vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu

31.05.2008   USD Roudnice
ředitel: Pavel Hek   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.106.11 0 101.49 0 207.60 75
2. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.103.34 2 104.78 4 214.126.52/3,175
3.1/DMŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha108.32 2 108.83 4 223.1515.55/7,575
4.1/DSVLČEK Jan 1990 2+ USK Pha111.80 4 110.36 4 230.1622.56/10,968
5.2/DSJÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.106.58 8 110.34 10 234.9227.32/13,262
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy115.02 2 121.53 0 238.5530.95/14,957
7.3/DSKARLOVSKÝ Ondřej 1991 2+ Dukla B.117.85 4 115.21 2 239.0631.46/15,253
8.4/DSHERINK Jiří 1990 1 Olomouc116.17 6 118.97 4 245.1437.54/18,149
9. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov119.92 4 121.15 2 247.0739.47/19,049
10.1/VMŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.115.79 4 122.00 6 247.7940.19/19,446
11.5/DSJORDÁN František 1991 2+ SKVeselí113.41 0 132.61 2 248.0240.42/19,546
12.2/DMBOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc118.01 4 120.49 8 250.5042.90/20,743
13. JANOUŠEK Milan 1988 2+ USK Pha119.30 0 132.64 2 253.9446.34/22,340
14. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa120.05 10 122.08 6 258.1350.53/24,337
15. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.134.31 4 117.70 6 262.0154.41/26,235
16. KUNA Alois 1988 2+ SK VS ČB122.08 0 142.06 8 272.1464.54/31,135
17. INDRUCH Jaromír 1976 2+ KVS HK133.32 2 130.82 6 272.1464.54/31,133
18. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.131.15 4 135.87 2 273.0265.42/31,531
19. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus135.35 6 136.52 6 283.8776.27/36,729
20. DAWSON James 2000 NZL109.63 2 125.41 54 291.0483.44/40,20
21.6/DSMORKES Jan 1990 2+ KVS HK140.40 2 149.61 0 292.0184.41/40,727
22.1/ZSCEPEK Marek 1994 2 KVSPísek156.42 6 131.89 2 296.3188.71/42,725
23. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn116.71 10 113.71 56 296.4288.82/42,823
24.3/DMŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy155.39 12 119.51 12 298.9091.30/44,023
25.4/DMHOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn129.42 14 156.42 8 307.84100.24/48,321
26. MALÝ Vojtěch 1986 1 Dukla B.121.07 52 109.55 54 336.62129.02/62,119
27.5/DMPEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy152.22 54 154.20 8 368.42160.82/77,519
28.2/ZSMRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava183.82 10 149.72 64 407.54199.94/96,317
29. KUŘINA Jiří 1985 2 SKVeselí172.79 66 170.86 18 427.65220.05/106,015
30.6/DMEBEL Matyáš 1992 3 USK Pha189.35 10 220.03 16 435.38227.78/109,714
31. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek156.88 110 162.62 8 437.50229.90/110,713
32.7/DMZVERKA Petr 1993 3 Horš.Týn169.17 62 184.43 66 481.60274.00/132,012
33.7/DSVOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.195.11 108 187.61 12 502.72295.12/142,211
34.8/DSKOČÍ Martin 1991 3 Klášter.196.11 16 174.38 162 548.49340.89/164,210
35.9/DSHUNEŠ Karel 1990 2 KVS HK153.67 160 147.30 112 572.97365.37/176,09
36. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy158.03 2 203.64 258 621.67414.07/199,58
37.3/ZSBOTH Ondřej 1994 3 Horš.Týn207.04 212 171.59 158 748.63541.03/260,67
38.8/DMREJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK174.37 314 131.49 354 973.86 6
  HÖTZEL Karel 1991 2 Horš.Týn0.00 999 0.00 0 9999.99 0
  MATĚJÁK Petr 1973 2 Klášter.0.00 999 0.00 0 9999.99 0
  MÜLLER Vojta 1993 3 Horš.Týn0.00 999 0.00 0 9999.99 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSVOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha107.82 6 114.29 4 232.11 75
2.2/DSKUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha114.71 6 113.05 0 233.761.65/0,775
3. GROENEVELD Jessica 2000 CAN116.42 6 117.56 4 243.9811.87/5,10
4.1/DMHAMPLOVÁ Eva 1992 2+ Dukla B.122.85 2 118.07 2 244.9212.81/5,575
5. DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky124.31 0 118.84 2 245.1513.04/5,668
6.2/DMBUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha119.06 6 120.51 8 253.5721.46/9,262
7. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha128.07 6 118.64 6 258.7126.60/11,557
8.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice131.27 4 121.70 4 260.9728.86/12,457
