 0 105.2021.30/25,424
20.1/VSGrossmann Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.110.24 0 106.36 0 106.3622.46/26,823
21.5/VMHorák David 1976 3 S.Žižkov103.08 6 100.86 6 106.8622.96/27,422
22.2/ŽMLhota Matyáš 1999 3 USK Pha111.85 0 108.33 0 108.3324.43/29,121
23.2/VSDodal Jan 1953 3 Boh.Pha115.02 4 110.03 0 110.0326.13/31,120
24.3/VSLepík Vlastimil 1950 3 Hubertus113.41 4 106.37 4 110.3726.47/31,519
25.4/ŽSKuna Václav 1998 3 SKVS ČB110.11 2 109.15 6 112.1128.21/33,618
26.3/ŽMWendl Denis 2000 3 Horš.Týn137.53 52 111.96 4 115.9632.06/38,217
27.4/ŽMZvolánek Filip 1999 3 Bechyně112.98 4 114.07 4 116.9833.08/39,416
28.4/DMFiala Jan 1996 3 SKVS ČB105.47 12 113.17 8 117.4733.57/40,015
29.5/ŽMKoubík Ondřej 1999 3 Boh.Pha118.12 4 116.00 2 118.0034.10/40,614
30.6/VMRadil Jiří 1968 0 HapyLife136.94 102 116.22 2 118.2234.32/40,913
30.6/ŽMVenc Alexandr 1999 3 Dukla B.156.40 8 116.05 4 118.2234.32/40,912
32.7/ŽMBárta Jan 2000 0 Kralupy127.30 14 115.69 4 119.6935.79/42,711
33.7/VMŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek128.20 54 115.82 4 119.8235.92/42,810
34.8/ŽMPetříček Jakub 2000 3 L.Žatec118.54 4 116.66 4 120.6636.76/43,89
35.8/VMJáša Radek 1967 3 SKVS ČB124.22 0 127.99 4 124.2240.32/48,18
36.5/Krejčí Hynek 1978 3 Roztoky122.33 2 125.09 8 124.3340.43/48,27
37.3/VJilma Ivan 1957 3 L.Tábor122.87 6 120.74 4 124.7440.84/48,76
38.6/Bureš Jan 1978 3 Sušice120.88 8 117.22 358 128.8844.98/53,65
39.4/VSHeger Miroslav 1955 3 Rakovník132.92 54 127.14 2 129.1445.24/53,94
40.1/PŽLerch Eduard 2002 - Klášter.128.28 2 159.36 4 130.2846.38/55,30
41.2/PŽLhota Kryštof 2002 - USK Pha133.94 0 159.67 2 133.9450.04/59,60
42.5/ŽSBareš Antonín 1998 0 Štětí124.86 62 130.75 6 136.7552.85/63,03
43.3/PŽŠvejd Jakub 2001 - Sušice130.60 8 152.66 4 138.6054.70/65,20
44.4/PŽWendl Samuel 2003 - Horš.Týn150.73 0 137.82 2 139.8255.92/66,70
45.5/PŽTáborský Jan 2003 - Horš.Týn135.08 8 133.34 62 143.0859.18/70,50
46.9/VMLhota David 1971 0 HapyLife139.31 6 147.53 110 145.3161.41/73,22
47.6/PŽHoral Vojtěch 2002 - Horš.Týn147.38 4 145.46 2 147.4663.56/75,80
48.9/ŽMWallisch Vít 1999 0 USK Pha137.48 10 169.32 10 147.4863.58/75,81
49.7/PŽKalina Vojtěch 2001 - Vlašim155.66 4 164.03 158 159.6675.76/90,30
50.5/VSZýka Petr 1951 3 ČSAD Plz162.45 4 199.51 6 166.4582.55/98,40
51.10/ŽMBeran Václav 2000 0 USK Pha148.47 18 125.36 56 166.4782.57/98,40
52.8/PŽMalý Filip 2002 - KVSPísek163.41 6 170.73 12 169.4185.51/101,90
53.11/ŽMMarek Aleš 1999 0 SKVS ČB100.85 102 146.78 110 202.85118.95/141,80
54.9/PŽŠvejd Jan 2004 - Sušice166.98 60 179.74 112 226.98143.08/170,50
55.6/ŽSFormánek Lukáš 1997 0 SKVS ČB195.28 404 279.93 108 387.93304.03/362,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Krejčová Kristýna 1991 2+ Kralupy103.36 0 94.68 0 94.68 42
2.2/Polívková Hana 1989 2+ Blovice106.13 0 98.59 0 98.593.91/4,138
3.1/VMGalušková Anna 1970 2 Sušice115.42 4 100.86 0 100.866.18/6,534
4.1/VBenešová Marie 1961 3 Sušice112.41 2 99.57 2 101.576.89/7,330
5.1/DSDvořáková Jitka 1994 2+ SKVS ČB119.47 0 101.64 0 101.646.96/7,426
6.1/ŽSKoblencová Anna 1997 2 Kralupy110.33 2 102.33 4 106.3311.65/12,322
7.2/ŽSBrázdová Johana 1997 3 Kralupy0.00 0 108.42 0 108.4213.74/14,518
8.3/Zýková Barbora 1990 2+ Kralupy112.90 8 104.90 4 108.9014.22/15,014
9.1/PŽGalušková Antonie 2001 - Sušice110.99 0 107.85 2 109.8515.17/16,00
10.4/Černá Lucie 1977 2 Kadaň129.21 2 114.52 0 114.5219.84/21,013
11.3/ŽSDušková Kateřina 1998 3 USK Pha154.28 2 117.73 0 117.7323.05/24,312
12.1/DMPrüherová Alžběta 1996 3 SKVS ČB132.62 8 119.76 2 121.7627.08/28,611
13.1/ŽMBlažková Tereza 2000 3 USK Pha126.71 0 116.26 6 122.2627.58/29,110
14.5/Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor123.31 0 118.15 52 123.3128.63/30,29
15.2/ŽMDušková Michala 2000 0 USK Pha130.06 4 124.28 0 124.2829.60/31,38
16.2/PŽDvořáková Eliška 2001 - USK Pha134.91 4 124.27 2 126.2731.59/33,40
17.2/VMBorská Alena 1976 3 Rakovník142.55 4 122.61 4 126.6131.93/33,77
18.4/ŽSPetriláková Ludmila 1998 0 Hubertus139.57 52 126.59 4 130.5935.91/37,96
19.6/Vanková Markéta 1979 3 Hubertus138.67 52 120.71 10 130.7136.03/38,15
20.3/ŽMHolická Adéla 1999 3 Dukla B.185.63 2 129.40 6 135.4040.72/43,04
21.3/PŽŽatecká Nikola 2002 - KVSPísek136.52 0 133.48 2 135.4840.80/43,10
22.3/VMBeranová Eliška 1970 3 KV Pha 4135.06 4 152.60 0 139.0644.38/46,93
23.2/DMHajduchová Adéla 1996 3 KVSPísek148.25 102 136.19 4 140.1945.51/48,12
24.7/Veselá Jitka 1991 3 Klatovy160.66 0 126.93 50 160.6665.98/69,71
25.4/ŽMMalá Kateřina 2000 0 KVSPísek154.09 8 190.33 102 162.0967.41/71,20
26.4/PŽStrasserová Bára 2001 - L.Žatec229.01 14 187.52 10 197.52102.84/108,60
27.4/VMŽatecká Soňa 1976 0 KVSPísek196.01 164 174.27 208 360.01265.33/280,20
28.5/PŽPražáková Nela 2003 - VS Tábor218.20 260 168.09 360 478.20383.52/405,10
29.6/PŽPajmová Sandra 2002 - Kadaň65.37 650 64.83 754 715.37620.69/655,60
30.7/PŽPechlátová Nikola 2004 - Sušice85.12 852 113.77 852 937.12 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMMatula Roman 1996 2+ Kralupy90.42 0 88.56 0 88.56 46
2.1/VMKučera Tomáš 1970 2+ RK Troja87.63 2 90.36 0 89.631.07/1,242
3.2/VMPrüher Jakub 1968 2 SKVS ČB89.43 2 90.04 0 90.041.48/1,738
4.1/Jícha Dušan 1982 3 So Písek90.43 0 90.70 0 90.431.87/2,134
5.3/VMPechlát Hynek 1971 2 Sušice100.55 0 100.07 0 100.0711.51/13,030
6.2/Novák Martin 1991 3 Č.Kruml.101.88 0 100.76 0 100.7612.20/13,826
7.3/Hrádek Petr 1987 2 So Písek98.77 2 100.10 4 100.7712.21/13,822
8.4/VMTáborský Pavel 1972 3 Horš.Týn104.22 2 100.10 2 102.1013.54/15,318
9.5/VMKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L102.83 2 103.45 0 103.4514.89/16,817
10.1/ŽSPetřík Matouš 1997 3 USK Pha113.09 4 104.04 0 104.0415.48/17,516
11.6/VMBoček Zdeněk 1975 3 SKVS ČB106.91 2 104.06 0 104.0615.50/17,515