9.3/DMZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 So Písek123.08 2 136.58 6 267.6635.55/15,353
10. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 1 USK Pha130.76 4 131.29 8 274.0541.94/18,153
11.2/ZSVALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava143.90 6 131.69 2 283.5951.48/22,253
12.4/DMZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice140.44 8 134.70 4 287.1455.03/23,749
13.5/DMSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha148.03 12 128.82 2 290.8558.74/25,346
14. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha129.57 12 141.37 14 296.9464.83/27,943
15.3/DSZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy147.03 4 144.98 2 298.0165.90/28,440
16. MAŠKOVÁ Alena 1976 2 USK Pha144.42 12 141.81 2 300.2368.12/29,337
17. TAYLER Kathleen 2000 CAN128.55 8 147.00 20 303.5571.44/30,80
18.3/ZSWOLFFHARDT Viktoria 1994 2 KVSPísek122.25 8 121.87 52 304.1272.01/31,035
19.6/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava143.61 6 144.11 12 305.7273.61/31,733
20. BIČOVSKÁ Jana 1987 2 Olomouc156.63 10 137.28 6 309.9177.80/33,531
21.4/DSDRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice131.94 56 121.70 8 317.6485.53/36,829
22. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha133.96 50 133.22 6 323.1891.07/39,227
23. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice135.21 10 125.56 56 326.7794.66/40,825
24. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn159.39 8 162.68 4 334.07101.96/43,923
25.7/DMJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí177.55 14 137.46 10 339.01106.90/46,121
26.8/DMJANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB156.17 10 180.20 2 348.37116.26/50,119
27.1/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2+ KK Opava146.02 58 147.53 4 355.55123.44/53,217
28. JULL Louise 2000 NZL146.14 6 150.97 58 361.11129.00/55,60
29.9/DMBENDOVÁ Marie 1992 3 Roudnice164.75 6 202.08 6 378.83146.72/63,215
30.10/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa146.34 14 169.28 54 383.62151.51/65,314
31.5/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Roztoky158.79 62 177.17 4 401.96169.85/73,213
32.11/DMVEČERKOVÁ Nina 1992 3 SKVeselí179.67 66 181.32 4 430.99198.88/85,712
33.6/DSKOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky186.89 12 179.00 54 431.89199.78/86,111
34. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.118.01 4 159.19 156 437.20205.09/88,410
35.7/DSŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice189.55 54 187.83 10 441.38209.27/90,29
36. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.180.26 4 211.28 52 447.54215.43/92,88
37.4/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava174.34 56 202.80 60 493.14261.03/112,57
38.8/DSDVOŘÁKOVÁ Hana 1990 3 SK VS ČB196.29 260 171.81 12 640.10407.99/175,86

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSKARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
114.77 6 109.15 2 231.92 60
2.2/DSŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 KK Opava
KK Opava
120.93 0 119.74 0 240.678.75/3,860
3.3/DSGOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
121.51 4 115.37 0 240.888.96/3,960
4. HERINK Jiří
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
1 Olomouc KK Opava
Olomouc KK Opava
130.03 6 130.78 2 268.8136.89/15,960
5. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
115.15 52 108.36 0 275.5143.59/18,860
6.1/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
145.49 6 138.44 0 289.9358.01/25,060
7. PEŘINA Vít
CHRISTOV Ivan
1989
1988
1 Č.Lípa
Č.Lípa
138.83 12 149.01 6 305.8473.92/31,953
8. VÁCHA Viktor
ŠÍP Milan
1985
1988
2 Dukla B. SK VS ČB
Dukla B. SK VS ČB
158.00 8 139.40 4 309.4077.48/33,453
9.1/DMŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
3 Kralupy
Kralupy
150.30 8 147.22 12 317.5285.60/36,947
10.1/VMKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B. S.Žižkov
Kotva B. S.Žižkov
141.22 4 141.60 54 340.82108.90/47,042
11.2/DMMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
140.78 6 145.49 50 342.27110.35/47,638
12.3/DMŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
145.57 54 148.62 6 354.19122.27/52,734
13. BOČEK Zdeněk
JINDRÁK Petr
1975
1969
2 SK VS ČB Tech.Pha
SK VS ČB Tech.Pha
166.21 16 159.91 18 360.12128.20/55,331
14.4/DSKOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
132.84 14 159.61 104 410.45178.53/77,028