12.7/VMJohanides Milan 1975 2 Kralupy108.06 6 101.39 4 105.3916.83/19,014
13.1/VKeller Miloslav 1962 3 VS Tábor115.42 8 105.81 0 105.8117.25/19,513
14.1/ŽMLhota Matyáš 1999 3 USK Pha107.12 2 106.54 0 106.5417.98/20,312
15.2/VKuna Alois 1960 3 SKVS ČB106.65 2 112.03 0 108.6520.09/22,711
16.2/ŽSLerch Adam 1998 2 Klášter.105.81 4 108.26 6 109.8121.25/24,010
17.2/ŽMZima Tomáš 2000 3 Roudnice112.07 0 111.16 0 111.1622.60/25,59
18.2/DMŠtětka Matěj 1996 0 SKVS ČB113.08 0 110.09 2 112.0923.53/26,68
19.3/ŽSCepek Matěj 1998 3 KVSPísek135.44 0 112.68 0 112.6824.12/27,27
20.3/VHoral Martin 1957 3 Horš.Týn113.93 0 110.90 2 112.9024.34/27,56
21.4/Saiko Tomáš 1986 3 Č.Kruml.119.73 6 115.49 0 115.4926.93/30,45
22.4/ŽSKuna Václav 1998 3 SKVS ČB117.54 0 110.98 252 117.5428.98/32,74
23.3/ŽMWendl Denis 2000 0 Horš.Týn126.82 6 120.16 2 122.1633.60/37,93
24.8/VMLerch David 1972 0 Klášter.123.39 6 119.56 6 125.5637.00/41,82
25.5/Kysela David 1977 0 Kralupy142.37 8 129.00 4 133.0044.44/50,21
26.1/VSKrejčí Antonín 1955 0 Kralupy138.65 4 140.33 2 142.3353.77/60,70
27.4/VKrofta Zdeněk 1959 0 VS Tábor146.32 10 141.05 6 147.0558.49/66,00
28.5/VMalík Martin 1965 0 NeoMi P.147.14 6 137.53 104 153.1464.58/72,90
29.5/ŽSBareš Antonín 1998 0 Štětí142.31 56 177.75 10 187.7599.19/112,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Krejčová Kristýna 1991 2 Kralupy120.95 2 0.00 0 122.95 9
2.1/ŽSKoblencová Anna 1997 0 Kralupy124.72 2 134.24 54 126.723.77/3,15
3.2/Černá Lucie 1977 2 Kadaň143.42 2 131.75 0 131.758.80/7,21
4.1/DMPrüherová Alžběta 1996 0 SKVS ČB148.53 4 160.21 12 152.5329.58/24,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSBenhák Ladislav
Benhák Jiří
1954
1956
2 SKVS ČB
Jablonec
106.61 2 102.05 2 104.05 21
2.1/Osochovská Michaela
Wendl Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
114.14 56 109.30 2 111.307.25/7,017
3.1/VMPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
110.48 2 111.65 2 112.488.43/8,113
4.2/VMPrell Pavel
Johanides Milan
1976
1975
0 Kralupy
Kralupy
117.38 6 112.27 8 120.2716.22/15,69
5.1/VParaniak Jan
Kuna Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
191.01 6 127.39 6 133.3929.34/28,25
6.1/DMBárta Jan
Matula Roman
1920
2000
3 Kralupy
Kralupy
141.77 66 127.40 16 143.4039.35/37,84
7.2/Krejčí Antonín
Krejčí Hynek
1955
1978
0 Kralupy
Roztoky
139.86 4 139.13 12 143.8639.81/38,33
8.2/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
3 Klatovy
Klatovy
135.95 8 139.17 6 143.9539.90/38,32
9.3/Pospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
134.70 12 147.36 64 146.7042.65/41,01
10.1/ŽSKuna Václav
Cepek Matěj
1998
1998
0 SKVS ČB
KVSPísek
150.28 18 169.21 108 168.2864.23/61,70
11.1/ŽMVenc Alexandr
Koubík Ondřej
1999
1999
0 Dukla B.
Boh.Pha
195.20 116 174.17 20 194.1790.12/86,60
13.2/ŽSBrázdová Johana
Koblencová Anna
1997
1997
0 Kralupy
Kralupy
166.60 64 208.32 72 230.60126.55/121,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3