15.4/DMMACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
2 Bechyně Horš.Týn
Bechyně Horš.Týn
145.50 110 141.70 16 413.20181.28/78,225
16. PRAŽÁK Michal
VLACH Jiří
1979
1978
2 S.Žižkov
S.Žižkov
183.71 10 206.07 62 461.78229.86/99,122
17.5/DMZVERKA Petr
BOTH Ondřej
1993
1994
2 Horš.Týn
Horš.Týn
155.25 110 142.76 62 470.01238.09/102,720
 1/ZSMYŠÁK Albert
ŠEDIVÝ Jakub
1994
1994
3 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 0.00 0 9999.99 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. HASTINGS John 2000 CAN95.24 0 92.47 0 187.71 0
2. PIŠVEJC Ivan 1978 M USK Pha93.02 2 93.82 0 188.841.13/0,675
3. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha95.97 2 93.81 0 191.784.07/2,275
4.1/DSDUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc96.56 0 95.93 0 192.494.78/2,575
5.1/VMRAAB Ondřej 1973 M Dukla B.95.71 2 95.07 0 192.785.07/2,768
6. LEVESQUE Pierre 2000 CAN96.06 0 98.27 2 196.338.62/4,60
7. HAYWARD Ben 2000 CAN99.45 0 97.77 2 199.2211.51/6,10
8.2/DSMASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Ostrava97.81 4 98.05 0 199.8612.15/6,568
9.3/DSZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice95.50 2 96.70 6 200.2012.49/6,768
10.4/DSTUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec97.17 4 100.16 0 201.3313.62/7,362
11. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy102.63 0 99.83 0 202.4614.75/7,957
12.5/DSORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec99.52 0 99.80 4 203.3215.61/8,353
13. MANNING-HUNTER Paul 2000 CAN101.35 4 98.92 0 204.2716.56/8,80
14.6/DSCHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha104.10 2 98.51 0 204.6116.90/9,049
15.7/DSJORDÁN František 1991 2 SKVeselí104.20 0 101.47 0 205.6717.96/9,646
16. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB101.26 2 102.70 0 205.9618.25/9,743
17. ŘEJHA Jiří 1981 1 Dukla B.100.41 0 103.66 2 206.0718.36/9,840
18. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.103.63 0 102.84 2 208.4720.76/11,140
19.2/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus105.90 0 102.84 0 208.7421.03/11,240
20. STACH Daniel 1988 2 SK VS ČB103.68 0 107.16 0 210.8423.13/12,337
21. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice106.95 0 102.80 2 211.7524.04/12,835
22. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice110.74 2 99.50 0 212.2424.53/13,133
23.1/DMSTRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha104.19 4 100.46 4 212.6524.94/13,331
24. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha106.92 2 103.85 0 212.7725.06/13,429
25. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy107.62 2 103.91 0 213.5325.82/13,829
26.3/VMGALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice100.22 0 109.54 4 213.7626.05/13,927
27. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava111.38 0 100.23 4 215.6127.90/14,925
28.8/DSBOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice111.28 0 100.43 4 215.7128.00/14,925
29. KRATOCHVÍL Jan 1978 2 USK Pha106.65 4 105.89 0 216.5428.83/15,423
30.1/VREICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV108.80 0 107.94 0 216.7429.03/15,521
31. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov108.27 4 103.12 2 217.3929.68/15,819
32.2/DMCVIKL Ondřej 1992 2 Ostrava106.22 0 112.09 0 218.3130.60/16,317
33.4/VMNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava110.66 0 109.05 0 219.7132.00/17,015
34. LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus110.34 2 105.65 2 219.9932.28/17,214
35. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB109.44 2 110.35 2 223.7936.08/19,213
36. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava116.10 2 110.41 0 228.5140.80/21,712
37. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy107.79 0 117.61 4 229.4041.69/22,211
38. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz114.13 0 114.85 4 232.9845.27/24,110
39.9/DSBRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod120.05 0 114.38 0 234.4346.72/24,99
40. BOČEK Zdeněk 1975 2 SK VS ČB116.33 4 114.18 2 236.5148.80/26,08
41.3/DMABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky121.27 0 118.05 0 239.3251.61/27,57
42. HAGIWARA Takahiro 1988 2 SK VS ČB115.97 0 124.07 4 244.0456.33/30,06
43. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.115.24 4 117.95 8 245.1957.48/30,65
44. DAVIS Nathan 2000 CAN97.74 4 106.79 50 258.5370.82/37,70
45. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice118.56 0 109.75 50 278.3190.60/48,34
46.4/DMMACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně113.25 2 111.10 52 278.3590.64/48,33
47. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz113.96 2 147.45 50 313.41125.70/67,02
48.10/DSSMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec103.95 2 211.21 0 317.16129.45/69,01
49. FOUKAL Pavel 1987 2 Dukla B.118.33 4 999.00 0 1121.33 0
50.5/DMKASANDA Michal 1993 2 SK VS ČB118.64 4 999.00 0 1121.64 0
51.6/DMŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy117.65 6 999.00 0 1122.65 0
52.11/DSMUSIL Jan 1990 3 Jablonec122.14 2 999.00 0 1123.14 0
53. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa121.49 4 999.00 0 1124.49 0
54. KYSELA David 1977 2 Kralupy123.29 6 999.00 0 1128.29 0
55.7/DMBOUZEK Filip 1992 2 Sušice127.91 2 999.00 0 1128.91 0
56.5/VMMAROUL Ladislav 1968 2 Rožátov129.62 2 999.00 0 1130.62 0
57. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí133.08 0 999.00 0 1132.08 0
58.1/ZSŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa133.64 0 999.00 0 1132.64 0
59. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy127.97 6 999.00 0 1132.97 0
60.2/ZSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 3 L.Žatec131.29 4 999.00 0 1134.29 0
61. ŠÍMA Václav 1989 2 SK VS ČB137.28 0 999.00 0 1136.28 0
62.8/DMHRIC Filip 1993 2 Olomouc137.91 2 999.00 0 1138.91 0
63.12/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky140.40 2 999.00 0 1141.40 0
64.3/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno141.38 2 999.00 0 1142.38 0
65.4/ZSADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha141.78 2 999.00 0 1142.78 0
66. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.142.80 2 999.00 0 1143.80 0
67.9/DMNOVÁK Tomáš 1993 2 Sušice146.09 0 999.00 0 1145.09 0
68.5/ZSŠIMAN Matěj 1995 3 USK Pha138.75 8 999.00 0 1145.75 0
69.6/ZSBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava139.37 8 999.00 0 1146.37 0
70.7/ZSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí142.19 6 999.00 0 1147.19 0
71.6/VMROUSEK Martin 1965 2 KK Opava144.63 4 999.00 0 1147.63 0
72. VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha147.08 6 999.00 0 1152.08 0
73.8/ZSRAŠKA Jan 1995 3 USK Pha144.91 10 999.00 0 1153.91 0
74.10/DMRATAJ Antonín 1992 2 Kralupy156.12 8 999.00 0 1163.12 0
75. PODZIMEK Slávek 1987 2 Kralupy159.53 6 999.00 0 1164.53 0
76.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava160.91 6 999.00 0 1165.91 0
77.7/VMBÁČA Milan 1973 2 Benátky172.45 2 999.00 0 1173.45 0
78. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa120.60 56 999.00 0 1175.60 0
79.13/DSHOUSEREK Aleš 1990 2 Olomouc125.86 52 999.00 0 1176.86 0
80.1/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha197.29 4 999.00 0 1200.29 0
81.9/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha201.81 6 999.00 0 1206.81 0
82.10/ZSBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava156.14 60 999.00 0 1215.14 0
83.11/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně211.32 8 999.00 0 1218.32 0
84. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc128.45 106 999.00 0 1233.45 0
85.12/ZSFIALA Radim 1995 3 KK Opava181.22 62 999.00 0 1242.22 0
86.2/ZMŠOLTYS Tomáš 1997 3 KK Opava201.88 54 999.00 0 1254.88 0
87.11/DMBŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí225.33 112 999.00 0 1336.33 0
88.12/DMHÁZI Marek 1992 3 Bechyně187.44 162 999.00 0 1348.44 0
89.13/DMMEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha115.51 254 999.00 0 1368.51 0
  LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod0.00 999 0.00 0 9999.99 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec0.00 999 0.00 0 9999.99 0
  RUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava0.00 999 0.00 0 9999.99 0
  KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc0.00 999 0.00 0 9999.99 0
  KUNA Jan 1990 2 SK VS ČB0.00 999 0.00 0 9999.99 0
  URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava0.00 999 0.00 0 9999.99 0
  ZÁPOTOČNÝ Martin 1990 3 Sláv.KV0.00 999 0.00 0 9999.99 0
  VEŠKRNA Miroslav 1993 3 Benátky0.00 999 0.00 0 9999.99 0
  MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa0.00 999 0.00 0 9999.99 0
  KYNCL Michal 1995 3 Benátky0.00 999 0.00 0 9999.99 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3